Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dzobko
5. apr 2010

Mna, v dobrej viere, mminka ostrihala do hola niekoĺkokrat a nepomohlo. Cudujem sa, ze sa mi na hlave este neubytoval ziadny vtacik spevacik 😀
Aj ja sa modlim, aby mal maly vlasy po tatinovi, nuz ale zatial...cip cip cviri cviri

antoniab
5. apr 2010

😀 😀 😀 dzorko zazi

lopezka
5. apr 2010

ahojte 😀
Velku noc sme prezili celkom v pohode........ja tiez tieto sviatky moc neprezivam 😎 ......akurat sme tu mali vcera svokrovcov, to je vsetko .....dnes nas s Timi tato vysibal a je po sviatkoch 😀 😀 😀
Timi este stale soplikuje, aj ked uz chvalabohu menej.......naposledy sme odsavali dnes rano 😖

sisipetka 😀 😀 😀

katka, ja chodim k ocnemu uz skoro jak na klavir 😖 a perinka nie je nutna .....staci latkova plienka, na ktoru ju polozis a samozrejme je jej treba drzat rucicky, ked jej lekarka berie vyter 😖 , ale to je vsetko 😉

Usmievavu fotku pridavam aj ja 😀 ......Timi sa nam smeje odusu, ale bohuzial len dovtedy, pokial nevytiahnem fotak, takze toto je zatim najkrajsia fotka s usmevom, ktora sa mi podarila 😀

dana333
5. apr 2010

ahojte babulky, my sme dnes mali krásny deň- samozrejme okrem počasia, malá bola ako z filmu, kľudnučká v kuse usmiata, proste herečka, dúfam, žen to nezariekem. Pripájam tiež jednu aktuálnu foto z dnešného dňa

zazalienka
5. apr 2010

jejdanečky .. je nádherná bábika..

zazalienka
5. apr 2010

no každé bábeno čo tu vidím je úžasné.. ja neviem teda ale myslím že sa nám vydarili komplet všetky dietky do jedného.. ako z katalógu..

mia.
5. apr 2010

... 😉
veru, maminky a tatinkovia, dobre odvedená práca!!!

gucz
5. apr 2010

ach jaj, ja som nakŕmila, malý zadriemal a ako som ho preložila do postieľky, zasa koncertuje 😒

hodím teda aj ja jednu z dneška

liwka
5. apr 2010

krasne dietky mame, len co je pravda.
gucz, minule si pisala, ze ste boli na nefrologii. kolko to trvalo? bo my sme objednane na buduci piatok a pocula som, ze tam byva dobry natresk. dufam, ze mala to zvladne

zazalienka
5. apr 2010

baby čo je to vlastne nefrológia? ja to vôbec nepoznám.. a to som absolvovala doktorov🙂

dzobko
5. apr 2010

Gucz, ja tu nieco podobne riesim uz dlhsie....aj napapany je, aj okupkany, vykakany, vycikany, pohladkany, pobozkany a......nic. Zaspi max. na 10 minut, potom sa zobudi, pajedi sa, dviha sa na rukach, skrabe nechtikami po plachte, place, kope nozickami,............... fakt neviem co mu je. Uz som pisala, ze sa aj manzel naucil spievat a nepomohlo (ani sa necudujem 😀).Tieto stavy ma nas maly pomerne casto.
Maly je rozkosnyyyyyy

dzobko
5. apr 2010

Nefrológia je odbor medicíny, zaoberajúci sa obličkami a ich ochoreniami.

gucz
5. apr 2010

liwka
samotné vyšetrenie netrvalo dlho, spravili mu sono, to bolo šup šup, ale teda čakali sme tam riadne dlho, niečo vyše hodiny. Boli sme v nemocnici pri internom dolu. Malému pozreli obličky a kontrolu nám dali o pol roka.
dzobko náš malý má dnes celý deň taký, už ma chytá zúfalstvo, neviem kedy zaspí, a ráno okolo 5 - 6 mi vstane malá a už som dospala... ach jaj

zazalienka
5. apr 2010

ahaa, tak už viem.. ďakujem.. náš malý sa tak vrtí v noci keď sa napapá, pritom bruško ho nebolí, je vykakaný a aj tak kope nohami a funí.. mám pocit že ako má trošku vlhko v plienke tak reklamuje..

andykca
5. apr 2010

baby, dnes aj mne Patko preplakal skoro cely den ☹ , ale teraz chvalabohu hajinka.....a najnovsie krpec kym zahaja tak si chvilu poplace .... 😠

dnes som si dala lanove semiacka - som zvedava ako zaberu 😉

liwka
5. apr 2010

baby, moja mala posledne dni takmer v kuse spi. napapa sa, odgrgne, a o nejaku pol hodku, hodku znova spi. je to normalne? posledne tyzdne mi cez den nechcela spavat takmer vobec, preto som teraz zmatena...

zazalienka
5. apr 2010

ja som prekvapená z toho, že malý zvládol dnešok úplne fain.. doobeda prišli švagrovci na kačicu, potom do toho prišiel brat s chlapcami šibať, plný byt ľudí a malý úžasný.. ani nezaplakal.. potom sme šli zaviezť Veroniku domov, cestou sme vybavili v Tescu nejaké veci pre malého a zobudil sa až doma🙂 to sa nestáva aby takto zvládol nápor ľudí..

dzobko
5. apr 2010

ehm, aj mne sa zda....lenze ten nas anjelik obcas takto aj zaspava, fakt neviem

dzobko
5. apr 2010

liwka, neries, tes sa a spi aj ty kym mozes. Vobec sa neboj, ono sa to zas raz zmeni 😀

dzobko
5. apr 2010

Gucz, Alex je takyto uz niekolko dni. Zobudi sa, pajedi sa, je hore priblizne 2 hodinky, zaspi na max.10 min. a cele to zacne od zaciatku,...mava dni, ktore prespinka,ale castejsie funguje podla tejto schemy a my nevieme prist na to, co to sposobuje. Manzel sa ma uz pytal, kde mame mak 😀 😀

olienka12
5. apr 2010

eeej ale ste upisane Vas docitat 🙂)) liwka nas ma tiez take obdobia,ze prespi cely den a potom take,ze nespi cely den 😀 😀
pridavame usmev 🙂 Danko si tak zvykol na fotak,ze uz mu nevadi a tvari sa kedykolvek 🙂

janka1
6. apr 2010

ahojte maminky , my sme vam nestihli popriat pekne sviatky, tak aspon dodatocne , ale ako citam vsetky ste sa mali super,tak to ma byt
my sme sa vratili z chaty a bolo uzasne , len pre toto zboznujem VELKU NOC a este pre cviklu 😀 😀 😀
deturence podrastli vsetky do krasny ako pozeram fotocky cmulky vsetkyyym

nedockava rada ta tu vidim kde si sa ty stratila 😕
co sa tyka spanku u nas podobne raz je to den cely o spanku a druhy raz len o bdeni, ale noc je stale rovnaka co ma tesi 😵
aj my pridavame fotocky nasho SIBACA 🙂

slovakia80
6. apr 2010

Ahojte,
nejak nemam cas prispievat,ale vzdy si vas rada precitam.my rastieme ako z vody,malinka je zlatucka,vytesujeme sa z nej.koncom tyzdna nas caka kontrola noziciek po troch mesiacoch a poradna s ockovanim(trosku mam obavy ako to mala bude zvladat 😝-to ockovanie myslim)
sviatky su uz za nami,tiez pridavam nejake aktualne foto 😵

nedockava4
6. apr 2010

Janka, tiez som rada, ze ta vidim 🙂 (coskoro aj osobne) 😵
All: Deturence su uzasne, take velkonocne 😉

dzobko
6. apr 2010

Olienka, to sú fotky ako stvorené pre reklamu na spokojne a šťastné bábo.... 🙂
My sme si dnes ráno vypočuli takú operu, že nám mráz behal po chrbte. Až sa zadúšal, drobček náš jediný. A to, prosím pekne, iba oznamoval precikanú plienku. Bohužiaľ, rodičia to nestihli v limite(cca 20 sekúnd), tak im to "osladil". 🙄

gucz
6. apr 2010

Brééé ránko baby,

nakoniec sme sa celkom dobre vyspali v noci. Malému MM ponúkol o desiatej iný cumel (silikónový miesto kaučukového) a Miško okamžite zalomil. Zobudil sa na papanie až o štvrtej a potom o pol ôsmej. Aj Lauruška vstala "až" o siedmej, takže krásne ráno 🙂
Malinký už zasa chrní, opäť sa nevedel uložiť, tak som ho šupla do kočíka, trošku som ho povozila a ani nie za minútku spal. Asi mu chýba ten stiesnený priestor z perinky, čo keď je mu už malá... musí si zvyknúť

inak dúfam, že Miškovi nebude vadiť čokoláda čo som zjedla, deti (obe) si vyšibali kopec vajíčok, zajačikov a iných sladkostí a keďže mi samozrejme ide o Laurikine zdravie, tak jej s tým musíme (my rodičia) "obetavo" pomôcť 😀

olienka12
6. apr 2010

dzobko my mame arie ak nedame flasku do 30s po prebudeni 🙂))

minitrouble
6. apr 2010

antoniab - my sme romanku nestrihali dohola v roku a ma podla mna celkom huste vlasky 😉 😵 ....len sme ju asi 5x podstrihli aby jej to pekne rovnomerne rastlo a dokonca co sa hovori ze tie prve kucery sa stratia tak jej ostali tak obcasne kucierky na koncoch 😵 😵

dzobko
6. apr 2010

Olienka, na flasku s mlieckom nam, poklad nas milovany, urcil 2 minutky.

lopezka
6. apr 2010

dobre ranko 😅
suhlasim s tym, ze vsetky tieto nase dietky su uzasne a krasne 😀 .......sme sikovne a nasi "postari" tiez 😀 😀 😀

baby, na tie vlasky som sa zrovna aj chcela spytat .....ci tie prve vlasky treba ostrihat, alebo nechat tak......ci vypadnu, alebo zostanu 😠 .....lebo mm mudruje, ze aby vlasky zhustli, musia sa tie prve ostrihat a on by zacal aj hned 😠 .....no rovno som mu povedala, ze pokial Timi ostriha bez mojho vedomia, urobim mu to iste v noci ja 😀 😀
takze prve vlasky ostrihat ci nechat ? 😕 😎

s tym papanim to u nas nie je take hrozne 😉 ......pokial ju uz v noci pocujem mlaskat, tak ani nezazinam a idem zapnut vodu v ohrievacke, takze nestihne vykrikovat 😀 ......a ked sa nahodou rano zobudi a hned place ( co sa ale stalo len zoparkrat 😉 ) ....tak sme to rozkecali ....lebo ani oci neotvorila a hned aby tieklo 😀 .....tak som ju zobudila a zacala som jej rozpravat 😀 ....pak sa ukludnila 😉 a pockala, az to bude hotove 😉

baby, aj vase deturence su taki kecalkovia ? 😀 😀 😀 nasa Timi je strasne ukecana, tolko sa na nej nasmejem ......ona by uz pomaly prednasky robila a ani rozpravat nevie 😀 😀 😀 uz sa tesim, ked bude vediet hovorit, to bude u nas sranda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre