Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
14. júl 2009

weronikla ja by som bola najradsej keby mi po tehu ostalo aspon 8kil nahor🙂

dadulka uzijem teda dufam ale mohlo by prsat v pondelok 😅 uz budem vydata oficialne🙂

zdenka ja som tiez vravela ze nic nebudem kupovat pre babetka- ale naskytla sa nam prilezitost kupovat lacnejsie tak sme nakupili🙂

roxy_1
14. júl 2009

dadulka krasne fotecky 😵

mirka tak v pondeli vas den,uzijte si ho a doufam ze nampak ukazes nejakou tu fotecku vas ctyr 😅

miroslava89
14. júl 2009

roxy ukažem nie je problem🙂..to znie tak zvlastne vas 4😀..

micicici
14. júl 2009

miroslava, vela stastia, nech vam ten krasny sviatok dobre dopadne a uzivaj si cely den. ja by som sa vydavala este raz, tak sa mi to pacilo - samozrejme za toho isteho muza 😀

miroslava89
14. júl 2009

micicici dakujeem🙂 ja sa pokusim si to uzivaT🙂.. uvidim ze co bude ako bude potom napisem🙂

micicici
14. júl 2009

oki a tesime sa na fotecky, aka budes peknucka nevesta 😉

miroslava89
14. júl 2009

micicici nevesta zo mna najkrajsia istotne nebude 😅 kedze ame malinku svadbu obrad na matrike takze len nieco take obycajne,...

miroslava89
14. júl 2009

idem s drahym na veceru pekny zvysok dna vam prajem🙂

janka1
14. júl 2009

jeeeej dadulka uzasne fotocky , nadhera 😵 😵

boncusik
14. júl 2009

ahojte holky,

dnes po naštudovaní odbornej literatúry som začala velice cvičit svaly panvového dna/ ževraj to ulahčí porod a posilní svatvo pošvy/no, po cvičení som mala asi 4 hodiny bolesti podbruška ☹ no nie som ťapa sprostá, tak som si nadávala a modlila že snád som mimču neublížila.
zajtra idem na kontrolu musím sa gyndoša spýtať ako s tým cvičením

vy cvičíte tieto cviky?

gucz
14. júl 2009

ahojte dievky, hmmm preberali ste oblečenie, normálne aj ja chytám depku.... No dnes som si kúpila tričko, tak aspoň niečo 🙂 . Nohavice mám troje (ešte z prvého tehu), tehu tričká tri, aj jednu tehu blúzku. To snáď zatiaľ stačí. Ja som aj tak doma, do práce nechodím, tak cez zimu poslúžia aj tepláky na doma.

vítam nové baby

boncusik ja som pri malej tieto cviky cvičila až neskôr, aj to len sem tam.... Teraz také veci ešte neriešim vôbec, bývam unavená ako kôň, tak sa mi cvičiť ani nechce

olienka12
14. júl 2009

baby musim sa pochvalit, ja som dnes bola fotit 34tyzdnoveb brusko mojej kamaratky a fotky vysli superske, tak sa tesim ja na moje take veeeelke 😀 😀 😀

boncusik
14. júl 2009

gucz
od ktoého tt si cvičila tie cviky?

gucz
14. júl 2009

boncusik čo ja už viem??? ale už som mala riadne brucho, tak asi od 6teho mesiaca, možno aj neskôr.

piekla som večer tortu pre malú na zajtra, má zajtra ráno o 7,50 dva rôčky. Ani som takto 2 roky dozadu netušila, že to rodičovstvo bude také pekné a že budeme čakať druhého chrobáčika 🙂
(foto torty je v albume)

bebel
14. júl 2009

Gucz -rodičovstvo také peknéééééé??
Tak ja by som tomu dala všelijaké prívlastky, ale pekné mi to zrovna nikdy nepripadalo.
😅 Na najvýš pestré....U nás je to boj, kto z koho, ale ja to nevzdávam 😎 a len dúfam, že baba bude úplne iná .
Bruno je neurotická kofeinom nadopovaná líška všetkými masťami mazaná a uvítala by som tentoraz do teamu skôr miernu, pohodovú a spavú povahu 🙂

Boncusik, ty si aktivistka......všetko môžeš už aj teraz, len s mierou. 😉

aneska
15. júl 2009

dadulka musím sa aj ja pridať, fakt super fotky a tie nožičky, cítiš aj nejaké pohyby v brušku? čítala som, že druhorodičky už môžu začať pociťovať prvé pohyby- a s takými nožičkami ta bábo asi ľahko pohladká 🙂

gucz
15. júl 2009

bebel 🙂 hej pekné, ako samozrejme aj únavné, vyčerpávajúce... ale stále pekné. Mne poobede v ten deň ako sa malá narodila prišli oznámiť, že bojuje, ale oni vôbec nevedia či to vôbec prežije, pretože nemala zrelé pľúca, mala pľúcne zlyhanie 3 - 4 stupňa, z toho kolísajúci tlak krvi....., pripravovali ma na najhoršie, bola som z toho psychicky mimo. Keď sa z toho dostala, nevedeli mi povedať, či bude v poriadku psychicky aj motoricky, ako sa bude vyvíjať, či to nezanechá na nej stopy. Ja som s ňou cvičila vojtu takmer do 10 mesiacov, takže to bolo vyčerpávajúce, ale keď vidím, že je v poriadku, vymýšľa, behá, jeduje ma ale zároveň teší, tak je to pekné, čo pekné, krásne, ja si nesmierne vážim to, že je zdravá. Najkrajšie je keď sa zobudí a povie maminka búbim Ťa, alebo prídem z obchodu a povie ahoj mama a hodí taký úsmev od ucha k uchu, vtedy som hotová.... možno keby sa narodila normálne tak by som to tak nebrala. . .

miroslava89
15. júl 2009

dobre ranko..uz mi ten obrateny rezim zacina liezt riadne na nervy..pred tehu som chodila spat neskoro v noci a vstavala niekedy na obed...teraz ani nie 10hodin ja uz si sladko spim a rano 6hodin uz som hore 😔

gucz
15. júl 2009

inak zabudla som popriať dobré ránko, tak dobré ránko prajem 🙂
nebola som v túto noc cikať hurá hurá hurá, až o piatej ráno, tak sa teším 🙂

kde ste všetky?

miroslava89
15. júl 2009

gucz vecsina este spi alebo uz pracuje vo velkom🙂

nedockava4
15. júl 2009

dobre, ranko, Mirka, Gucz, Aneska...
tak vy ste ale "ranostajky" ....ja som sa zobudila na to, ze mi je zle....nechapem, doteraz som nezvracala a teraz zacinam?...je to normalne? :o(

bustek
15. júl 2009

ahojte, dobre ranko 😉

miroslava89
15. júl 2009

nedockava zda sa mi ze do 16tt su tehu nevolnosti normalne🙂pretrpis si to trosku a potom bude dobre 😎

bustek dobre ranko🙂

nedockava4
15. júl 2009

mirka...hej, len doteraz mi bolo len zle....zvracala som iba 1x....a teraz od nedele pravidelne :o(
Aka bola vecera s buducim manzelom? :o)

miroslava89
15. júl 2009

nedockava viem si predstavit ake je to neprijemne..ale to prejde a budes si uzivat tehulkovanie🙂
vcerajsia vecera uzaasna🙂 len ten zaver nam akosi nevysiel- prisli sme domov mal chut na sexik ale kym si siel uvarit kavu tak som zaspala 😀 chudak chlap pri mne 😔

plivit
15. júl 2009

prajem všetkým dobré ránko a teplý slnečný deň 😅 😅

nedockava4
15. júl 2009

Mirka...no, s tym milovanim je to u nas podobne...
plivit....aj tebe krasny dnik...
len skoda, ze som na PN a nemozem ist vonku... :o(

aneska
15. júl 2009

dobré ránko, ja teda nie som ranostajka, ale musela som ísť skoro do práce. Nedočkavá, ak dobre rátam tak si ešte v prvom trimestri, tak sa nestresuj tým že vracáš. Mne bolo zle celý druhý a tretí mesiac, ale jasne že keď pôjdeš na poradnu k doktroke, tak sa jej radšej na to spýtaj. Číítala som, že sa stáva že býva ženám zle aj neskôr ako v prvom trimestri, len je to zriedkavé. 😉

nedockava4
15. júl 2009

aneska....ja viem, ze je to normalne, len som si myslela, ze ked mi to vydrzalo doteraz bez zvracania, tak uz to nepride...a opak je pravdou... :o)

miroslava89
15. júl 2009

nedockava preco si na Pn?

babenky ja vas na dnesok opustam... asi tu dnes uz nepridem-volala mi sestra ze ani po IVF nie je tehulka 😢 😢 😢 idem za nou..
pekny dnik aspon vam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre