Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zuzterka
5. aug 2009

Ahojte kočky,,rada s ku Vám pridám,,,my máme termín 4.1.2010 tak uvidíme či to bude januárča alebo to stihneme ešte v tomto roku,,,no zrovna cez Vianoce alebo na Silvestra by som nerada "ortavovala" v pôrodnici .
Veď uvidíme. My sme zatiaľ podľa všetkých výsledkov v poriadku,,dúfam, že to tak aj zostane...
Neviem ako vy ale mne sa zdá,že ten drobec rastie zo dňa na deň, a dokonca mi vie pekne naznačiť,,keď ho tlačím (hlavne keď ležím ) 😉

Vy ste na tom ako s prvými pohybmi???? Tiež sa už drobec ozýva??? Ešte nevieme čo to bude,,ale som strašne zvedavá...... 😲

roxy_1
5. aug 2009

Zuztera taky te hezky vitam mezi nami 🙂

tak holky ktere jeste nejste v tabulce napiste mi do IP at uz ji muzu dat do alba.... 😉

plivit
5. aug 2009

vitaj zuzterka

dana333
5. aug 2009

zuzterka vitaj medzi nami, máme spoločný termín, 4.1. aj ja by som bola radšej keby to bolo v januári a nie v decembri a cez sviatky

iva81
5. aug 2009

Vitaj zuzterka 🙂

olienka12
5. aug 2009

ej ale sa rozrastame, pekne pekne vitam nove tvare

dadulka2000
5. aug 2009

jej, vitam dalsie tehulky,... takymto tempom nas bude pomaly 60, nie 50 😀 len tak dalej

iva81
5. aug 2009

Kocky pre dnesok sa s vami lucim lebo ideme na pohreb ☹ ale zajtra rano poctivo docitam vsetko co popisete. Tak peknee poobedie vsetkym. Pa

weronyca
5. aug 2009

grelu ja mam z mykozou problemy uz asi 5rokov. stale sa mi vracia, staci ze je vonku chladnejsie, alebo zjem trocha sladkeho,proste kedykolvek sa mi objavi..Tak dufam ze to dobre dopadne, navyse ked mi dnes bolo tak nanic ☹

ja geneticke testy este nemam vysledky vraj mi buu volat. vy ste na ne kolko cakali?

olienka12
5. aug 2009

weronyca ja som bola na testy minuly utorok a vysledky o 2 tyzdne tzn buduci utorok. planujem tam ist sa informovat,lebo mi nepovedali,ci mam volat,alebo prist a ja chcem vediet co a ako 😎

zuzterka
5. aug 2009

Ďakujem za privítanie, naozaj sa Slovensko rozrastá,,,no načase.... 🙂

Tak nám všetkým držím palce, nech nám to dobre dopadne.....

weronyca
5. aug 2009

Ivi pekny den.. aj napriek neprijemnej udalosti

bebel
5. aug 2009

Ahoj Zuzterka, pozerám, že si z Považskej..viem Ti tam u Vás dohodiť pôrodníčku 😉 kamošku, keby niečo.

boncusik
5. aug 2009

vítam nové tehulky 😀

ja mám termín na začiatku januára a velmi by som chcela januárčiatko, ale budem mat cisarák to to može byt skôr a do toho tie sviatky takže nikoho v nemocnici poriadne nebude no radosť 😖
ale čo si navyberáme, ja som rada že sa zadarilo 😅

inak s babyboomom je to pravda všade samé tehulky a maminky s kočíkmi,je vysokoplodné obdobie, možno aj preto sa nám konečne po 7-rokoch manželstva podarilo otehotnieť 😀 ale hlavne dúfam, že všetko dobre pojde až do porodu.

práve ako vám píšem tieto riadky, mala som taký čudný pocit v bruchu, neviem to ani popísať neboli to plyny ani prelievanie čriev ale taká bublinka 3x za sebou, mohli by to byť pohyby??!!

ja som mala najpr vybraté Kramáre na pôrod- čítala som samé plus, ale moj gynekoog mi doporučil cisarák do Ružinova tak uvidím ešte, som z Blavy a moja maminka býva 1éminút pešo od Ružinovskej nemocnice tak sa vytešuje že to bude za mnou na skok 😅

boncusik
5. aug 2009

ako si pozerám vaše albumy, už máte kopec nakúpeného do výbavičky, aj vám závidím 😲

ja síce chodím do roboty, ale mám nakázaný kludový režim tak od 12.OO som už doma a poctivo oddychujem a a na nákupy nieto času 😠

olienka12
5. aug 2009

tak ja idem na vylet do Popradu budem tu asi az vecer papa

weronyca
5. aug 2009

boncusik ja som doma a tiez este nemam nic nakupene... Mozno ak ma ta chyti skor, alebo teba neskor budeme spolu rodit v ruzinove 😉

boncusik
5. aug 2009

weronika, máme podobný termín tak sa tam aj možno stretneme 😀
práve som dokukala minibazar aj by som niečo zakúpila, ked ja stále neviem čo to bude ☹

tie bublinky mám v bruchu stále a sú viac a viac intenzívne, ked neviem či sú to pohyby alebo nie 😒

weronyca
5. aug 2009

A to je tvoje prve? Ja som este nic necitila... Brucho mam malicke, ja som celkovo pozadu od vas vsetkych , az sa bojim ci je vsetko OK

anett1
5. aug 2009

ahojte tehulky. Môžem sa ku Vám pridať? Bábo čakáme 4.1.201O. 🙂

dadulka2000
5. aug 2009

anett zdravim ta medzi nami,..... 😀

zuzterka
5. aug 2009

bebel... zatial som nad tým neuvažovala,,,pri mojej Terezke som si nikoho nedohadovala...a mala som šťastie,,službu mala pani doktorka Crkoňová,,mladá kočka,,myslím že môj ročník,,,a bola veľmi zlatá......
A ako sa volá tá tvoja známa nie je to náhodou ona??? dík za ochotu....

bebel
5. aug 2009

Anett vitaj.

Boncúšik : ja som 80% vecí nakúpila na nete cez MMB.
😉
A na pošte Ti to môže vyzdvihnúť hocikto.

bebel
5. aug 2009

e-e Dr. Simonidesová 😉

weronyca
5. aug 2009

anet1 samozrejmeeeeeeee

zuzterka
5. aug 2009

Tak toto meno mi nič nehovorí,,,ale porozmýšľam...možno Ťa budem ešte otravovať....ešte máme chvíľku čas..... 😉 .aj keď obavy už trochu mám,,,keď sú tam tie sviatky.....

Ty asi nebudeš rodiť u kámošky čo ? Je to pre Teba dosť ďaleko ??? Alebo predsa???

wanduska
5. aug 2009

a co je mmb?🙂)

bebel
5. aug 2009

ZuzTerka: pozri ten link...tá, čo si spomínala tam už asi ani nerobí...
Nie, v Považskej nie.
Ad1. je to tam vždy upchaté z diaľnice.
Ad2. videla som pôrodnú sálu a je to nebe a dudy oproti TN
Ad3. v TN mám polovicu lek. rodiny 😎, čo ma bude chodiť pozerať a nosiť minomálne jedlo aj mimo návštevných hodín.

Maju si stiahnem do TN ako doprovod, aj s mangelom 😉 Rodiť ma bude dúfam zase P. Kaščák.

bebel
5. aug 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre