Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
15. máj 2009

ahoj markee 😉
tak mne je druhy den tak cudne od zaludka , ale nie je mizle, nenapuna ma, len ho mam taky tyzky a citlivy 😒
a prsia ani nehovorim ako bolia, spim v polosede nakolko mam problem aj s tymi prsiami , ale aj s tym zaludkom ked lezim tak ho citim , ale ked som v polodede je to ok

a coze si sebou dnes skoro sekla? o co islo????

janka1
15. máj 2009

jemineee same preklepy, snad si to vstko vylustila 😀

pietra
15. máj 2009

ja som sa vcera tesila, ze mi je uz konecne lepsie, ale radost netrvala dlho. Dnes mi bolo cely den priiiiiserne 😝 aj na doverny rozhovor so zachodovou misou prislo 😝 😝

janka1
15. máj 2009

no tak to nic prijemne pietra 😒

markee
15. máj 2009

Janka,no asi se mi točila hlava nebo nízký tlak nevim opravdu,prostě z ničeho nic jsem se podlamovala v kolenou 😖 O prsou mi nemluv,ty jsou taky citlivý jak blázen 😠

markee
16. máj 2009

Dobré ráno holky, jak vám je?
Mě pro změnu, bolí hlava. Takže jsem si udělala kafčo,zda se to srovná. Jinak zkoumám MMB a recepty na něm,zda nějaký neupeču.

prdecek
16. máj 2009

ahojky holky,

mě se udělalo trošku šoufl u vaření, když sem ucítila česnek, ale jinak zatím docela ok 🙂 akorát mě strašně bolí kyčle 😖

markee
16. máj 2009

Prdecek, mě bolí každý den něco,si přijdu jak hypochondr 😀

prdecek
16. máj 2009

jo to mě taky buď třísla nebo kyčle nebo podbřišek nebo břicho ze zácpy nebo někdy i celý tělo 😀

chagallie
16. máj 2009

ahoj všem budoucím maminkám 😉 teda vás tady už je ... tak ať je pro nás všechny leden 2010 tím nejšťastnějším a nejkrásnějším měsícem v životě 😉

lenocka5443
16. máj 2009

ahojte mamicky...takze sme sa zase rozsrastli.....vsetky nove tehulky vitam medzi nami a vsetkym prajem aby sme to teda spolocne vsetky do toho januara stastne dotiahli....

lenocka5443
16. máj 2009

ja zatial zachodovu misu nezvieram v naruci...ale hrcu v hrdle mam pravidelne a nechut do jedla, to uz ani nehovorim...pritom je mi to cudne...lebo ked mi je zle...tak zacnem byt hladna...ked si spravim nieco jest, tak uz nie som hladna a zase mi je zle....ale jest sa donutim, v domneni ze mi to prejde...je to fakt cudne...

evcam
16. máj 2009

ahojte. tak sa chcem nesmelo pridat k vam aj ja. zatial to nemame potvrdene ultrazvukom bola som v 5tt ale nebolo este nic vidno. dufam, ze buduci tyzden uz uvidime fazulku a bude v poriadku. trosku sa bojim, lebo som v novembri potratila. tak sa stale sledujem. inak uz mi zacina byt strasne tazko na zaludku a mam tocaky.

lenocka5443
16. máj 2009

evcam vitaj medzi nami, no ja mam podobne skusenosti ako ty, ja som potratila v 9tt v januari tochto roku.....tak mam tiez velmi velke obavy...ale teraz to prislo necakane a neplanovane, tak nahodne veci sa hadam podaria..tak uvidime....a v ktorom si bola tyzdni?

evcam
16. máj 2009

leni ja som bola len na zaciatku v 5tt. v nemocke vraveli, ze sa asi neuhniezdilo. tak dufam, ze teraz je pekne uhniezdene a bude sa silno drzat. a ty si preco potratila? zacala si krvacat? no my sme planovali od minuleho roka od augusta. a teraz to dufam, vyslo a budeme mat ku kubkovi surodenca.

barboreta
16. máj 2009

🙂 Ahojte ďakujem za gratulácie a vítam nové maminky 😉

lenocka5443
16. máj 2009

evcam ja som zacala najprv len tak spinit v siestom tyzdni...ale to sme mali aj s drahym sex....ale hned v ten den to aj preslo....a doktorka vravela ze nemame sexovat, tak sme prestali....ze az po 12-13 tt...no ale vratilo sa to znova v 9 tt a uz to neprestavalo, ono to nebolo ani krvacanie ale taky tmavohnedy vytok....no ale vtedy si ma uz nechali aj v nemocnici...davali mi tusim askorutin...ale nezaberalo...ked som isla na sono,tak tam uz nebola ziadna reakcia srdca a plod bol odumrety....

barboreta
16. máj 2009

Baby tak som rozmyslala,ze by sme mohli zacat robit tabulku co?Kdo to vie? 😕

lenocka5443
16. máj 2009

lekarka mi povedala, ze priroda si to tak zariadila, ze nic nebolo zle....mozno aj to bolo zle ze bolo trosku male, lebo k oplodneniu doslo na konci plodnych dni....ale ze to nebyva pricina..lebo vela deti je takych....tak neviem..no proste k tomu doslo...vtedy sme planovali.....no teraz nie...este sme si aj davali pozor, a na koniec boli //....mam obavy, ale na druhej strane sa aj tesim...

barboreta
16. máj 2009
lenocka5443
16. máj 2009

barbor nie je zly napad 🙂 ...uz nas je tu vela...

barboreta
16. máj 2009

Ja by som aj spravila len to niak neviem 😅 uz som skusala no nedarilo sa 😒 😀

prdecek
16. máj 2009

já vím jak na to, v excelu nebo nějákým tabulkovým editoru uděláš tabulku a tu zkopíruješ do programu malování (je standartně ve všech windows) a tam ji barevně doupravíš. pak to uložíš jako obrázek jpg a je to. 🙂

pepibubu
16. máj 2009

Ahojky holky 🙂

Upřímně, ještě nevím zda sem patřím 🙂 ms výpadek 7 dní, "tahání" v břiše, při prohmatu čípek pevný a zdá se zavřený... Ale nechci si nic namlouvat, navíc, malýmu ještě není ani 9 měsíců, bylo by to selhání antikoncepčního krému... Ale to víte že by špuntík byl milovanej i tak, i když rozdíl mezi dětma 18 měsíců by byl asi masakr 😀

pepibubu
16. máj 2009

a ještě - k doktorce jdu na pravidelnou kontrolu 🙂 v úterý, tak uvidíme co uvidíme či neuvidíme 🙂 testovat do tý doby asi nebudu.

maruska39
16. máj 2009

Pepi? 🤐 Raděj mlčím 😉

pepibubu
16. máj 2009

☹ sotva jsem to dopsala, šla jsem na wc, že na malou, a ejhle, mrcha přišla ☹ Ale udělala jsem si jasno v tom, že jsem připravená být "snž" - tak o tom ještě takticky přesvědčit taťku 😀

Všem lednovkám přeju jen to nejlepší a ať se vaše řady jenom rozrůstají!

roxy_1
16. máj 2009

Holky pocitala jsem nas a je to cca do 20 tehulek,tabulku uz delam tak mi prosim do IP napiste vas vek a jmena pro miminka ktere by jste chteli,jestli jmena nemate tak nevadi muze se dopsat pozdeji,stejne se tam bude urcite v prubehu tehu upravovat termin porodu🙂
pepibubu: moc me to mrzi,preji hodne stesticka at se vam zadari co nejdrive 🙂

roxy_1
16. máj 2009

holky mam to v albu postupne jeste dodam ostatni maminky az to budou mit od Dr. stejne tak i sebe,nechci to zakriknout.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre