Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nedockava4
26. okt 2009

evi...tak to ti zavidim (v dobrom)
zienky..ja mam pocit, ze uz skoro vobec nejem a priberam jedna radost...nasa mala si tusim robi zasoby aj z vody, ktoru vypijem ☹

marushka
26. okt 2009

ahojte brušká,
čítam, že samí východ tuná, ale pridám sa 🙂 😉 🙂

nedockava - pekne ste nakúpili!
oli - pekné fotočky

roxy - odkiaľ máš košík?

Ja som dne s po kontrole CS, zatiaľ sa drží!!!! tak dúfam, že čo najdlhšie, mám toho ešte hodne...
Kubka mám doma, zase nás obchádza dajaká pliaga, docela začínam mať nervy , že sa už mesiac nevieme z toho dostať poriadne!!!!!!

kalianka
26. okt 2009

ja robím tento tyzden v kuse az do nedele... uz teraz nevládzem 😖

eva3107
26. okt 2009

To zide dole nic sa nebojj.. 😉 Zuzi

janka1
26. okt 2009

cafte babule 🙂
ale vas tu je po vikende 😀
k tomu brusku ani mne nenarastlo od posledneho merania 😉 a tiez malo jem 😉 😉 takze je to asi v pohodeeee ked maly pribera a rastie 😉 🙂

janka1
26. okt 2009

a na stretko sa tesiim, len mi dajte vediet ktora sa vezie so mnou 😉 🙂 do PO

marushka
26. okt 2009

hm, sa mi odoslalo, nestihla som dopísať... 😒

od soboty mám aj ja doma kočík aj sedačku, akurát idem skúšať, ako sa mi tam vojde fusačik...

priberanie - ja teda neviem, čuduj sa svete, zatiaľ mám +6., a dosť chlapčenské bruško, tak som zvedavá....žeby som pribrala až posledný mesiac?...

marushka
26. okt 2009

ja jem strašne veľa sladkého...viem, že by som nemala, ale keď mne tak chutí....

olienka12
26. okt 2009

Fuha vyprazane, to ja moc nemusim teda teraz vobec 😉

olienka12
26. okt 2009

marushka mne idu mucne jedla teda velmi 🙂) palacinky, sladke pirohy...

nedockava4
26. okt 2009

evi...ja viem, ze to zhodim, to mi nevadi...ale predsa...ked nejem, tak nech nepriberam 🙂
Janka...ja pojdem svojim autickom...lebo ak by som sa necitila prijemne (co v poslednom case je dost casto), tak aby som nebola na niekom zavisla 🙂

eva3107
26. okt 2009

Nooo mucne jedla ja tiez mozem teraz 😉 ...
Ahoooj janka tak pokial viem tak petronelka pojde asi s Tebou , lebo ona nema odvoz... 🙂 ...
Zuzkaa 😅 ..to mas pravdu..

olienka12
26. okt 2009

Zuzka kolko si zatial pribrala?

animasoul
26. okt 2009

ahojte babenky ,
mate niektora prosim vas skusenosti s oparom na perach v nedelu rano sa mi vyhodil? Mam ist k dokymu? Som v 7mesiaci v januari mam termin nehrozi nic babu? Nic ine nepocitujem..

nedockava4
26. okt 2009

Leni...8 kg...ale vyzeram akoby som pribrala 15

eva3107
26. okt 2009

Ahooj Animasoul ...pravdupovediac...neviem o tom , ze by ti to mohlo neako uskodit..a ani babtku niee... 😅 ..Podla mna mozes byt uple pokojnaa 😉

eva3107
26. okt 2009

Zuzkaa...8kg....to si este dobraaa...Ja mam navyse 10kg a Lenka este viac..

olienka12
26. okt 2009

Zuzka zadrziavas vodu co na to tvoj doky?
ja mam 15

nedockava4
26. okt 2009

evi, ja viem, ze je to celkom v ´pohode...ale necitim sa dobre..nevladzem sa postavit z postele, nezohnem sa, ked si potrebujem obut topanky ☹

nikiarudi
26. okt 2009

ahojte baby, chcem sa spýtať poznáte niektorá kurzy pre rodičov a detičky čo sa volajú Montessori???

olienka12
26. okt 2009

tak ja idem obedovat pa a bru chut k obedu aj Vam

nedockava4
26. okt 2009

Leni...aj tebe...ja nakoniec obedujem jahodovo-tvarohove gulicky 😵

eva3107
26. okt 2009

Tak dobru chut k obedu...Ja idem az o 12-tej...,aby mi stihli spravit ten syr...uz som im volala 😉

marushka
26. okt 2009

hm, nedockava, čo ja viem - ja ani namám veľ kíl navyše a furt ma niekde pichá, furt pachtím, aj topánky sú sranda...takže si z toho až tak veľa nerob 😉 😉 😉 navyše, mňa bolí lonovka, takže vstávanie z postele je akoby ma niekto štvrtil ☹

nedockava4
26. okt 2009

marushka... 🙂 mna minule strasne bolela lonovka a tak som sa bala postavit z postele, ze som radsej cely den lezala v posteli....fu...neprijemny pocit...mala som pocit, ze mala chce ist na tento svet 😵

evca35
26. okt 2009

nazdar východ 🙂
tak ja som už po sprche a varím.

vo štvrtok a v piatok sme mali návštevu z Čiech - kamoška s mužom a dvoma deťmi a cez víkend sme sa spamätávali 😀 😀 😀 tak som len tak nakukávala.

vidím že rozoberáte kilečká. Ja mám + 12 kg.

a zase sa stretávate bezo mňa !!! 😀 tak sa už teším na ďalšie stretko v KE, nejako sa dogúľam 😉

olienka - krásne fotky, veľmi ti to pristane. Tých +15 ani nevidno.

eva3107
26. okt 2009

Evca a nechces prist na stretko aj ty?..V stredu?4.1109...Ak mas problem s dopravou verim , ze by ta Janka , alebo nedockava vzala..hmmm? 😉

nedockava4
26. okt 2009

evca...nemam problem vziat ta... 🙂

janka1
26. okt 2009

ani ja 😉

nedockava4
26. okt 2009

jani...a ty mas u mna obed... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre