Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
27. jún 2009

weronikla dikes...ale asi to bude mat zvrat s tou pracou...teda aspon pevne verim...ja robim na zivnost v jednej praci s nastavajucim tatkom nasho babatka tak on sa tak mimochodom spytal majitela preco mam vypoved a on o nicom ani netusil....tak sa nasral ze jeho zena vyhadzuje ludi za jeho chrbtom takze vraj s nou urobi debatu....no moj kamarat mi dal takeho chrobaka do hlavy ze ci blondina nejde po mojom drahom kedze sa ma chce zbavit 😀 koza....

babenky neuverite ale dnes rano som uz nemala rozpravu s wc...no hadam to pojde dobrym smerom a zachvilku uz mi nebude vooobec zle 🙂

janka:dufam ze tam nebudete mat pohromu jak to bolo pri presove ci kde 😖
eva3107: jaaa som tiez dostala knizku v 6 tyzdni a vtedy som bola aj na sone a teraz idem az v 12tyzdni....

a brusko ja ho uz vidim a neviem ci ho vidi este niekto...ale tymto tempom budem musiet coskoro aj ja kupovat tehu gate 🙂

pekny vikendik
sisipetkaaaaaaaaa no vitaj u nas 😉 hadam si si ma tu aj vsimla.... 😉

andykca
27. jún 2009

markee to ma mrzi taketo spravy vobec niesu nic prijemne ale na druhej strane mate aj dobru spravu male babatko 😉 ....urcite si zle spravy teraz nemozes pripustat aby babatko bolo v pohodke....a setri sa aj ked to asi pri malej lahke nemas aby ta este nedorazila teplota....

janka1
28. jún 2009

dobre ranecko u nas je slniecko pod mrakom 😀

eva3107
28. jún 2009

Ahojte baby Dobre ranko prajem a krasnu nedelu i ked ja som v praci ☹ ☹ ☹

Weronikla ja som tiez bola u lekarky 9.6. na sono i na krv.A dalsia poradne ma caka az 14.7....uz teraz sa neviem dockat..mam pocit , ze to ide pomaly ☹ .

Janka1...az teraz som si vsimla ze si z Kosic 🙂 ,....ja som cely zivot zila v Kosiciach no potom som sa vydala za Presov...To bola zmena ti poviem!!! 🙂
K akemu lekarovi ,alebo lekarke vobec chodis?ň
Si objednana uz aj u Dr.Dankovcika?

Markee tak ako pise uz Andykca...take pribehy...tragedie...su strasne..No lenze mi to nemozme teraz takto intenzivne prezivat...i ked sa mi to lahko pise ...lebo ja som teraz taka precitlivena , ze az...Vsetko ma rozplace.
Ale ked si spomeniem na nase babatko...tak sa mi vrati usmev na tvar a musim byt v pohodke!

Andykca ano neverila by si fakt mam uz teraz problem hocico na seba natiahnut...A prtitom ani vela nepapam..., len tak normalne..a fakt vela ovocia a zeleniny...Som z toho velmi prekvapena..Pises , ze nevies ci ho vidi niekto iny...,ale urcite..Mne uz samotne okolie hovori, ze sa zaoblujem..ze je to na mne uz naozaj vidno... 😵

janka1
28. jún 2009

eva 😉 ahooj
chodim k dr. Mikulovej Janka 😵
u dr. Dankovcika som uz bola mam aj fotocku 3D od neho v albume 😉

aj na mne to uz vidiet a hlavne po vcerajsku, teraz netusim ci sa mi taak zvacsila maternica , alebo babo 😀 😀
lebo ja som tiez na zelenine a ovoci , ale v nenormalne velkom mozstve 😉 ale aj ta zelenina a ovocie dost nafukuje , takze asi aj to bude ten priznak asi 😉

eva3107
28. jún 2009

Aha...Ja chodim k Dr I´vanovovej...chodim tiez do Ke , lebo v Presove..nikoho nepoznam...

Tak ja som u Dankovcika objednana na 21.7..Tak uvidime..., a aky je? Je to dobry lekar?

No mozno , ze to bude aj o tej zeleniny,...ale mozem povedat ze velky rozdiel u mna rano a vecer nebadat..je to skor na rovnako... 😵

janka1
28. jún 2009

evi lenze ja mam uz jedno dieta a telo sa pri druhom tehu inac sprava 😉
pri prvom mi ani v 6. meciaci velmi brusko vidiet nebolo 😉

je perfektny, vsetko poukazuje, vysvetli , opise no uzas my sme boli spolu s manzelom a maju to tam aj tak pripravene , ze sedenie pre prislusnikov rodiny a velku obrazovku , aby manzel mohol pozerat vsetko co on meria na malom chrustikovi a vobec po celu dobu pozerate obaja na chrustika a dr. len meria a rozprava co meria a ci je to ok je to uzasny zazitok 😉 😉 😉 vrelo odporucam 😉 ja idem 13,augusta na 20tt opat to uz bude vidiet vsetkoooooooo 🙂 😵 tesakujem sa

eva3107
28. jún 2009

Ano viem ze uz mas jedno detatko...teraz si to uzivas uz druhy krat 🙂

No tak to som zvedava , ked pojdem ja...velmi sa uz tesim... 🙂

janka1
28. jún 2009

urcite budete spokojni 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

eva3107
28. jún 2009

No tak to aj ja . 🙂 ..a ake je teraz pocasie v Ke?..
A ty co iba tak oddychujes? Alebo sa dnes chystate niekam na vylet s dcerkou?

A co by si chcela ?Teraz chlapceka?

markee
28. jún 2009

Dobré ráno holky,
díky moc za podporu,už jsem včera nebulela,jen ten pátek. Je mi z toho smutno,ale nebrečím. Včera jak mi bylo špatně,tak jsem si nechtěla přitěžovat ještě pláčem. Jinak dnes je mi zatím opravdu fajn. Ono to asi bylo tím tlakem nebo počasím. Pže se narodilo další dítko-kamarádům- třetí holka(pořád plodí kluka,no).Jmenuje se Denisa,má 3450g a 50cm a narodila se v 0:39 hodin dnes. Maj ty dítka takto: Jana-3 a půl roku, Lucie-rok a 4měsíce a pak tohohle prcka Denisku 🙂 No maj to docela hodně za sebou,ale to třetí prý bylo neplánované,prostě se stalo 😀
Takže,když se to tak rozrodilo,tak si říkám,že to asi bylo i u mě tím počasím.

eva3107
28. jún 2009

Supeeerrr 🙂
Ze sa mas markee uz konecne lepsie...a tvojim kamaratom gratulujem k novemu prirastku... 🙂
ANo mas pravdu aj tym pocasim to moze byt...velmi to ovplivnuje pocity a spravanie ludi a hlavne nas tehulky... 😅

roxy_1
28. jún 2009

Ahoj zeny 🙂
ja mela dnes tak krasny sen,nosila jsem na rukach miminko chlapecka,normalne jsem jej uspavala a pak ulozila do postylky,nadherne... 😅 uz se tesim az bude ten tvorecek s nami a budeme jej s manzilkem koupat a mazlit.... 🙂 ty materske pudy na me pusobi cim dal vic....
jinak my tu mame taky pod mrakem,manza spi po nocni a ja surfuji na netu....

markee mrzi me co se stalo,neni to nic prijemne,zazila jsem si to pred dvema lety kdyz se nam obesil kamarad,doted nam tu chybi,ale nikdo nevi proc to udelal.... ☹ ale mysli na to ze ted se pujdes kochat novymi prirustky tvych pratel 😉
vcera bylo vazne divno,na me az moc blby tlak,cely den jsem byla ospala....

zeny preji vam jinak krasnou nedeli at uz je venku jakkoliv,opatrujte se 😉

gucz
28. jún 2009

ahojte
u nás je zamračené, teraz akurát leje, od rána mám migrénu, je mi hrozne zle, zvracala som ako o život, dúfam že už nebudem..... Ešte som ani nič nejedla, normálne sa bojím, že to zasa uvidím. Akurát teraz som si dala jeden marina keks, no ale neviem neviem.... 😝 Dúfam, že Vám všetkým je lepšie ako mne, zatiaľ pa, idem oddychovať
😔

antoniab
28. jún 2009

ahoj hlasim sa uz s uk 😉 😉
idem si vas precitat 🙂

weronikla
28. jún 2009

Ahojte zienky, zelam krasnu nedelu.. Gucz, drzim palce, nech sa to zlepsi, myslim, ze dnes to nebude bohvieco vdaka tomu pocasiu.. u nas uz skoro rano zacalo liat a zatial to neustalo, takze to nie je bohvieco. MArkee, drz sa, vsetko bude lepsie a lepsie a hlavne nase babatka rastu a potrebuju klud, i ked ja som mu ho vcera nedopriala a este som aj spadla, tak ddufam, ze bude vsetko v poriadku a babatko je zdrave 😒 TAk pekny den a dobru chut k obediku zelaaam 😉

olienka12
28. jún 2009

Ahojte zienky, mne dnes konci dovolenka a som tak unavena,ze netusim ako zajtra budem fungovat v robote. Od minulej soboty kazdy vecer volam jelene nad wc... V piatok nam strhla burka cast strechy tak to boli stresy... zhanali sme strechara... nakoniec sa to asi po 50tom telefonate podarilo a vcera to opravoval, aj ked nedokoncil... zatial. 🙂)
Ja nosim tehu gate asi od 8 tyzdna je to pohodlnejsie pretoze sa mi panva rozsirila a do ziadnych nohavic nevojdema teraz mi uz aj brusko vidno. Inak kupila som si vo vypredaji v H&M tehu gate za 200ceskych som z nich vytesena. A vypredaje teraz zacinaju, tak snad dalsie pribudnu 🙂)
Prajem Vam krasnu nedelu a lahky tyzden

bebel
28. jún 2009

Ahojte,
pridala som nejaké fotky do albumu, kde máme rôzne naše nosiče 😉
Dnes zase poprchá, ale stihla som urobiť aspoň kolečko na korčuliach okolo jazier..
lebo som už zúfalá z toho prejedania sa a žiadneho poriadneho pohybu.
Aj dnes nás pozvali kamoši na 14,00 na ochutnávku litovských vín a syrov..... 😎 pre mňa iba syrov.
Mangelovi akurát skončila pravidelná výuka nemčiny..tak idem spraviť obed.
Vymyslela som si fašírku....tak dúfam, že ju bude krpec jesť.

nikiarudi
28. jún 2009

Ahoj kočky, môžem sa pridať k vám??? 🙂

eva3107
28. jún 2009

Jasne ze ano mikiarudi.... 😉
Tesime sa novej tehulke... 🙂

minix
28. jún 2009

bebel, presne takto isto si predstavujem sportovanie - korculovanie, ako mas v albume....na to treba nejaky speci kocik alebo sa tak da upravit aj klasickz, co si kupis, nejaka znacka? 🙂

janka1
28. jún 2009

evka uz som ta nestihla 🙂
boli sme s manzelom v Metre a v Hornabchu , v metre maju akcie na postelne pradlo bavlneny saten , tak som si bola kupit 😵 😵 a v Hornabachu sme isli pozriet posuvne dver s puzdrom do bytiku , ale ta cena mi dala riadnu facku 😕 😕 😕 😕 tak som povedala, nech si ich nechaju 😠

pocasie od rana ja krasne ale horuco a dusno aspon mi vyschne pradlo a vecer hodim fotocku , lebo prezliekam periny, este dobre, ze som to vcera neurobila 😀 😀 😀 😀 😀

tera len tak lenosiiime vsetci traja sa nam nic nechce pozerame Fontanu pre Zuzanu 😀 😀 😀 dcera dostala chut na takyto film, tak si pripominam svoje mlaadiii 😀 😀 😀 😀 😀

nikam sa nechstame potrebujem pobalit dceru ide do basketlandu / taky tabor treningovy/ , tak sa chcem pustit do tho 🙂

nikiarudi
28. jún 2009

ahoj minix, ty si sa úplne vytratila z tej našej témy snažilky od apríla... 😀
ale ako sa inak máš?? ako prežívaš tehu?? nevoľnosti, chute a taaaak... 😉 🙂

andykca
28. jún 2009

eva3107 nooo neboj ja uz napriklad rifle nedam vobec...naposledy som ich natiahla a cely den som behala s rozopnutymi....xi..teraz take bedrace nosim, ale isto si nieco musim pokupit...ja som skor dufala ze v lete vynosim saty ale je skarede pocasie takze neviem neviem....a to tiez moc nejem a setko mi nechuti...sak nevolnosti sa u mna prejavuju v plnej parade 😉

olienka12 tak to ste moc dobry viken nemali...ale hlavne ze to neskoncilo horsie 😉

nikiarudi viiiitam ta aj ja 😀

nikiarudi
28. jún 2009

andy ďakujem, ja to mám vyriešené som si na mimibazare vydražila len za 10€ 2ks tehu riflí v super stave...skoro ako nové..tak nosím už dlhšie len tie, pretože ma už tiež všetko tlačí... 😀

ives77
28. jún 2009

aahoj kočky,vítam novú tehulku 😉 mne už asi dva týždne neni zle chvala bohu,ale ani mi nejak moc nechutí jesť.a čo sa týka vecí tiež už neoblečiem nič okrem jedných troj štvrtákou ktoré sú na gumičku dúfam aj ja že už bude pekne aby som mohla nosiť šaty tých mám dosť a bruško mám už dosť vypuklé 😀

janka1
28. jún 2009

pekny vecer 😉
dnes je to tu nejake biedne 😒 zeby vikend 😕

nella1
28. jún 2009

ahojte tehulky mozem sa k vam pridat? 🙂 mam ter.okolo 7.jan.10, ale ze mozme cakat uz od 24.12.09-21.1.10

janka1
28. jún 2009

nella vitaj 😉

nella1
28. jún 2009

uz ste nieco aj pribrali? mne brusko uz rastie ale dr. mi zistil ze mam podvahu co som bola troska v soku..nikdy v zivote som tolko malo kg nemala tak musim ist o dva tyz. na nejake vysetrenie ci babatko dobre rastie. inac byvalo mi zle ale ani raz som nevracala iba nechutenstvo ale snazila som sa do seba pchat co sa dalo a aj tak som schudla 😒 ale dufam ze to sup naberiem a bude to ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre