Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
11. júl 2009

Ok..to neva...ja som tento vykend aj tak v praci... ☹
ja som bola v lese vcera . Bola som na hubach..Nebolo toho vela , ale predsa som si nieco priniesla 🙂

Tak si uzi ten zajtrajsi odpust... 😉

V pondelok a utorok tu nebudem.V utorok idem na kontrolu a uz velmi sa tesim ..Tak ked budem mat tak pridam fotecku 🙂 ...Drz mi palce..Verim, ze vsetko bude v poriadku 😉

olienka12
11. júl 2009

drzim drzim ucite bude vsetko ok a budes sa vytesovat 😀

eva3107
11. júl 2009

tak to dufam Olienka.. 😉 ...Vies mam take obavy..., ako co a ci je male v poriadku..
To uz patri k tomu , co uz stym narobimm 😅
Oli este si asi zo svojim znamym zo socialky nehovorila cooo?..

miroslava89
11. júl 2009

dobre ranko sa praje 😅 uz viem preco mi vcera rano svokra vzala kluce od auta- bosorka jedna ona si najme robotnikov na dom a ja nech strazim ach jaj.. ale aspon budeme mat pekny domcek -konecne🙂

antoniab
11. júl 2009

ahoj peknu sobotu 🙂

oli ten kocik je fakt pekni len ja sa neviem rozhodnut co viem je ze chcem 4 kolecka 😀 a to je dost malo
paci sa mi tento ale chcela by som ho vidiet nazivo a na novu kolekciu 2009 som nenasla nic tak vaham nechcem kupit macku vo vreci tak si necham rada poradit 😉
tu je link na ten co sa mi paci
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/c...

mozno ze ho uvidim v polsku mas nejaky link na polsky obchod 😉

janka1
11. júl 2009

tak sme domaa 🙂
olienka , musim potvrdit pochvalu aj mne sa ten kocik paci
😨 zatial som mala iba dva favority , ale tento bude uz treti 😀 videla si ho uz aj na vlastne oci? ako sa da vanicka dat dole? je to ako u casualpay???jednym kliknutim?
ozaj tu stranku co si nam poskytla, tak hore na uvodnej liste je kocik , ktory je mojmu srdcu este blizsie nevies aky konkretne je to????? myslim tu trojkolku hore 😉

evka ahooj , boli sme na Sirave na kupalisku v Palko , uzasne kupko je tam 😉

miroslava89
11. júl 2009

ach vam normalne zavidim mate na vybet tolko kocikov ...pre dvojicky je kociarikov ovela menej a mensi vyber 😔

olienka12
11. júl 2009

janka videla, dokonca ho ma kamoska a v tescu som zastavila cudziu pani a pytala som sa jej ako je s nim spokojna a ako sa ovlada a pod 😀 vanicka sa naklikava v smere alebo protismeru jazdy to iste so sportovou castou. Aj sedacka sa da nakliknut. farebny vyber super, velke kolieska,kt. sa nebudu zabarat do snehu 🙂)
Neviem co je to za trojkolku mozno sportak, po trojkolkach som nepozerala, nie su tak stabilne ako 4 😀
Na polskej stranke tako su aj obchody podla mapy 🙂

cukruska1920
11. júl 2009

ahojte...baby mavate popichavanie v podbrusku?

janka1
11. júl 2009

olienka snad sa aj mne podari ho niekde vidiet 😉 tak potom sa rozhodnem

cukruska ja som mala rano , ale strasne ani chodit som nevedela a z som si myslela, ze ani nikam nejdem na kupko , ale za taku hodinku to prslo 😉 no poviem ti predychavala som tu bolest , ale aj som sa merala a o 2cm mi narastlo od vcera brusko 😀

miroslava89
11. júl 2009

Ja zacinam byt mimo z tych terminov porodu- sice babetka sa narodia aj tak kedy oni budu chciet ale:
podla 1.uzv- mame termin 1.1.2009
podla poslednej menstruacie(ked pocitam tak ze posledny cyklus som mala 29dnovy)- tak 5.1.2009
podla poslednej menstruacie(ked pocitam s dlzkou cyklu 23-co mavam vecsinou)- tak 30.12.2009

ja uz neviem ako z toho vyjst 😔

cukruska1920
11. júl 2009

jani..takze je to uuuplne normalne to popichovanie?

janka1
11. júl 2009

miroslava nic si z toho nerob , tak ako pises babo pride kedy ono bude chciet 😉
vzdy sa riad podla posledneho cyklu , predchadzajuce su ti na nic a utz sa vacsinou nemyli ak je presne vymerany , takze uz len cat 😉

cukruska uplne normalne pokial nemas nejake cervene spinenie , tak sa ti len roztahuje, rastie maternicka 😉

cukruska1920
11. júl 2009

jani,,,,si zariaduje obyvacku a dava plavajucu podlahu 😀

janka1
11. júl 2009

nooooo asi tak 😀 😀

cukruska1920
11. júl 2009

ty uz si pekne daleko..zachvilu budes citit pohyby...ja sa este nacakaaaaam

janka1
11. júl 2009

ale neboooj aj na teba to pride aj ja sa uz tesim kedy to budem citit uz nech je to tu 😉 😵

cukruska1920
11. júl 2009

ono to bude hlavne dobre kvoli tomu ze sa nebudeme strachovat ci su drobci v poriadku ked ich uz budeme citit...teraz nam nezostava nic ine len verit ze su v poriadku

janka1
11. júl 2009

presne ako pises 🙂
a potom sa budemem strachovat ked sa hodinu ani len nepohnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem dat sprchu o chvilu som spat 😉

olienka12
11. júl 2009

mirka ja mam tiez terminov ako maku 🙂) moj dr.povedal kolko UTZ tolko terminov 😀

samia28
11. júl 2009

ahojky, nepatrim sem...ale chcem sa spytat, ako skoro ste mali tehu priznaky?? ja som len 5 den po ovulacii...a je mi otrasne, som odisla z prace...spat a spat...vyzvracala som vsetko co som zjedla...zaludok mi plava...a nechuti mi jest...riadne pocitujem podbrusko......myslite, ze to mozu byt tehu priznaky? alebo je to prilis skoro a lezie na mna chripka?

olienka12
11. júl 2009

cukruska ja mavam krce v brusku a momentalne mam ten problem,ze ma bolia bedrove klby na lavej strane mi strieka bolest do celej chrbtice v noci sa na to budim panva sa roztahuje. doktor povedal,ze kym sa male nedostane vyssie z malej panvy bude ma to boliet ☹

olienka12
11. júl 2009

samia prve priznaky som mala po 3 dnoch a zvysenu teplotu do 6-7tyzdna bolestive prsia krce v podbrusku a unava a rozrevala som sa na kazdu hovadinu. Na koniku je aj tema kde su baby presne s tou otazkou ako ty 🙂 dam ti link
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... alebo https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

samia28
11. júl 2009

olienka, dakujem....viem, ze su tu take temy...ale su to temy kde kocky hadaju ci su tehu alebo nie...ja som chcela vediet od vas...ktore ste tehu...vediet tie tehu priznaky a nie predmenstruacne priznaky... 😉

olienka12
11. júl 2009

samia ja som mala v podstate vsetky priznaky ako pred menzesom az na tu zvysenu teplotu a tie prsia boleli brutalne, az tak,ze som v noci spat nevedela. na 11 den ma prvykrat naplo 🙂)a to som si uz robila test 😀 a strasne precitlivela som bola, ale hrozne

miroslava89
11. júl 2009

samia ja som sa citila uplne ako pred menzesom.. len taky zvlastny pocit som mala ze menzes nedojde a nedosiel🙂 potom sa s nami pohrali testy- kedze raz bol vysledok pozit. raz negat.,zacalo mi byvat sem tam "blbo".. a uz neostavalo nic ine ako to aby nam dr. potvrdil tehu- 6tt🙂

olienka12
11. júl 2009

no to je dalsia vec pocit, ja som mala taky zvlastny,ze som v tom prestala som s kavou, ciernym cajom, na oslave som nepila mala som pocit,ze sa musim setrit a stale som si vycitala,ze si namyslam 🙂)) ale bolo to ono 😀 😀

olienka12
11. júl 2009

baby mna dnes nenormalne boli chrbat idem sa z toho osalit :(((

samia28
11. júl 2009

dakujem dievcata...tiez si nechcem nic namyslat...nenormalne tuzime po babatku....takze je pravda, ze sa sledujem...

zdenka73
11. júl 2009

Ahojte! Ako sa dnes máte? Ja som teraz prišla z práce, ale už som sa nemohla dočkať kedy bude koniec, hrozne ma bolela hlava a chcelo sa mi spať.
Cukruška aj ja mávam, niekedy pichanie v podbrušku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre