Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
10. okt 2009

tak my sme mali busy day dopoludnia som upratoval a popoludni sme boli na konikoch 🙂 ja som sice len fotila,ale aj tak som rada,ze sme boli 🙂 a potom sme prevazali braskovi zimne veci od nasich a bavila som sa s malym leom cuduj sa svete pocuval ma na slovo aj prebalit sa dal bez problemov,inokedy ho nahaname po celom byte s plienkou 🙂)) a nakoniec sme boli na hodinku sadnut s kamosmi dala som si super nealko mojito a teraz sedime pri telke 🙂) konecne som si uzila aj toho nasho tatka 😉 seka dobrotu po vcerajsej vymene nazorov 😀

nella1
10. okt 2009

zienky idete kupovat aj sterilizator a ohrievacku na flasticky?

nella1
10. okt 2009
olienka12
10. okt 2009

nella urcite by som to nekupovala dopredu,pokial budes kojit bude ti to na nic a pokial budete papat z flase vies si to kedykolvek kupit 😉

gucz
11. okt 2009

brééé ráno
nella aj ja si myslím, že popredu kupovať to nemusíš. No a ak aj budeš musieť, tak ohrievačka je zbytočná ( vlastná skúsenosť) a sterilizátor je výborný od aventu do mikrovlnky. Je jednoduchý a vysterilizované máš za chvíľočku.

gucz
11. okt 2009

ja som v tom sterilizátore sterilizovala aj odsávačku mlieka, trvalo to 4 minútky pri výkone 900W.

mne včera večer zostalo tak zle od žalúdka, som myslela že odpadnem poležiačky. Nakoniec som si dala dve pilule tumsu a pomohlo. No a teraz som táááák hladná, ale sa aj bojím niečo zjesť 😒

eva3107
11. okt 2009

Tak dobre ranko... 😉
Vonku je strasne pocasie tak sa mi chce spat a musim byt v praci.. ☹ ..
Gucz tak hlavne nejedz vela..postupne sa napapaj a radsej by som si dala nieco lahsie...hmm. 😉

janka1
11. okt 2009

dobre raneckooooo 😉
vyspinkani sme do ruzova , konecne poriadna noc 😉 asi pre, lebo celu noc prsalo a stale prsi a prsi 😀 😀

dakujem z apochvalu zienky to je moja normalna farba vlasov 😉 a rada by som sa teraz k nej vratila, tak zvazujem 😒 ci ano 😖 alebo nie 🙂

nella urcite by som to nekupovala , ale to je len moj nazor 😉 je to zbytocne a tie peniazky vies uplne inde investovat 😉 skus kupit ak velmi chces stelirizator co ti ponukla gucz je naozaj praktickejsi a co sa tyka ohrevu flas 😖 no myslim, ze jednoduchsia aj rychlejsie ju ohrejes pod teplou vodou , nakolko dietatko nemusi mat horuce jedlo , ale take ake mas ty v prsniku 😉 nato postaci aj kusok tecucej horucej vodicky 😉 🙂 ale zvaz co je pre teba naj 🙂 😉

eva3107
11. okt 2009

Podla mna ma Janka pravdu co sa tyka sterilizatora...inak Jani ty do kedy vlastne pracujes?

janka1
11. okt 2009

ahoj evka 😉
no v knizke mam nastup na materku 17.11 😉 uvidime do kedy potiahnem ja sa citim OK
zajtra mam poradnu joooj ako sa tesim a hlavne chcem vediet ako vyrastol Oliver kolko vazi a meria 😵

janka1
11. okt 2009

evka a ty do kedy ??

olienka12
11. okt 2009

Ahojte bruska, to vonku je hrozne 🙂 prave zvazujeme co s nacatym dnom a zatial vyhrava Optima pojdeme sa asi previezt nech zbehne den,dnes nechcem upratovat ani za nic,aj ked by bolo potrebne stale 🙂) tak peknu aj ked uprsanu nedelu 😉

eva3107
11. okt 2009

tak ja nastupujem oficialne od 28.11. Ale doma budem uz od zaciatku novembra.Beriem si totiz este dovolenku a na ostatne dni ma Dr.vypise do toho 28.11.Aj ja sa citim celkom v pohode, ale to denne cestovanie ma ubija..vies..Rano vstavat o piatej ked robim rano a ked poobede tak vecer domov pokial nestihnem vlak na 20:20 tak musim cakat na stanici bus do pol jedenastej.Neviem, ale uz mi to nie je jedno... 😒 hmmm...co ty na to?Denne precestujem 50km.Ja viem , ze su zeny co cestuju aj viac..no a pravdupovediac robim v obchodnom retazci to su stresy teraz budeme oslavovat rok otvorenia a idu pomaly Vianoce to tu bude kalamita..a netrrufam si na to.. 😒

eva3107
11. okt 2009

Aj Tebe oli.. 😉 uzite si dnesny den.

janka1
11. okt 2009

evka na tvojom mieste to riesim presne ako si napisala 🙂 😉
olienka aj my ideme do OPTIMY ked sa napapame 😉

eva3107
11. okt 2009

Ufff...az mi odlahlo...Jani.. 🙂 ..
Tak si uzite dnesny den baby... 😉

weronyca
11. okt 2009

Pekne nedelne ranko 😉 Konecne vas znova zdravim z BA.. cez tyzden mam pocit, ze som presla celly svet.Poprad, Lipt.Mikulas, Ruzomberok,Levoca..Fuu bolo toho dost.. Tak som oddychnuta... Tesim boli sme totiz aj na nakupoch v Polsku a kupili sme kocik s autosedackou aj postielku s celou vybavou (baldachyn,atd). Az na drobnosti ako plienocky sa drahy smial, ze uz len to dieta nam chyba..

Janka sekne ti ta farba vlasov! Idem vas trochen citat, nech viem co mi uslo..

olienka12
11. okt 2009

ahoj weronyca aky kociarik a postielku ste kupili a kde ste boli nakupovat?

zazalienka
11. okt 2009

ahojte, tak aj my už parkujeme s kočíkom doma.. kúpili sme Peg Perego GT 3,vo výbornom stave, je takmer nepoužívaný..

eva3107
11. okt 2009

Weronika pekny kociarik ste vybrali.. 😉

janka1
11. okt 2009

weronyca dakujem 😉 tak si to asi dam na tu moju hlavu 😀 lebo ten melir ma uz omrzel 😒

kocik je peknucky, milucky 😉

weronyca
11. okt 2009

Oli kocik mam uz aj odfoteny v albume.. ALE menej kvalitna foto, je to Implast clipper. Postielka nema znacku. Boli sme nakupovat v Nowom Targu.

janka1
11. okt 2009

ja som niekedy davnejsie tiez zvazovala na IMPLASTOM ale pre nase terenne vikendy a akcie som musela nieco ineeee 😉 ale som maximalne spokojna aj ked som ho este nepouzila 😀 😀 😀

evka ja este varim obedik a veceru , do OPTIMY ideme az poobede 😉 aj to len damska jazda 😉 JA , VLADKA a moja MAMA 😀 😀
svokra bude mat o necely mesiac 60tku , tak sa treba mrknut na nejake SMATY 😀 😀 😀 robi honosnu oslavu ako svadbu aj ked nechapem naco , ale nestaram sa, chce , tak to bude mat 🙂 😉

weronyca
11. okt 2009

Zazalienka, no pekne ,,faro" ti doma parkuje. Ja sa na ten moj kocik neviem vynadivat. Uz aby bol maly na svete. Uz by som skladala postielku, atd. Ja som zas rozmyslala tiez nad Peregom, ale ten co sa mi pacil bol dost drahy.

Inak k tym striam co ste tu rozoberali.. Ja som si cez tyzden poplakala.. Citim sa uz ako v rybom tuku, ako sa stale natieram. Najprv som mala mensie strie na prsiach, z toho som si este tazku hlavu nerobila, ale teraz ich uz mam aj na zadku a bokoch a tak viditelne!! A to ja sa fakt natieram tak poctivo, ze by sa na mne aj smmykat dalo ako byvam mastna 😀 Niekde som ale citala, ze to zalezi od kvality pokozky. Ja celkovo mam pruznost pokozky blbu. Mne aj jazvy zo znamienok tak velmi vidno, ze rozmyslam nad zbrusenim. Neviem si predstavit, ze by mi robili cisarak.Asi sa im tam cela rozparam. Vyrok niektorej, ze len zena ktora sa o seba sa nestara ma strie mi preto nepride na pravom mieste.

eva3107
11. okt 2009

Weronyca tak co sa tyka strii tak mas pravdu zalezi to od kvality pokozky od jej elasticity , ale aj o geneticke predispozicii..
Ja sa natieram tiez uz od zaciatku ale iba brusko prsia som si nenatierala a zacali sa mi na prsiach vytvarat malicke strie nie je to nic hrozne tak som ich zacala tiez natierat a ich tvorba sa zastavila a zatial na brusku , na stehnach a zadku nemam ani jednu...tak uvidime ako dlho mi to takto vydrzi..Inak moja sestra je cela postriovana a tiez sa natierala...tak uvidim ako dopadnem ja 😅

janka1
11. okt 2009

tak ako pise evka co s atyka strii 😉 je to viac menej o genetike 😒 a pruznosti
ale aj ja sa natieram od zaciatku tehu zatial ziadne strie co ma tesi na to ake velke brucho maaam 😨 😀 ale opat je to o tej genetike , mne jazvy nikdy neostali po nicom, tak asi mam stastie 😀

weronyca nieco mi hovor o tom teseni sa ved ja tie veci prekladam hadam kazdu chvilu a kontrolujem a obdivujem 😀 😀 😀
akurat , ze kocij je zabaleny v skatuliach v hornej castu domu a tam nechodim teraz s ami nechce az do podrkovia , tak ho nevybalujem 😀 😀 😀 😀

olienka12
11. okt 2009

heh mne polovicka povedala,ze furt len balim vybalujem triedim a prekladam veci 🙂) a to este nemam kociarik a postielku 🙂

ja uz na tie strie seriem uz sa tahaju az hore nad pupok,nic s tym neurobim... mama ma cele brucho zjazvene... mne sa zle jazvy hoja vobec. po znamienku mam hnusnu keloidnu... dufam,ze ma nebudu musiet nastrihnut alebo ze sa nepotrham...
uvidime aj ked moc tomu neverim..
inak nechcem strasit ale strie sa mozu objavit aj par dni pred porodom kamoska tak mala...
hej a to co sa zo zaciatku javilo ako popraskane zilky a zacalo to v 4mesiaci sa teraz pretvara na strie 🙂)
ja zatial len to brucho a boky mam take, na prsiach sa zacali robit tiez ale zadok a stehna zatial drzia,uvidim do kedy 🙂))

antoniab
11. okt 2009

dobre ranko tehulky 🙂

dnes som sa celkom vyspala vecer som si dala magne tabletu aj sumak mala som take bolesti v brusku ze som myslela ze pobehnem na pohotovost ale magne zabralo tak som potom uz zaliezla do postele a bolo ok musim sa zajtra postazovat midwife velmi ma obtazuje ked sa musim neustale v praci ohybat v pase stale si hovorim ze uz nie nadlho ale racsej sa opytam ci je to ok nebudem riskovat

babulky krasne kociky najviac sa mi rataju tie vase farby 🙂
weronyca tak to ste dobre nakupili aj ja sa tesim domov ked budem skaldat postielku a prat vecicky vcera som si aspon pobalila veci pre malu a dnes budem pokracovat svojimi hadrikmi polickami a vazyckami dufam ze to cele dojde domov 😀 😀

inak strie nemam mazem sa len po kupani a neriesim ak budu budu je to neprijemne raz som uz mala take stehna ked som brutal pribrala a potom hrozne rychlo schudla ale casom to zmizlo myslim ze ked uvidim svoju babiku tak si na strie nespomaniem 😉

antoniab
11. okt 2009

inak neviete mi poradit naco je dobry pomarancovi dzus ci stava midwife mi ho kazala pit vraj mi nieco chyba v krvy ale velmi som nepochopila co tim mysli moze to byt preto ze som anemicka 😅 na svk mi budu robit komletnejsi rozbor krvy tak uvidim co sa deje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre