Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
17. okt 2009

nech vam sluzi 😉

olienka12
17. okt 2009

janka 🙂) ja som bola na navsteve s notasom a netom a som drazila 🙂))) boli sme blahozelat svagrinej 🙂)

janka1
17. okt 2009

olienka ja som bola na basketbale 😀

zazalienka
17. okt 2009

ahojte, tiež som šla po tom lehátku.. len som sa nestihla vrátiť domov.. janka mimochodom tu na koňovi je v bazári, Fisher price lehátko a celkom dobre vyzerá..

olienka12
17. okt 2009

inak velmi sa z toho lehatka tesim 🙂)) si mala vidiet ten adrenalin,ked mi net vypadaval a nakoniec vypadol 40sekund pred koncom a ne a ne nabehnut nakoniec pozriem a vyhrane 🙂))

olienka12
17. okt 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1416739 mne sa este toto paci,ale uz dost 🙂

antoniab
17. okt 2009

krpuch odvsetkych som nieco dostala ale od jednej kolegyne som dostala straaaaaasne vela stale mi nieco doniesla do prace papucky bodicka teraz macikov saticky ked sa dozvedela ze dievcatko no hrozne zlata ona to somnou preziva lebo ona nema deti a nam to troska dlhsie trvalo tak ona mala pre mna dost pochopenie 😉
neboj naviac darckou dostanes ked bude mimi na svete ja keby ze neodchadzam tak tiez by som este nic nedostala 🙂

olienka12
17. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... toto je nadherne pre dievcatka 🙂)

lopezka
18. okt 2009

ahojte tehulky 😅
uz sem nejak nestiham chodit, nieto vas este citat 😖 ale snad je tu vsetko v poriadku 😉 babatka pekne kopkaju a bruska rastu 😉 mne uz teda narastlo poriadne a celkovo som pribrala 12 kg 😠 😖 😀

sisipetka
18. okt 2009

Dobre ranko kocky,
bebel ja beriem stretko len tak narychlo po 17tej kdekolvek v BA 😉 Okrem pondelka a stredy to zvladam....Kto sa prida? 🙂
Lopezka, ty nemozes spavat? Ja sa takto budim cez tyzden medzi 4tou a 5tou a ked mam ist do prace, tak by som vtedy najradsej spala. Ale do prace chodim uz iba tyzden (teda dufam, v pondelok mam poradnu a musim uz vybavit papier na MD), tak potom to hadam nejako dospim.
Gucz dakujem za povzbudenie a mas pravdu, keby sme neverili ze to zvladneme, tak sme tu nie 😵
Oli pekne lehatko a ina drama pri aukcii 😀
Antonia zvyknes si a hlavne to bude teraz troska ine, lebo budes mat mimi a tuto skusenost si z UK neprinesies 😎
Pekny dnik vsetkym, my dnes oddychujeme......

boncusik
18. okt 2009

ahojte holky,
narýchlo sa ozývam po dlhšej dobre, číta vás skoro pravidelne ale nestíham prispievat 😉

iso spaním mám problém aj ja, kvoli brušku, manželovmu chrápaniu a častému močeniu 😠

boncusik
18. okt 2009

chystám sa kupit si vankúš na kojenie a také lehátko ako má olinea dajte mi tip na nejaký link 😉

dík

krpuch
18. okt 2009

ja lehatko kupovat nebudem...podla mna je to zbytocnost. babo bude mat dve postielky, na kazdom poschodi jednu, tak ho supnem tam, popripade ku mne na gauc a ked bude väcsie, tak do ohradky 🙂 a ak ho budem chciet mat v inej izbe ako su postielky, necham ho vo vanicke z kocika.

ives77
18. okt 2009

ahojte kočky dúfam,že ste sa dobre vyspinkali lebo ja po dlhej dobe celkom fajn,stým stretkom ešte uvidíme či dajú mojej polovičke volno,inak mi dnes ideme ku našim na dedinu odychovať a hlavne na obed mnam mnam milujem kuchynu mojej mamky.

roxy_1
18. okt 2009

Ahoj devcata,

bebel tak to je sila,to jsi asi vazne trefila na nejake policajty blbce 🙂 jinak Mareš uz ma dve deti 😉

my vcera byly s holkama na michane drinky v jednom baru,konecne po dlouhe dobe pokecat,zpatky jsem delala ridice,jeste ze tam maji na vyber tolik nealko drinku (asi 100) a alkoholickych je tam 500 takze clovek si vazne vybere 😉 pak jsem si jeste dala lasagne ktere miluju a byla jsem naprosto spokojena.jen se mi spatne spalo a rano jsem mela pocit ze jsem po flamu 😝

oli krasne lehatko,ja chci taky od fisher price ale jine,na aukru jej jich taky spousta bazarovych,tak stale sleduji 😀

teprve varim obed,dneska bude asi pozdeji ale to neva,je nedele a oddychujeme 🙂

preji vam pohodovou nedeli tehulky moje 🙂

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

ahojte 🙂
ja si lehatko neviem vynachvalit 😎 uzasna vec, dieta nechce len lezat stale 😉 a dobre je aj pri refluxe ked ma dieta 😉 ja mam take hlbsie lehatko tuto znacku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6764536 a v nom mi mala sedela do 2 rokov 😅 v nom si vzdy vypila svoju flasku 😎

lopezka
18. okt 2009

ahojte babulky 😀

Sisipet veru, nemozem spavat 😖 uz som myslela ze to preslo a houby houby zlata rybka 😠 sa mas, ze do prace uz iba tyzden ......ja este vyse mesiaca 😖 .....este stale za mna nikoho nenasli 😖 😠 a ked najdu, pak toho cloveka este zaucat ....uz sa tesim 😖

Bebel ....ja by som to stretko brala ......ale ked tak, tak neskor ...teda aspon co sa tyka tohto tyzdna ......mame totiz auditorov a budem chodit z prace minimalne po 18.hodke 😖

roxy_1
18. okt 2009

tady je to lehatko co ma olinka http://www.aukro.cz/item766953489_lehatko_fishe...

nebo je tu i tohle http://www.aukro.cz/item776884385_vibracni_kres...

me se zamlouva tohle je to hlavne do 18kg ty prvni 2 by mely byt do 9kg coz bude mit mimco za chvili 😅
http://www.aukro.cz/item777044723_skvele_houpac...

k.a.t.k.a.
18. okt 2009

roxy tak to co sa tebe paci je super 🙂 len by som sa mozno bala tej umelohmotnej konstrukcie, ale tak mozno znesie vela ked je do 18kg 😉 mne mala po nom uz aj skakala ked vedela chodit, to uz nebolo len o sedeni 😅

olienka12
18. okt 2009

ja sa na to lehatko hrozne tesim,kamoska mala maleho stale vo vajicku,co nie je az tak vhodne myslim,takze toto mi dost ulahci prve mesiace 🙂
a potom ho predam a kupim hojdacie kresielko 🙂

roxy_1
18. okt 2009

katka mas pravdu ale ja to risknu prave jsem jej koupila 😀

olienka12
18. okt 2009

roxy super 🙂

eva3107
18. okt 2009

Ahojte tehulky
Prajem peknu nedelu...jaa som konecne doma ...aspon jeden den...zajtra znovu sp do robotky 😉

eva3107
18. okt 2009

Baby dala som si nove fotecky bruska do albumu tak ak chcete mozte kuk.. 🙂

krpuch
18. okt 2009

ahojte tehulky, tak uz som si aj ja dala fotky bruska a niektorych veciciek pre babo do fotoalbumu.

pe3cka
18. okt 2009

Ahoj holky, už jsem tady dlouho nebyla, a teď tak koukám jak všichni krásně rosteme a přibíráme...to jsem ráda, moc vám všem přeju,ať jste v pořádku...my rosteme, za 2 týdny bychom měli jít na kontrlu, jestli se nám placenta zvedla, tak uvidíme...jinak malá kope, vrtí se, tak je vše ok..tak se držte...

gucz
18. okt 2009

baby krásne brušenká máte 🙂
hodím tiež fotku, ale ja nemám narastené brucho ale celý trup 😀 oproti Vám

gucz
18. okt 2009

už je to tam

inak to lehátko je super vec, malinká v ňom rada bývala. Mala som požičané lehátko s hrazdičkou, navešala som jej tam hrkálky a tak sa tam pekne prehrala... A aj som ju tam zo začiatku kŕmila (mrkvička, zemiačik a tak) kým sa naučila sedieť. Tiež pozerám po nejakom lehátku, možno mi aj kamarátka požičia také staršie po jej synčekovi. Ja lehátko odporúčam. Idem mrknúť fotky a ak nejakú schopnú nájdem, tak hodím do Lauriného albumu aké sme mali.

dorotkaa
18. okt 2009

ahojte, mne sa paci strasne toto vibrovacie leahtko...
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=p...

dorotkaa
18. okt 2009

co sa tyka stretka v ba, cakaju ma posledne dva tyzdne v praci a kedze mam toho strasne vela, ,neviem sa dopredu slubit, vobec netusim dokedy tam budem musiet trcat... ale ak mi to vyjde, urcite sa rada pridam... miesto stretnutia by som navrhovala kaviaren v relaxxe na einsteinovej, je tam klud, dost miesta aj pre viac bab a aj sa tam dobre parkuje... najviac mi vyhovuju pondelky a stredy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre