Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zucana
12. jún 2009

drobec to je fakt supis napad... ;)
adros pekne fotky 😵

minix
12. jún 2009

ja som aj preto chcela zimne dieta, lebo ho v lete mozem ukazovat uz ako pekne. 🙂))

dadulka2000
12. jún 2009

ahojte kocky
ja dnes mam day off z prace, tak som bola rano kuknut na drazbe aut,..... celkom zaujima skusenost 🙂 a aspon som ukukla ceny za ake vozidla ficia, lebo mi treba nieco kupit coskoro 😎
citam, co sa nove medzi vami udialo,.... je mi luto lenadky ☹
roxy, ty to uz mas za par, co?? len par dni a si pani 🙂

micicici
12. jún 2009

minix, super ze nam to tak vyslo, aj ja sa z toho vytesujem. cez zimu sa dame dokopy a na jar a v lete budeme chodit na spacirky po meste aj s nasimi drobcami.

baby v pondelok idem na krv a az o 3 tyzdne po vysledky. zblaznim sa urcite dovtedy!!!!!

zdenka73
12. jún 2009

Ahojte! Dnes ste toho popísali. Mne je dnes zasa dobre, už ma to straší. Ale chvalabohu idem v pondelok na krv, tak snáď mi doktor spraví aj Utz. Minulý rok som v 10 potratila, tak som teraz ako na tŕňoch či je všetko v poriadku.

pietra
12. jún 2009

mozno ma ta vasa euforia zo zimnych babatiek chyti, ja som ani nepocitala, ze nam to tentokrat vyjde na prvy sup a mam trochu obavy z toho, co uprostred zimy s novorodencom 😅 dcerka je letna a bolo to podla mna uplne super, ziadne babusenie,aby jej zima nebola, uz ako partyzdnovu sme ju vsade brali so sebou, ved vonku bolo nadherne a jej ku stastiu stacilo len plne brusko a miesto na spinkanie 🙂 ten rok sme sice na dovolenke neboli, ale ten dalsi sme si urobili o dovolenku viac, tak sa to vyrovnalo 😀

pietra
12. jún 2009

ale je pravda,ze sa tesime, ze do leta drobcek podrastie a leto uz bude bez obmedzeni, aj na dovolenku sa bude dat ist.

zucana
12. jún 2009

ahoj zdeni aj ja som v 10tom tyzdni asi potratila a bojim sa a to som len na zaciatku :(
kde zijes? vidim ze tiez zahranicie
drzim palceky

roxy_1
12. jún 2009

dadulka to jo ale jeste tyden,ten bude asi nejhorsi 😅

zucana
12. jún 2009

roxy dufam ze ti vyjde pocko .my sme sa brali min. rok v juli. mam foto na moja svadba ale pod inym menom.
vela zabavy bez alkoholu ;)

dadulka2000
12. jún 2009

roxy to zvladnes,...lavou zadnou, uvidis. tesim sa na fototcky (skoda ze kolaciky sa nedaju posielat netom 😀 )

roxy_1
12. jún 2009

dadulka neni nad dobre kolacky,pect je nebudu ale budu ochutnavat 😀

adros
12. jún 2009

roxy, myslis, ze ti kolaciky budu na svadbe chutit? 🙂 ja som na tej nasej svadbe ledva zjedla kusok sv.torty, co som mala stiahnute brucho 😀

roxy_1
12. jún 2009

adros to jo ochutnam je kdyz se budou pect ale na svatbe si asi moc nedam,vzdycky je mi to vzacne az je po vsem 😅

antoniab
12. jún 2009

ahoj baby 😉

ste toho popisali idem vas prelistovat 😝
potrebovala by som radu neviete ci dlha cesta autom moze uskodit ? 😖

zucana
12. jún 2009

tonka nechcem ta strasit ale mne uskodila :( a keby mi niekto povedal ze predtym ze moze uskodit asi by som necestovala 7 hodin.... zavisi aka dlha je cesta. ja napriklad teraz kvoli tomu ze pracujem 30 km od domu som doma....drzim palceky

antoniab
12. jún 2009

no ide o dost dlhu cestu vpodstate o nejakych 40hodin uz som pocitala cokolvek vsade pisu inak no rozhodnut sa musim sama ale som vdacna zarady 😉

roxy_1
12. jún 2009

antoniab to je moc dlouho 😕 a nejde to jinak treba letecky?

antoniab
12. jún 2009

ide len uvazujem nad touto moznostou lebo otec chce ist domov autom sam a tak by sme sa dvaja prestriedali a tak bola by som nerada keby isiel sam tak neviem 😒

zucana
12. jún 2009

tonka ja by som pockala minimalne do 13teho tyzdna.... ja sa bojim jazdit uz len po meste. nejde o tu cestu ale je to velmi stresove... aj ked som si hovorila ze 7 hodin ved budem v aute lezat...

pietra
12. jún 2009

antonia, to je uz fakt veeelmi dlha cesta, to musi byt zaberak pre kazdeho a nie este pre tehulku. Ja by som do toho na tvojom mieste nesla,je to zbytocne riziko

dadulka2000
12. jún 2009

antonia a kade idete? cez dover? cestou si mozete u nas oddychnut 😉
ja babky stale jazdim autom,.... aj v predchadzajucom tehotenstve som bola za volantom az do konca. no na 40 hod by som si asi moc netrufla. moze a nemusi sa nieco stat,...takze je to kazdeho rozhodnutie
😲

antoniab
12. jún 2009

dadulka ano otec chce ist cez dover francusko belgicko nemecko cechy a slovensko 😀 tuto cestu som uz absolvovala 3x takze sa nebojim cesty lebo ju zvladam uplne v poho taktiez ju poznam tak by to netrvalo tolko keby isiel sam pojde to 1x ja tiez jazdym kazdy den doprace domu a potom zas doprace a domu a nerobi mi to problem
chcela som vediet osobne skusenosti to co som pocitala o cestovani v tehu tak je najviac doporucovane autom a nasledne lietadlom ale teraz si niesom ista 😝
ja mam trocha zlu skusenost lietadlom aj preto zvazujem tu to moznost 😒

dadulka2000
12. jún 2009

pisu ze cestovat sa moze,....len si treba robit caste prestavky (kazde 3-4 hodky), tak potom by vam to asi trvalo este dlhsie, co?
ja som autom este nesla domou,...zda sa mi to dlhe,.... ale raz by sme si taky vylet spravili (ked zaplnime auto detmi 🙂 )

dadulka2000
12. jún 2009

prave vcera som si bookla listky pre mna a malu na september za 40£ (spiatocny), idealne,.... jasne ze su tam cakacie doby na letisku, z letiska,... ale aj tak od dveri k dveram nam to trva 12 hod.

antoniab
12. jún 2009

dadulka myslim ze budeme stat castejsie kedze hlavnim priznakom umna je caste chodenie na zachod 😀 😀
no ak pojdem lietadlom tak pojdem 3hodky autom na letisko potom 2,5hodky lietadlom do BA a nasledne autom na vychod 4hodky takze je to komplikovane tak ci tak a domov musim ist lebo potrebujem lieky na stitku ktore su v tehu dolezite tak si potom vyber 😅 ale prezijem zvladnem ja proste tento boj vyhrat musim 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 zakladom zdraveho tehotenstva je predovsetkym pozitivne myslenie 😉

zucana
12. jún 2009

tonka ja ti drzim palce.s tym myslenim mas uplnu pravdu. ja som teraz proste opatrnejsia sorry ze moc nepodporujem.kazdopadne by som to rozdelila a prespala vzdy niekde ;)

antoniab
12. jún 2009

zucana uplne v pohode ak nieco prezijes v zivote je jasne ze si opatrnejsia ja len hlavne vela moznosti nemam takze takze mi tu ostava predosvsetkym pozitivne myslenie
😉 😉

myslim ze o nieco zlozitejsie to bude ked pojdem domov pred porodom mozem odist az po 31 tyzni a lietadlom uz len s povolenim a autom no neviem neviem 😝

dadulka2000
12. jún 2009

keby ste sa chceli cestou na dover stavit, tak kludne,...sme asi 20min od M20 🙂
ja budem letiet v septembri (vidis ani neviem v akom tyzdni budem 🙂 )

zucana
12. jún 2009

no ved ja chapem chapem a aspon do toho 13teho tyzdna nemozes pockat ? ;)
mne mama posielala lieky aj postou aj do talianska aj do usa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre