Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
12. jún 2009

zucana ja natu kontrolu musim ist mala som byt v druhom mesiaci ale som sa bala letiet tak skoro v tehu no a uz to odkladat nemozem lieky v tehu su dolezite podla krvy zisti ci potrebujem davku zvisit alebo nejak upravit takze ma to neminie 😉

mija777
12. jún 2009

No ja som sa ohladom bicykla pytala preto,ze na nom chodim kazdy den do prace asi tak kilometer vzdialenej.Davam si velky pozor,idem pomaly...ale aj tak...Je to len kusok,ale ak by sa malo nieco stat...

janka1
12. jún 2009

antonia ake lieky beries na stitku?

antoniab
12. jún 2009

janka beriem euthyrox 😉 mam znizenu funkciu uz 4roky aj preto sa nam nedarilo otehu az ked sa nam podarilo spravne nastavit lieky a vysledky boli ok tak sa zadarilo 🙂 🙂 🙂
tak ja vas nachvilku opustam musim ist doprace ale vratim sa 😀 😀

janka1
12. jún 2009

100?

antoniab
12. jún 2009

nie 50 a sobotu nedelu 75 😉

janka1
12. jún 2009

aj ja beriem 😉 ale 100 😉

andykca
12. jún 2009

minix: prave som si precitala a potesilo ma to 😉 😀 ..nic v zlom, aspon potrenujeme ake to bude s vacsim bruskom xi....

prave som si supla samaritana a celkom mi to upokojilo zaludok od palenia...tak ak by ste chceli vyskusat tak je to fajne..sice neviem dokedy ale je 🙂

neviete nahodou ktory krem alebo olejcek je dobry na prevenciu strii?neviem ci ste o tom kecali resp. som to mozno prehliadla ale chcem si nieco kupit...

pekny vecer tehulky 🙂

mija777
12. jún 2009

Ahoj andykca,ja som si v lekarni kupila na prevenciu proti striam kremik Elasti-Q a stoji len nejak do 8eur 😉

antoniab
12. jún 2009

janka fakt a bola si u lekarky chodis teraz castejsie mna strasila ze budem chodit ako naklavir no ale neviem ako to urobit 😖
no nejaky krem by aj mna zaujimal doma by som si kupila lebo brusko rastie a tiez mi bol doporuceni krem na prsia ale ziadni konkretny 😉

weronikla
12. jún 2009

Ahojte, tak vitam nove mamicky 🙂 A lenadke posielam obrovsky pozdrav, nech sa drzi, je mi to velmi luto :(

Roxy, aj chcem ist do tabulky 🙂 Dnes mi bolo opat divne, to uprsane pocasie je o nicom a vobec mi to nepomaha 😢 A este k tomu som nafuknuta ako balon a teda aj nalada o nicom. Cim si ju zlepsit? Uz aby bolo babatko na svete 😅 A celkom sa tesim, ze v zime, ved v lete sa uz s polrocnym babatkom da ist aj na nejaku dovolenku pobliz Slovenska, co myslite?? A verim tomu, ze zima nebude extra tuha, ani nic podobne...

k.a.t.k.a.
13. jún 2009

ahojte 🙂
lenadka to je mi luto ☹

zimné deti sú najlepšie 😀 jedno už mám 😎 sa o nich hovorí že su spavé 😎 aspon moja bola, celé prechádzky mi vkuse prespala, zato leto neznášala 😅 vkuse sa potila, spať nevedela 😅 no a ked začnú prvé príkrmy akurát bude čerstvá zelenina a my stihneme schudnúť do plaviek 😉

ja som si objednala z USA take kremy pre tehotné od Palmers s kakaovym maslom, ževraj ich v čechách predávaju, ale u nás nie 😠 Inak mazať sa môžte kolko chcete, kto má predispozície na strie ten ich aj mať bude. Ja som sa moc nemazala a mam ich len zopar, fakt maličko, moc nie je ani vidieť, na to že som pribrala cez 30kg 😅

k.a.t.k.a.
13. jún 2009

aj s tym cestovaním je to u každého individuálne, ja som zvládla cestu do Chorvátska s malou v bruchu 😅 moc pohodlne to síce nebolo, ale dalo sa.
Ja som sa napr. aj v bazenoch kupala či v jazere, milujem horuci kupel doteraz 😀 ani tomu som neprestala holdovať 😅

antoniab
13. jún 2009

dobre ranko alebo odpoledne

baby picha ma v bruchu okolo pupka tak ako ked vas picha v boku taka bolest mavate to niekto je to normalne vcera ma uz pichalo rano ked som vstavala do prace a dnes znova neviem co si mam otom mysliet ☹ ☹

boncusik
13. jún 2009

ahojte holky,

prajem peknú slnečnú sobotu 🙂

antoniab ak nekrvácaš je to v poriadku, daj si kludový režim- polehávaj a hlavne nezdvíhaj nič ťažké 😉

dadulka2000
13. jún 2009

pekne popoludnie prajem
prave som sa zobudila (mala sla spinkat a ja som zaspala na 40 min tiez), ale musim uz zacat chystat veci na party kde o 30min vyrazame. Ellie ide kamosovi na 3th narodeninovu party,.... a musime ju tam odviest,....strasne 😀
tak hura na to..... pekny den vsetkym 😎

zdenka73
13. jún 2009

Ahojte! Peknú sobotu, zdá že si ju všetky užívate.
Antonia neviem čo to môže byť, možno ťa malé ťahá za pupočnú šnúru, alebo sa ti tam niečo naťahuje, hlavne mysli pozitívne, v podbrušku by to bolo už horšie. Ako ti radil Boncusik tak iba lež a odpočívaj.

lenadka
13. jún 2009

ahojte dievcata, uz som doma z nemocnice-teda u nasich...drzte sa, nech to u vas dopadne lepsie ako u mna 😉
dakujem za povzbudive slovicka! majte sa pekne 😵

antoniab
13. jún 2009

lenadka vela sil a nech to rychlo preboli a tesis sa s krasneho mimina opatruj sa 😵 😵 😉

markee
13. jún 2009

ahojky holky,
nevím ani jak jsem tu nebyla dlouho,nějak mi přijde,že ty dny letí. Teď jak je hezky,jsme pořád venku. Dnes měl manže hasičské cvičení. Od čtvrtka se nemůže hnout, asi si hnul špatně se zádama nebo přistydnul,takže to dnes odběhal pod práškama. Takže předpokládám,že zítra pojedeme na pohotovost.Ale spíš jestli ho to bude bolet,tak ráno v pondělí maže k obvoďákovi. Nojo,chlapy-ty jsou přece pořád jak mladíci. Sice on není starej,ale jaksi,už mu není dvacet a každý rok se pak počítá 😀
Mě je dobře, ťuk,ťuk a ťuk-musím to zaťukat,aby to tak bylo pořád. Sice mě píchá každý den dost v podbříšku,ale to je tou rostou dělohou a děláním placu-ale je to nepříjemné 😠 Johanka se na cvičení krásně vylítala,zas měla obecenstvo,takže řádila jak "černá ruka zákona" 😀 😀 😀
Tak se mějte moc pěkně.

ives77
13. jún 2009

ahoj kočky ,iba vás pozdravím lebo polovička chce notebok ale prečítať som si vás stihla tak možno zajtra ahooooj

bustek
13. jún 2009

Ahojte.Aj ja cakam babatko v januari,presnejsie 1.januara,tak dufam,ze budeme oslavovat novy rok vzdy dvojnasobne.

plivit
14. jún 2009

dobre a pekne nedelne ranko 😉
bustek vitam ta medzi nami

naty
14. jún 2009

Dobré dopoledne a přeju a krásný zbytek neděle!! 😵

gucz
14. jún 2009

ahojte, aj u Vás je dnes tak krásne???
my sme včerajšok strávili u svokrovcov, oznámili sme im tú novinu, všetci sú radi 🙂 , potom sme sa zastavili aj u našich a už bol večer. Chcela som sa sem prihlásiť aj ráno aj večer, ale nejak mi blbol kôň....

zdenka73
14. jún 2009

Ahojte! Tak zase máme krásny slnečný deň 😎 ... konečne leto, a teplo tak si ho užite.
Zajtra idem na kontrolu tak som zvedavá ako rastieme, dúfam že utz. bude.

roxy_1
14. jún 2009

kocky preji krasny slunickovy den,dneska me ceka navsteva,dve kamaradky z ucnaku za mnou prijedou i s ratolestma,tak jim udelam ovocny salat na osvezeni🙂 vcera jsme grilovali a kupodivu jsem vydrzela az do pul treti rano coz jsem prekvapila sama sebe 🙂

zdenka taky jdu na kontrolu a pro tehu prukazku,tesim se.tak at nam vsechno dobre dopadne 😉

krasnou nedeli vsem 😀

zucana
14. jún 2009

bustek vitam ta 🙂 vsetkym krasnu nedelu....tu je az moc teplo a von sa ani moc neda v 37 stuonoch :(

cukruska1920
14. jún 2009

Ahojte.....

zucana...kde si ked je tam tak horuco?? 😕

zucana
14. jún 2009

zijem v padove pri benatkach takze nie az tak v tropoch ale tento jun je to tu hrozne 😲
a v tomto mojom stave ze mi je dost zle to prezivam este horsie ...
vcera sme vysli z domu az o 8 vecer 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre