Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minitrouble
14. apr 2010

gucz - prajem aby to dopadlo co najlepsie a aby si sa spravne rozhodla 😉

mia.
14. apr 2010

nella, niektoré deti sú pevnejšie, tak skúšajú... ale s tým sedením opatrne,ešte sa v živote nasedí, tak to netreba uponáhľať...

nella1
14. apr 2010

mia ja sama ju do toho vobec neponahlam sama sa mi vzpiera a tlacii na sed.. 🙂 😒

mia.
14. apr 2010

nella, poznám to, aj u nás je to podobné, tak občas mi sedí obkročmo na nohe, opretý chrbátikom a pozerá...

antoniab
14. apr 2010

ahojte 🙂
nella aj mne sa mala vzpiera do sedu a lekarka mi povedala ze kazde babo je ine a kazde sikovnejsie v niecom inom napr moja nechyta nic do ruk takze je to individualne ak ju do toho nenutis ja vramci hry jej davam do rucicky hracky ci ine pohybove aktiviti a tak ale netlacim nanu a najlepsie je ked opakuje mimiku tvare pomne to jej ide na jednicku a ja sa tolko nasmejem lebo to su take grimasi 😀 😀

co sa tika dudlika v nemocke mi ho mala nechcela a doma potom chytila a pouzivame na ukludnenie a spanie a to aby bola z dudlikom 24hod. nehrozi a takto je to fajn 😉 spinkame po ockovani nejak nepokone stale sa mrvi dviha nozicky ci meta rucickami predtym spala tak kludne no teraz neviem ci to pripisovat ockovaniu 😒 ale od tej 19.00 do 1.00 a potom do 6.00 a potiahneme este do 8.00 pretym sme spavali aj do pol desiatej 😒

pisete ze vam dedicky placu v obchodoch tak unas naopak ked sa vyberieme na nakupi tak mala vyspi haba dej aj jazdu v aute miluje tak som rada dufam ze aj lietanie sa jej bude pacit a mozme cestovat za tatom

a ku kociko tiez si neviem predstavit pevne kolieska ale ked talcim do kopca po nerovnom terene tak si ich zablokujem inak nie
ak mate nieto tip na lahke prakticky skladatelne golfky tak tu s nim

gucz prajem rychle uzdravenie a spravne rozhodnutie 😉

natalia777
14. apr 2010

ahojte kocky 🙂 mozem sa k vam pridat? tiez mam doma januarove babatko 🙂 a rovnake trouble ako aj vy 🙂 ale krasne samozrejme 😀

andykca
14. apr 2010

gucz tak to je dost neprijeme...dzim paste aby si mala cim skor za tym ☹ 😉

tak my a cumel...ja som doslovne malemu cumel nanutila - ked vyplul dala som znova atd...stale dookola...a to len koli tomu, ze svojim dudkanim mojho prsa mi vyvolaval zapal prnika...a to je bolest jak hovado 😉

baby tak potom hodte aj sem ako sa vam pacilo na plavani....aj my by sme chceli plavat, ale tu beru az od pol roka ☹ ☹

ketkous
14. apr 2010

ahoj Natalia,vitaj v klube 😀

ketkous
14. apr 2010

Co sa tyka kociara a koliesok,tak my mame Mutsy Urban Rider.Kolieska nie su otocne resp.su pevne,klasicke,neotacaju sa do stran a som spokojna.Nam sa sice otaca iba spodna naprava,a to pouziva pri kocikovani iba manzel 😀
Nie je to lahky kociar,a preto tiez rozmyslam o nejakom lahkom na leto 🙂 skusim asi mimibazar,ale iba osobny odber 🙂

krpuch
14. apr 2010

nas maly bol tuto noc hore kazde 2 hodky...ale aspon, ze sme dlhsie pospali. teraz buva na mne po papani.. 🙂

nella1
14. apr 2010

maminky a od ktoreho mesiaca ste zacali plavat so svojimi pokladmi? mne odporucili az po ukonceni 4 teho mesiaca by sa malo a co som pozerala na nete tak tak isto bolo vsade ze po 4tom mesiaci.. 😒 lebo tiez chceme ist plavat

wanduska
14. apr 2010

drobec, tak drzime palceky nasej kamoske s tym ockovanim.. ste sikulky, urcite to zmaknete lavou zadnou🙂) ale, ak mam byt uprimna, tiez mam z toho riadne bobky.. ked si predstavim, kolko chorob naraz....joj, vsak ja som otrasne reagovala uz aj na taky "obycajny" hepatitis

slovakia80
14. apr 2010

Ahojte,tak noc mame uspesne za sebou,malej sa teploty po ockovani neobjavili a drzkala sa statocne.celu noc spinkala celkom dobre
my tu mam eriadne uprsany den 😝

olienka12
14. apr 2010

slovakia ty byvas priamo v PO?

babush
14. apr 2010

nella - my mame v BB najskor kurz plavania doma vo vani, co je od tretieho mesiaca a trva mesiac. A do bazena na plavanie sa ide od 4. mesiaca
gutz - drzim palce, nech sa z toho dostanes co nejmenej bolestivo

Mala mi zaspala vonku na terase. Po tieto dazdive dni je to jedina vyhoda, ze si pekne cez den pospinka, ked uz sa neda ist na prechadzku ani nic.

Baby, chodite niektora na cvicenie s detickami na fitloptach?

slovakia80
14. apr 2010

oli nie priamo,vydala som sa do sarisa

olienka12
14. apr 2010

velkeho? nehovor ani zo srandy

slovakia80
14. apr 2010

velkeho 😉

olienka12
14. apr 2010

ja umrem hehe a to preco sme este neboli kocikovat spolu? haaa 🙂)))

slovakia80
14. apr 2010

neviem,nejak mi uniklo ze si zo sarisa,si tu vyrastla,ci?..

slovakia80
14. apr 2010

vacsinou chodime kocikovat so svagrinou ku toryse mozno si nas stretla ked tam chodis

olienka12
14. apr 2010

no byvam tu 🙂) ale neviem,ci som Vas stretla,mozno aj ano 😀 mas IP

slovakia80
14. apr 2010

🙂

lopezka
14. apr 2010

ahojte 😀
hlasim sa po dnesnej poradni 😅 .....5780g a 63cm 😉 ....ocakavala som aj ockovanie, ale nakoniec ideme az o tyzden, lebo nam predpisala atb na tie ocka ( lokalna liecba totiz vobec nezabera ☹ ) ....takze som zvedava, ci sa uz konecne z toho dostane, trdielko moje male zlate 😖

gutz, aj ja drzim palce ......aj ked neviem, ako sa rozhodnes....ja by som tiez nevedela ☹

natalia vitaj v klube 😀

ivv
14. apr 2010

ahojte
aj my sme dnes absolvovali poradnu, mala ma 62cm a 6340g 🙂 , ockujeme v pondelok..
zajtra ideme na krv lebo sa doktorke nevidelo, ze je mala taka bledulka..

nedockava, ja neodsavam, lebo uz toho mam plny mraziak a za chvilu to zacnem vyhadzovat, lebo nedokrmujem. dnes som sa radila s doktorkou a povedala, ze mam byt rada, ze mi mala zacala v noci lepsie spavat, ze sa aspon vyspim, tak neriesim ci su velke odstupy medzi kojenim od vecera do rana 🙂 😝

zajtra ma malicka tri mesiace!! boze.. to leti.. ak mi to mala huncutka dovoli, tak poslem nejaku fotecku 😉

gucz, tak to mi je luto.. a tiez drzim palce..

olienka12
14. apr 2010

tri mesiace leetii co?
o 10 dni bude rok co som otehotnela 🙂))

lopezka
14. apr 2010

veru leti to .... 😠 ja som v sobotu "oslavovala" datum donedavna poslednych kramov z pred roka 😀 😀 😀

ivv
14. apr 2010

olienka to vies na "isto"? 😉
inak spominali ste spankovy rezim vasich drobcov, a tusim niektora ste pisali, ze vam male spi len na rukach, tak som tiez v klube 🙂)) inak mi cez den doma nezaspi, len maminke na rukach, v kociku von tak max 30 min po dva razy, ale zato v noci je to celkom dobre (klop-klop).. a vecer zaspavame mamine na prse 🙂 ale mne to vobec nevadi, kedysi dudlovala aj hodinu, teraz jej staci desat min, niekedy pol hodka. problemom su skor rucicky ktorymi sibrinkuje a budi sa na ne, takze ich balime do takej tenkej zavinovacky pozdlz tela, chvilu bojuje ale potom to vzda a spinka dalej 🙂

jeejda v ba zacalo svietit slnko! tak sup-sup do kocika, ide sa von! 😀

olienka12
14. apr 2010

lopezka ja v piatok 🙂))

ivv
14. apr 2010

este.. ja zatial "mendeeez" nemam, tak som zvedava na to ked sa kohutik otvori.. 😖
po sestonedeli som mala take slabunke spinenie, aj malej menej mliecko chutilo ale od vtedy nic..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre