Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
20. jan 2010

minix akurát som to aj ja chcela napísať, že mám taký divný pocit... normálne ma tlačí gumička na nohavičkách, aj sa mi zle sedí....

minix
20. jan 2010

Ved uvidime, kozorozcoka som uz nestihla, takze uz je mi to jedno😉 nech si sama vyberie svoj termin. Ale stale dufam, ze budeme skorej, ako v pondelok bez vyvolavacky, ktoru mame viac menej istu, ak sa nenarodime do pondelka. Dnes jej pred spanim prehovorim do duse;)

olienka12
20. jan 2010

baby drzim prsty som zvedava,kto bude zatvarat januar 😀 😀 😀
novym babatkam prajem uspesny start do zivota a maminkam prajem skore zotavenie 😉

pondeli
21. jan 2010

mia, veru teraz su pekne datumy az do piatku...uvidime ci niektory neschytame...ja som dnes v noci myslela ze TO uz na nas ide...najskor ma mala tak tlacila ze som musela ist behom polhodiny 3x cikat...potom ma zrazu prehnalo...tvrdlo mi brucho + pichlava bolest v podbrusku...to som si uz zacala sledovat kontrakcie, ci su pravidelne...a ony potvory postupne ustali...takze zasa nic ☹ len to ze som teraz totalne robita, pomoooooc 😨

aurra
21. jan 2010

pondeli ahoj, vidim ze mame rovnaky termin aj porodnicu, tak sa tam hadam aj stretneme,

aurra
21. jan 2010

si tam s niekym aj dohodnuta ku porodu?

pondeli
21. jan 2010

ahoj aurra, no bola by som rada keby sme sli na termin...ja uz neviem vydrzat...doktora zazmluvneneho nemam...jedine s drahym som dohodnuta k porodu 🙂

aurra
21. jan 2010

ja sa mam zajtra hlasit v nemocnici na vyvolanie, a ak nie zajtra, tak v pondelok, ja uz tiez neviem vydrzat

pondeli
21. jan 2010

aurra, tak drzim palce nech to mas cim skor za sebou a nech fsetko hladko prebehne 😉

gucz
21. jan 2010

čaute, tak som po poradni, od minula sa nič nezmenilo, tak mám prísť zasa o týždeň.

nedockava4
21. jan 2010

ahojte, babulky...
Je tu nejaka zmena?...porodil niekto vcera, prip. dnes?...idem vas docitat
My sme mali vcera poradnu. Zara ma 3780g, prietoky super, vsetko ok, krcom 2cm (cize nezmeneny). Zatial to vyzera na termin...uvidiiime....
Ak sa nic nezmeni, tak poradna v utorok po termine...

minix
21. jan 2010

gucz, to fakt? takže zasa nič. 🙂

No veď to, dnes aj zajtra sú ešte pekné dátumy. Ani my zatiaľ nič, aj keď brucho je evidentne nižšie.
Odpočítavam countdown - ešte 4 dni. 🙂

zuzul30
21. jan 2010

AKo tak čítam tak ku koncu sme sa stretli 3 čo máme skoro rovnaké termíny aj porodnicu-tak dúfam, že to tam všetky tri v nedelu oslávime uspešnym porodom 😎 Sú tam presne tri boxy-tak aby sa nám tam už nik iný nenatrepal, ak chceme mat aj manželov pri porodoch 😀

gucz
21. jan 2010

minix ako krčok sa skrátil o pol centimetra, ale inak nič.... ale však sa dočkáme ( skôr či neskôr 🙂 )

pondeli
21. jan 2010

zuzul30, mne by vobec nevadilo keby sme sa tam stretli uz aj dnes 😀

kolienko
21. jan 2010

ahojte...tak niktorá nič??

baby, aj vas bolia kríze, alebo niečo?
ja mam brusko tiez nižsie, otvorená len na špic prsta , ale tie bolesti klbov a krízov...no ufff....nič moc.

babush
21. jan 2010

ahojte maminy 🙂

tak sa hlasim po 3 dnoch...a uz mam aj odrodene a som uz aj doma 😀 😀
18.1. o 3.00 rano sa nam vyliahla Lea s mierami modelky 3245g a 54cm.
Cely moj porod trval asi 3 hodiny...takze som si povedala, ze chcem este aspon 2 deti 🙂 🙂 aj ked tym sa to vlastne vsetko este len zacalo.

V nedelu o 10 mi zacala odcvrkavat plodovka...takze sme nabehli do porodnice...tam urobili test na plodovu vodu a ta nebolo preukazana, tak nas poslali domov. kontrakcie mi zacali asi o pol 12 a to rovno v 10 minutovych intervaloch a to som si fakt nebola ista, ci to nie su iba poslickovia - uplna pohoda. Ale zrazu o pol 1 kontrakcie kazde 4 minuty....takze zase rychlo do porodnice, lebo v aute uz zacali aj tlaky riadna na mna prichadzat. No a potom som uz iba asi na 5 krat vytlacila malinku 🙂 Myslela som si, ze to bude ovela horsie...ale vraj som bola najexpresnejsia prvorodicka co tam kedy mali...tak som veeeeeeeeelmi rada, ze to mna takto vyslo.

Pozdravujem vas zatial vsetky, tym co ste este cakate zelam vela sily a novym babenkam vela zdravia...neskor pridam fotku nasej malej vlasatice 🙂

andrejkaz
21. jan 2010

pondeli,zuzul30,aurra-myslim,ze idete rodit v MT,tak ako ja,tiez mam termin v nedelu,ale nepotesim vas, v nedelu je dost blba sluzba,aspon podla mna,tak ja by som radsej v sobotu,alebo v pondelok..........aj ked najradsej by som bola keby to bolo za mnou uz dnes 😉

pondeli
21. jan 2010

tak vitaj v klube, andrejka

babus, gratulujem k babatku! a k tomu uzasnemu porodu - lucky you 😉

mia.
21. jan 2010

čaute brušká!!

tak podľa koňa mám dnes termín - a stále nič.. , podľa ms až 24., ale bebel sa dlho neozvala... ktovie
pondeli, andrejkaz, zuzul, tak , ktrora bude prva?

zuzul30
21. jan 2010

andrejkaz -a kto služi v nedelu?
Aj ja som zvedavá ktorá z nás bude prvá 😉 Ináč začínam mat obavi aby sme sa tam všetky vošli-koniec januára je pre MT akýsi plodný 😀
babus-aj ja chcem mat taký porod.....gratulujem k zdravému babenku 😵

aurra
21. jan 2010

to by aj mna zaujimalo, kto sluzi v nedelu

nella1
21. jan 2010

Ahojte maminky 🙂 tak hlasim ze dna 14.01 sa nam narodila nasa dcerka Sofinka o 17:25, 3400g a 50 cm. 🙂 mozte kuki do albumu.....mozem len povedat ze porod dopadol dobre.... predstavovala som si to horsie.... mali sme to stastie ze to prebehlo dost rychlo.... a gratulujem novym maminkam a vela zdravicka pre ich babatka 😉 🙂

nedockava4
21. jan 2010

...blahozelam novym mamickam a ich drobcekom...veeela zdravia...
ako sa to tu pomaly vytraca...uz je nas ozaj len zopar 😉 😵

ketkous
21. jan 2010

ahojte,kde ste kupovali detske nausnicky,resp.viem,ze raz tu niekto dal dobry link na destske nausnice,myslim,ze to bola Olienka.. 😀

antoniab
21. jan 2010

jej blahozelam nelle a babush k babikam vela vela zdravicka 😵 😵

ketkous mi mame prepichnute uska a nausnice ma tie co som mala ja ako mimino nevedela som ze su origos detske nausnice 😲

minix
21. jan 2010

Bebel sla dnes kuknut noveho doktora do Tn. Predpokladam, ze ak by sa nieco dialo, uz by dala vediet😉
Gratulujem k novym babam.

nedockava4
21. jan 2010

minix...dakujeme...ja som si uz tiez zacinala mysliet, ze bebel rodi 🙂

bebel
21. jan 2010

Ahojte, nerodím a dnes som sa zoznámila s druhým dokim. V pondelok mám u neho ďalšiu kontrolu. Potom obdeň ďalšie až do návratu môjho dokiho alebo pôrodu. Zajtra sa idem vytočiť do soc. poisťovne, prečo doteraz nemám žiadne prachy na účte...keďže mi moja referentka ešte ani na 1 z 10 pokusov dovolať sa jej na klapku nezodvihla telefón!

alikaa
21. jan 2010

Caute, tak uz sme z porodnice doma. S Lopezkou sme nakoniec rodili v ten isty den. Byvali sme v susednych izbach s prepojenou kupelkou a wckom 🙂

Ako to zvladate s babatkami prve dni? Malicky je zlatucky, stale cez den spinka, v noci je casto hore, ale mam take zmiesane pocity ako to budem zvladat, ked mojmu drahemu skonci dovca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre