Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
6. aug 2009

ci ja som spala a nevedela o svete peknych par hodin 🙂) jak fajne

nedockava4
6. aug 2009

tehulky...mne sa opät vratili nevolnosti....nezvraciam, iba mi je vkuse zle ☹

grelu
6. aug 2009

zucana...mne lekarka povedala, ked som sa jej pytala, pri com mam panikarit, ze panikarit treba, len ked zacnem krvacat (nie spinit ale krvacat) a ked budem mat krce...inak ze je to normalne 🙂...lebo ja som mavala aj take bodave bolesti co som sa dost zlakla 🙂

olienka12
6. aug 2009

dnes som bola na endokrinologii mam zhorsene vysledky a zvysenu davku liekov 😒 snad to bude dobre...

nedockava4
6. aug 2009

oli...tak to ti zavidim...ja trpim nespavostou....a to som bola stale spachtos....zaspim na hodinku a som cerstva ako ryba....
je to normalne, ze sa mi vratili nevolnosti, ked mi bolo tyzden dobre?

olienka12
6. aug 2009

ja v noci nespim...

nedockava4
6. aug 2009

hm....ja uz nerozumiem, co sa to so mnou deje...
inak...pridala som aj ja fotku bruska....resp. "brušiska" take velkeeee

marushka
6. aug 2009

nedockava, tak sme dve 😉 aj mne je teraz v poslednom čase tak totálne zle, okrem toho necítim pohyby tak už pár dní tým stresujem celú rodinku ☹ 😒 ☹ a pekne tu panikárčim 😝 😝 😝
a tiež v noci nespím, nejako mi to vôbec nejde 😔 😔 😔

marushka
6. aug 2009

roxy ďakujééééééééééém 😉

nedockava4
6. aug 2009

marushka....ja som si to od utorka pripustala, ze to moze byt z toho nadsenia, ze som mala ist do prace....
...ale nakoniec som do prace nesla, zostavam na PN...
...neviem, ci mam ist zajtra za lekarkou, alebo to necham tak....ved kamoske bolo zle az do 7. mesiaca :-/

olienka12
6. aug 2009

jeeej nedockava pozeram,ze Vas fotili Lukackovci, najlepsia volba aku poznam v sirokom dalekom okoli 🙂

bebel
6. aug 2009

ja by som zas spala stále.........normálne mám pocit, že len hybernujem 😎

roxy_1
6. aug 2009

marushka neni zac 🙂

kocik jsem si dala do alba ja chtela 3kolku ale manzovi se libi 4kolka,urcite v cerne barve at muzu kombinovat barvickama jak se zlibi 😀

roxy_1
6. aug 2009

nedockava ja bych tak ty nevolnosti neresila,kazda jsme jina a kazda to snasime jinak,me taky zacalo byt zle az ted.. 🙂

nedockava4
6. aug 2009

hej, fotili nas oni...su uzasni...viac foto na
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

a to nas fotili v nedelu po svadbe vecer o 18:30, lebo celu sobotu nam lialo ☹

nedockava4
6. aug 2009

roxy...asi to nebudem riesit....
...cierna je pekna, aj mne sa paci...ale ja chcem nejaky cierno-bezovy...alebo nieco take...no, este som taky nenasla 🙂

olienka12
6. aug 2009

nedockava ja si na vase fotky spominam 🙂) sledujem ich uz par rokov v podstate od kedy zacali 🙂) som tajny fanusik, tiez fotim su mi vzorom hehe

nedockava4
6. aug 2009

vazne?....tak to je super.....a co fotis?....len take prilezitostne?...alebo sa na nieco specializujes?
...tak to mi mozes nafotit brusko 🙂

olienka12
6. aug 2009

roxy 4kolky su stabilnejsie ako 3kolky pekny kociarik

olienka12
6. aug 2009

nedockava aj bruska som uz fotila 🙂) aj svadby 🙂 teraz v oktobri mame 2 neviem ako zvladam, ale bude to na dlho posledne,tak sa posnazim 🙂)

nedockava4
6. aug 2009

no, tak ked budes zvladat, tak nafotis aj moje brusko?....budem veeelmi rada...
S Lukackovcami sa poznas osobne?

babush
6. aug 2009

roxy...mozem sa aj ja prihlasit od tej peknej tabulecky? Alebo sa do nej viem vpisat sama? Nejak mi to neide 🙂 termin mam 20.1. a som v 15tt. Dakujem pekne. Ci treba este nieco?

olienka12
6. aug 2009

nie nepoznam, len sledujem ich pracu 🙂) osobne si myslim,ze medzi svadobnymi fotografmi na slovensku su 1.

nedockava4
6. aug 2009

...su ozaj super...a velmi ochotni, prisposobivi, vynaliezavi....proste uzasni....

marushka
6. aug 2009

roxy , je pekný, dobre si si vybrala 😉

olienka12
6. aug 2009

baby aj vy tak neznasate umyvanie riadu?

eva3107
6. aug 2009

Nooo....ani nie Olienka...len ked je ho vela tak mam z toho nervy

babush
6. aug 2009

olienka...jasne ze to neznasam...hned po zehleni kosiel, je to na druhom mieste 🙂 ale kedze kuchynu budeme rekonstruovat az o xy rokov..tak sa mycky na riad len tak nedockam...sakris! nastastie moj muz, zase neznasa neumyte riady..takze rovnovaha u nas v domacnosti je 🙂

olienka12
6. aug 2009

no moja umyvacka je pokazena, mame ju odniest do opravy,ale nejako nie je cas a clovek co by pomohol nalozit...

dorotkaa
6. aug 2009

caute zienky, tak sa chcem pochvalit aj ja s radostnou spravou... vcerajsia amnio dopadla dobre, vsetko je v poriadku a vieme uz aj pohlavie 🙂 ...cakame dievcatko 😉 straaaasne sa tesim 😀
a samozrejme gratulujem k dobrym vysledkom aj ostatnym babam... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre