Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
26. júl 2009

ja som doma aj tak stale kedze nepracujem.. ale budem mat prisny kludovy rezim 😔

zdenka73
26. júl 2009

Ahojky! Tak som konečne z práce doma a čakajú ma dva dni volna 😎 .
Mirka - neboj všetko dobre dopadne a ty budeš držať v náručí dva krásne zdravé uzlíky, len netreba pochybovať, tí malý človiečikovia už cítia, že sa na nich tešíš a budú bojovať s tebou, len ty odpočívaj čo najviac.

ives77
26. júl 2009

neboj mirus bude dobre ved sme všetky stebou a nedopustíme aby sa vám niečo stalo 🙂

adros
26. júl 2009

mirka, ja síce som zamestnaná, ale som od 10.týždňa na PN a už s najvačšou pravdepodobnosťou nenastúpim do práce. Tak tiež doma viac-menej oddychujem, aj keĎ sa to nezdá, je to únavné 😀

olienka12
26. júl 2009

ives teraz pozeram,ze mame rovnako termin 🙂

miroslava89
26. júl 2009

len dufam ze vsetko bude ok musi byt dobre🙂..

adros je to unavne stale oddychovat po case to zacne "liezt" na nervy.. a ked mzoem otazku preco si pn?..

ives77
26. júl 2009

ja som pn od 7tt a tiež mi to domáce vezenie už ide parádne na nervy ale čo narobíme,
oli ja mám termín 14.1 neviem prečo mi tu ukazuje13.1

adros
26. júl 2009

mirka, den pred svadbou som mala spinenie, tak som namiesto do svadobného salónu pre šatky, cupitala k dr, tá mi nasadila lieky na udrzanie tehotenstva a klud. Lieky som brala do konca 12.týždňa a potom mi povedala, že sa nemám stresovať, ani namáhať a tak ma nechala na PN. A kedže mám dosť stresujúcu robotu, tak som PN dodnes. Mám za deň 2 dvojhodinové vychádzky. Tak sa to dá. Jasné, že doma iba neležím, niečo aj porobím, ale ťažšie veci robí manžel. Takže sa nenadrapujem s vysávačom, s prádlom a tak... Ale deň ubehne dosť rýchlo. Ráno si pospím, potom idem do obchodu nakúpiť (menší nákup ako pečivo a pod.), navarím, kuknem telku, a ani sa nazdám a je 18.hod. a to prichádza muž domov...

adros
26. júl 2009

ives, tiež už nenastúpiš do práce? Ako máš vychádzky?

roxy_1
26. júl 2009

Mirka zitra ti budu drzet vsechny prsty co mam at vse probehne jak ma a muzete jit co nejdrive s miminkama domu.tam vam bude lip 🙂
oli maly je naprosto sladky,a jaky fesak obleceny...nadhera 😵

ja mam asi tehulkovani obracene,posledni dny je mi zle na zvraceni,i ted me napina ale snazim se to rozdychat a k tomu me opet (jak jinak 😒 ) boli hlava...po obede jsem zaspala na dve hodiny,dneska je fakt divny den...tak ja jdu oddychovat...mejte se zatim hezky
🙂

ives77
26. júl 2009

už nie už budem doma dokonca,tiež som mala to isté čo ty dosť som špinila a kedže pracujem vo velkej pivárni ako čašníčka tak mi dr.povedal,že už robiť v žiadnom prípade a vychádzky mám dva krát po hodine takže nič moc,ale unás k tehu nechodia kontroly takže fajn.

miroslava89
26. júl 2009

pre drobcov vydrzime aj tyzdne nudneho oddychu..

adros to mas jasne ze ked teraz nemas problemy a ked sa ti nevratili odvtedy tak trochu mozes nieco drobne spravit🙂

roxy doma nam bude najlepsie🙂 tam ma bude rozmaznavat nielen manzel ale aj svokra.. v pondelok vecer alebo v utorok rano dam vediet ako sme na tom🙂

adros
26. júl 2009

roxy, a ako sa ti zapáčil manželský život?

ives, a nepýtala si sa na dlhšie vychádzky? ja som zo začiatku nemala žiadne, potom som dostale tie 2 dvojhodinové, ale poobednajšie boli od 14.-16. hod a vo štvrtok som ju ukeacala, nech mi ich zmení, že tá vychádzka je nanič, že keď je tak horúco, tak mi von nepôjdem, lebo mi to horúco nerobí dobre, tak mi ich zmenila na 17.-19. a to je super.

mirka, budem na teba myslieť a držať palce.

miroslava89
26. júl 2009

adros dakujem

ja uz idem prec..potom sa ozvem ako sme dopadli 😔

ives77
26. júl 2009

🙂 🙂 mirka budeme čakať a držíme palčeky

ives77
26. júl 2009

nie adros nepýtala som sa lebo sám dr.mi povedal že je jedno čo tam mám napísané môžem chodiť aj tak vonka ako chcem 😉

adros
26. júl 2009

ives, tak to máš dobre. Ja čo som počula, tak u nás chodia kontroly ☹ a ja som v takýchto veciach poctivka, ani v škole som nevedela blicovať 😀

olienka12
26. júl 2009

planujem si v najblizsej dobe kupit vankus na kojenie, kvoli spaniu len neviem ci polystirenove gulicky alebo molitanova drt ako vypln, viete mi poradit co je lepsie a preco. dakujeeem 😀

adros
26. júl 2009

oli, ja som si kúpila ten s guličkami, ale asi by som si teraz kúpila ten molitanový

andykca
26. júl 2009

ahojte babenky...takze som tu nebola cely tyzden a je to super pocit nemat na net cas 🙂 bola u mna rodinka a cely cas sme boli vonku a taaaak sme behali po obchodoch...a bol tu aj bordel ako v tanku ale uz je to tu po starom..

Peti tak babanko sa hybeee? to je supeeer uz aby to bolo aj u mna xi

mirka taaak drzim paste.... 😉

peknu este nedelu...

adros
26. júl 2009

ten guličkový sa mi zdal najprv strašne tvrdý a doooosť šuští. Časom sa tie guličky na namáhanej časti splaskli, takže teraz, keď to nahrniem všetko na jednu stranu, na na druhom konci mi chýba aj 15 cm

ives77
26. júl 2009

bože baby to vy už fakt tajto ostošesť nakupujete?ja mám ešte strach

adros
26. júl 2009

ives, ja asi ťažko, keď som doma 😀 , moja jediná kúpa bola tehotenský vankúš cez net... Ale aj keby som mala možnosť ísť na nákupy, tak sa mi to zdá skoro, keď ani nevieme pohlavie a myslím si, že času je ešte dosť

ives77
26. júl 2009

no vvšak ved to,ale aj minule už kočky hovorili čo všetko pokúpili a niektoré už tuším písali že majú už skoro všetko,ale aj mne sa to zdá ešte velmi skoro a zas ja už niečo mám aj po malom ty ešte nemáš dieta však adros?

olienka12
26. júl 2009

hmm tak rozmyslam,ze ten molitanovy zvladam usit aj sama 🙂)) molitanova drt je lacna, ale gulicky su brutal drahe 🙂)

adros
26. júl 2009

ives, nie, bude to naše prvé dieťatko. Ale hlboký kočík dostanem od dcéry maminho druhého manžela, ten mi na zimné mesiace stačí a potom si kúpime golfáče. A nejaké vecičky mi slúbil šéf po jeho dcérke, ak teda budeme čakať dcérku. A v dnešnej dobe je tých detských vecičiek od výmyslu sveta, takže aj keby som začala nakupovať mesiac pred termínom pôrodu, tak verím, že to zvládnem. Baby možno nakupujú popredu, aby to nebolo potom finančne náročné, ale my sme si odložili peniažky zo svadby, takže to potom zacoltujeme z toho.

ives77
26. júl 2009

načo je dobrý ten vankúš?ja som otom ešte ani nepočula

adros
26. júl 2009

olienka, dobry napad, ak vies sit, tak to mas vyhrane

ives77
26. júl 2009

adros dobre si si to vymyslela,ozaj a čo by si chcela ja chcem velmi babu 😒

baileysa
26. júl 2009

ahojte, maminky cakatelky,
mozme sa k vam pridat? cakam tiez druhe babo v januari, aj ked doky hovori, ze to moze byt par dni neskor, kedze bolo mensie, ako malo byt, tak uvidime... zaciatok som mala komplikovanejsi, mala som hematom, ale uz by mal byt vstrebany, tak sa celom tesim, len mi dr. nechal kludovy rezim, ale aspon uz neberiem duphaston...

urcite vas nestihnem precitat dozadu 😅 riadne ste rozbehnute 🙂 ani netusim, ako casto budem vediet prispievat, ale snad sa to podari aj pri 2-rocnom dietatku 🙂

tak vas vsetky pozdravujem a prajem krasne tehulkovanie 😵

chcem sa este opytat, mamiciek, co cakaju uz druhe alebo dalsie babo, ci uz nahodou necitia pohyby, lebo ja uz mam druhy den pocit, ze citim pohyby a sa mi to zda velmi skoro, dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre