Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

roxy_1
21. aug 2009

lopezka gratulujiiii ke zdrave holcicce 😀 😵 😵

olienka12
21. aug 2009

ked vas citam,tak som rada,ze mam v kociariku jasno a nemusim riesit 🙂)

zucana
21. aug 2009

LOPEZKA GRATULUJEM 🙂

minix
21. aug 2009

jeeeej, roxy, ty si sikulka. 🙂))

lenocka5443
21. aug 2009

ahojte kocky 🙂 , tak aj ja sa hlasim po vcerajsej kontrole...boli sme s manzelom uneseny ako si tam krasne drobec lebedi...sme krasny...velky, povedali mi, ze podla sona som uz 22-23 tt.....takze od 21.12.2009 mozem rodit...ze na novy rok to urcite nevidia, bude to skor...takze sviatky to istia...no Vianoce by som chcela este pekne stravit prejedanim, no uvidime ci sa mi to podari......do albumu som pridala aj foto.....pohlavie este neviem, nechceli nam povedat....bolo s profilu...takze sa ukryl....ale 9.9 ideme na 3D sono, tak tam nam hadam povedia... 🙂

ives77
21. aug 2009

ahojte babenky 🙂 wery dakujem ti pekne ukludnila si ma pred tým som bola stále v pohode to len posledný týžden me to morduje ozaj a to moje mimi je poslene nejaké lenivé nechce sa mu pohybovat nejaj málo kope a ked tak len velmi slabo a čo vy? cítite pohyby každý den?

weronikla
21. aug 2009

Lopezka gratulujeeeem ... 😉

ives77
21. aug 2009

lopezka gratulujem a tíško závidím všetkým ktoré už viete pohlavie,lenička tebe gratulace ku dobrej kontrole 😀

olienka12
21. aug 2009

baby lucim sa, ideme do L.Jana see u v pondelok drzte sa 😀

nedockava4
21. aug 2009

oli...hm, takze Madarsko padlo?....keby ste isli o tyzden neskor, tak sa tam stretneme....a daj potom info, kde ste boli a a ako bolo....nech viem, ci sa mozem tesit na buduci vikend 🙂

weronyca
21. aug 2009

ives no aj na toto ti mozem odpovedat.. sama som bola prekvapena, na to ake mam male brusko som myslela ze budem citit pohyby neskor..ale 3dni dozadu som citila taky slaby kopancek.. maly reaguje asi len na tatka lebo vzdy ked sa s malym rozprava tak maly tak jemne kopne... ale inak nejake to mrvenie alebo hybanie sa necitim.. a tiez nie kazdy den

marushka
21. aug 2009

ahojte brušká - lopezka, tááááááááááááááááááááááááááákto GRATULUJEM!!!!!!som happy aj za teba, nie je nad ten pocit, že? a ešte aj baba!!!! jéjda, tichá závisť sa mnou prehnala 😉 😉 😉 ale v dobrom 🙂

všetkým čo máte nejaké nové výsledky gratulujem tiež samozrejme...nestíham čítať!!!

oli - krásny víkendoš želám 😉

hm, lenocka, u nás to zase na nový rok nevidím ja...som zvedavec, tiež som včera písala že by som cez vianoce rada pobudla doma s rodinkou... 😉

alikaa, tiež mám ten problém,s výberom kočíka... ja mám tóóóľko povyberaných kočíkov, ale rozhodnúť sa asi nedokážem...už to vidím, ako to riešim o 5 min 12....

ives77
21. aug 2009

ach wery ja som už asi s tejto nudy doma úplne zblbnutá nič iné nerobím len sa sledujem nech je už budúci piatok idem na morf.sono dúfam že krpec bude dobre otočený nech viem kto tam je ale pevne dúfam že dievčatkoooo 😉 ty si tiež na PN však?čo robievaš doma ja vonka velmi nechodím lebo neznášam to teplo a telka ma už tiež nudí ešte že mám vás..:(

minix
21. aug 2009

obcas si hovorim, ako vam zavidim, ze ste PN a mozte byt doma, ale ked vidim, ze sa da doma aj nudit, tak radsej asi sedim v robote a drzim tlamicku. 🙂)

marushka
21. aug 2009

hm, čo ja viem, ja si furt niečo nájdem...nedá sa povedať, že by som sa nudila... 😉

andycka - ten tvoj kočík, to je babysmile? dnes som akurát videla v parku...teda ak je to on...inak vy máte v HC nejakú veľkú predajňu s kočíkmi,???
😉

ives77
21. aug 2009

ach ja to nechápem ja vždy porobím doma čo treba a potom nudaaaaa,ani malý nieje doma a vtedy je to ešte horšie,čo sa týka kočíka ja mám svich favoritou Tako Jumper 2v1 a X-Lander ale troj kolesový uvidíme podla financíí lebo ten X-lander je dost drahý.A minix veru bud rada kým si v práci,aspon ti to skôr prejde. 😉

nikush4
21. aug 2009

baby vysvetli mi niekto prosim... jednu nejasnost..?? vravi sa ze dieta narodene od 38 po 42 tt je narodene v termine.... a mna by zaujimalo ked sa stanovuje presny datum porodu.. ako mam napr. ja 15. januara.. tak sa stanovuje na ktory z tychto tyzdnov?? 38? alebo 40?

andykca
21. aug 2009

ach baby veru je tu nuda doma hrozna 🙂ja nemam ani babenko len sa tu poflakujem po dome a tak xi...a von sa mi nechce lebo je tam hrozny hic...radsej by som bola v praci verte...noo ma to len jednu vyhodu pozeram filmy od vymyslu sveta - uz ani do kina nemusim hehe

marushka ano je to babysmile a vybrala som si ho hlavne koli tomu ze tam je velka vanicka a strasne sa nam lubil...chlapik co nam ho predaval tak nam poukazoval setko co sa da s nim robit a islo mu to uplne lahko a rychlo takze sme sa rozhodli pren 🙂 v hc noooo nieje to velka predajna ale maju aj svoju webku na nete tak mozes kuk:

http://shop.aladdin-kociky.sk/

marushka
21. aug 2009

no, aj ja mám malého v škôlke, sem-tam si ho nechám doma... 😉 o tretej chodím poňho a ten čas mi dosť rýchlo prefrčí...

ives, no pri druhom dieťati je to s kočíkom asi ťažšie...aj u nás...tiež nechcem vyraziť majlant za kočík, ktorý bude vlastne len pre jedno mimi, asi by to bolo dosť neefektívne, len kôli značke, to je fakt,...tak tiež sa neviem rozhodnúť 😉

allinka79
21. aug 2009

nikush... to by mal byt podla mna koniec 40. tyzdna...

allinka79
21. aug 2009

inac, musim pochvalit seba sa... boli sme vcera na 3d... cakame dievcatko... este vymysliet nejake pekne meno... 🙂 sme zdrave, velke a termin nam posunuli o tyzden skor... tak uvidime 🙂

marushka
21. aug 2009

my chodíme k vode, ale keď som sama doma, nechodím tiež nikde v tomto teple...ja leto nemusím, tieto otrasné teplá!!!!

andycka, viem o aladinovi, tam som našla kontakt na HC, chcem sa tam staviť, keď pôjdeme na 3D 😉 😉 😉

nikush - asi som nechápavček, ale tp sa stanovuje podľa PM štandardne a potom podľa nasledovných utz a aktuálnej vyvinutosti bábätka sa upravuje...Pôrod v termíne je ofic.od ukončeného 37tt 😉 😉 😉 v rozmedzí, ktoré si písala... 😉

nedockava4
21. aug 2009

andy...hm, aj ja chcem pozerat filmy, ale na tej stranke, co si mi dala, mi to nejde natiahnut ☹

andykca
21. aug 2009

marushka jaaaj tak potom oki...oplati sa tam ist pozriet lebo tam maju priamo v obhcode aj akcie (ked som tam bola zlavnoval postielky napr.) a vie aj dobre vysvetlit - fakt to chalana bavi hehe

nedockava aaaaa to pozeras priamo tam na stranke ale ak chces stahovat filmy tak napriklad tu: http://www.ourphorum.com/

weronyca
21. aug 2009

ivi hej aj ja som doma..vychadzky nevyuzivam, to teplo ma zabija..mam ,,novu" uchylku mam stiahnute vsetky diely prioatelov,pozeram serialy v tv, citam knihy... zatial nepocitujem nejaku extra nudu..ale tiez som taka, ze len citam v knihach a tu akoby som sa asi mala citit , co by sa so mnou malo diat..a ked to tak nieje tak uz panikarim..

Verim ze na utz ti zistia ze je vsetko OK. A budes zas chvilku kludna🙂

weronyca
21. aug 2009

jeeej ivi inak pozeram ze sme s mojim drahym vymysleli pre nasho stuplika rovnake meno ako sa vola tvoj syncek 😉

ives77
21. aug 2009

wery díky si zlatá idem si pohladať nejakú knihu aj ja asi navštívim susedu tá ich má plno čo ste dnes varili ja už neviem čo by som jedla 🙂

baileysa
21. aug 2009

ahojte

lopezka, seraf, minitrouble, gratko k pohlaviam 😵

a blahozelam aj k dobrym vysledkom 🙂

nikush, termin porodu je 40. tyzden, ale za "normalne" sa povazuje porod uz 2 tyzdne pred tym alebo do 2 tyzdnov potom... teda, ze nejde o predcasny porod, ked porodis v 38. tyzdni 😉

ja som bola doma na pn, ked som cakala malu, z vlastnej vole a bolo to jedno z najlepsich obdobi, som si robila, co som chcela, zariadovali sme si byt, takze som sa venovala tomu, chodila som na vylety, do prirody, vychadzky som nedodrziavala 😅 bolo to super 😵 a hlavne som sa mohla spat dokedy som chcela a kedy som chcela, to sa uz potom neda nikdy 😅 😀 tak si to baby uzite, najdite si zabavku, aby ste nazbierali sily na to, co pride v januari 🙂

baileysa
21. aug 2009

ives, ja som mala plnenu papriku a svadobne kolace, mnam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre