Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

krpuch
2. okt 2009

ives...ja nemam napriklad moc na to chut cca od 4 mesiaca...aj ma to dost boli, tak sme sa s priatelom dohodli, ze to nechame radsej tak, aby mi to neublizovalo. Ved predsa babo je najdolezitejsie teraz...

baileysa
2. okt 2009

ives, ja tiez neviem, ale pokial mas chut a nemas neprijemne pocity, tak mozes dokonca, na konci je to jeden z vyvolavakov porodu 😀

adros
2. okt 2009

tak dobry vecer, priatelia....vybehnime na polia.... 😀 😀 😀

ives, presne ako pise Olienka, vikend predodvermi a to znaci takmer nikto na konikovi ☹ Ja na nudu pouzivam FB a jeho hry 😉 Sex? a to je co???? 😀 😀 😀 Nam doktorka pri tych mojich problemoch zakazala, takze na sex si spominam uz len matne 😀 😀 😀 A

olienka12
2. okt 2009

no a my to zakazane nemame, ja na to mam chut furt a mozem si ju nechat zajst,lebo moja polovicka ma s tym problem, hold prestala som byt pre neho atraktivna... no uz neriesim

adros
2. okt 2009

no oli,popravde, my aj keby sme mohli, tak asi nic z toho, jednak som ako slonica, taka nemotorna a tiez by som musela muza uz prehovarat 😀

ives77
2. okt 2009

čože?oli nemyslíš vážne ja mám nato tiež chuť tak normálka ale moja polovička je mnou teraz ako keby posadnutá neviem čo sa mu robí hihi to asi teraz tie prsia alebo čo 😉 on má chut vkuse ked je doma a robí v bare krátky dlhý týžden takže asi tak a keby že ho odmietam (čo samozrejme nechcem) bojím sa že sa začne obzerať inde akj ked mi tvrí,že nemá záujem ale viete aký sú chlapi už jednu zlú skúsenosť mám totižto.

olienka12
2. okt 2009

no ja by som si to este vedela predstavit v tomto smere mam momentalne pomerne velmi dobru predstavivost hahahaha

ives77
2. okt 2009

júj oli a to len teraz alebo aj predtým,lebo ja sa priznám čo neni zrejme hamba ,že mám tiež predstavivosť a mám rada naše sexuálne hrádky 😀 teraz mám síce trochu strach a nerobíme až také blbosti ale ešte by som sa toho nerada vzdala haha no čo ved som normálna zdravá žena no nie?

antoniab
2. okt 2009

ahhhhhhhh ja na sex nemam pomyslenie a dokonca tehu prenas tabu 😝
no ide vikend a zajtra tu duplovane nik nebude 😅
aj na slovensku sa tak ochladilo tu je strasna kosa a prsi no nanervy 😠 😠

ives77
2. okt 2009

veru antoniab aj tu je kosa a hlavne ráno a večer aj ked dnes cez obed bolo ešte celkom dobre v chládku už bolo chladno a ty čo máš tiež sex zakázaný?

olienka12
2. okt 2009

vcera rano mi auto kvakalo 2,5stupna a namrazu a to som 5km od Presova ziadny sever 🙂) ale cez den je fajn,ked slniecko zasvieti...

antoniab
2. okt 2009

ano najrv som mala infekciu potom nizsie krcok a cele je to oto horsie ze ja pri sexe spinim tak lekar povedal ze ked bude krcok ok mozme skusit ale ak budem spinit tak aby sme si dali potom pokoj a aj tak bolo a behat po urgente v uk sa mi nechce az pridobre viem ako to tu chodi 🙄

tak ja sa vratim rovno do zimi no co dnes nam nasi boli po spalnu tak sa tesim ale este stale nemame rosty no cakanie hrozne a to sme objednavali koncom jula 😒

ives77
2. okt 2009

vau tak to si tada dávajú na čas,baby a vašim chlapom to nechýba? ja byt chlap tak ma asi mrdne alebo mám za tých pár mesiacou biceps ako kulturista s tolkých ručných prác ha ha 😀
ale dobre dost bolo ide sa spať polovička je v práci tak si lahnem asi v obyváku pred telku nerada spím totižto v spálni sama,tak dobrú noc vám všetkým papa

olienka12
2. okt 2009

dobru noc pa

bebel
3. okt 2009

Ahojte, mne je dnes nejak zle....nemôžem spať ☹ ☹ ☹
Drapol ma nejaký predchrípkový reumatický záchvat....bolia ma všetky kĺby a ťahajú šľachy, mám podráždené uzliny....pustilo sa mi kolostrum z oboch prs, už som si dala aj panadol extra. Dúfam, že zaspím.Celé poobedie a večer mi bolo ťažko od žalúdka.
Otrasný stav...ani si nepamätám, kedy mi vo vlastnom tele bolo tak nepríjemne. 😖
Biba je tiež nervná...a kope o dušu.
Teplotu nemám, do kelu, čo mi je?Pevne verím, že sa to zajtra zlepší .

K sexu : nemáme zákaz, ani žiadne obavy, ale musím priznať, že narozdiel od prvého tehu, kedy sme sa vzájomne seba nevedeli nabažiť až do pôrodu a nijako sme sa neobmedzovali...moje libido v poslednom čase nejak spasívnelo . Niežeby som manžela zanedbávala, ale sebakriticky musím skonštatovať, že ani iniciatívna zrovna nie som. 😒 Neviem si to vysvetliť, prečo zrazu taká zmena. Možno priveľa ženských hormónov v krvi, keď čakáme dievčatko..?

tehulienka77
3. okt 2009

Ahojte tehulky.
Som tu nova, resp. vas citam, ale az dnes som sa zaregistrovala.
Vidim, ze uz mate kopec veci ponakupovanych, ja v podstate tiez, ale este rozmyslam nad kocikom a postielkou, hniezdom, vanickou, monitorom dychu.
Vedeli by ste mi poradit, resp. poslat link na kvalitne, prakticke a cenovo dostupne veci?
Som z KE. Nepoznate nejakeho sikovneho fotografa, kto byu fetel nafotit pekne tehu fotky?
Dakujem 🙂

tehulienka77
3. okt 2009

oprava 😉 ...kto by vedel nafotit 😉 ..este mam zalepene oci 😉

roxy_1
3. okt 2009

dobre rano holky,

no to jste se moc s udaji do tabulky nepolepsily,ja cekala ze uz to konecne bude doplnene a nikdo nepise.... 😖

tak sup sup.... 😉

roxy_1
3. okt 2009

takze aktualizace https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kdyz uz se nektere chteji zucastnit mereni mely by to dotahnout do konce...jsou tam 4 maminky ktere uz se na to druhy mesic uplne vyprdly... 😖

ives77
3. okt 2009

dobré ránko tehulky ako ste sa dnes vys

pinkali?ja skvele.Neviem čím to je ale v poslednej dobe spím celkom fajn aspon teraz,dúfam že som to nezakríkla.
joj dáko sa mi to tu dpdrpkalo,ale nevadí,tehulienka77 vitaj medzi nami 😉

olienka12
3. okt 2009

tehulienka77 ahoj a vitaj medzi nami 🙂 ak ti mozem odporucit cenovo dostupne veci,tak jedine PL mali sme turku po ke obchodoch s detskymi vecami a tie ceny... skoda reci 🙂 baby tiez nakupuju na nete...
skus precitat par stran dozadu je tam plno linkov na internetove obchody,kt. postupne pridavame ako ktora nieco objavi 🙂
takze na dalsiom tehu stretku v KE budeme mat novu tvar? 🙂

bebel tak drzim prsty,aby to preslo a nemala ta choroba tazky priebeh.

roxy ja sa tesim,ze ma konecne niekto predbehol v cm Jankaaa 🙂) u mna je to nejake zvlastne to brusko sa rozne rozklada,alebo by som povedala profiluje odobera mi z bokov a ide do predu a v konecnom dosledku sa to v cm moc neukazuje 🙂 musim sa zasa pofotit a hodit do albumu 🙂

a pekny vikend prajem vsetkym hlavne zdravicko

antoniab
3. okt 2009

dobre ranko 🙂

tehulienka vitaj medzi nami

bebel skore uzdravenie 😉

joj tak ja som sa nevyspala chrbatik boli boli voloviny sa mi snivali 😝 a zima jak v p... este ze si brasko privstal a zapol topenie 🙂

olienka12
3. okt 2009

no ja sa tesim drahy odvzdusnil system a spustili sme kurenie,lebo rano to uz bolo kriticke,tak teraz vykurujeme byt a susime to vlhko,kt.sa tu za par dni nazberalo

roxy_1
3. okt 2009

oli no to je dobre ne kdyz vytahne boky 😀 rekordmankou v cm za mesic je nedockova je to celych 9cm... 😉

olienka12
3. okt 2009

inak posledne dni ma hrozne svrbi brucho a natahuje sa koza... mam plno novych strii takych akych sa uz nezbavim,lebo su poriadne hlboke.... mozem mastit kolko len chcem.. no co uz hlavne,ze janosik je ok 🙂

evca35
3. okt 2009

dobré ránko žienky,
takže ďalšia košičanka, Košice majú asi prevahu 🙂

tehulienka - nostalgiu si skúšala? http://www.fotonostalgia.sk/mamicky.php

nám včera večer začali temperovať, ale radiátory máme zatiaľ vypnuté, len rúry nám hriali. Bolo to príjemné. Ale chodíme už v teplákoch 🙂

olienka12
3. okt 2009

jej zuzka sa nam zagulatuje 🙂 hehe dnes su v PL,tak som zvedava, ako dopadnu a co vsetko nakupia 😀

tehulienka77
3. okt 2009

Ahojte tehulky 🙂 .
Dakujem za privitanie. Citam a citam, celkom dobre linky. Este sa chcem spytat na odsavacku mlieka a monitor dychu, ake uprednostnujete? Cestovat nemozem, lebo som rizikovka, tak to Polsko mozno bude musiet absolvovat MM bezo mna, len mu musim dat presny typ...chcem ist na istotu, ale kedze vacsinou lezim, tak sa budem musiet spoliehat na osvedcene typy, preto sa vas pytam priamo, co si objednavate vy 🙂 .
Ine to je, ked si mozem pobehat obchody a ine je, ked to vidim len na nete. Keby ste mi mohli poslat kazda link na jej vysneny kocik+opisat vyhody, co vas presvedcilo + link na postielku a ostatne uzitocne veci.
Dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 .

olienka12
3. okt 2009

hmm celkom pekne niektore foto maju,ale aj dost umele hmm nemusim take riesit obaja fotime,takze vyuzijem polovicku 🙂)) a na vianoce dojde aj kamos kt.je uz skoro profik,tak sa tesim na brusko fotky moje, lebo zatial som len cudzie fotila hehe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre