Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bambulik
29. apr 2009

gratuluju všem, to to letí, já jsem měla termín leden 2008 a malá se narodila až 5.2.
všem přeju bezproblémové těhotenství

prdecek
30. apr 2009

holky tak asi nic, krev je negativní ☹ ale na mamatestu jsou dvě, tak nevím 😢 jdu do práce. pááá

rintintyna
30. apr 2009

prdečku, tomu vůbec nerozumím, je pravda, že druhá čárka byla hodně světlá, ale každopádně tam byla, zkoušela jsi další test? Řekli Ti, že je HCG 0 nebo, že je to na nějakém rozhraní??? Každopádně bych ještě flintu do žita neházela 😉

pe3cka
30. apr 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? v neděli jsem objevila na testu 2 čárečky, a v pondělí mi doktroka řekla, že tam ještě nic není vidět... :o( Tak mám přijít za 14 dní. takže to asi bude ledňáček... jako já...

cline
30. apr 2009

Gratuluju všem ke // a držím palce, ať máte doma takové zlatíčko lednové jako já. 😉

pe3cka
30. apr 2009

cline: gratuluji k Justýnce...je moc krásná...

prdecek
1. máj 2009

ahojky, no dr. řekla jen že je to negativní, tak nevím, ale dnešní testík je silnější a už ho ani nemusím upravovat na počítači aby ta druhá byla vidět. tak nevím. Další zkusím v pondělí a když bude zase silnějsí tak jí zavolám co to teda má jako znamenat

kacatko03
1. máj 2009

aaa...koukám že lednácci 2009 se tu scházejí a gratulují tak i já jakožto lednáček předčasně narozený gratuluju všem maminkám k miminkům leden 2010 😉 😉 ať je těhu bez komplikací a miminka šikovná. (kdyby měl někdo zájem tak na mimibazaru po synovi 😉 ID 213664)

sonisek
1. máj 2009

pe3cka 😲 Ahojky, jůůů, že by už taky bylo miminko? Tak moc gratuluju a držím palečky 🙂

lenocka5443
1. máj 2009

ahojte dievcence, mozem sa k vam pridat, som dalsia na zozname, predbezny termin mam 7. januara 2010, u doktora som este nebola....ale uz sa chystam, ale test mi vysiel dvakrat za sebou...no ja som tehotna uz druhy krat, ale tento rok v januari som v tretom meisaci potratila, takze mam velky strach, aby to znova tak neskoncilo.....ale tak verim ze sa to tento krat podari a porodim krasne zdrave babo.....

lenocka5443
1. máj 2009

neviem preco mi vyskocilo ze termin 3. januara, lebo podla knizky co mam doma to vychadza na 7. ale tak to je jedno..uvidime neskor...aj tak si vyberie zhruba den samo babo..no nie?

pe3cka
3. máj 2009

sonisek: ahojky Soni, no už to tak vypadá...ještě nemám termín,protože mi teď menzes nějak zmatkovaly, ale testík nám to ukázal jednoznačně... už se na to těšíme...minulý týden jsme byli ubytování u Bonaparteho, tak jsem si na tebe vzpoměla...Tomášek je nádherny,moc vám gratuluji...A jak se máte?

bielanevesta
3. máj 2009

Ahojky holky 🙂
Možem sa k vám tiež pridať? Už mi 4 testy vyšli // 🙂 tak snáď je to na dobrej ceste. U doktora som ešte nebola, ale rada by som tento týždeň 🙂

pe3cka
3. máj 2009

lenocka, beilanevesta: vítejte... 🙂

bielanevesta
3. máj 2009

Ďakujem 😵

lenocka5443
3. máj 2009

dakujeme..no ja som tiez este nebola u doktora,ale chystam sa co najskor, ja som robila iba dva testy, ale tiez vysli,...takze nemam obavy, ale mam aj ine priznaky, bolia ma prsia...je mi zle...teda taka nechut do jedla skor......najradsej by som spala...ale tak vela urobi aj psychika..holky, boli ste uz na sono..mozete mi povedat ake sono Vam robili..ci z vrchu alebo odspodu...dakujem...papa

bielanevesta
3. máj 2009

Leni myslím, že v tak skorom tehu ti budú robiť sono odspodu aby bolo niečo vidieť 😉

bielanevesta
3. máj 2009

Mne pri malej robili také a ani neviem o tom, žeby sa robilo to cez brucho 😉Teda to áno ale až neskor 😀

lenocka5443
3. máj 2009

bielanevesta dakujem..no ja sa pytam preto, ze mne tiez robili v januari tochto roku...a prisla som v 9 tt o babo...odumrel plod...a dost casto mi robili sono od spodu, tak by som to velmi teraz nechcela...

pietra
3. máj 2009

ahojte 🙂
mozem sa sem pridat?

bielanevesta, mne pri prvom tehu aj pri tomto robil doktor prve sono vonkajsie. Vnutorne sono pocas prvych tyzdnov tehotenstva neschvaluje

prdecek
4. máj 2009

ahojky holky, tak já stále nevím, dneska si zase zavolám doktorce co dál, pač testy sílí....mám docela strach.
Nevíte co jiného by mohla způsobit sílející čárky na testech a negativní hcg v krvi????

bielanevesta
4. máj 2009

Ahojky 🙂
Leni neboj určite to nebolo koli častému sonu odspodku 😉 Mne ho pri malej robili hodne často a to do cca. 15 tt, kým sa im tam malá zmestila 😀 Ja som dva krát ležala v nemocnici s malou, ale určite to nebolo koli sonu 😉 Takže neboj...
Pietra jasné vitaj 🙂 No vidíš čo doktor to názor 😉
Prdecek teda to neviem, keď testy silnejú tak by to snáď malo byť dobré podľa mńa 😕 Keby bolo mimo tak by ti tak nesilneli... určite si zavolaj k dr. 😉

prdecek
4. máj 2009

tak sem volala k dr. před 11 hod tam mám přijít znova na krev a něco mluvila i o ultrazvuku. Prej je to divný, že to sílí, když z krve to bylo negativní. mám strach....

bielanevesta
4. máj 2009

Moooooooooooooooooooooooooooc držíme palce!!!!!!!!!!!!!!!!

slunicko200
4. máj 2009

hezke rano...
omlouvam se, ze se sem pletu - PRDECKU- jen jsem si vsimla tveho albika - v lednu se mi stalo to same (ale ja nakonec bohuzel ms dostala) a resilo se z tohoto duvodu mimodelozni. To potrebuji vyloucit, kvuli tomu hcg. To je vse o co o tom vim, kdyz ses ptala, co by to mohlo byt.
Ale vidim, ze tobe to sili daleko krasneji nez me...!!! to bude urcite krasny mimisek 😉 nejspis se ted ta hladina zvedla rychleji a uz to bude normalne pozitivni a vsechno ok. Taky jsem si vsimla, ze ses testovala PRED ocekavanou ms - ja taky a to byla ta "chyba".

Moc Ti drzim palce
a vsem lednovkam 10 siiiiiiiiiiiiiiiilene gratuluji, preji pohodove tehu, rychly porod, zdrava mimi a zamackavam slzu v oku (unorovka08)

janka1
4. máj 2009

ahojte tak sono od spodu je vraj presnejsie v prvych tyzdnoch zehu a nie je vobec skodlive tod nazor mojej dr. mas to jedno ci mas sono od spodu alebo sex 😉 😀
mne dr. robila od spodu 😉

bielanevesta
4. máj 2009

Prdecku, a je ešte možné, že si bola tak málo tehu že to krv proste neodhalila, dnes to už bude dobré 😉

prdecek
4. máj 2009

slunicko, už mě taky napadlo to mimoděložní ☹ ale kdybych si udělala testík až po vynechané ms, tak by to takhle postupně sílilo a šla bych k dr. na krev až dneska tak nevím. no a hlavně mě vůbec nic není, jen mě trochu pobolívají prsa. Občas mě bolí podbřišek jako na ms, ale jinak nic,což je taky divný....

prdecek
4. máj 2009

no dneska bych měla být dle PM 4+6 tak už by to v krvi muselo být a když nebude, tak netuším co to může být.

bielanevesta
4. máj 2009

tak to určite už bude 😉mne tiež inak nič nie je, iba mám trošku ako pocit nevolnosti ale len občas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre