Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
8. máj 2009

ahojte dievcata pekny den lili213 vitaj medzi nami a gratulujem adros to pichanie je normalne ale ak je velmi bolestivé tak potom sa obrat na lekára

barboreta
8. máj 2009

Ahojte mamičky.Pridávam sa k Vám včera som našla // čiarky na testíku.Ešte to nemám overené.Som strašne štastná.Podľa MS som v 4tt 🙂

plivit
8. máj 2009

ahoj barboreta tak ta vítam a velmi pekne ti gratulujem a nech pekne rastiete 😉 ja to ešte tiež nemam
potvrdené ale odhadom som asi 5tt papa 😅

adros
8. máj 2009

lili213 a barboreta - vitajte.
Holky, ďakujem za podporu. Ono to zvykne pichať hlavne keď spravím prudký pohyb, napr. keď ležím a idem sa zdvihnúť. Ak to neprejde, tak určite zavolám lekárke.
Baby, ešte som sa chcela spýtať, užívate nejaké vitamíny?

roxy_1
8. máj 2009

adros ja dostala od doktorky kyselinu listovou,ale cetla jsem tady nekde na diskuzi ze zase po vitaminech rostou velka miminka.
barboreta: gratuluji a vitam te,ja to jeste nemam taky stoprocentni ale podle me jsem tak 3tt 😉

barboreta
8. máj 2009

Ja pôjdem v pondelok 🙂 Hádam sa test nemýli 🙂

roxy_1
8. máj 2009

barboreta. dr mirikala ze testy jsou spolehlive,tak ja myslim ze to tam bude.pak nam dej vedet jak jsi dopadla 🙂

plivit
8. máj 2009

adros ja užívam Calibrum babyplan odporuča sa pred otehotnením a prví trimester,ale nie je to povinné
obsahuje to všetky potrebné vitamíny a minerály pre tehotné a treba papat hlavne zeleninu ktorá obsahuje
kys.listovú dobrú pre zdraví vývoj plodu papa 🙂 😉

adros
8. máj 2009

roxy - no ja tiež beriem len tu kyselinu listovu, to je vraj dobré. Najskôr som rozmýšľala, že ju nebudem brať a namiesto toho budem papať viac zeleniny, ktorá ju obsahuje, ale pri mojich problémoch s nafukovaním je lepšie brať ju asi v tabletkovej forme 🙂

barboreta
8. máj 2009

roxy_1 určite dám vedieť 😉

lili213
8. máj 2009

Ahojte ! ja som si kúpila v lekárni Mamavit obsahuje to kyselinu listovú a rôzne vitamíny a miinerály. Ja žiadne príznaky nemám už si myslím že ma ten testík klame. 🙂

slunecinecko
8. máj 2009

Dobrý večer holky 🙂 dnes jsem na testíku po půlročním snažení našla slaboulinkou druhou čárku..takže doufám, že z ní bude za pár dní pořádná tlustice 😀

adros
8. máj 2009

lili - to som si myslela aj ja, kým ma dnes prvýkrát nezačalo napínať a neumývala som chladničku, čo mi v nej všetko smrdelo 😀

lili213
8. máj 2009

slunecinecko gratulujem a nech ti čiaročka silnie. Adros niektoré vône mi prekážajú ale nič viac ale to bolo asi aj predtým 🙂

plivit
8. máj 2009

slunecinecko potichu gratulujem 😉 a nech druha čiarka postupne silnie

barboreta
8. máj 2009

lili213 ja tiež nemám niake extra príznaky len mi mešká MS v poslednom čase som bola veľmi podráždená no veď aj som😅 ale test my klamať nemaaal 😉 Baby dnes som zožrala 4 také krabičky jahôd mňaaaam 😀

barboreta
8. máj 2009

slunecinecko Gratulujem🙂 Mňe pekne silnela 😉

lili213
8. máj 2009

barboreta veď to že MS mešká. Sem tam ma len pichne v podbrušku. to je asi tak všetko ale v pondelok idem lekárke tak uvidíme 🙂

barboreta
8. máj 2009

lili aj ja idem v pondelok 🙂 budem na teba myslieť 😉

slunecinecko
8. máj 2009

Moc vám holky dekuji....ja uzivam uzh mesic vitaminky pregnium, tak treba na tom maji taky malinkatou zasluhu 🙂

barboreta
8. máj 2009

Baby môj manžel o tom ešte nevie.Od kedy nám zomrel Maximko je skoro stále v práci ☹ Tak som mu napísala list a nacapila na chladničku:

MILÝ TATINKO.

PRETOŽE VIEM,AKO VEĽMI SA S MAMINKOU NA MŇA TEŠÍTE,ROZHODOL SOM SA K VÁM PRÍSŤ.
ZATIAĽ SOM VEĽMI MALIČKÉ,PÍŠEM VÁM Z VEĽKEJ DIAĽKY,AŽ Z MAMIčKYNHO BRUŠKA ALE KEĎ BUDEŠ NA MAMINKU DOBRÝ A VŠETKO PôJDE DOBRE,TAK VYRASTIEM A DÁM O SEBE VEDIEŤ
NIEKEDY V JANUÁRI
NACHYSTAJTE PRE MŇA MOJU IZBYČKU A VYBERTE MI NIAKE PEKNÉ MENO.
UŽ SA NA VÁS TEŠÍM.
VAŠE BÁBäTKO.
a TU JE DôJAZ,ŽE SOM V MAMINKYNOM BRUŠKU PRILOžENÝ TEST 🙂

čo poviete?

slunecinecko
8. máj 2009

barboreta to je krasny 😵 ja to priteli vyslepicila hned dnes rano a nevim, jestli jsem udelala spravne, kdyz to jeste neni vubec jisty...

holky mam mensi problemek 😅 jak zmensim fotku z 3,4 Mb na pozadovanych 700? Nejak mi to nejde 😖

adros
8. máj 2009

barboreta: jééééj, to je krásne

adros
8. máj 2009

slunecinecko: aký máš program, v ktorom otvárať fotky?

barboreta
8. máj 2009

slunecinecko nemáš niaky prbogram na úpravu fotiek?V PC určite niaky máš 🙂 napríklad malováni?

slunecinecko
8. máj 2009

no prave v malovani mi to nejde, pac nemame nainstalovanou tiskarnu...oteviram je v prohlizeci obrazku a faxu 😕

adros
8. máj 2009

otvor si to v programe Microsoft Office Picture Mangager, klikni na Upravit obrázky, potom komprimovat obrázky a zvol pre dokumenty. A nezabudni uložiť

lili213
8. máj 2009

barboreta ďakujem aj ja si spomeniem na teba a potom dám vedieť ako to dopadlo. List je pekný a určite bude tatinko šťastný.

slunecinecko
8. máj 2009

adros: dekujiiiii, zkusim 🙂

barboreta
8. máj 2009

lili ďakujem 🙂 dnes som pozerala kočíky strašne sa mi jeden zapáčil prihodím link?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre