Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

drobec123
autor
1. júl 2009

to poznam !!! ja mam aj tocaky, ako keby som si pivko pred tym svacla 😀 snad sa mi to podari stale tak rozchodit ako doteraz. neviem si predstavit keby ma tak polozilo cez obed v meste, ci by si to niekto vsimol ! 🙂

bebel
1. júl 2009

Drobec, neviem....ale v pondelok potrebujem súrne niečo poriešiť na vedení spoločnosti, mám termín na podpisy 😠 , tak ani neviem, či to kolega bude môcť vybaviť za mňa, zajtra ešte na pol dňa pôjdem do roboty, lebo dokina robí až od 14,00 😖
Hlavne ma serie to, že sa to opakuje každý mesiac,
a vždy kvôli tomu, že svokra ani môj mangel nedokážu predvídať alebo pochopiť, že oni sú obalení tukom, zatiaľčo to decko takú termoreguláciu a izoláciu ani zďaleka nemá....a nechajú ho vždy holého niekde v kose pobehovať, však podľa nich nie je zima....a potom to má rovnaký scenár. Viacmenej je to vždy vďaka ich nedbanlivosti ☹ a chronickému pseudopresvedčeniu, že takto ho treba otužovať. 🙄
Bruno vlastne ešte nikdy inú chorobu ako bronchitídu nemal... 😕 Zato tých teda mal už požehnane...aj v nemocnici sme raz skončili.

andykca
1. júl 2009

ahojte baby 🙂)

bebel daaaaakujem velmi pekne za kontakt....som sa potesila isto pojdem kuknut 😉 s tou svokrou ti rozumiem si viem uz aj ja teraz predstavit ze ta moja buduca bude taka mudra...

janka : takze decembrove?nooo tak to hadam aj pod stromcek dostanes krasny darcek 😀

ja som dnes behala po uradoch...nemaju nahodou tehotne prednost? kokso som tam stravila hadam 2 hodky a to som prd vybavila...som sa chcela len informovat a mili ludia ma hned zahaltovali ze si musim vystat rad ☹ strasne......hlavne ze mam pocit ze som presla 100km peso a nevladzem nic..xi

k.a.t.k.a.
1. júl 2009

janka ja som strávila Štedrý večer v nemocnici 😅 😝 rybie prsty a pyré to istia 😀

janka1
1. júl 2009

k.a.t.k.a.no veeelmi pekne dakujem 😀 😀 😀 😀
ale ja stale verim, ze chrustik si to velmi dobre premysli a pocka az na silvester 😀 😀 😀 😀
idem na cely vikend do Besenovej sa kusocek okupat , tak s atesim na relax 😉

lopezka
1. júl 2009

andykca,
tu unavu poznam 😒 ja tiez ked dlhsie stojim, alebo chodim, je mi nevolno 😖 ..... neviem sice ake velke mas brusko, ale myslim ze este nemozes ocakavat od ludi, ze sa zlutuju nad tehotnou 😠 😖 ja myslim, ze nas to necaka ani neskor 😖 moja kamoska ked bola tehu, normalne v buse musela stat, lebo kazdy ked ju videl, otocil sa k oknu, aby sa nemusel postavit ..........takze fasa, "ludia" vedia byt uzasne chapavi 🙄 😖

janulka co to citam? ze nebude januarove, ale decembrove? 😀 musis mu dohovarat, ze mu je tam dobre a ze je v teplucku a tak 😀 😀 😀 a ze vonku ho caka sychravy december 😉 😅 😀 nech tam este vydrzi 😀

olienka12
1. júl 2009

tehotenske pancusky su take prisposobene na brusko, ze sa to natiahne az hore tiez nohy su nejako robene proti opuchom 🙂) ja uz mam na odskusanie cierne a svetle 🙂) v zime sa bez toho z domu nepohnem lebo mi tiez stale zima.. 😀

janka1
1. júl 2009

tak ja pancuchy zasadne nenosim uz niekolko rokov tusim aj 13 😨 neznasam ich ...brrrr 😀 😀 😀 😀

plivit som tu davno nevidela 😕 neviete co je s nou ...som sa chcela opytat ci od vtedy co citili takzvane plavanie ci motylika to este niekedy pocitila, lebo ja vobec nie iba vtedy , tak si myslim, ze to boli skor asi moje creva 😒

plivit
1. júl 2009

ahojte dobry vecer janka1 ani ja som od vtedy nic necitila ale creva to urcite neboli 😅 to sa este rozbehne

janka1
1. júl 2009

si citila, ze ta zhanam 😉
no cakam na to a nic 😖 tak nech sa to uz rozbehneeeee

ako sa citis? ja sa tesim na zajtra 😀 😀 😀 mi tu uz napise 15tt 😀 😀 😀

gucz
1. júl 2009

čaute žienky
janka pridávam sa k tebe, ja tiež neznášam pančuchy a ani ich nenosím.

dnes bolo fakt veľmi teplo, cestovali sme s malou do Bratislavy na Kramáte na kontroly a takmer sme sa uvarili v aute cestou späť, normálne som mala pocit, že nemôžem dýchať.... 😒 , inak sa nezadýchavam, ale v tom aute sa fakt nedalo. Ja som asi divná, ale ja chcem peknú slnečnú jeseň 😉

k bunde na zimu čo ste sa bavili.... švagriná si kúpila bundu a na rok jej bola malá, tak si ju vezmem ja, švagriná je taká mohutná ženská, tak sa mi to tej bundy určite zmestí brušisko 🙂 , jediné čo si budem kupovať, budú členkové kožené čižmičky nízke na zips, lebo zimné topánky mám na šnurovanie športové a to sa mi asi bude ťažko zaväzovať.

plivit
1. júl 2009

no citim sa zatial fajn 🙂 od zajtra nastupujem na 8hodinovu pracovnu dobu tak som "rada" kazde rano vstavat
to nie je na mna

janka1
1. júl 2009

a kolko si doteraz robila 😕 plivit

ja som neskutocne spokojna s klimou v aute bajecna vecicka , ked je horuco viem kde sa schovat 😀 😀

plivit
1. júl 2009

no ja som doteraz este robila dvanastky na odd.ARO no a uz sa nemozem natahovat s pacientmi a je to v podstate rizikove pracovisko takze som sa musela dat preradit na lahsie oddelenie

janka1
1. júl 2009

jaaaj no to som nevedela 😉
aspon si oddychnes 🙂

plivit
1. júl 2009

to mas pravdu 😅 ale kazde rano vstavat to nie je nic pre mna inac ti gratulujem k skorsiemu terminu 😵 takze budes mat decembrove babeno

janka1
1. júl 2009

😉 plivit je to len teoria 😉 nechame tomu volny priebeh a uvidime 🙂
kamoska porodila teraz cez viken a to bola od 5 mesiaca otvorena na tri prsty dr. si myslel, ze vobec nevydrzi a to prenasala 1 tyzden, takze kym to nie je na svete este termin neviete 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vsetko zalezi od babatka ved ked jemu je dobre v brusku co sa bude plasit von len pre nejaky termin 😀 😀 😀

plivit
1. júl 2009

to mas pravdu 🙂 babo si vyberie ten spravny cas
ja uz pojdem pomaly na kute prajem ti dobru noc a aj ostatnym babulam 😵

janka1
1. júl 2009

dobru noc 😉

dorotkaa
1. júl 2009

caute baby, tak pridavam sa k vam januarovkam 🙂
chcela by som sa opytat na tu jogu pre tehulky v relaxxe, neviete kedy ju planuju zacat a ci vobec zacnu? niekto tu spominal, ze sa pozna s tou cvicitelkou... ja by som sa pridala urcite...

olienka12
1. júl 2009

juuj keby bol taky zaujem aj v presove, tak by urcite otvorili cvicenia, skoda no..
Dorotkaa vitaj medzi nami 🙂

weronikla
2. júl 2009

Dobre ranko 😉 Dorotkaa vitaj a tes sa s nami... Tak Vam drzim palce na kontrolach a nezabudniet pridat fotky 😎
Co sa tyka mna a zimy, tak ju mam veeelmi rada, rada lyzujem a asi som najblizsie sezony dolyzovala, esteze som si v januari kupila nove lyze 😝 Tak pojdu drahemu a bude sa on ucit, kedze sa odhodlal, ze to skusi 😀 Tak a co, hodime na seba hrube svetre, rozopneme bundy a bude nam fajn, nieee? 😉
A teda co sa tyka plienok, tak sa priznam, ze som uvazovala nad tymi bambusovymi, citala som o tom a celkom sa mi to pozdava, ale neviem si predstavit v kuse to prat a zehlit. Ale mozno na noc to nie je zly napad 😅

drobec123
autor
2. júl 2009

dobre ranko. no myslim ze by sme mali zavolat do relaxu ze minimalne 4 tehulky by zacali chodit na tehu jogu ! a keby sme to dali vediet este decembrovkam alebo februarovkam tak sa tam ani nezmestime !!! 🙂
bebel, mozes to pls Zuzke odkomunikovat ze sa uz nevieme dockat ??? 😀

dorotka vitaj medzi nami.

baby ja dnes idem na UTZ !!!!! aj s manzelom 🙂 ale az vecer o 17.00 ale aspon sa mam na co tesit cely den ! huraaa

drobec123
autor
2. júl 2009

este k tym pancuskam, ja som zmrzlina, takze ja normalne nosim silonky pod nohavicami cez zimu, takze tie tehu pancusky si asi predsa len pojdem pozriet a kupit. hovorite ze v tescu su vypredaje, tak skusim do nejakeho nabehnut ! 🙂
my ideme tento vikend na lucnicu do terchovej, to je moja najoblubenejsia cast slovenska (aj ked som original vychodniarka 🙂 tak sa tiez tesim na vikendik s manzelom velmi. pekne sa pojdeme niekam prejst, mensiu turu, potom kultura a v nedelu este nieco vymyslime ! a tesim sa na pirohy v kolibe !!!! jooooj uz iba zajtra !!!

weronika nebud smutna ze tato sezona bude slabsia co sa lyzovania tyka, my sme tiez veeeelki lyziari ja som si konecne (po xrokoch dohovarania) kupila prilbu tento rok. este sme sa s manzelom bavili ze mozno to nejako zmanazujeme u mojich rodicov v tatrach niekedy na konci februara zaciatok marca ze pekne 2hod pokocikuju pod svahom a my vybehneme aspon na chvilu sa vysaliet. ale to je este daaaaaleko .....

sisipetka
2. júl 2009

dobre ranko kocky,
vidim, ze zacina nabor na tehu jogu 😀
Adi to by si chcela skoro, aby ti dal niekto ako tehulke prednost, ludia su maximalne nevsimavi 😠 Mne cele prve tehu vstala v buse jediny raz jedna starsia tetuska a to uz som bola viditelne na rozpad - ostatni sa tvarili, ze som len riadne "tlsta" 😠
A k tym pancucham, mozno nam v zime ani nebudu treba - ked bude 2 v 1 tak teplucko 😉

drobec123
autor
2. júl 2009

petka, no mozno mas pravdu, ale tak asi si jedny predsa len kupim, mozno bude sychravy oktober alebo november a ja ich vynosim. to su take klasicke hrube pancusky alebo nejake co aj pod suknu mozem dat ?

micicici
2. júl 2009

Dobra ranko babulky. Chcem sa vas spytat aky mate nazor na farbenie vlasov v tehotenstve. Myslim nornalnu farbu, alebo melir. Myslite, ze to az tak skodi nam obom, ze by sme to mali uplne vylucit??? V stredu idem ku kadernicke a vcera mi kamoska vravela, ze ci si fakt chcem farbit teraz vlasy... Ze ci sa nebojim? A ja som teraz v pomykove a neviem co mam robit 😕

sisipetka
2. júl 2009

Drobi, kludne si jedny kup, aj ja mam doma pre pripad, ze sa rozhodnem si dat na jesen suknu - teda ak ju este obleciem 😀
Mici myslim si, ze sa netreba bat. Mne kadernicka, ktora bola tiez tehu, hovorila, ze uz konzistencia farieb je na inej urovni a par farbeni pocas 9tich mesiacov Ti neuskodi. JA si tiez potrebujem dat doplnit vyrastajucu farbu, takze pojdem a hotovo 😉 Ale mozno ma kazdy na to iny nazor...

drobec123
autor
2. júl 2009

mici, neviem poradit. pocula som ze v prvom trimestri sa to neodporuca ale potom by uz nemal byt problem, jedine ze farba moze chytit inaksie ako predtym. ale ja si nefarbim takze som v tom uplne ze "virgin" 😀

bebel
2. júl 2009

Ahojte,
Zuzka Plevova z Relaxxu mi napísala
"Ahojki, ano bude bude,tento tyzden o 16.40 zaciname, next week mam sice dovolenku, ale to sa este pocas leta doladi".
Takže baby 16,40 môžete ísť, my sa budeme liečiť doma 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre