Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

micicici
6. júl 2009

No k tomu brusku, aj ja som mala stale brusko, nie velke ale mala. No a teraz uz mam snad tehotenske, aspon z vacsej casti. Myslim, ze na 3 mesiac nie je male, ale zas to nie je ani prehnane. Zatial som nepribrala ani deko, len to brusko sa mi zvacsuje!!! Tiez je to pre mna zahada... Tak neviem, ako budeme pokracovat 🙂

Babenky odchadzam na kontrolu, ozvem sa potom pa pa

bebel
6. júl 2009

Janka, zvláštne ani mne sladké nešmakuje.....maximálne ovocie, a aj z banána a marhúľ mávam rôzne nedobré stavy.Príliš cukru. 😉
Kolienko, nerobila by som si z toho hlavu.Musím povedať, že ja som čoskoro po pôrode zhodila aj viac ako som pribrala.....ale potom, keď som sa vrátila do práce...ten spôsob fungovania robota-a povinnosti domov....skôr spôsobil, že som spuchla za posledný rok viac ako by sa mi páčilo .... ☹ ale chudnúť budem až pri kojení, vtedy to ide easy 😀
Minix,zvolila si si príjemný mód životnej filozofie 🙂 kvitujem... 😉

eva3107
6. júl 2009

Dievcata...ani ja nemam chut na sladke...a cokolada?
Too vobec...nemam na nu chut...uz mi dve doma lezia...a nie je kto by ich zjedol!
Keby bol moj muzicek doma tak by tam uz neboli ani by sa po nich nezaprasilo 😀 😀 😀

eva3107
6. júl 2009

KDE STE SA PODELI BUDUCE MAMICKY? 🙂

olienka12
6. júl 2009

ja sa tvarim, ze pracujem 🙂 v skutocnosti sa mi nic nechce ja sa neviem dockat materskej hehe 😀

eva3107
6. júl 2009

😀 😀 olienka tak to ti verimm...ani mne sa dnes nechcelo ist do prace...dnes mam poobedku...a ked si predstavim, ze idem domov az vecer... 😝

ives77
6. júl 2009

ahol kočky,poviem vám mala som čo robiť,aby som si dočítala to odkedy som tu bola na posledy,bolieva vás ešte niekedy spodok bruška?mna dnes bolí a neviem či je to ešte normálne alebo som včera prechladla.

eva3107
6. júl 2009

iVES BUD POKOJNA Urcite to nebude nic vazne...sem tam ma este poboluje..., ale nie je to uz take ako na zaciatku...boleleo ma castejsie 🙂

ives77
6. júl 2009

ved to eva že ani mna už nezvykne ale dnes ano,len som bola zvedavá a samozrejme vždy mám trochu strach,ale verím že bude všetko ok.

olienka12
6. júl 2009

no mna bolieva, beriem Magne B6 ci jak sa tomu nadava, ale aj tak boli, zo dna na den mam vacsie brusko, tak sa ani necudujem, ta maternica musi rast najrychlejsie a dava o sebe vediet... v stvrtok na poradni sa budem pytat co s tym. a zajtra NS bojim 😕

eva3107
6. júl 2009

Ale urcite ano... 🙂

olienka12
6. júl 2009

so mnou tak biju tie hormony na jednej strane sa neskutocne tesim na zajtrajsie sono a na druhej strane sa bojim, aby bolo vsetko ok, ten taky hlupy cervik joooj ☹

ives77
6. júl 2009

neboj oli učite bude všetko ok 😉 ja mám dneska celý den taký na prd,od včera ma bolí hlava ale vkuse a nemám moc chut ani dp jedla.

gucz
6. júl 2009

čaute baby, vy ste ale ukecané 🙂
mňam s tým langošom mi robíte chute. Mne chutí tak normálne všetko, akurát je mi zle z niektorých "vôní". MM si robil cigánsku a skoro som to nepredýchala. A tak isto keď si zohrieval kupovaný hamburger s nejakou omáčkou, to som myslela, že to neprežijem, vetrali sme potom ešte hodinu komplet byt. Inak na nič nemám takú chuť, že by som niečo musela mať hneď teraz, skôr naopak. Kým sa donútim niečo raňajkovať... aj som hladná, ale na nič mi nejde chuť, neviem čo by som si dala. Pribrala som už riadne, všade, hlavne prsia, brucho a boky, ale stále oblečiem svoje veci vrátane rifiel. Ale zasa ja som od jak živa pri sebe, a aj veci mám rada také voľnejšie, takže mám miesto na priberanie 😀

olienka12
6. júl 2009

ja som dnes v praci mala taky celkom pohoda den maloco sedim v kancli mala som vybavovacky ,tak som sa aj po vonku presla, aspon som nerozmyslala nad hlupostami ale teraz sedim za pc cakam na koniec prac. doby a ma napadaju somariny.... joooj uz nech je zajtra

ives77
6. júl 2009

bože ja si eviem predstaviť,že by som ešte chodila do práce v tejto pálave a som teraz nejaká vkuse unavená.

olienka12
6. júl 2009

no ja pridem domov a som mrtwa hned postel aspon na hodinu a potom mozem fungovat dalej. Ako sa poznam, tak tuto noc vela nenaspim....

olienka12
6. júl 2009

Evi kde ty pracujes?

gucz
6. júl 2009

olienka kľud, určite bude všetko zajtra v poriadku 🙂 . Kedy ideš? ja na ôsmu, ale budem tam skôr, asi o trištvrte.

roxy_1
6. júl 2009

No vy jste se rozkecaly 🙂 o vikendu je tu mrtvo a to je dobre,jde videt ze si kazdy uziva krasne dny volna 😉
ja jsem s tim briskem taky porostla,a zadek jsem zvedava jak tohle pujde dolu 😅 nosim volnejsi tricka abych neputala pozornost,kdyz pupik povolim tak jej mam fakt trcici do spicky.fotila jsem se minuly tyden rano(dam to do albicka), ale vecer jej mam jak v 6 mesici.... 😅
jinak sladke taky moc nemusim,malo kdy,spis ovoce,kdyz uz sladke.dneska jsem se nemohla prinutit k obedu udelala jsem si jej az ve 14 hodin,a to jsem ani moc nesnidala,je to asi tim horkem. 😉

janka tak treba zrovna ta povera o tom ze ta ktera nema chut na sladke ceka chlapecka je u tebe potvrzena 😅

eva3107
6. júl 2009

Oli urcite bude zajtra vsetko v poriadku..neboj sa 🙂 ...no pravdupovediac mam tiez takeho cervika pochybovacika v sebe...a ma strach ci u nas tiez bude vsetko ok!..Aj ti zavidim , ze uz zajtra ides....Ja idem az buduci utorok...neviem sa uz dockat...Ale nakoniec je to prirodzene, ze sa bojime... 🙂 ,,,ved su to nase slniecka...No urcite to bude v poriadku...a budeme sa zo seba potom smiat., ako sme to intenzivne prezivali 😀

olienka ja pracujem vedla velkeho hypertesca,.electroworld...,preco?
Bola si uz u nas niekedy?

janka1
6. júl 2009

ja som si schrupla 😉 😀
a padlo vhod 😉 🙂

roxy uvidime co to vlastne naozaj bude aj ked uz doma vsetky reaguju menom 😀 ked pridemem domov , tak prva otazocka ako si sa dnes mala a co Oliver?? 😀 😀 tak snad si nebudemem nanovo zvykat na dievcenske meno 😀 😀 😀

co sa tyka kontroly tak tentokrat ja idem od vas asi najneskor 😒 😒 az 15.teho ale v pondelok idem na krv a vraj to bude nejaky velky ober co spominala dr. potom van napisem na co vsetko mi brali krv 😕 😉

eva3107
6. júl 2009

Dobre janka tak potom daj vediet... 🙂
tak ked pojdem do KE na kontrolu tak budem na teba mysliet... 😉

janka1
6. júl 2009

a kedy ides? evi

roxy_1
6. júl 2009

janka ja si v duchu taky myslim ze mame chlapecka,na ultrazvuku neco sestra naznacovala ale nakonec rekla ze je preci jen brzo,ze se ji to muze jen zdat.no uvidime budeme to mit stejne radi at to bude kluk nebo holka 🙂 a kdy ti to potvrdi?
me to reknou az ve 21tt coz je fakt az za dlouho ☹

eva3107
6. júl 2009

Janka tak ja idem buduci utorok... ☹ ...uz normalne pocitam dni 😅

janka1
6. júl 2009

roxi kuk moj album a tam mas fotocku 11tt 6 tam uvidis drobca a v rozkroku genitalny hrbolcek , asi toto videla tvoja dr. 😉 toto maju vsetky deticky a z toho hrbolceky sa do 20tt vytvoria genitalie ci uz muzske alebo zenske a ked mi to moja dr. premerala, tak tvrdila, ze podla jej skusenosti ked to premeriavala , tak uz neviem nad kolko mm sa jej vzdy potvrdili chlapci, takze preto u nas dedukovala, ze to bude chlapec , lebo vraj to bolo na mm dost velke v tomto tyzdni 😒 😉 ved uvidime 🙂 😵 a vraj aj ja tak vyzeram, tak neviem 😀
mozno ked vsetko bude ok tak na dalsi tyzden na sone to uz bude snad viditelne ved uz budem zacinat 17tt tak vraj to moze byt realne 😵 😵 😵
ale na 100% to bude 13. augusta 20tt kedy idem na 3D na morfologiu plodu/ geneticky ultrazvuk 😵 😵 😵 😵 😵

drobec123
autor
6. júl 2009

cafte, tak dovolenkujem celkom fajn, ale zacalo pekne prsat tak mam radost lebo sa hned lepsie dycha. ja teda neviem preco ale sladke mozem uuuplne, ale to som ja vzdy mohla. len u mna sa to strieda so slanym, raz jedno - raz druhe 🙂
idem stiahnut fotecky z vikendu a aj odfotim posledny UTZ. musim povedat ze ja uz mam brusko pekne tehotenske. do niektorych nohavic sa este vopcham ale obtiahnutejsie tricka ma hned prezradia 🙂 no ale co uz 🙂 ja teraz rozmyslam ci sa natiahnem alebo idem zehlit .... hm to je dilema 😅

janka1
6. júl 2009

evi stale je to skor ako u mna 😒 🙂 ale prajem ti toooo 😵 ty si doteraz nechodila tak casto ako ja , tak si to vychutnaaaj
a teraz pozeram, ze ja idem az 16teho 😒 dalsi den navyse 😒

eva3107
6. júl 2009

Mojaaa.. 🙂 ja nakoniec verim , ze nam to tak ubehne ani sa nenazdame.... 😉 .
Potom samozrejme hodim fotecku....oki 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre