Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
31. júl 2009

decembrovky
chlapci-zatial 9
dievcata- 8??

cize skor tak narovnako🙂 (teda seba este neratam seba zaratam az po 3D🙂 )

marushka
31. júl 2009

ach jo, veď práve olienka, ja sa podľa mňa vojdem leda tak do lyžiarskej, ale tá je oranžová, budem ako veľký smetiarsky spolupracovník, ale samozrejme nie je isté, že zazipsujem... 😒 😒 😒

katka, ja som vodičský antitalent a postrach ulíc 😝 😀 😲 😠 asi budem chodiť nezazipsovaná 😒
ale kupovať kôli tomu nejaké nové veľké zvršky???? ja vám neviem, fakt je to asi trošku nerentabilné 😒

napadlo ma, že si asi požičiam kabátik od mojej maminy, je väščia a dám ho skrátiť, hm, neviéééééééém ☹ ☹ ☹

jeseň asi prežijem v svetri a mám pončo 😉

marushka
31. júl 2009

evi, tak ty asi fakt niečo potiahni manželovi 😉

miroslava89
31. júl 2009

ja som bola pred tehu velika chuducka..moja sestra je velky mroz😀..ja budem tahat veci od nej🙂 teda ked vobec do zimy vydrziime pokope 😔

eva3107
31. júl 2009

marushka...tak to vyzera....no uvidime... 😉 ..Neboj sa neako to zvladneme...Podla mna to nebude take hrozne... 😀 ..Mozno aj tebe manzel neaku sportovu pozicia... 😀

marushka
31. júl 2009

hm, mirka, ja nie som vyslovene tučná, ale je ma dosť, ja asi budem mať trošku problém.je dobre, keď máš niekoho väčšieho, do koho handier sa aj v tehu vojdeš... 😉

a neboj, vydržíte, musíte, no nie? 😉

eva3107
31. júl 2009

Mirka...vydrzite....len vela oddychuj..a setri sa... 😉 ..vydrzite!!
Nezabudaj na pozitivne myslenie...vsetko bude v poriadku

k.a.t.k.a.
31. júl 2009

bunda nie je az taky problem, mne sa tak naliali nohy ze som si v zime nemala co obut, som myslela ze budem manzelove tenisky nosit 😀 nakoniec som chodila vo svojich vysmatlanych ale bez zasnurovania uplne najviac roztiahnute 😀

eva3107
31. júl 2009

😀 katka 😀 ...co na to povedat?!

miroslava89
31. júl 2009

marushka moja sestra je🙂 nabrala cez tehu 19kil a dole nedala ani jedno a tak vyzera uz 5rokov🙂 ja som najmensia z rodiny tak ze problem by nemal byt🙂 alebo jednoducho sa obetuje manzel😀..

a mali by sme vydrzat pokope len ci bude taka aj realita 😔

miroslava89
31. júl 2009

evka mozno vydrzime mozno nie..uz bude ako bude...neviem ale posledne dni akosi nedokazem mysliet na to najlepsie..

eva3107
31. júl 2009

Mirka...ja ti verim, ze ta to trapy...k tovie ako by som to znasala ja ☹ ...no drzim ti palce...
Ja viem ze lahko sa hovori..no sme vsetky s Tebou a myslime na vas...

marushka
31. júl 2009

miri, ja som cez tehu nepribrala, resp., čo som pribrala, som si pekne zhodila...ale potoooooooom som začala teprve papkať, hrúza, veď preto mám teraz o 18kg viac než pri jakubovi 😒 😒 😒
len odpočívaj a šetri sa a aj realitka bude, uvidíš 😉

katka, no, na obuv som pozabudla...skoro...moja mamina si vlani kúpila v írsku čižmy, ktoré nenosila, ona má teda podstatne širšiu nohu, tak som si hneď ako si to napísala šla uzurpovať právo na konfiškáciu 😀 😀 😀

miroslava89
31. júl 2009

ja som rada ze vas mam aspon trosku sa odputam od myslenia na to najhorsie...

marushka ja som zvedava ako skoncim na konci tehu ja.. uz teraz mam tych kil nahor dost..

marushka
31. júl 2009

tým sa zlatko teraz vôôôôôôôôôôôôôôbec netráp... 😉 dôležití sú drobci, kilá budeme všetky riešiť po pôrode, aj keď je pravda, že nič netreba preháňať 😉 teda ani papkanie...a záleží aj od predispozícií, ja som po mamine 😒 😒 😒 kojením sa väčšinou chudne, len ja som to šťastie nemala a zhonu a pohybu okolo dvoch miminiek tiež asi budeš mať dosť...ani nezbadáš ako a kilečká budú dolu 😉

adros
31. júl 2009

baby, ako vam to vychazda podla cinkej tabulky? mne dievcatko 🙂

marushka
31. júl 2009

minix, rastiete, ale kukáááááááám, že ešte máš postavičku v absolútnej pohodke 😎 🙂 😉

eva3107
31. júl 2009

cinska tabulka je blbost... 😒

eva3107
31. júl 2009

mojim sestram to nevyslo presny opak!!

marushka
31. júl 2009

babulky, tak ja sa zatiaľ lúčim, babka nám navarila obed, tak sa idem napapať a potom dúfam bude nasledovať dlhýýýýýýýýspánok 😉 tak sa majte zatiaľ pekne a užite si dník 😉 😎 🙂

eva3107
31. júl 2009

ahoooj marushka 😉

bebel
31. júl 2009

Adros, ani u nás čínska tabuľa neplatila..... 😎

A v zime to budem riešiť svetrami a kabátom a mangelovou goratex bundou 😀
Ja som tiež schudla po pôrode asi do pol roka na pôvodnú váhu...len, keď som začala pracovať ako kancelárska krysa, tak som sa za posledný rok a pol rozkysla. 🙄

Ja vyskúšam 3 D v GPNku a morfologický robí môj lekár.....v rámci poradne. 😎

slenka
31. júl 2009

adros u nas cinska tabulka pri prvom platila. Vyslo dievcatko a to aj mame 🙂 A aj mojim kamoskam to vyslo 😕
A teraz nam zase vychadza dievcatko, tak uvidime.

lopezka
31. júl 2009

no ahojte opat 😅

poradna v pohode ........vraj mykoza ako vysita 😀 ...no to mi bola novinka 😀 😅 ....mam si opat vstrekovat ten krem, snad pomoze 😅

teraz v stredu idem na 2.odbery, utz mi vraj robit nebude, az v 20.tt 😖 ....to je este mesiac, no fasa 😒 ☹
po vysledkoch musim ist na genetiku ......pre istotu 😅

pytala som sa len tak medzi recou sestricky na nazor na odber plodovej vody ......a ona by vraj na to nesla 😀 😅 takze fasa.......lekar mi to odporuca a sestricka neee 😀 a teraz si vyber 😅

mia.
31. júl 2009

nazdar , maminy!
vcera som bola na prehliadke a vsetko vyzera byt v pohode, babatko som videla, srdiecko bilo... ked mi dr. hovorila o vysledkoch z krvi, hovorila , ze protilatky na toxoplazmozu mam negat., co nie je bohvieco, lebo , ak by som sa v tehotenstve nakazila, mohlo by to babatko poskodit. dost som sa vylakala... macky vsak neoblubujem, surove maso nemusim, zeleninu umyvam, aj tak sa toho triosku obavam. Nehovorila mi nic o dalsom testovani krvi na toxo.. ako ste vy na tom? dik za odpoved.

alikaa
31. júl 2009

Ahojte, nestiham vas citat, tak vzdy len par poslednych stran. Mne moja dr. nikdy nic nepovie a nevysvetli, preto od nej aj odchadzam... ale mohli by ste mi vysvetlit co je to ten morfologicky ultrazvuk? v com je specialny?

mia.
31. júl 2009

alikaa,je to tzv. velky utz, kde ti lekar popozera vsetky organy dietatka, ci su v poriadku, pamatam si , ze pozerali srdiecko, vnut. organy, prstiky na rukach, na nohach, skrtatka, ci je vsetko tak, ako ma byt... a este upresni sa termin porodu

grelu
31. júl 2009

Ahojte....ja som bola dnes pre vysledky z AFP a vysiel nam pozitivny Down 1:95...som z toho uplne mimo 😢 ...neviem, co mam robit, ci ist na amniocentezu a podstupit riziko potratu alebo na nu kaslat

alikaa
31. júl 2009

Mia a ten velky ultrazvuk sa ma robit v ktorom tyzdni?

Grelu neboj, stale tu je velka sanca, ze budes mat zdrave dieta. Ja by som na amniocentezu nesla ani za nic, ale to je na tebe.

lopezka
31. júl 2009

grelu fuha, to ma mrzi .....aj ked samozrejme to nemusi byt 100%-na istota .....ako pise aj alikaa ....este stale je sanca 😉
na amnio by som v takomto pripade isla, keby mal pre teba ten vysledok velky vyznam a rozhodovala na jeho zaklade, ci si babo nechat alebo nie 😔

ale aj tak drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre