Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

antoniab
11. aug 2009

ahoj baby vy ste toho dnes zas popisali tak ja som mala vcera uplne hrozny den a katastrofa vecer ktroy sa ukoncil neskutocnou migrenou som nevedela ci si na zachod sadnut alebo knemu cupnut a na posteli som sa tocila jak had no uz je to zanami dufam ze sa to uz nezopakuje
ja sa s lekarskych vyrazov tiez velmi nevyznam ale lekar mi vzdy povie ci je vsetko ok toto je to a to a tak mi to staci cim menej viem tim menej sa stresujem stejne je toho namna teraz dost 🙄
blahozelam ku kontrolam
vcera mi midwife pustila srdiecko a ja som sa rozrevala jak mala bolo to super

jovi
11. aug 2009

ahoj holky, moc dlouho jsem tu nebyla..... předávala jsem práci, doděláváme rekonstrukci..... no co vám mám povídat. Zítra jedeme do Genettu na konzultaci, vyšlo nám riziko vývojové vady. Ještě nám to jednou přepočítají, protože to vypadá, že miá v poradně odebrali krev dříve než v 16. týdnů a prý ve výpočtech záleží na každím dni.. a když i po přepočítání výjde riziko, tak nás hned vemou na odběr plodovky.... ufff.

janka1
11. aug 2009

cafteee 😉

tak zuzankam vsetko naaj 😵 my sme sa akurat vratili z oslavy Zuzany 🙂

janka1
11. aug 2009

zienky aj vy tolko pijete 😨
ja som dnes maximalne na mlieku co mi je az divne som vypila 2l mlieka 😨 a 1,5l vody 😨

ivv
11. aug 2009

janka ja ficim na mineralke s citronom. denne vyzmykam aj tri citrony.. 😅
mlieko pijem malo.. tusim sa musim donutit..

baileysa
11. aug 2009

ahojte 🙂

jani, ja praveze pijem malo, a furt chodim na wcko 😕 musim sa polepsit 😔

ivv, som si dnes kupila citrony, lebo mi uz niekolko dni ide strasne na chut voda s citronom 😅

jovi, drzim palce, aby to bol iba omyl s tymi dnami a aby vsetko bolo ok 😉

ja tiez neviem, na ake chodim kedy odbery a vysetrenia 😅 iba tu na konovi si podla tyzdnov odvodzujem, co asi...

ivv
11. aug 2009

prave som nasla clanok, kde pisu, ze vela kyseliny citronovej brani vstrebavaniu vapnika.. 😖 a vraj najlepsim zdrojom vapnika je mak, 3x viac ako v mlieku..

ivv
11. aug 2009

pardoon.. 12x viac ako v mlieku! 🙂

olienka12
11. aug 2009

no ja mam dnees depka den .... cosi sa necitim ok cez den ma palila zaha / pomohlo jablko/ tak ma bolela hlava pomohlo pol litra tepleho mlieka s medom a teraz ma priserne boli chrbat presnejsie krize....
som zo seba nervozna hrozne...

inak tiez pijem malo... ale mlieko lubim,vzdy som ho mala rada. ale kakao nemozem to mi sposobuje nevolnosti ☹

janka1
11. aug 2009

no ja pijem jedine mineralku s citronom 😉
a dva dni vela mlieka , tak som zvedava dokedy ma to bude drzat 🙂

antoniab
11. aug 2009

pridala som foto bruska 🙂

ja sa priznam ze tiez pijem docela malo ale skusim tu mineralku s citronom to by mohlo byt fajn sladke vody mi nejdu ani cista mineralka doma som pila budis ten sa mi pil super aj vinnea ale tu nic take neni 😠

baileysa
11. aug 2009

oli, mna dnes zase cely den boli brusko, uplne som na neho precitlivena, mala sa nemohla o mna ani suchnut 😔

toni, pekne brusino uz mas, riadne nam uz vykukaju 😅

andykca
11. aug 2009

antoniab pekne bruseno 🙂

baileysa to je isto len zly dnik...zajtra uz bude dobre uvidis

ja mam problem s bruskom len v noci...neviem ako si od radosti lahnut a stale sa budim ☹
aaa ja pijem len cistu vodu....je to naj pitie pre mna v poslednej dobe...

dobru nocku prajem

zazalienka
11. aug 2009

olienka, ahoj, ratalo by sa to z 2008 , ked by si bola stale u toho isteho zamestnavatela.. teraz sa Ti PN rata z obdobia u noveho zamestnavatela.. od 1.1.2009..

marushka
11. aug 2009

ja len na skok, dodatočne želám Zuzkám všetko najnajlepšie k dnešným meninkám 😉

lopezka
12. aug 2009

ahojte tehulky 😅

dva dni som tu nebola, mam dovolenku a zohaname s drahym svadobne oblecenie a obrucky 😉 v pondelok sme boli v trnave a vcera v nitre ........chvalabohu drahemu sme nakupili vsetko - oblek, koselu, viazanku 😅 .... uz len topanky a mam ho z krku 😀 ..... no svadobne saty na tehulku, ci baculku bol problem 😠 tehu saty nemali nikde 😖 akurat v jednom obchode v nitre som si skusala take saty, nie vyslovene tehu, ale predavacka bola zlata a ponukla mi take, kde je volnejsie brucho a vzadu snurovacka, ze sa brusko da pekne korigovat 😅 ....uz by som mala vybrate, ale na termin svadby ktory sme si vybrali, uz boli tie saty zajednane 😖 😎 takze teraz do konca tyzdna musim pobehat blavu ....najskor som chcela ine mesta, ale bez uspechu 😔 takze drzte 😉 inak vcera vecer uz som bola po tych behackach taka unavena, ze ma vsetko bolelo .....a v poslednej dobe ma doooost boli panva ....take tlaky 😖 asi sa roztahuje 😀

no a len tak pre info, preco pisem v takuto hodinu 😎 ....uz od pol tretej som hore a nie a nie zaspat 😠 pritom unavena som az az 😠 😎 ...... no, moj krpcek ma asi ine plany 😀 😅 .....myslela som, ze je hladne, niekedy v noci sa zvyknem zobudit na maly "hladik" .... 😀 ....dam si pribinacika a spim dalej, ale dnes mu pribinak nestaci a cumim do stropu dalej 😀 ...uz som si dala aj zopar hrusiek, lebo hladna nie som absolutne ....to len nieco aby som dala do seba.....no, som zvedava, kedy dnes zaspim......lebo dnes ideme opat vybavovat a stavame o pol siedmej 😎

inak baby mooooc gratulujem k dobrym vysledkom a k zisteniu pohlavia 😀 😅

plivit
12. aug 2009

ahojte tehulky prajem pekne ránko ikeď to tu v Bešeňovej na pekné počasie nepodobá
Janka tak my sme ubytovaní na začiatku Bešeňovej v hoteli Summit
Ináč Jani ty si sa normálne kúpala vo všetkých bazénoch?,lebo mne sa zdajú skoro všetky dosť teplé

janka1
12. aug 2009

dobre ranecko 😉
antonia pekne brusenko 🙂

plivit kupala som sa vo vsetkych co maju cistu vodu 😀 mam namysli tie, nie zelezite 😉 nie je tepla je dobra a prijemna pre teba aj babo 😉 ale urco s tamponom, bez neho som nesla do bazena 😉
naj pre mna bol ten co sa toci dokola co je v nom prud vody pri tom dvojitom tobogane a plavecko bazene 😉

dana333
12. aug 2009

dobré ránko prajem, idem sa pochváliť, včera som bola na 3D a dostali sme super správu- mimi je v poriadku a je to dievčatko čo sme straaaaaaaaaaaaaaaaaašne radi 😀 Síce nám 3D obraz ukázal len na chvíľu ale úplne nám to stačilo. Dokonca aj manžel si začal už úplne uvedomovať, že čakáme bábo, lebo doteraz tomu akosi nemohol uveriť 😒

nedockava4
12. aug 2009

dana...tak to je super....aj ja chcem dievcatkoooo :o)

dana333
12. aug 2009

nedockava... možno bude stačiť veriť, že to tak bude a prianie sa ti vyplní. Ja som to už tušila, lebo prežívam toto tehotenstvo úplne inak ako pri synovi. Práve sa pozerám, že máš v profile mená ktoré sa páčia aj mne- Kiara, Sofia, ale môjmu manželovi sa nepáčia takže som z toho smutná. Možno ho ešte do konca tehotenstva prehovorím 🙂

bebel
12. aug 2009

Ahojte,
Danka gratulujem a ticho závidím 🙂
Lopezka, prečo si nehľadáš šaty empírového strihu?
Tam by sa ti bruško určite zmestilo 😉
Ja mám také celohodvábne, ale absolut čierne 😎

Inak aj mňa teraz častejšie bolieva hlava...to je tými zmenami tlaku a krvného prietoku v cievach.
A často mám aj kŕče v lýtkach.

Jovi držím palce na amnio. 😉 Všetko bude ok.
Markee ako sa cítiš dnes?

nedockava4
12. aug 2009

dana....ani mojmu manzelovi sa nepacia, ale co uz....moj manzel chce malu Žužu....tak uvidime, ako to dopadne...

sisipetka
12. aug 2009

Pekny dnicek dievcata,
gratulujem k vysledkom a novym zisteniam pohlavia babatiek 😉
Lopezka, jedna znama sa vydavala v 7 mesiaci tehu a saty si nasla v BA salone. Proste zobrali jej vacsie cislo, take strihane pod prsiami a vzadu zavinovacie. Takze sa vsetko prisposobovalo brusku 😉 Hadam sa Ti nieco podari....
Drzim palce k dalsim testom a cakaniam na vysledky, kocky vsetko bude dobre 😉

micicici
12. aug 2009

Dani, jejky gratulujem k uspesnemu ultrazvuku a super ze uz viete co to bude 😉 Mozes zacat nakupovat 😀 bez obav.

Ako to prebiehalo? A ta zobrali presne, si ani necakala? Joj ja sa tak tesim aj na to ze to manzel uvidi a ako sa bude tvarit a reagovat. Lebo on by chcel velmi ist k porodu, ale kedze ma caka cisarak, tak nech to preziva so mnou aspon takto 🙂

janka1
12. aug 2009

jeeej dana blahozelaaaam 😵
ako tak rozmyslam a sledujem, tak sa mi zda , ze tym co mame uz 1 dieta sa plnia pariky 😵 😵 😵 to je kraasne

andykca
12. aug 2009

ahojte..

jeeeeej Dani vidis vestby sa splnili 🙂 super... 😀 😉

micicici a ty uz vies ze pojdes rodit cisarskym?ako to?

adros
12. aug 2009

ahojte babulky

ako sa vam dnes spalo? vonku uz sice bolo chladno, ale mne stale bolo nejako horko 😀 to ma asi hreje drobcek v bruchu

co sa tyka pitia, tak tiez toho nejak vela nevypijem a do mlieka sa musim nutit,ale aspon som si zvykla obcas vypit acidko, to ananasove je fajn 🙂

danka, gratulujem ku kontrole a dievcatku. Ja by sm uz tiez chcela vidiet a vediet 🙂

olienka12
12. aug 2009

blahozelam ku dievcatku 🙂

ja som uz druhy den chrobacna... velmi zle sa citim celkovo... dufam,ze to coskoro prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre