Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
20. sep 2009

Lopezka inak to by bol iný luxus pomýliť sa pri ano.. ja som pred odchodom na sobáš zistila, že sa neviem podpisovať, tak som narýchlo ešte v chodbe trénovala🙂
no a gratulujem.. je to skvelý pocit nehovoriť môj frajer alebo môj priateľ.. môj manžel je úžasné..

bebel
20. sep 2009

sry... to bude sa mi nevymazalo 😅 píšem ako Maďar 😀
Všetci chlapi sú hrdí, keď majú syna, nasledovateľa, pokračovateľ rodu....a zmäknú, keď majú cicušku najprítulnejšiu, ktorá v nich bude vždy vidieť poloboha 🙂

zazalienka
20. sep 2009

tak to ano.. môj už jednu cicušku prítulnú má.. 8-ročnú, ktorá je na ňom obesená akonáhle príde k nám až kým neodíde🙂 a môj muž sa môže pokrájať🙂

olienka12
20. sep 2009

zazalienka blahozelam bude parik 🙂

zazalienka
20. sep 2009

ďakujeeem..

olienka12
20. sep 2009

ja este 4 dni do 4D ale zbehnu,lebo mam doma roboty ako na kostole a zajtra stretko v KE 🙂

zazalienka
20. sep 2009

neboj, ja som včera nemohla zaspať čo som sa nevedela dočkať.. že to bude chlap som cítila od začiatku.. ja som hlavne chcela vidieť všetky končatiny, chrbticu, všetko nám ukázal, pomeral.. má všetko ako má mať, žiadne vady.. to bolo hlavné..

janka1
20. sep 2009

ahojte
tak to stretko v KE 😉 idemem do toho TEGEL obchodu?

olienka12
20. sep 2009

janka mozme aj do tegel dohodneme na mieste 🙂 ja by som rada aj tuto predajnu v meste chcem vidiet postielku nazivo http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_co...

janka1
20. sep 2009

olienka , ktoru postielku oni nemaju vystavene postielky snad len 2 kusy sa mi zda, ale dobra predajna je na vystavene postilky nedaleko TEGEL a to MADERNA 😉 😉 😉 tam mozme ist tiez je dost velka aj kociky tam maju velky vyber 😉

olienka12
20. sep 2009

janka ok necham si poradit 🙂 uvidime,ci sa pomestime do aut🙂

janka1
20. sep 2009

snad ano 😉
kolko bab pride a kolko aut ide?

olienka12
20. sep 2009

janka nemam absolutne prehlad mne hrozilo,ze dojdem autobusom,lebo som pokazila zatvaranie okna na nasom aute a ide do opravy,ale pozicala som si otcove auto,takze ja budem pojazdna 🙂 a ostatne neviem ako, akurat evka ide busom

olienka12
20. sep 2009

ok tak zajtra o 11 pod tabulou odchodov vlakov brunoc

janka1
20. sep 2009

dobruuuu 😉

nedockava4
21. sep 2009

dobre ranko....su tu Kosicanky?...ci sa uz chystaju na to stretko?

bebel
21. sep 2009

Ahojte,
ja už zarezávam v robote, tento týždeň uzávierka....vôbec sa mi sem nechcelo ísť.
Čoraz viac strácam pracovné nasadenie a motiváciu 😅
Ešteže mám vo štvrtok 3D, vezmem si pol dňa voľno...a o 2 týždne Cyprus 🙂
Aspoň tieto ciele ma držia v dobrej nálade 😉

nedockava4
21. sep 2009

bebel...tak predsa ten Cyprus vysiel?...to je super...oddychnes si 🙂

dadulka2000
21. sep 2009

ahojte babenky

ozyvam sa skor ako opat vypadnem do mesta (na klasicke vybavovacky),.... inak vam poviem ze sa tu na slovensku nachodim az, az 🙂 zistujem ze kondicka je v prdeli 😀
denne spravim s kocikom aj 10 km, a to podotykam ze do kopcov (lebo tak blbo nasi maju dom), aspon sa mi po tej celodennej unave dobre spi a netrapim sa myslienkami.

otec je tak ako predtym,.... ochnutie stale tam je a aj rec zablokovana.... 😢

bebel vy na cyprus,... my o 3 tyzdne na malorku, aj ja sa tesim ze si tak nejako oddychnem,..... 😎

krasny slnecny den prajem (aj ked u nas v ruzomberku zatial pada hmla)

nedockava4
21. sep 2009

este pre Kosicanky ... aj ja idem autom 🙂

eva3107
21. sep 2009

Ahojte vychodniarky tak sup sup na stanicu v KE. 🙂

nedockava4
21. sep 2009

ahojky, evka....a kto kazdy ide?

roxy_1
21. sep 2009

Ahoj kocky

lopezka blahopreji ke svatbe a preji vam more stesticka a lasky v manzelskem zivote 😵

dadulka s tim tatinkem me to moc mrzi takze zatim zadny pokrok? ☹

ketkous
21. sep 2009

Dakujem za tipy na obchodiky! 😎
pekny tyzden,a nech Vam vyjde stretko Kosicanky/okolie

nedockava4
21. sep 2009

ketkous...DAKUJEME 🙂

adros
21. sep 2009

dobre ranko tehulky,

dufam, ze ste sa dobre vyspali. Ja ani moc nie, vecer mi nesadla vecera - asi paprika z hov.gulasu a bolo mi priserne zle. Nastastie osvedceny sposob - pohar koly zabral a za chvilu bolo vsetko von a sa mi ulavilo...

zazalienka, gratulujem k syncekovi. Si bola v HC, vsak?

kosicanky a okolie, uzite si dnesne stretko a porobte fotecky, som zvedava na gruppovu fotku s bruskami. Len aby ste sa na jeden zaber zmestili 😀 😀 😀

bebel, jedna otazocka. Ty si myslim spominala, ze ste vyuzivali spaci vaky. Vies mi poradit? Je dobre kupit viac vakov roznej velkosti, alebo kupit jeden vacsi, aby do neho babo vyrastlo? Bolo by mu na prekazku, keby bolo zo zaciatku "utopene" vo vacsom?

adros
21. sep 2009

a takmer som zabudla...

ROxy, vitaj doma, mas krasne brusko v plavkach, svedcalo ti to 🙂

lopezka, gratulujem k stavu manzelskemu a prajem vela lasky, porozumenia a tolerancie v manzelstve, nech vas drobec vyrasta v stastnej,harmonickej rodinke

weronyca
21. sep 2009

Kosicanky a okolie, dufam,ze sem potom vyvesite nejake to foto zo stretka 😉

marushka
21. sep 2009

ajojte brušká... 😉

lopezka - gratulujem a všetko najnaj na spoločnej ceste, nech ste šťastní!!! 😉

zazalienka - aj tebe gratulujem k chlapčekovi 😉 😉 😉

my máme po vinobraní, ešteže je to len raz do roka 😲 som absolútne odpálená, nachodená príšerne, teraz upratujem zase, po návštevke,ešte mám umyť podlahy...ale super bolo....v piatok sme mali babskú jazdu, tak som tam toho požrala...keď už budčák nemôžem, tak som kompenzovala, ale super bol víkend, si len trochu budem musieť oddýchnuť... 😉 kubko mal hlavne radosť z kolotočov a atrakcií, tak sa vyblbol do sýtosti ... 😀

adros , mňa sisa síce nepýtala, ale...ja som mala rôzne veľkosti, keď mal tak rok tak som kúpila väčšie, aj dlho vydržali, lebo kým bol mimi tak sa mi v tých veľkých úplne topil, nevedel mať napr.celý čas ručičky v tých otvoroch, tak som ho veru aj našla zastrčeného vovnútri... 😅

gucz
21. sep 2009

ahojček
východniarky užite si stretko 🙂
adros dobrý je ten vak z Tesca čo je od 0 do 6 mesiacov (my sme ho využili), nekupuj viac vakov, ešte nevieš či maliká bude v ňom chcieť byť. Odfotím náš a hodím do albumu pre inšpiráciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre