Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

wanduska
4. nov 2009

caute babule, tak super som sa vsetko dozvedela.. dobehnem aj na stretko - ak mozem 😀 a hlavne bezim do lekarne si kupit ten preventan - mam totiz full paranoju, kedze moj muz sa min tyzden vratil chory z ukrainy.. a lekarka pohladom usudila, ze to nie je swines flu.. tak neviem.. slovenski lekari ma svojimi schopnostami zakazdym prekvapia. inac, po mojej hospitalizacii na antolskej na rizikovej gravidite som si hovorila, ze tam chcem aj rodit, kedze som bola velmi spokojna.. a teraz na porodnicu antolska nepocujem nic dobre - tak pomaly ale iste zacinam pochybovat o mojom povodnom "plane" rodit tam. Baby, nepojdeme spolu na prehliadku nemocky?

dadulka2000
4. nov 2009

wanduska,... jasne ze prid, ale co najskor - aby som ta aj ja stihla 🙂

wanduska
4. nov 2009

cau dadul, ja zrejme dobehnem skorej.. uz davnejsie sa chystam do avionu - len som leniva.. tak teraz mam dobry dovod.. hod mi cislo do IP, aby som ti mohla volat, ked dorazim. papa

sisipetka
4. nov 2009

baby, to moje mimi ma taku radost, ze prave obedujem - normalne zacalo tancovat minimalne sambu 😀
Dadi, Wandi - aj ja som tam skor, tak na mna o 13tej nezabudnite 😉

sisipetka
4. nov 2009

Wandi a porodnicu az tak do detailov neries - kazda ma svoje plusy a minusy a tiez ti mozem porozpravat co to o inej nemenovanej porodnici - sustred sa na dietatko a pripadne na dr. u ktoreho by si chcela rodit 😉

dadulka2000
4. nov 2009

Paetus, nezabudneme,... budem ta vyzerat. ja budem aj s batozinou - takze neprehliadnutelna (bruchana s taskou na kolieskach 😀 )

iva81
4. nov 2009

Ahojte 🙂
Baby idete dnes niekto na to cvicenie s p. Jezikovou do Miracle Studia?

alikaa
4. nov 2009

Ahoj Iva81, ja som tam chcela ist, ale kurz je uz obsadeny. Ty si jedna z tych 10 stastnych, ktorym sa uslo miesto. 😎

sisipetka
4. nov 2009

Dadi, ok...takze budem vyhliadat 2 batoziny 😀 😀
...oki, pre dnesok zelam pekny den, idem troska na navstevu...

ivv
4. nov 2009

iva ja som si ten kurz zaplatila, ale dnes tam nedojdem.., uz som volala aj na recepciu a zrusila som dnesok. vcera ma chytila nadcha tak tam nechcem doniest nejake bacily. pojdem az buducu stredu. aspon mi potom povies, ake to bolo a o com bola prednaska.. 🙂

barjakabra
4. nov 2009

Ahojte 🙂

iva81 - ja tam idem

iva81
4. nov 2009

Dobre ivv tak potom podam hlasenie ake to bolo 🙂
Barjakabra sa mi zdalo ze ty tam ides len som ta tu dlhsie nevidela tak som si nebola ista. Takze 16.30 sa tam vidime, uvidim ci ta podla tej fotky aj spoznam 🙂

ives77
4. nov 2009

ahojte kočky som sa dávno neozvala ale nejak toho bolo moc tak som nestíhala,ten ptrenetal či čo to si pojdem kúpiť aj ja kedže sa bojím,že ochoriem ku koncu ako pri Filipkovi....
Babenky čo na tom nieste na 100%najlepšie sa držkejte a šetrite sa hlavne 😒
Ostatné sa už tiež vakašlite na prácu a rôzne aktivity a oddychujte 😀

hanus177
4. nov 2009

Práve som sa vrátila z obeda.... chcela som urobiť a spraviť niečo dobré pre malinké..... tak vzhľadom k tomu, že mám málo železa som si dala zapekané cestoviny so špenátom....... bleee..... dúfam, že aspoň bábo z nich niečo má...... 😠 .... mne absolútne nechutili a horko ťažko som zjedla aspoň polovicu....
Radšej som sa poistila a dokúpila som si nejaké jogurtíky......... 😉

drobec123
autor
4. nov 2009

ahojte, kvoli stretku: ja mam fajn pracu takze si nic vymyslat v praci nastastie nemusim, len ja som taka poctivka ze chcem este co najviac casu venovat novej kolegyni ktora len tento tyzden nastupila. ale kedze prave v utorok vecer je jedna pracovna akcia tak mozno cez den budem robit z domu a na stretko teda pridem. dam vediet este na buduci pondelok.

prave som sa vratila z poradne, tak moj stav je rovnaky, takze sa zatial neotvaram dalej - nastastie. ale mam teda tiez nizku hladinu zeleza (ale to je moj celozivotny problem☹ - aj ked papam veeeela spenatu aj listovej zeleniny aj orechov, musim sa zacat dopovat liekmi - vrajze to je potom nebezpecne pri hojeni ran po porode.

inak tesim sa na tu diskusiu o nemocniciach a vlastnych skusenostiach, podla mna to je v BA z blata do kaluze ked zacneme analyzovat tie nase tri co tu mame 🙂

lopezka
4. nov 2009

ahojte tehulky moje 😀

Bebel 😝 😝 😝 no co uz, tak sa uvidime nabuduce, ked uz nebudem chodit do prace 😠 ja to s pracou moc neprehanam, nebojte ziadna namaha, ved cely den sedim pri compe .....akurat ze obcas dlho, ako aj tento tyzden kedze mame uzavierku 😖
moja nastupkyna ma nastupit az buduci tyzden, takze nemozem hned 2.den zduchnut a nechat ju tam samu 😠 asi som velmi uzasna a mam dolezitu pracu, ked tak dlho nevedeli najst nahradu 😀 😀 😀

Wanduska, na Antolskej nerobia prehliadky nemocky, uz som to tu minule pisala 😠 .....ja som tam minuly tyzden telefonovala kvoli tomu a ta pani mi povedala, ze na internete je nespravna info a oni nic take nerobia ........ja si myslim, ze mozno ked tam budes mat svojho lekara, ze by sa teoreticky dalo, ak sa bude dat s nim dohodnut, ale vseobecne plati info, ze to nerobia ........veeelka skoda, aj ja s mm sme si to chceli ist obzriet 😖

inak baby co idete na to stretko v Ba, normalne vam zavidim, ja som sa hrozne tesila, ze vas konecne uvidim a tak ...........no ale bohuzial sa to teraz neda ..........snad sa dobre zabavite, porobite fotky a potom sem supnete info, kto s kym kedy a za kolko a tak 😀 😀 😀
dufam, ze ma potom este zoberiete do spolku, ked nebudem na 1.strtku 😝 😝 😀 😎

dadulka2000
4. nov 2009

drobec, super,.... prid
ja pre tento tyzden uz koncim,... letim domou beriem tasku a smaram na letisko. najblizsie sa ozvem z rodnej slovenskej hrude 🙂
pa zatial xxx

hanus177
4. nov 2009

Práve mi volala sestrička zo ženskej ambulancie, robia zoznam ohľadom zaočkovania proti chrípke..... že vraj je to na mne či sa dám alebo nedám zaočkovať........... 😖
Som proti..... aj keď trošku nad tým rozmýšlam.......... je niektorá z vás ktorá sa ide očkovať?

hanus177
4. nov 2009

Pod stromček by som chcela nejakú dobrú knižku o deťoch - ak máte s nejakou knižkou skúsenosti a ste s ňou spokojné napíšte mi názov......... ja ho potom ďalej predám Ježiškovi v podobe môjho MM 😉
Aby bola hlavne praktická čo sa týka starostlivosti o babatka, prvé príznaky chorôb atď... 😵
ĎAKUJEM 😀

kaculiatko88
4. nov 2009

Awojte babenky
Mám Vám napísať, že antoniab je v nemocnici. Tvrdlo jej brusko a vyzeralo to na predcastny porod. Lezi v nemocnici a oddychuje. tak jej drzte palceky nech vsetko dobre popadne aj s nou aj s malou. Pozdravuje Vás všetky a odkazuje, ze ked pride tak vám napíše.

hanus177
4. nov 2009

Bebel ďakujem len cez net je už vypredaná, pobehám tunajšie knihkupectva...... zdá sa celkom dobrá....

Antonia držim palce......nech je všetko o.k. a malinká vydrží v brušku čo najdlhšie...

roxy_1
4. nov 2009

kaculiatko dekujeme za info a Antoniab drzime s malickym vsechny prsty co mame hlavne at jsou v poradku a vydrzi co nejdele....

marushka
4. nov 2009

ajoj brušká ,

čítam smutnú novinu - antoniab, zlatko drž sa, nech naozaj potiahnete čo najdlhšie a nech ste s bábenkom v poriadku, posielam veľa energy, drž sa!!!!!! 😉 a hlavne už naozaj len odpočívaj....

lopezka
4. nov 2009

antoniab,
aj ja drzim palceky, nech je vsetko v poriadku a nech je babo tam, kde je 😀 😅

kaculiatko88
4. nov 2009

Dnes som bola za antonou, obe sa maju dobre. Maju kludovy rezim na posteli a beru neake lieky na vyvoj pluc. V piatok jej odnesiem notebook a bude vas osobne informovat ako sa obe maju. Ste zle, ze obom drzite palceky. 🙂 Ak sa nieco zmeni tak vas budem informovat.

petronelka77
4. nov 2009

Ahojte tehulky z KE a PO, samozrejme, ze aj ostatne 😉 .
Pridala som fotky zo stretnutia tehuliek v Presove. Bolo super.

roxy_1
4. nov 2009

petronelka super fotecky,tada vy jste si davaly zmrzku...mnam.... 🙂

weronikla
4. nov 2009

Ahojte,

Antonia, zelam nech vydrzite co najdlhsie a v co najvacsej pohode, posielam pozitivnu energiu 😉

Pridavam sa do klubu chorych ☹ Opat nachladnuta a riadne, tak som sa zaizolovala doma s vitaminmi a rozhodla som sa aj zaobstarat si rusko pre seba aj manzela. Ta chripka ma strasi, hlavne ked to na Ukrajine tak stupa a je to aj v Rakusku. ☹ Teraz mam cas aj co to popisat, inak nie 😒 Dopisujem seminarky, pisem diplomovku a praca. A kedze som oficialne studentka, tak ziadna materska nehrozi. Co sa mi zda zo strany statu ako totalny podraz, kedze studium je hlavne moja praca, stat za mna odvadza nemocensku a prd z toho. Hlavne nasa "uchvatna" Socialna poistovna a MPSVR dotuje ciganov, ktori su na to nadstandardne zvyknuti (myslim tych, ktori nic nerobia a znizia aj to, co dostanu)!! 😠 😠
Noo a potom mam byt kludna 😎

Vuchodniarky, po stretku foto, haaa? Kdeze je? 😉

nedockava4
4. nov 2009

ahojte, tehulky...
Ako ste sa tu dnes mali?
Kaculiatko...pozdrav Antoniu, ze na nu myslime...
My sme dnes absolvovali stretko v Presove. Bolo super....A teraz idem oddychovat, lebo ja osobne som sa troska dotrapila...
pekny vecer vsetkym 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre