Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
8. júl 2009

Ahoj Olienka...tak vsetko dobre v 2trimestri...
Som zvedava ako na tom vlastne som ja 😒
Uvidime v utorok...uz sa mi to blizi... 🙂
citala si IP?

roxy_1
8. júl 2009

Ahoj devcata
olienka no teda to jste poskocili s terminem o 10 dnu 🙂 ja uz si jej taky konecne opravila,jeste pockam jestli se nekdo ozve do tabulky a znovu ji zaktualizuji 😉

zachvilku jdem do kosmetiky,moc se mi nechce,boli me dneska hlava,tak jsem si po dlouhe dobe uvarila kafe,uz jsem jej prestala pit ani mi uz moc nechutnalo,tak misto toho piju zeleny caj 🙂
dneska se konecne objednam na masaz,uz aby to bylo,ta krcni pater mi dava zabrat 😒

eva3107
8. júl 2009

Ahoj Roxy
Nechcem ta strasit ale vraj zeleny caj nie je dobry pre tehotne...skus si o tom nie co najst. Citala som to v casopise mama a ja.
To ja si radsej dam jacobs velvet jednu lyzicku a pol hrnceka mlieka ...tzv mliecna kava 🙂

roxy_1
8. júl 2009

eva aha to jsem nevedela a me tak chutna 😅 a myslis ze cerny bude to stejne?

eva3107
8. júl 2009

Ano....cierny je este horsi...pomaly ako cierna kava.....naozaj...to nie je dobre...ja som totiz zacala tiez pit ten zeleny....a potom aj rychlo prestala... 😉

roxy_1
8. júl 2009

tak ja uz ted asi taky..no tak neda se nic delat zustanu u ovocnych,protoze kava uz mi tak nejede jako driv 🙂 dekuji za radu 😉

eva3107
8. júl 2009

nie je za co roxy...ked mozme tak si pomozeme... 😉

sisipetka
8. júl 2009

Dobre ranko vam prajem...
aj u vas je dnes troska chladnejsie? Pre nas s mimi je toto pocko uplne fantasticke 😉
Roxy, ja som este v tabulke nie, a ani neviem, co vsetko Ti mam napisat, aby som ju pekne zaplnila 😉 Mozes mi pomoct 😵

micicici
8. júl 2009

Caute babulky. Chcem Vas nieco poprosit. Tu niekde na konikovi som videla taky celkom sikovny zoznam zakladnej vybavicky pre mimi. Myslim coho a kolko toho budeme na zaciatok potrebovat a priblizne v akych velkostiach. Nemate niektora nieco take k dispozicii? Ulozene v pc, alebo tak, poslala by som vam moj mail, ak by ste mi to mohli poslat.

Diky velmi moc

sisipetka
8. júl 2009

Mici ja mam niekde doma cely zoznam, pozriem sa ci ho najdem a potom by som ho preskenovala a poslala Ti - teda, ak niektora nie je sikovnejsia a posle Ti ho este dnes 🙂

olienka12
8. júl 2009

roxy no dost mi posunuli termin 🙂) ja si aj tak myslim, ze to bolo neskor, ale babatko je dost velke a zodpoveda tomu datumu, tak sa hadat nebudem 😀

sisipetka
8. júl 2009

No Olienka je sikovnejsia 😉 Ale ten zoznam v linku je super....

eva3107
8. júl 2009

Ano ten link je bomba uz to mam vytlacene 🙂

olienka12
8. júl 2009

google riesi kazdy problem 🙂)) 😀

weronikla
8. júl 2009

Dobre rano zelam 😉 Idem pozriet aj ja ten zoznam 🙂)

eva3107
8. júl 2009

weromikla fakt je dobry 😉

sisipetka
8. júl 2009

Oli 😀

drobec123
autor
8. júl 2009

panecku, myslim ze od konca leta zacinam nakupovat .... je toho celkom dost. aj ked som s tym ratala ale takto to vidiet v celku sa mi zda ze je toho este viac 🙂 myslim ze jedine s cim budem mat vazny problem je s oblecenim, nechcem zbytocne kupovat vela veci kedze neviem co stihneme vynosit. s tym si necham asi poradit od bab co uz maju jedno babatko....

olienka12
8. júl 2009

tak mne uz treba len kocik, postolkove nohavicky, a postielku 🙂))) a nejake cumle a flase hehe

zucana
8. júl 2009

ahojte baby.chcem sa opyatt tych co uz boli na NT vysetreni.ja idem na NT buduci piatok.len som sa chcela opytat, lebo som citala ze ked sa to kombinuje s krvnymi testami a sa tam meria aj hladina free beta HCG a ked je abnormalne vysoka tak moze byt anomalia. je normalne ked som na zac.8 tyzdna mala hladinu hormonov HCG (nei free beta HCG) 97 473? pri tomto vysetreni sa porovnava ta ista hodnota? som este v intervale ale bolo to dost vysoke - moze uz toto znamenat nieco zle? mam 27 rokov...co si o tom myslite?

olienka12
8. júl 2009

ahoj zucana, ja som bol na NT vcera, ale zatial mi robili len UTZ az 6.8. idem na krv. skus zadat na googli mozno ti vyhodi nejake veci okolo toho, lebo zatial netusim co v krvi sa meria. NT mi vcera na UTZ vyslo 1,5mm takze som stastna prestastna. 😀

eva3107
8. júl 2009

No Olienka ako vidim si uz pomaly pripravena....mne este treba vsetko...okrem malych ponozticiek nemam nic 😀

betty111
8. júl 2009

eva3107

Ahoj moja tak co ako pokracuje tehotenstvo?som rada ze si stastna 🙂 😉 len tak dalej

eva3107
8. júl 2009

dakujem🙂)....betty111
posielam pusinku malemu...uprav si konika...lebo mas tam 44tt 😀

betty111
8. júl 2009

nevadi to je v pohode uz som mu dala nechce mi spinkat ☹

gucz
8. júl 2009

drobec nemusíš kupovať veľa vecí, hlavne nie maličké. Kopu toho dieťatko podostáva, a z tých maličkých (52,56) aj tak rýchlo vyrastie. Ak chcete začať nakupovať, tak len po 2-3 ks z každej veľkosti a potom podľa potreby dokúpite. Výborná vec napríklad čo tam nebola spomenutá, je vak na spanie, ja som dostala taký z tesca a malá mi v ňom spinkala až do 6 mesiacov. Tak isto by som teraz nekupovala overal na zimu, ako hrubý myslím, to stačí až v januári, to bude v tescu výpredaj a malinké čísla tých tam je vždy dosť. Ja som tak kupovala overal aj malej.

olienka ak Ti smiem poradiť, tak ani fľaše moc nekupuj, možno jednu malú na čajík, ak by bolo treba, lebo ak budeš kojiť, tak ich nebudeš potrebovať vôbec.

ešte môžem odporučiť smetiak na plienky, ja som mala požičaný, bola to fakt super vec, ak ho niekde na nete nájdem, tak hodím link. A aj parný sterilizátor od aventu som mala, ale ja som dcérku nekojila, tak to preto. To netreba kupovať popredu.

gucz
8. júl 2009

zucana ja som bola na tom meraní, NT máme 1,9 mm, a brali mi aj krv, ale čo sa z nej zisťuje, teda aké hladiny, to fakt neviem. To sa radšej poraď so svojim doktorom.

gucz
8. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=s05hhGxTXe0


http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

toto je ten smetiak na plienky, je to vážne úžasná vec, fakt vrelo odporúčam.

zucana
8. júl 2009

ved hej len on je na dovolenke a idem tam buduci piatok tak som bola taka nervna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre