Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

adros
25. jún 2009

baby, verite na vestice?

Vcera bola sestra u vestice a okrem ineho sa pytala aj na mna. Vestica jej povedala, ze prave prezivam velku lasku, ze sme zamilovani a ze tam vidi dieta. Tak jej sestra potvrdila, ze som sa nedavno vydavala a ze cakame babatko. A ona jej povedala, ze tam vidi nejake problemy s tehotenstvom, ale ze sa nam nakoniec narodi zdrave dietatko. 🙂 Tak ma to to potesilo. Len som zvedava, ci tie spominane problemy su tie, ktore mam teraz alebo ma este nieco nove caka 😒

zucana
25. jún 2009

adros ja ta nechem plasit ale ja som bola u vestici a uz nikdy nepojdem. 2krat u tej istej. uplna nahoda. a vsetko sa stalo. a naposledy mi povedala ze budem mat problemy s babatkom a prvykrat som potratila.....ani mysliet na to nechcem a to sa mi zas vcera snivalo ze som bola u vestici a povedala ze tam budu problemy ale to bol len sen...mozno take prepojenie ako vzdy mavam ze sa niekto na to opyta....drzim palceky
dadulka ja budem urcite aj po slovensky a aj po anglicky potom ked uz bude po slovenky a taliansky 😉

dadulka2000
25. jún 2009

s vesticami ja nemam skusenosti,....

suzi,... cim viac jazykov, tym ich viac pochyti. kamoska ma muza taliana, ona je slovenka a ziju tu v anglciku, tak mala bez problemov prepina medzi tromi jazykmi,.... 😀

adros
25. jún 2009

zucana: mna ukludnilo to, ze povedala, ze napriek problemom sa dietatko narodi zdrave, tak verim, ze hej. Moja polovicka sa takymto veciam smeje, neveri na vestice, ja som uz parkrat tiez bola a dokonca mi vyvestila aj mojho manzela a presne ako povedala 😀

zucana
25. jún 2009

dadul ved to chcem aby hned od malicka a ja som dobra na jazyky tak snad bude po mne 😉
adros ved to je super...
mne ukazala clanok o postihnutom dietati a ci by som to zvladla a potom povedala ze vsetko dopadne ako ma a ked som potratila tak mi povedali ze babo by asi bolo postihnute - ze nebolo geneticky v poriadku.
takze mam teraz taku malu dusicku....
ved ja mam 28 a muz 36... ale teraz verim zebude vsetko v poriadku

roxy_1
25. jún 2009

Antoniab : jsi me celkem uklidnila,dovolenou vyberu tak i tak,zkratka je to nase posledni dovca ve dvou 😉

tady bylo krasne slunicko ale zacalo bourit a je pod mrakem,hlavne at neprsi,na 15 hodin mame pohreb...

zdal se mi hrozny sen,milovali jsme se s manzelem a najednou zjistil ze je postel od krve,tak jsem sla na zachod a potratila jsem,no hruza,byl tak zivy ze me to uplne vydesilo,az kdyz jsem se probudila trochu jsem se uklidnila,ze to byl jen sen....ale vazne velmi zivy....ufff 😒

zucana
25. jún 2009

roxy mala som ten isty sen predvcerom...to mame z toho ze citame o krvi a milovani 🙂
nic si z toho nerob to je podvedomie

gucz
25. jún 2009

adros ahojky, s hotelom sme boli fakt moc spokojní, super dovolenka, milý personál, ja by som sa tam vrátila hoc aj hneď. Pôvodne sme chceli ísť do grécka, ale tie ceny tam boli nehorázne a tento hotel sme objavili v last minit, takže skvelá cena a na 14 dní.

roxy_1
25. jún 2009

zucana asi mas pravdu...ale je to neprijemne,nektere sny si clovek pamatuje a o jinych ani nevis
kdyz jste u tech kartarek,vcera u me byla znama,je duchovne pokrocila,to znamena ze promlouva k dusim atd. (ja tomu verim,i kdyz to zni silene), chodi k jedne pani,ktera vas ocisti od dusi ktere jsou na vas nalepene,zavede vas do minulych zivotu,tam se vetsinou clovek setkava se svymi blizkymi,mela tam sveho manzela ale v jine roli,dceru i svagra...je to zvalstni ale kdyz mi o tom vypravi mam vzdy husi kuzi

roxy_1
25. jún 2009

tady mam zatim par fotecek z nasi svatby par jsem jich jeste dodala http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID... 😉

zucana
25. jún 2009

ja viem rozy ale neni to super ked zistis ze to bol iba sen?

roxy_1
25. jún 2009

zucana prave ze se mi hrozne ulevilo....

adros
25. jún 2009

gucz: my sme boli len na 8 dni, ale tiez sme si to uzili. Personal bol fakt strasne mili, vobec neboli dotieravi.a tie prekrasne zahrady, ach... Tiez si bola pre p."uterakoveho" most sexi girl on the beach? 😀 A skusila si ich masaz? Jeeej, ako sa mi po nej ulavilo 🙂

roxy: veru, citame vselijake krvaky a potom sa nam o tom sniva. Ja teraz, ked som doma, tak dost citam knizky, a mam rada detektivky, tak tiez sa potom bojim zlych snov. Zrovna citam Jekylla a Hyda 🙂 Asi by som mala prejst na nejeku romantiku, ale to ma nebavi. A este aj v telke davaju len same detektivne serialy

adros
25. jún 2009

roxy: krasne fotecky, uz sa tesim na dalsie 🙂 A ako sa tak na ne pozeram, tak vidim urcitu podobnost s mojimi 😀 Tiez som si stale drzala saty, ked som kracala, aby som si ich neposlapala a nezaspinila a potom sa stalo, ze som ich zabudla pustit pri fotkach a su mi na vela fotkach vidiet nohy 😀

dadulka2000
25. jún 2009

roxy pekne fotky,... mali ste sa isto super 🙂

janka1
25. jún 2009

vy ste sa teda rozpisali 🙂

tak k tomu kociku mam vybraty presne ten ako micicici aj ked sa mi viac paci s6, ale je mnesia takze zieadne riesenie ci premyslanie 🙂 a druha verzia bola ako pisala weronikla , tak uvidime , ktory z toho nakoniec bude 😉

bebel v PL kupis kociky vsetkych znaciek / nie len polske vyrobky&/ a maju ich o hooodne lacnejsie nez u nas na SR 😒

ROXY KRAASNE FOTOCKY 🙂

tolko tu spominate dovolenku, ze ste ma normalne navnadili

zdenka73
25. jún 2009

Ahojky! Tak som dnes neplánovane absolvovala kontrolu, ráno som mala krvavý výtok. bábo je chvalabohu v poriadku narástli sme na 3,08cm A jamám zase baktérie, akosi sa ich nemôžem zbaviť.

Roxy všetky fotky sú krásne.

adros
25. jún 2009

zdenka: to je mi velmi luto, ale hlavne, ze je drobec v poriadku

zucana
25. jún 2009

zdenka neboj bude dobre drobec musi byt silny !

evcam
25. jún 2009

Ahojte. Roxy krasna nevesticka si bola sekne vam to spolu.
Janka, micici ja mam doma casual s4 a som fakt spokojna. Len neviem ci mam dokupit vanicku lebo sa mi zda dost mala a ked tam narvem este fusak s babom no neviem. Ja mam doma este taku velku opachu a myslim, ze na zimu to bude akurat je velky na nafukovacich kolieskach cize fajn do snehu a ked uz bude teplucko tak uz aj tak budeme pouzivat sportovu cast casualu.

janka1
25. jún 2009

zdenka vsetko dobre dopadneeeeee 😉

evcam kazdy kocik je dnes dost maly a jedna vyhodo nasich deti bude tooo, ze sa narodia v januari a fusak budes potrebovat tak do max. marca takze nie dlho , len na cas kedy este budu malicki drobcovia a ti sa v pohode zmestia do s4 😉 kebyze mam dieta na jesen tak by som veeelmi zvazovala s4 prave pre jej rozmer 😉 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

micicici
25. jún 2009

ja chcem casualplay a urcite si kupim vanicku playmoon, kedze nase zimne babo bude v perinke a fusaku, tak nech ma ake take pohodlie. no a na teplejsie dni kupim baby zero a ked podrastie, tak bude mat sportovu cast. asi tak nejak som sa rozhodla. ale vraj ma jednu nevyhodu ze sa neda otacat rucka na sportovej casti ak sa nemylim. neviem to by snad mohla vediet evcam ked ho ma doma a ci je to fakt taka velka nevyhoda ze jej to vadi. rada sa podelim o poznatky, aspon budem mudrejsia. pa kocky

dnes nam prisla mycka riadu co sme objednali, tak ideme zapajat. to bude sranda 🙂

zlutasek
25. jún 2009

Ahoj devcata 🙂

zdravim po dnesni KO a hlasim ze je vse zatim jak ma 🙂 Pridala jsem fotecku naseho aliena 😀

boncusik
25. jún 2009

ahojte holky,

gratulujem k ušpečným kontrolám a držím palce holkám čo ich čakajú.

😀

čo sa týka kočíka, my sme mal vybratý casual S6 ale včera som zistia že má len plastové kolieska a nie nafukovacie ak S4 tak sme sa rozhodli pre S4 🙂

veštice som pochodila tolko že ani ich nevem spočítať a myslm si že s na nič 😠

inak mne nič nieje okrem toho že mám brucho nafúknuté ako v 5 mesiaci tehotenstva

😝

deda
25. jún 2009

ahoj sestra,ako ti je?mne je cely den na prd....žaludok mam naopak,a na nič nemam cguť,a strašne ma bolia didi...

lopezka
25. jún 2009

ahojte baby,
fakt ste tusim ukecane 😀 prave som docitala vasu dnesnu komunikaciu a idem trosku reagovat aj ja 🙂

co sa tyka dovolenky, uz som to tu pisala, ze som uz mala vybratu aj zaplatenu, ale na zaklade info od mojho dokyho som ju zrusila ....vraj mi to v tehu neodporuca ....mala som ist letecky do Bulharska 😖 takze nikam nejdeme .....

co sa tyka vestic ......no naposledy sme mali na firemnom vecierku numerologicku ........a ta mi povedala celkom zaujimave veci .....ked som sa pytala na deti .....tak povedala, ze tam vidi 2, ale o 1 pridem 😒 ☹ .... ked som sa na nu zhrozene pozrela, povedala "nebojte sa, ani nebudete vediet, ze ste bola tehotna" 😖 ....a teraz v septebmri mi bolo presne tak isto zle, ako teraz ked som otehu .....mala som vsetky mozne priznaky tehotenstva ......8 dni mi meskali kramy, co sa mi v zivote predtym nestalo .....ale testy boli stale negativne .....a pak dosla MS ......takze mozno tam nieco bolo, ale odislo 😔 ..... ale 2. babo vraj bude v poriadku .....tak to asi akoze toto co teraz cakam ......snad mala pravdu, ze bude v poriadku 😀 😅

tie obrazky z netu z tej leteckej katastrofy......aj ja som naletela 😀 a pritom je to z pilotnej casti k serialu Straceni / Lost 😀

ku kocikom .... ja uz kocik mam .....po setre budem dedit .....a poviem vam, ze nie je chvalabohu z polska 😀 pretoze moje babo v nom bude uz 3. alebo 4. a stale je uplne uzasny zachovaly 😅 😀

gucz
25. jún 2009

čau deda mám sa fajn, ani zle mi nebýva, aj mi chutí jesť 😀 , akurát malá ma nenechá vyspať, dnes ráno vstávala o 4.50, ešteže ju drahý vzal do obyvky nechali ma driemať do siedmej.

práve kvôli veľkosti vaničky kočíka chcem peg-perégo hlboký klasický, má úžasnú vaničku, malú som tam vozila aj 6 mesačnú v overale, fusaku s hrubou dekou a zmestila sa, aj miesto ešte mala. Veľmi ľutujem, že sme ho predali, keby som vedela, že budeme mať druhé, tak si ho určite nechám. Ale MM chcel druhé neskôr. Dnes som videla super ponuku na MMB, len je ešte moc skoro na kupovanie kočíka.

gucz
25. jún 2009

hodila som foto kočíka do Laurinho albumu, aby ste mali predstavu aký chcem 🙂 , na farbe mi nezáleží.

janka1
25. jún 2009

zienky nestresujte s kocikmi 🙂 😉 mame casu habadeeeej 😉

lopezka jasne, ze toto druhe bude OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre