Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
2. júl 2009

Mici..ja som si prefarbila dosť radikálne aj v 1. a teraz vlasy...z blonýny na brunetu 😉
A postupne zas plánujem melír 🙂 vôbec to nespôsobuje dieťaťu nič...

drobec123
autor
2. júl 2009

jej bebel, tak som mala spravnu info ! skoda ze tento piatok nemozem, tak ja dufam ze to nezrusia lebo tam bude zajtra malo tehuliek ! lebo ja by som tam fakt chcela v piatky chodit ...

drobec123
autor
2. júl 2009

bebel ,skore uzdravenie malemu. boooze nech sa z toho rychlo dostane, ved podla mna nie je nic horsie ako vidiet vlastne dieta chore....

olienka12
2. júl 2009

drobec normalne pod suknu mam kupene 15 a 40 Den normalne stoja 4,98 teraz polovicu. Prajem ti prijemny zazitok z UTZ

dorotkaa
2. júl 2009

No ja neviem baby ci ta joga v relaxxe bude uz tento piatok - cize zajtra, prave som to pozerala na ich stranke a stale je tam napisane, ze docasne zrusene...

vierapp
2. júl 2009

Ahojte chcela by som sa opýtať či je niečo čo by som nemala jesť keď som tehotná, niekto mi hovori jedz na čo máš chuť a niekto zas nie, viem, že sa neodporúča plesnivý syr a bilinkový čaj, ale či nie je ešte niečo nechcem niečím drobcovi ublížiť

drobec123
autor
2. júl 2009

Vierka, je toho vela co sa vies dozvediet z netu. ale skus napr. prilozeny link, je tam taky sumar.
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=486

dorotka ked napisala priamo cvicitelka ze je a ja som to mala tiez od nej, tak by som neverila co je na webe. proste su pomali a nestihli to zaktualizovat.

dnes to tu nejako viazne, asi idem vaaazne pracovat aj ked sa neviem uplne sustredit, stale rozmyslam nad tym UTZ a ako to zajtra poviem v praci 😲

boncusik
2. júl 2009

ahojte holky,

drobec prajem pekný zážitok z UZV 😉
ja som bola včera neplánovane mala som bolesti podbruška, mimčo je oK ale mám nasadené magnesium ☹

tie pančušky ma zaujali tiež musím skočit do tesca na nákup 😉

závidím vám holky tú jogu ja mám stale doporučený kludový režim a sex nám vyslovene doktor zakázal takže asi
totálne rozkysnem do porodu 😖

drobec123
autor
2. júl 2009

boncusik a preco mas vsetko zakazane ? lebo ja teda zatial sex tiez nie od OPU.... ale dnes sa chcem prave spytat aj na cvicenie aj na tutu mutu .... aj ked ja teda by som vydrzala, ale chudak manzel 😀

kolienko
2. júl 2009

ahojte,

boncusik mozem sa ta spýtať, že čo ti povedal lekár na tie bolesti v podbrusku?? ja to mavam tiež občas. mala som aj malú zrazeninku okolo plodu, ale tá zmizla. som v 9+4tt

a len tak mimochodom, má niektorá z vás tehu nevolnosti??? alebo som sama??

janka1
2. júl 2009

ahojte babenky 🙂
ja som dnes bola na internom tak aspon zatial vse ok, urobila mi EKG, zmerala tlak v pondelok mam priniest rano celonedelny moc 😕 a na lacno na krv , tak som zvedava ake budu vysledky...
idem vas precitat nech som v obraze 😉

sisipetka
2. júl 2009

uz som spat, mame toho dneska viac 😖
Kolienko ja som mala tehu nevolnosti od 5 tt az do tohto pondelka 😖 Teraz sa celkom drzim, tak hadam uz pojdu do stratena 😉
Boncusik neboj vsetko dobre dopadne, Jani super ste zdravi ako rybky 🙂
..ani ja teraz na tu tehu jogu nestiham, mozno az v auguste, kedze kazdy piatok nieco uz mam a zrusit nejde...

olienka12
2. júl 2009

dnes nejako ani pisat nezvladam hlava sa mi kruti, zaludok mi plava... este ze som si vybavila,ze dnes mozem z domu robit a nikto nevola,tak ani nic nerobim...

drobec123
autor
2. júl 2009

janka a preco si bola na internom vysetreni ?

janka1
2. júl 2009

dakujem zienky 😉
drobec pretoze vysledky z kombinovanych testov mi vysli, ze po 20tt mam nabeh na preeklapsiu, tak budem sledovana teraz na internom oddeleni 🙂 ale dnesne vysetrenia su suprove, tak snad nebudu nijake ine ani neskor 😉

eva3107
2. júl 2009

🙂 Ahojte dievcata...
Konecne som sa sem dostala aj ja! 🙂
Som v praci a konecne mam trosku casu....a clovek pokial vas precita tak mu to da zabrat 😀

Olienka ja som z okolia Presova , ale pracujem v Presove...a keby sme sa dohodli mohli by sme na tie cvicenia chodit spolu...uz by som si to neako zariadila...
Vies mi povedat...ci sa tam nieco plati a tak?

Inak baby...vytam nove tehulky...

Olienka este maju v tescu tie tehotenske pancuchy? 🙂

drobec123
autor
2. júl 2009

janka, prosim ta co je to preeklapsia ? a to ti vysli vysledky z krvnych testov zle ?

janka1
2. júl 2009
olienka12
2. júl 2009

Evi ja by som rada chodila na cvicenia, ale mam pracovnu dobu do 16:30, jedine keby som sefa nejako presvedcila aby som stredy robila kratsie... Urcite sa tam plati ale netusim kolko.
a myslim,ze budu mat v tescu este nejake je teplo tak malokto take veci kupuje bola som v tescu v meste pri divadle 🙂 Zavolam do toho fitka a opytam sa na tie cvicenia. Dam vediet

janka1
2. júl 2009

drobec ked som bola v 12tt na skrining v I.trimestri , tak sa robi aj kombinovany test z krvi a z toho mi vysli testy na podozrenie preeklapsie v neskorsom stadiu tehotenstva 😉 ale zatial som ok, nohy ani ruky mi nepuchnu, tlak mam skor nizky nez vysoky aj EKG bolo v poriadku , ale este musia presetrit, ladviny, pecen a bielkoviny v moci a vsetky k tomu potrebne veci , takze sa nachodim 😒

eva3107
2. júl 2009

Olienka...ok..tak mi potom daj vediet...ja by som sa tiez so sefom dohodla, ze budem v stredy chodit skor...mmyslim, ze mu to nebude vadit.. 🙂

janka1
2. júl 2009

ale s dr. na nefrologii sme skonstatovali, ze vsetky testy mohli byt skreslene aj nasledkoim brania dufastonu nakolko ten zavodnuje , tak uvidime co bude dalej , kedze som dnes vzala poslednu tabl. 😉 a viac uz nebudem brat 😵

janka1
2. júl 2009

olienka a evka nechcete chodit tu do Kosic?

olienka12
2. júl 2009

Evi riesila si uz kde chces rodit?

eva3107
2. júl 2009

Janka myslis cvicenia?

Olienka ano uvazovala som uz vela krat...a bude to asi v monobloku.....mam tam znameho...mohlo by mi to pomoct k lepsiemu zaobchadzaniu... 😒 ...No uvidime a co ty?

janka1
2. júl 2009

no cvicenia 😉

drobec123
autor
2. júl 2009

janka, ach jaj .... uz mi to je jasne. kamoska bola kvoli tomu v nemocnici posledne dva tyzdne pred porodom, teda necakane rodila o mesiac skor ....
ale prave som ti chcela napisat ze ber to zatial len ako cisto podozrenie a nech to radsej prekontroluju ale mohlo ist vazne len o nejaky dosledok niecoho .... drzim palceky !

ives77
2. júl 2009

ahoj kočky ja som už taká nervozna s toho zajtrajšieho UTZ len sa modlím nech je všetko ok 😀
želám vám všetkým pekný den 😎

olienka12
2. júl 2009

Evi ja mam zasa zname v starej,ale rozhodla som sa pre monoblok kvoli prostrediu wc na izbe a tak... urcite vyssi standard ako v starej, aj ked mi bolo povedane,ze na starej je lepsi personal. takze sa mozno stretneme priamo v porodnici hehe. Inak volala som do toho fitka tak oni prenajimaju miestnost lekarom,ktory robia pripravu. Prva hodina je prednaska dalsia je cvicenie, cenu mi povedat nevedela ani ziaden kontakt,ze info sa da ziskat len priamo na mieste... len neviem kedy sa mi podari zajst tam o 3 aby som sa porozpravala priamo s ludmi o to robia.

vierapp
2. júl 2009

Ahoj drobec ďakujem veľmi pekne za radu......je to super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre