Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

miroslava89
22. júl 2009

sisipetka.. to viem zeby som si to nemala takto pripustat ale ked tak nad tym rozmyslam tolko tak mi uz chodia po rozume somariny 😔

marushka
22. júl 2009

mirka, tiež tebe a drobcom prajem veľa síl, aby ste to zvládli...asi je normálne, že toľko rozmýšľaš, to sa ide určite človek z toľkého analyzovania zblázniť ☹ ☹ ☹ tak hlavu hore a drž sa! aj ja som teraz doma na PN kôli krčku od 12tt+5, ten istý dôvod ako u teba len to inak dopadlo ...ale dôkladne si na tie stresy kôli tomu pamätám.... ☹ 😢 ☹

bebel
22. júl 2009

Mirka, toto určite nie je tvojou vinou..........

Ty nenájdeš žiadne riešenie ani zdôvodnenie....teraz všetci budú robiť najlepšie, čo môžu pre Vás.
Tvojou 1inou úlohou je čakať, čo najdlhšie...nič viac, preto by bolo fajn, keby si si teraz veľa čítala alebo pozerala niečo, čo máš rada, čo ťa pobaví a odvedie nutkavé myšlienky bokom. 😔

sisipetka
22. júl 2009

verim, ze ti to chodi po rozume....na mna tiez pride niekedy slaba chvilka a solim si rany obvinovanim, ze vsetko mohlo byt inak, keby.... Clovek rastie tym, ze sa uci...aj ked je to na vlastnych boliestkach...zatial nezavrhuj nic, snaz sa byt dobrou "maminou" pre drobcekov a hlavne si davat na seba pozor. Viem, ze su to len slova, ale mne casto pomahali a vlastne spatne si uvedomujem, ze nebyt zienok na koniku s podobnym osudom, tak mozno skoncim horsie 😔

miroslava89
22. júl 2009

ja sa snazim stale niecim zamestnavat aby som nemyslela na hluposti..viem ze teraz uz je vsetko takako sa malo stat aj keby som robila neviem co taksa muselo stat to co sa malo stat...teraz uz mi naozaj nic ine neostava len sa nechat obskakovat rozmaznavat a snazit sa pozitivne mysliet aj ked je to tazke..

a ani neviem co by som robila teraz bez konika..aspon sa este viac vyrozpravam a najdem aspon trosku podpory..dakujem vam ...

olienka12
22. júl 2009

evi kupala s obycajnym tamponom, ten som pouzivala vzdy a bolo to ok. Takze sa mi vzdalujes terminom 🙂) ja ze ta posunu ku mne 7dni a oni ta posunu neskor joooj 🙂))

miroslava89
22. júl 2009

ja si idejm na chvilku zdriemnut zas.. neskor pridem ahojte

boncusik
22. júl 2009

nedockava, ten tvoj zamestnanec je asi padnutý na hlavu takto si s s tebou zahrávať 😠

mirka , drž sa moja, všetky na teba myslíme a držíme plačeky nech to dobre dopadne, ver tomu 😉
snaž sa mysel zamestnat niečím iným, ja ked som čakala na výsledky 6IVF, tak som stále dookolo luštila sudoku en aby som na to nemyslela ak to dopadne a hlavne sa z ničoho neobvinuj všetk je tak ako má byť, je to osud a len ten vie prečo nám nachystal takéto prekážky.

ja som si včera celá hrdla vybrla nádherný obrázok mna a mojho koršpaniela aby som už nebola" ružová tvár" medzi vami a ozmámilo mi to že obrázok je vačšíí či či, skoro ma piclo, no ešte to so nou vydrže musím počkat na MM dokial mi to spraví.

dnes som plná očakávania volala na výsledy tripple testov a že prídu až večer, a nech už nevolám kedby neboli dobré tak mi Dr zavolá, tak budem ešte chvílu do 20.00hod trpnut 😖

dnes som bola na zunej hygiene, zúbky sú čisté a ešte mám príst v poslednom trimestri nech sa mi tak nekazia 😀

zucana
22. júl 2009

boncusik aj ja idem zajtra na dentalnu hygienu....ako ti robili rucne? mne vraj maju nejakym ultrazvukom tak snad sa to moze 😒

drobec123
autor
22. júl 2009

ja sa k zubarovi odhodlavam objednat uz od zac. tehu a stale nic .... neviem preco, pretoze vobec sa ho nebojim a nemam ani nejake problemy. zajtra sa polepsim a zavolam mu 🙂 boncusik myslim na teba s tym cakanim a napatim kvoli vysledkom, ja si mam volat zajtra poobede .... tiez uz na to myslim. mas odporucane genet. vysetrenie alebo amnio z FC ?

olienka12
22. júl 2009

ja som bola v druhom mesiaci, cistili mi aj rucne aj mi svietila takym svetlom 🙂)) a gumenou vrtackou 🙂) nic nebolelo pohodicka bola hned mi aj prehliadku zapisala, ziaden kaz nic,takze.... 😀 😀

boncusik
22. júl 2009

zucana, mne čistili aj ultrazvukom aj ručne, potom som mala super pocit čistých zubov neviem dokedy 😕

v tehotestve je preventívna prehliadka u zubára 2x, kvoli väčšej kazivosti tak chcemopredíst lebo tehulky čo poznám všetkým sa pokazili zuby a tie moje niesú už teraz bohvie čo 😒

drobec, mám z FC doporučenú amniocentézu ale nechcem ist/ 1% riziko potratu, čiže 1bábo zo sto to neprežije ☹ /, strašná štatistika, bola som na IVF 6x, z toho som 3x potratila riskovat toto fakt nechcem !

čakám ak dopadnú tripple testy, som objednaná na morfologický ultrazvuk tak či tak v 20tt, ževraj tiež vie odhalit keby tam bola nejaká porucha ale ja dúúúúúúfam že to bude OK.

aj ja ti držím palčeky tiež nech dopadnú tripple testy dobre 🙂

zucana
22. júl 2009

noja zuby tiez nic moc...ale som pod dohladom a bola som min.tyzden na prehliadke a nemam kaz len to cistenie ze aby to bolo 100percentne...
a co je to FC? 😒

boncusik
22. júl 2009

FC je ferticent - centrum asistovanej reprodukcie- " umelého oplodenenia" 😉

olienka12
22. júl 2009

baby ked NT vyslo dobre mozu tripple testy dopadnut zle?

boncusik
22. júl 2009

olienka stalo sa to v rodine ale babeno je v poriadku 🙂

boncusik
22. júl 2009

sispetka, máš IP 😉

olienka12
22. júl 2009

mna testy cakaju v utorok tak zacinam stresovat troska...

boncusik
22. júl 2009

len sa nestresuj ver že to dopadne dobre 😉

ives77
22. júl 2009

ahojte kočky ked idem zajtra na ten odber krvy kôli tým chorobám,kedy budú asi výsledky? ja len či budem dlho trpnuť...
ozaj a tebe Miruš želám aby ti to aj s miminkami dobre dopadlo a aby ste sa s nich nakoniec tešili aké sú krásne a zdravé pán boštek tú druhú verziu určite nedopustí a všetko bude nakoniec krásne uvidíš držím ti velmi palčeky aj ja aj mimi 😉

zucana
22. júl 2009

oli mala som taku istu otazku lebo mimozno triple vobec nebudu robit...
a na lekarskom portali talianskom je napisane ze sa robi bud jednoa lebo druhe...
toto je odpoved na tu tvoju otazku ja som ju polozila jednej z decembroviek 😉

tak na to ti odpovím úplně přesně
tripli ti i tak můžou vyjít falešně pozitivní, já to tak měla (NT OK a tripli pozitivní na downa)
ale pokud ti ten první test dělal opravdu odborník s dobrým ultrazvukem a má už nějakou zkušenost, tak už bych se teď, po zkušenostech s tripli, na tato testy vyprdla nebo nebrala v úvahu výsledky
ty první testy jsou (myslím) s 95% jistotou a triply jen 65% a navíc je tu nějakých 15% falešné pozitivity!!!!!
a když se zeptáš kohokoliv na fóru, kdo už tímto prošel, tak má slova jen potrvdí

boncusik
22. júl 2009

ives, ja šakám na tripple testy už týžden ☹

roxy_1
22. júl 2009

ahoj holky,dneska jsem se byla opet koupat,ale rozbolela me ze slunicka hlava tak jsem sla domu drivenez jsem chtela....

mirka moc me to mrzi,ja se jen muzu pripojit k ostatnim a doporucit to aby ses moc setrila a odpocivala a nechala se obskakovat a hyckat,hlavne at s miminkama vydrzite do zdarneho konce..hlavne si nic nevycitej to je snad jeste horsi..budeme radi kdyz za nama dojdes a vypovidas se aspon trosku si tim clovek ulevi..drzte se vy 3... 😉

olienka12
22. júl 2009

zucana dakowam 😀 tiez som citala ze ntje presnejsie 😉 len som nevedela ci moze byt rozdiel

ives77
22. júl 2009

no fajn tak to sa dovtedy môžem aj zblázniť ☹
no aspon pevne verím,že to bude ok 😝 ,baby bolieva vás ešte spodok bruška?mna niekedy dosť,a ked si kýchnem-hrúza až ma prehne do predklonu. A tie včerajšie pohyby asi neboli ešte pohyby asi si to už len nahováram,už sa neviem dočkať na sono chcem vidieť mimi a hlavne chcem vedieť že je v poriadku.

antoniab
22. júl 2009

ahojte

mirka drzim prstiky aby ste to vsetko zvaladli a drobcovia boli ok nadej umiera posledna oddychuj a urcite to nieje tvoja vina 😉 tu unas mas oporu 😵 😵

zucana
22. júl 2009

baby ja mam zasa blbe myslienky...ze umyvala som trubu takym pripravkom na truby a ked som teraz nieco piekla tak to citilo tym pripravkom akoze ked som piekla na ventilacii vzduchu...snad to nemoze ublizit....

k.a.t.k.a.
22. júl 2009

Teraz sme sa vratili domov z kupania 😝

Mirka drzim vsetky palce nech vsetko dopadne dobre.

u nas v bille na Dlhych Dieloch tie tampony maju .. plny regal 🙂

drobec123
autor
23. júl 2009

dobre ranko, ja som vcera zabudla napisat ze v meste v bille ich nemaju. tak a teraz rozmyslam ci ist na dlhe diely alebo na bajkalsku. ale ked ich maju na dlhych dieloch musia ich mat aj na bajkalskej, ved to je vacsia billa ....
zucana, myslim ze toto ti fakt ublizit nemoze. to len my tehulky mame citlivejsi noztek, manzel to mozno ani necitil 🙂

miroslava89
23. júl 2009

dobre ranko..sa praje ste sa rozpisali mne sa nechce tak skoro rano citat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre