Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
4. aug 2009

Kati, tak tych 30 je fakt dost, ale co uz, ked to inac nejde, tu vahu neviem prestavit 😀 😝

eva3107
4. aug 2009

Noo tehulky..

Sisipetka inak aj mne toto napadlo , ze by som pracovala pre svojho zamestnavtela z domu na dohodu...To by sa mi tiez pacilo..no musim to este prekonzultovat s nadriadenim..a uvidim ako to nakoniec dopadne 😉 Ci vobec budu suhlasit 😒

Dadulka tak nakoniec som zistila v akom meste sa moj drahy nachadza 🙂 ..Dokonca je od londyna 3 hod.cesty
mesto sa vola Borton..Tak akosi.. 😉

dadulka2000
4. aug 2009

katka,... na tebe (podla tych foto) si to ani predstavit neviem 🙂

ale nastastie sme to zhodili celkom rychlo, co??? len neviem ci to bude aj teraz tak,... predsa pri dvoch detoch sa neda s kocikom bezat do mesta 40 min (tak ako som to robila s elkou) 😎
mala pojde do skolky od januara na kazdy den (sice len po 3hod), tak budem mat 3 hodky len pre seba a babatko. 🙂

eva3107
4. aug 2009

Dadulka a akko rozpravas s malou? Po slovensky? Alebo po anglicky...A co tvoj manzel rozumnie nieco po slovensky?

sisipetka
4. aug 2009

Evi skus sa popytat, ja to idem riesit tento tyzden.....peniazky sa vzdy zidu a nas caka stavba domu, takze o to viac 😝
daduli ved na to sa spolieham, ze to nejako schudnem, pripadna bude dieta so mnou tolko cvicit, ze to ani nezistim a budem tip top 😀

eva3107
4. aug 2009

Tak ako pises...komu sa peniazky v dnesnej dobe nezidu? 😉
Tak aj ja verim v to ze po porode...kojenim nakoniec rychlo schudnem 😅

wanduska
4. aug 2009

caute, su medzi vami vegetarianky? ja v podstate nie som, len odkedy cakam babo tak maso si dokazem nanutit asi tak raz za tyzden.. mate nejake tipy?

sisipetka
4. aug 2009

wanduska, ja vegetarianka nie som, ale zjem iba kuracie prsia....ostatne maso mi smrdi a proste nechuti 😝
...a tiez nejem maso prilis casto, ale tipy ako na to, ti nedam...som prieberciva v jedle, az to boli 😅

dadulka2000
4. aug 2009

evka, ... ja s malou len po slovensky (som v tom dost striktna) a ved od muza (a okolia) ma angliny az, az. aj manzel vie co to po slovensky, ale myslim ze Elka ho uz prebila 🙂 idem kuknut na google kde sa to nachadza,... ale nic mi to takto nevravi 🙂
baby to sa isto schudne,.... nebojte. 😀

wanduska
4. aug 2009

sisipetka 🙂 len neviem, ci je to dobre pre babo. v tej jedinej teho knizke, co mam - co som dostala od zenskej - stoji, ze by sa mali jest hlavne zivocisne bielkoviny........

sisipetka
4. aug 2009

Wandi myslim, ze sa kvoli tomu nemusis stresovat. Kolko kocies pocas tehu zvracia o 106 a babatko sa narodi ok. To, ze ty nejes niektore jedla, tak mu tym neublizis. Ja jem teraz hlavne ovocie, zeleninu, cestoviny, vajicka v rozumnej miere a tak 2 x tyzdenne zbodnem maso....mam rada ryby, tak to tym kompenzujem...ale vobec si to nevycitam. Napr. nenavidim paradajky a kazdy mi hovori ake je to zdrave a ze by som mala. no mozem sa na to vyprd...., ked mi je z toho zle, uz len pomyslim 😅

wanduska
4. aug 2009

😀 😀

adros
4. aug 2009

ahojte, som spat 🙂 konecne u nas sprchlo, len to vyzeralo na dost divoku burku, tak som radsej vypla vsetko na elektr.

co sa tyka jedla, tak ja si myslim, ze by tehulky mali jest to, co im chuti. Podla mna si telo samo pyta to, co mu chyba.

dadulka2000
4. aug 2009

peti,.... ja milujem paradajky, prave dozrievaju cerstve v nasom sklenniku,.... chuti to uplne inak ako tie obchodne, uz sa na ne tesim ako jojo 😀

wanduska
4. aug 2009

ryba je super napad.

roxy_1
4. aug 2009

ahoj holky vidim ze se merite,ja mam pres brisko 91cm to je sila tolik...a 3 kg nahoru 🙂
dneska jsem od 7:00 kopala 4 hodiny brambory,jsem uplne vyrizena,jdu si udelat neco na jidlo a oddychovat... 😉

adros
4. aug 2009

aj ja dnes robim pecenu rybku so zemiacikmi 🙂 🙂 🙂

dadulka2000
4. aug 2009

evka pozerala som ten Bortol,...ale nasla som len Bolton - co je pri Manchestri,...tak potom neviem 😅

eva3107
4. aug 2009

Ja som napisala Borton.. 😅 ....Tak ...ze tak!
Dadulka a vraj to je malicke...tak neviem ti to viac priblizit.. ☹
Baby nerobte mi chute uz o chvilu idem na obed... 😝 ...Inak wanduska nic si z toho nerob lebo mna z masa napina dokonca.....Nemozem pomaly maso ani citit ...Fakt sa musim velmi nanutit... 😒

A vcera pri mne sedela svokra pokial neziem stehno cele... 😅 ..., lebo som si z neho odstipla...a nakoniec som ho musela cele zjest 😀

nedockava4
4. aug 2009

hm....tak to s tym mäsom mam aj ja....a to som pred rokom mala Atkinsonovu dietu, pocas ktorej som jedla mäso na kila....a teraz?...kazdy den by som jedla halusky 🙂 a tie som predtym nemohla ani citit...

wanduska
4. aug 2009

..ked sa uz bavime o kilach, tak tu je pekne rozratanych tych priemernych 14 kil.. funny, ze ani kilo nie je rozpisane na maminu
😎

Übersicht: Das legen Sie an Gewicht zu

Gewicht des Kindes 3500 Gramm
Reserven der Mutter 2000 Gramm
Plazenta (Nachgeburt) 500 Gramm
Fruchtwasser 1000 Gramm
Gebärmutter 1500 Gramm
Wachstum der Brüste (je 250 Gramm) 500 Gramm
Vermehrte Blutbildung 2000 Gramm
Flüssigkeitseinlagerungen 3000 Gramm
====== ======
Insgesamt 14000 Gramm

wanduska
4. aug 2009

🙂 inac nedockava, tiez som majster sveta v jedeni halusiek

nedockava4
4. aug 2009

wanduska...no, ale ja si ich nechcem davat casto, aby ta vaha nesla ukrutnou rychlostou hore...

dadulka2000
4. aug 2009

evi, to som napisala s preklepom,... hladala som Borton, a nic 😉

bebel
4. aug 2009

Evca: ja mám denne niečo cez 28km zo SC do roboty v Petržalke...ale šoférujem, tak mi to absolútne nevadí. 😎
A v prvom tehu som mala niečo okolo 12 kg +

bebel
4. aug 2009

🤐 brrrrrr: tak ja som zase pre zmenu úúúúúúúúplne antihaluškový typ

grelu
4. aug 2009

mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam halusky :D

bola som dnes na genetickej konzultacii...som sa s lekarkou dohodla, ze kaslem na amnio a uvidi s ana morfologickom uzv...pevne verim, ze to bude v poriadku 🙂

boncusik
4. aug 2009

janka pripájam sa s mierami 😀
obvod 90cm a váha +4kg

boncusik
4. aug 2009

mnam mnam halušky,
baby urobili ste mi chute 😝
žeby som dala na večeru??!!

boncusik
4. aug 2009

mirka, držím palčeky nech sa čoskoro zadarí zase malý zázrak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre