Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dana333
5. aug 2009

vitaj anet, teším sa že je tu niekto z môjho okolia a dokonca s rovnakým termínom ako ja. Ja s achystám rodiť do SN takže sa možno stretneme na pôrodnej sále 😀

dadulka2000
5. aug 2009

babenky no ja padam domou,.... a s malou vecer na plavaren.
majte sa zatial pekne 🙂

weronyca
5. aug 2009

ahoj dadi , pekny zvysok dna

dadulka2000
5. aug 2009

veronka dik,... aj tebe

boncusik
5. aug 2009

vitaj nová tehulka 😀

weronika, to je naše prvé, ale už som 3x potratila tak mám strach, ale vždy v prvom trimestri tak dufam, že to už bude OK, kontrolu mám až 12.08 tak som celá nervná ☹

boncusik
5. aug 2009

weronika, nezáleží kolko si priberala alebo aké máš bruško, niektoré holky priberú menej iné viac a bruško majú bud špicaté alebo také ploché že ide do bokov 😅

lopezka
5. aug 2009

ahojte tehulky jedny ukecane 😀
dnes ste toho ale popisali 😅

vitam nove tehulky 😅 a blahozelam k dobrym vysledkom 😉

adros pri mykoze to praveze hroooozne svrbi 😖 az pali ....pokial nemas svrbenie, tak je to pravdepodobne len tehotensky vytok a ten je OK 😉

weronyca
5. aug 2009

Boncusik tak obe budeme verit ze to dobre dopadne vsetko, a ze v januari sa budeme pysit malickymi rucickami a nozickami... I ked kvoli tej mojej mykoze a kvasinkam sa aj ja bojim , ale musim verit... I ked som to tu este nespominala ale aj ja mam uz jeden potrat za sebou ... to som bola navyse veeeeelmi mlada,takze to bol asi osud.. Teraz mam tiez pomenej rokov ale na babatko sa velmi tesim..

boncusik
5. aug 2009

weronika, ja by som bola najradšej keby už bol január a malá bambulka tu už bola s nami, ale ešte si budeme musiet všetky počkať, a ktovie či budeme mat potom čas tolko vypisovať na koníku 😀

holky ja utekám niečo robiť, roboty doma jak na kostole a ja tu vykecávam, hamba mi 😕

gucz
5. aug 2009

čaute je tu ešte niekto? my sme boli na nákupe v Trnave, teraz som dovysávala byt a som spotená akoby som vyložila vagón uhlia 😀

adros ja si myslím, že tvoja lekárka určite vie čo robí, ja som kvôli mykóze a následne aj zápalu predčasne porodila. Ak chceš počuť aj iný názor, tak choď na gyndu na pohotovosť a uvidíš čo Ti povedia....

weronikla
5. aug 2009

Vitam nove tehulky 🙂 Teda sa rozrastame, to je skvele...
Tesime sa na januar 😉

roxy_1
5. aug 2009
janka1
5. aug 2009

roxy 😉 super
takze sme to zvladli ja stale budem doplnovat a potom ti poslem , alebo doplnis ty 😀 😵

boncusik
5. aug 2009

janka doplnte aj mna obvod pása 90cm a váha + 4kg 🙂

antoniab
5. aug 2009

ahoj tehulky a nove tehulky 🙂 🙂

janka ti mas kocik to ja este nemam ani potuchu aky stale nejak vymyslam asi kupim na poslednu chvilu co bude 😅

ja na triple testy nevolam u mojho gyndaka je to tak ze ak je to zle tak zavolaju oni a dohodnusa co ako ak je to ok tak nik nevola tak dufam ze vsetko bude ok zatial nik nevolal 😉

zabulka1
5. aug 2009

ahojte tak vas tu je ale vela .Ja sa teda k vam tiez pridam teraz sice nemam vela casu ale neskor urcite.V january cakame prve mimino uz sa tesim konecne nebudem obskakovat ine deti ale to svoje a pocitim tu rodicovsku lasku
😵

andykca
5. aug 2009

baby dakujem velmi krasne 😉 to som si vsimla ze len 2 vieme pohlavie babenkaaaa? hmmm

olienka12 no ked som pozerala tak tiez podla toho cinskeho zazraku sme robili babu, ale na zivo sme robili chlapca hehe....takze cinska tabulka nezabera asik xi

Peti diiiiikes...no to je vyhoda, ze mam Dr. aj s dobrym vybavenim sona po ruke a je velmi mily a srandista hehe

roxy dik za dopisanie do tabulky 🙂 ked bude meno dam vediet 😉

roxy_1
5. aug 2009

andykca neni zac od toho tam je ta kolonka 😉 jmena nespechaji zalezi na kazde z nas 🙂
co se tyka pohlavi tak mam pocit ze je vas tu vic co uz to vi,jen se mi to nechce v diskuzi hledat,tak doufam ze se holky pak ozvou 😅

adros
5. aug 2009

caves 🙂

roxy, super, ze tabulka je aktualizovana, aspon vidime, kolko nas je 🙂 Ozaj, nevies, co je s barboretou? V tabulke je, ale strasne dlho sa neozvala, ak som teda neprehliadla, tak dufam, ze je vsetko ok.

lopezka, dufam, ze hej, ze to je len vytok, aj ked to trva uz dlhsie, ale tie lieky radsej budem brat, keby to predsa len bolo nieco horsie. V pondelok si mam zavolat na vysledky z vyteru a dr. rozhodne, ci mozem tabletky vysadit. Navyse su dve varianty tych gulocok, a ja mam tie slabsie, tak verim, ze drobcovi neublizim.

Inac, dnes som mala fakt "skvely"den. Po problemoch s vytokom som si prave zlomila zub - stolicku, tak sa "vytesujem". Tak som polovicke povedala, ze asi to bude syn. Plet mam v pohode, priberam do brucha, nie do bokov a kazia sa mi zuby 😀

lara75
5. aug 2009

ahojte, rada sa k vám pridám, v januári čakáme bábätko.
čítala som, že niektoré riešite dilemu zlých AFP testov. Tak aj my sme to mali (1:120) a práve dnes som kvôli tomu absolvovala AMC (plus rodinná záťaž na morbus Down). Je to fakt veľmi krátky proces, samotný odber mi netrval ani 5 minút a nebolí, len je nepríjemný. Čakáme na výsledky (do 3 dní!)

marushka
5. aug 2009

babuleeeeeeeeee, vy ste sa tak rozpísali...ale teraz neviem...je tu ešte niekto????

vítam nové tehulky 😉
janka- tak supééééér, že už ho máš, som rada 😉
weronica- mne je tiež stále zle, tak sa netráp, pri prvom tehu do konca 5mes.už som to písala... 😉 a dnes mi je zle ale inak, tak panikárčim ...

andycka- aj my vieme pohlavie, síce nie na 100%, ale snáď naozaj babulka 😉 🙂 😉
adros- zuby- mne sa pri prvom tehu takto zlomili 2stoličky, aj teraz som mala so zubami problémy ☹ ☹ ☹

plivit- gratulujem k výsledkom

babulky, ostatným držím táááááááááákéto palečky, nech sú výsledky ok a nech dobre dopadnú amniá... 😉

miroslava89
5. aug 2009

zaciatok roka 2010prinesie poriadne vela babetiek..zacina vas akosi vela pribudat lenci vas stihne clovek sledovat 😅

janka1
5. aug 2009

roxy doplnis ty boncusik ? alebo ja?

antoniab mam ho kupeny uz pretoze som sa rozhodla pre tento , iny nechcem a kedze ho uz nevyrabaju dost dlho mi trvalo kym sa nasiel aspon jeden v europe na sklade 😀 😀 😀 😀 takze som ho hned aj kupila 😉

janka1
5. aug 2009

aby som bola presnejsia kupil ho ocino synovi , lepsie povedane ocino kupil FARO synovi 😀 aspon tak sa vyjadruje on 😵

marushka
5. aug 2009

janka, slepo ti v dobrom závidím, ja sa neviem vôbec, ale vôbec rozhodnúť...dúfam, že to nedopadne na poslednú chvíľu 😒 😒 😒

janka1
5. aug 2009

mirka aj ja si to myslim, ze nas je vela , som zacala trochu sledovat aj ine terminy a temy tak nas je naviac 😀 😀

miroslava89
5. aug 2009

ja som len tak letmo preletela tabulku a pozeram ze akosi vela tehuliek.. ale to je dobre- som zvedava ci sa niektorej z vas podari byt prvou na prelome rokov 😅

janka1
5. aug 2009

mirka ja som zvedava , ktorej sa podari presne na termin 😀 😀

janka1
5. aug 2009

marushka nesmut , urcite sa rohodnes a budes spokojna 😉

adros
5. aug 2009

janka,no veru, potom mozno bude z maminy medialna hviezda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre