Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
31. aug 2009

dobru nocku babulky 😅 a zajtra si v ramci moznosti oddychnite 😀

eva3107
1. sep 2009

🙂 Ahojte tehule.. 😉
Ako inak znovu v praci...aj vcera som tu bola , lenze len som vas mohla zbezne precitat ku koncu prace, pretoze teraz mame vela robotky 😝 .

markee neboj urcite to bude dobre , preto ti nevolaju.! 😉

Evca no neviem co keby sme sa stretli 14.9? Ked budem mat ist ja na morfo a urobili by sme taky tah , ze by si sla aj ty? Za mnou? 🙂 Mozno by sa to neako podarilo.Len by bolo dobre keby si mala aj vymenny listok.

takze merame bruska... 🙂 Aby som vedela ake miery mam poslat roxy.

Inak baby krize ma nehorazne bolia v noci ani spat poriadne nemozem, a ani sa zohnut ci ohnut, aj prudsi pohyb ma hned zaboli! ☹ ...Neviete co by mi mohlo pomoct? To to moje malinke mi tam sarapati...o 106! 😉

A este jedna otazocka mate niektotra z vas fliaciky po tvari? Ale nie vyrazky, ale take cervene bodecky sem tam fliacik...HMMM?? 😕

gucz
1. sep 2009

ahojček maminky ako ste sa vyspinkali?
ja som šla už o deviatej do hajan, tak super. Akurát ma trápila večer kyselina, až ma bolelo medzi lopatkami.

markee dúfam že dnes Ti už zavolajú a všetko bude ako má byť 🙂

boncusik
1. sep 2009

dobré ránko holky 😀

vyspinkané? ja som do ružovo, no bodaj by nie ked som išla o 2130 hod.

takže moje miery obvod 93cm a +6kg 😀 😀 😀
no MISS so mna nebude 😀 😀 😀

sisipetka
1. sep 2009

Dobre ranko kocky,
ja vas na rychlo pozdravim a prajem krasny slnieckovy volny den.
MY ideme grilovat trosicka, tak sa pekne napapame 😉

eva3107
1. sep 2009

Tak Dobru chut Sisi 😉 ...Miery nemame posielat na IP Roxy?

lara75
1. sep 2009

evca35 reagujem na tvoju otázku neskoro, na amnio som išla kvôli zlým afp výsledkom, plus rodinná záťaž z mužovej strany (Down), plus vek : 34, ale na šťastie je všetko ok. 😉

eva3107
1. sep 2009

Lara tak to ti gratulujem aj ja 🙂

andykca
1. sep 2009

Dobre ranecko....

evi no ty si riadna vcielka 🙂 nenatahujes sa v praci nahodou s niecim?lebo aj z toho ta mozu krize boliet ☹ mozno ten pas na brusko by si mohla vyskusat....a co sa tyka flakov no neviem ci myslime to iste ale ja napr mam strasne suche obocie furt musim kremovat xi 🙂 a potom este taky fliacik sa mi urobil na tvari ale len jeden taky cerveny a suchy ale myslim ze to mam zo suchsej pleti hehe...

Peti no fajny plan mate na dnes 😉 jaaaaa idem umyvat okna - kazdy den 2 lebo nejak nevlaaadzem hehe

gucz
1. sep 2009

andy fajn plán, ak sa budeš nudiť, tak môžeš prísť umyť okná aj k nám, zišlo by sa 😀 , ja mám dnes na pláne vydrhúť wcko a kúpelku , na komplet aj steny (kachličky), doteraz som drhla kuchyňu, a už sa mi ani moc nechce, ale musím. A potom možno aj zem pozmývam, to je robota, čo z duše neznášam umývať zem. Práčka frčí na 100%, tak mám o zábavu postarané.

ja neviem kde sa tá špina berie stále 😕 😕 🙄

eva3107
1. sep 2009

Andykca no keby bolo na mńe tak tu vobec nie som ...myslim v praci...tak neviem 😠 ..
Nie take flaky ako myslis..nemam ich suche...ja mam skor zmiesanu plet , ale nemam problem z akne...len taraz mam take fliaciky po sebe..,vyzeram hrozne 😒 ...

gucz
1. sep 2009

evi a u kožnej si nebola? čo by Ti na to povedala?

gucz
1. sep 2009

inak mne sa pleť vôbec nezmenila, nemám ju ani lepšiu, ani horšiu, akurát ruky mávam riadne suché, až ma svrbia a bolia večer. Ale zsa stále umývam riady a tak, tak je to možno aj preto.

eva3107
1. sep 2009

Gucz...no a co by mi kozna na to povedala? ku koznej nejdem a ani na to nemam cas..nie je to take hrozne ze nemozem vyjst na ulicu , len ma zaujimalo ci to niektora z vas ma tiez.. 😒

No mna najviac svrbi brucho a preto ho niekedy musim natierat aj dva krat cez den 😉

andykca
1. sep 2009

gucz zeby som pokracovala az k vam?hehe...nooo neviem xi....ale aj ja mam teraz take vacsie upratovacie obdobie takze sa cinim..ja som vcera tiez drhla kuchynu hehe 🙂 dnes mam obyvku...zajtra kupelku aaa potom spalen 🙂

hmmm inac evi neviem kde som to citala ale nieco podobne predpoveda nieco s pecenou co je v tehu normalne....asi by som sa opytala Dr.... a nahodou ta to nesvrbi???kamoska bola vyhadzana velmi a ju to aj svrbelo a nakoniec mala zvysene nieco ohladom pecene...

gucz a adros nepoznate niekoho v Trnave na socialke???potrebujem sa normalne poradit s mojou materskou sa neviem v tom vysomarit a s tou zenskou co sa radim sa nevieme nejako zhodnut...☹

eva3107
1. sep 2009

Andy ..nie nesvrbi ma to nie je to nic hrozne.. 😉 ...
No mna upratovanie caka v sobotu! ☹

markee
1. sep 2009

Dobré ráno,
tak dnes prvního září,utíká to co?
Zítra jde Johanka prvně do školky a jsem na ní zvědavá jak to zvládne. Ona může do třetích narozenin chodit jen na 5dní v měsíci,takže to nějak rozložíme,aby každý týden šla jednou. Budu jí tam dávat jen na dopoledne. Od 28.října může chodit každý den,ale i tak jí tam budeme dávat 2x až 3x týdně. Prostě jí chci mít i doma a i chci,aby si vyhrála s dětma. Je tak malinká 😅

wanduska
1. sep 2009

dobre rano, som doma 2 dni z dovolenky a uz som stihla 4krat kvoli robote zosaliet a nespat dokopy nikolko..aj vam zacne byt na figu v okamihu, ked mate robit?? 🙂

gucz
1. sep 2009

Andy ja na sociálke nepoznám nikoho, tak asi neporadím. 😒

eva3107
1. sep 2009

wanduska...ani ti nepisem ako mi zo vsetkeho hrabe,... 😉

roxy_1
1. sep 2009

Ahoj holky,jen v rychlosti
piste sve miry tt uz si prectu i nicku 🙂
za chvilku valim na ko tak tu nebudu a jak bude dnes cas tak to upravim a hodim do albicka 🙂 jakekoliv zmeny mi klidne hlaste pres IP nerada bych to v diskuzi prehlidla....

andykca
1. sep 2009

evi no esteeeeeze nic hrozne 😉
gucz no neva nejak si budem musiet poradit lebo tieto uradnicke zeny nevedia (nie vsetky) normalne poradit a viacmenej ked im dam otazku radi sa tam cely kancel ci ano alebo nie....som zuuufala jak hovado ☹

markee jeeeej krasne prvy krat do skolky 🙂 xi aj moja neterka ide prvy krat zajtra som zvedava ako to zvladne xi 😉

nooo wanduska mne je vzdy zle ked sa viac hybem a idem nieco porobit ale musim sa premoct hehe...

lopezka
1. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

bozinku pozeram, ake ste dnes pracovite 😠 ..... mne sa nic nechce 😒 ....ja som si praveze dnes chcela urobit taky free day 😀 .... od zajtra v praci budem aj nocovat, mame uzavierku .... takze dnes si oddychnem, od zajtra makam jak zerava 😀 a upratovat budeme v sobotu 😉 bordelik bohuzial neutecie 😠 ..... ale som leniva, co? 😀

krize bolievaju aj mna a hlavne vecer ..... v noci ked sa obraciam, este stale vzdycham jak starena 😅 ..... moja segra mi cez vikend hovorila, ze ona mala presne to iste .....jej manzel sa budil a pytal sa, ze preboha co jej je 😀 a tiez nemohla obcas spavat a cumela do stropu 😖 tak to mame asi v rodine 😠 😖

eva3107
1. sep 2009

Tak neviem ci to bude v rodine..., ale vcera mi bolo az do placu...proste ani pohnut som sa nemohla!

alikaa
1. sep 2009

Roxy, tak ja mam obvod 95 cm a +0 kg. Je tu niektora z vas, co este vobec nepribrala? Ja niekedy aj nasilu do seba tlacim, ale stale ani gram navyse. V piatok idem na kontrolu a zaroven morfologicky ultrazvuk, tak som zvedava co mi povie dr.

andykca
1. sep 2009

baby nechcem vas totok 🙂 ale mieru bruska treba posielat priamo roxy internou postou 🙂 ak to tak ste urobili a nepisete len do fora niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic som nepovedala 😉

gucz
1. sep 2009

alikaa ja som pribrala kilo, potom som ho schudla a potom pribrala pol kila. Teraz neviem koľko mám +, važim sa u doktorky. Ale zasa ja som mala štartovaciu váhu ako sloník 🙂

lopezka ja osobne som pracovitá neni ani náhodou, hlavne teraz, stále by som len driemala, nič sa mi nechce... Ale keď ono sa to spraviť samé nechce ☹ 😀 . Inak k tomu wc a kúpelke som sa ešte nedokopala, vyvešala som prádlo, uvarila obed a teraz papám. Keď si trošku odfúknem po obede, tak sa do toho pustím.

eva3107
1. sep 2009

Tak i ja som sa poriadne napraskala uz som bola taka hladna 😅 ...
No a teraz spat do prace ☹

ives77
1. sep 2009

ahojky babenky 🙂 božev evka vôbec ti nezávidím ty si vkuse v práci,ozaj s tých flakou si nič nerob ono ti to potom zmyzne aj ja som ich mala pri Filipkovy ozaj ten ide zajtra prvý krát do školy a ja mám s toho viac nervy ako on som zvedavá ako mu pojde.Ja som už poslala roxy ip mám 6 cm naviac ak to takto pojde dalej budem ako slonie mláda ha ha... 😀

eva3107
1. sep 2009

ives... 😀 ...no ja mam naviac iba4 cm..,ale za to sa uz teraz citim negramotne..neboj tvojmu Filipkovi sa urcite bude v skole darit! 😉
Ano stale v praci uz mi to lezie ozaj na city!!Ale od 18.9 uz v praci cez dva tyzdne ani nepachnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre