Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

ives77
5. sep 2009

nože ak viete hodte mi dáky dobrý link poradte kočky,,,,

olienka12
5. sep 2009
dadulka2000
5. sep 2009

Oli, je mi to luto, drz sa moja.....
mna cakaju stresy od pondelka 😖

olienka12
5. sep 2009

dadulka daujem ja som ok, len moja mama je uplne hotova a to su teraz na tej svadbe.. v kostole jej prislo zle.. no proste hroza des.
dufam,ze tvoj ocko sa z toho dostane a budete sa spolu tesit z dalsieho vnucatka 😉

olienka12
5. sep 2009

joj pozeram uk peacocks a som zla z toho rozdielu cien... idem robit zoznam a poslat "svagrinke" nech mi to nakupi a dovezie v oktobri

yoya
5. sep 2009

Dobrý večer tehulky. 🙂
Dnes je vás tu pomenej. ale to sa doženie cez týždeň. 😀
eva3107 - veľmi pekne ďakujem za pozvanie na stretko do Košíc, veľmi rada prídem /dúfam, že mi nič do toho nevlezie, ale budem robiť všetko preto, aby som prišla/. Napíšte potom kedy a kde, aby som vedela kam mám prísť, poprípade niektorej hodim /vymením /do Ip tel.č.na mobil. 😉

olienka je mi ľúto čo sa stalo, držte sa! ☹

dadulka aj ty sa drž ... 😉

ives77
5. sep 2009

dakujem oli no už som si našla na bambine tam majú za dobrú cenu aj s dobierkou ma to výde 480sk 😉

olienka12
5. sep 2009

dobra cena 😉

roxy_1
5. sep 2009

tak pred chvili jsme dojely domu,jsem uplne hotova,komodu mam prebalovaci podlozku i s navleky a dalsi blbustky do kuchyne,ale vzhledem k tomu ze tu mam v garsonce malo mista jsem moc nenakoupila,komoda zustane u babicky,pak se smontuje,jak bude hotove bydleni tak uz se rozsoupnu vic,mam tam najitych tolik veci do noveho.... 🙂 clovek by to tam pomalu koupil cele 😀
po ceste 😀 jsme se stavily na Mcdrive a je mi z toho pekne spatne tak to jdu rozdychat 😝

tak dobrou holky... 🙂

boncusik
5. sep 2009

ahojte holky

mirix gratulujem k dievčatku 😀

lopezka aj ja mám nejakú infekciu dávam si čípky, je to dosť nepríjemné, len dúfam, že sa to po čípkoch prelieči a miminku sa nič nestane 😒

dadulka, olienka držte sa 😉

ja sm holky posledné dne vrytadená z akejkolvek činnosti len by som spala a spala a strašitááááááááááánsky
ma bolí chbrtica

adros
5. sep 2009

ahojte baby, ak tu teda niektora ste 😀

mozno blba otazka, ale prosim vysvetlite mi, ja fakt nechapem naco je dobry ten prebalovaci pult alebo podlozka... ako pisala gucz, ja by som sa tiez bala, ze ked dieta podrastie a bude sa tocit, ze nedajboze sa prevrati z toho pultu. Je pravda, ze som este dietatko nemala. Ale vzdy som si myslela, ze sa najlepsie prebaluje tak, ze si das dietatko na postel, sadnes si k nemu zkraja a prebalis. A nema kam padnut. Das pod neho nejaky igelit a na to latkovu plienku a hotovo. Ked sa pri prebalovani pocika, tak plienky vyperis. Ja neviem, mozno mam blbe predstavy, ale mne fakt pride zbytocny ten pult a vyhodene peniaze. Tak prosim, skusene, vysvetlite mi tu velku vyhodu pultu s podlozkou 🙂

adros
5. sep 2009

moja predstava je kupit nieco taketo ked uz 😉 :

http://www.prebalovanie.sk/NEW/index.php?page=s...

olienka12
5. sep 2009

adros ako som pisala,kym bude babatko mrnave je lepsie sa k nemu postavit /kym ziskam cvik/, nemam kam dat velku komodu,tak ten prebalovak bude pre mna iste riesenie. plus bolavy chrbat plus prve dni-tyzdne bude obtiazne sediet 🙂) aspon co viem od maminiek okolo 🙂)

olienka12
5. sep 2009

adros a ja mam aj taku prebalovaciu podlozku na cesty 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... z opacnej strany je gumena

adros
5. sep 2009

olienka, ta podlozka z Ikei je fajn, take nieco som si predstavovala. A je aj za fajn cenu 🙂

Mozno mas pravdu, ze je zo zaciatku tazke pre zenu po porode sediet, ale to sa vzdy da docasne vyriesit tak, ze sa ta podlozka da na stol v kuchyni. My v kupelni moc placu nemame, takze aj kupat babatko budeme v kuchyni 🙂 Mame rozkladaci stol, takze na neho prenesieme vanicku.

bebel
5. sep 2009

Adros.....pri Brunovi som kúpila niečo takéto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
a hneď po mesiaci po jeho narodení som to aj predala...lebo to bola najväčšia kravina 😎 hneď po digitálnej váhe, čo som mohla kúpiť 😀 - zaberalo mi to miesto a ten systém vaničky bol nepraktický....a bolo to fakt nestabilné.

Mám aj samostatnú podložku ako je na tom pulte, tú som mala na pračke v kúpelni, na nej uterák a tak sme fungovali doma. Kúpali /sprchovali sme sa spolu...vo vani.
A v rámci každej lepšej prebaľovacej tašky sú integrované pogumované prebaľovacie podložky, ktoré použijete kdekoľvek 😉
S chrbtom som nemala problém....a tom som krpca v kuse vláčila na ruke alebo v klokanke alebo v šatke.
Teraz máme kúpeľňu úplne o inom....a sused má voľný prebaľovách, tak nám ho snáď požičia, a ak nie, budem musieť vymyslieť niečo pevné do kúpeľne.

adros
5. sep 2009

bebel, dakujem za tvoje skusenosti 🙂 ten pult, ako si poslala link, pride aj mne ako blbost 😀

adros
5. sep 2009

a ta prebalovacia taska ma ani nenapadla, ale celkom sa mi to pozdava 😉

alikaa
5. sep 2009

Ahojte takto v noci. Vcera som bola na morfologickom ultrazvuku, vsetko vraj vyzera byt ok, krasne sme videli bit srdiecko, dr. to zvacsila na celu obrazovku, pomerala vsetko mozne a potvrdila nam termin 25.1. Uz sme mysleli, ze nam bejby neukaze vybavu, ale potom sa cele vystrelo a... moja intuicia od zaciatku sa potvrdila. Budeme mat chlapca 🙂 dorovnavam skore s dievcatkami (tusim)

eva3107
6. sep 2009

Dobre ranko tehulky..
Alikaa... gratulujem k chlapcekovi 🙂 ...Tak man morfo caka az o tyzden pondeok, tak tiez verim, ze sa nam male ukaze a uz aj mi budeme vediet kto u nas byva...i ked tusim, ze to bude nakoniec chlapcek.. 😉 ...
No este pevne verim ,ze nakoniec sa z neho vykluje dievcatko 😀 ..

Dadulka drz sa...budem drzat palce , aby sa vsetko dalo do poriadku..

Oli a tvoja teta ma mrzi..dufam , ze mamina je uz v pohode...

A co sa tyka mna a prebalovacieho pultu tak nad tym som nerozmyslala...nezda sa mi to potrebne...svoj nazor zdielam s Adros..No mozno ta podlozka maximalne , ale inak... 😒

gucz
6. sep 2009

čaute kočky

ja ako nemám nič proti tým prebaľovákom, len mi to príde zbytočné. Ako som už písala, pri malej som to nemala a ani teraz nebudem kupovať. Kúpať budem v kuchyni, vanička (klasická veľká s rovným dnom) na stoličky a osuška na stole. Ono už skôr ako prebaľovák by som kúpila veľkú komodu a na to navrch sa dá spraviť taký prebaľovací pult (ako mali za komunistov u detských doktroriek v čakárňach). No my máme malilinký byt, tak nieje šanca na také niečo.

inak už som čím ďalej, tým viac zvedavá čo sa teda ušlo nám (chlapček či dievčatko???)...... ale to si ešte počkám kým budem vedieť.

boncusik inak aj ja som strašne spavá, unavená ... včera som doobeda zaspala a poobede keď sa hral MM s malou tiež, síce len na chvíľu ale i tak. Pri malej som chodila až do konca do práce a takto unavená som teda nebola. A to som robila dvanástky denné i nočné.

eva3107
6. sep 2009

TAkze tehule..

Ohladom stretka v KE!

je nas osem: Motylik22, Nedockava4, Evca35, Olienka12, Janka1, Ives77, Yoya a samozrejme ja 😀 Eva3107
Mozno pride aj Petronelka.

Stretko navrhujem na stanici, aby dochadzajuce baby nezabludili!

Takze 21.9.2009 v KE na stanici o 11.00? Mozme dat aj obed 😅 ...A potom hor sa na nakupy a mojitoooo!!! 😀 😀
Tak co poviete?

adros
6. sep 2009

dobre ranko

tak baby, dnes aj sam MM zamietol kupu prebalovacieho pultu, ze to je somarina. Ze ked sme my boli mali, tak tiez nas mamy prebalovali na posteli alebo stole 😀 A setra svoju dceru takisto. A tiez mame len 2-izbovy byt, takze ani pripadna komoda nepripada do uvahy. 😀

no, vcera sme boli na nakupoch v tom 4mama obchode v TT a doniesli sme si ten monitor s kosom 🙂 🙂 🙂 Inac, je to fajn obchod, pacil sa mi, mali tam aj pekne vecicky pre babatko aj pre tehule. Zrejme sa tam este zastavime 😉

inac, vcerajsie rano bohvieko nezacalo. Ked sme boli na odchode do mesta, tak muz zistil, ze nema doklady, tak nastal chaos, stres, panika. Pretoze v dokladoch mal samozrejme obciansky, karty... Doklady nosi v batohu v prednom vrecku a to mal otvorene 😠 😠 😠 Takze bud mu to niekto vybral, alebo si to vrecko poriadne nezavrel, ked nastupoval do busu a vypadlo mu to.Takze zacala patracka. Volal na SAD, ci soferi o tom nevedia, tak to zacali preverovat. Potom som rozhodla, ze do tej Trnavy ideme, ze mam v obchode ten monitor odlozeny. A ked prisiel autobus, zhodou okolnosti to bol ten isty spoj - Piestany-Trnava, tak se sa spytali sofera, ci sa nenasli doklady a nastastie tam boli 😀 😀 😀 Takze to dopadlo dobre 🙂

zdenka73
6. sep 2009

Ahojte! Tak Adros po toľkých stresoch všetko dobre dopadlo, chvalabohu, ved len kolko vybavovačiek by mal.
Oli - mamina je už snáď trošku lepšie, tak ju veľmi podpor, určite to potrebuje.
Dadka - Ocinovi posielam veľa síl aby sa z toho čo najskôr a najlepšie dostal.
Preberali ste prebaľovací pult? Aj ja si myslím že je to zbytočná investícia.
Alikaa - gratulujem k chlapcovi, takže stále vyrovnané skóre? Ja už som tiež zvedavá čo to bude aj ked si myslím, že to bude dievčatko. No uvidíme, či sa za dva týždne ukáže.

adros
6. sep 2009

zdenka, veru, tie vybavovacky by boli o drzku 😀 akurat vcera bola u mna kamoska, ktora hovorila, ze jej znamym sa tiez stratili doklady, a zvazovali, ci ist na policiu alebo pockat den, dva, ci ich niekto nevrati. Nakoniec isli na policiu a dobre spravili. Este v ten den bol na ten obciansky zobraty tovar na splatky za takmer 200tis 😠

jaj, uz sa neviem dockat siestej hodiny. Ideme do toho Hlohovca na 4D 🙂 🙂 🙂 Dufam, ze prcek nebude mat pupocnu snuru medzi nozkami a my konecne zistime, s kym pojdeme domko 🙂 🙂 🙂 Ja si myslim, ze dievcatko, muz tajne dufa, ze syn 😀 Tak som mu povedala, ze tento tyzden mu vychazda. V stredu sme vyhrali na lote 37 EUR, nasiel stratene doklady, tak mozno mu vyjde aj ten syn 😀

eva3107
6. sep 2009

Adros tak nakoniec uvis ako to dopadne... 😉 ..nakoniec bude maly Jozko 😀

No a mna to caka nie zajtra , ale az buduci pondelok a tiez sa dufame dozvieme, kto u mna v brusku byva 😉 ..
nooo a ked sa postasti tak by som to mohla vediet uz aj utorok teraz lebo idem do poradne.. 🙂

olienka12
6. sep 2009

evi no neviem,ci stihame to na 11 ked chcem mat 21 volno tak musim rano niekam k lekarovi a potrebujem ist s oblickou na urologiu tam je stale vela ludi, no snad stihacka 🙂 pojdeme po dialnici to je tak pol hodka do ke... o 10:30 teda musim byt vybavena v PO u lekarky co sa mi este nikdy nepodarilo, snad ked tam pojdem rano na pol 8 tak to stihnem...

eva3107
6. sep 2009

Oli..no tak mozme dat aj neskor...ja som len kvoly tomu navrhla relativne tak skoro, aby sme stihli aj pobehat po obchodoch moznoo... 😅 ..No neviem ...skus aj ty navrhnut cas...

inak konecne tu niekto v nedelu aj zavital ☹ .., ja som v praci a stale si preklikavam konika ci sa tu niekto neobjavil 😅

olienka12
6. sep 2009

evi ja sa chystam na hrad v sarisi mame tu slavnosti ale dovarievam obed 🙂 obchody stihame neboj a optima je do 9 otvorena potrebujem nohavice alebo rifle kupit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre