Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
6. júl 2009

micicici, to mas prognozu presne ako ja. 🙂)

ale ja som tu od pol deviatej do pol piatej a potom som rada, ze som doma. 🙂)))
dnes som bola na prvej takej vaznej krvi. 🙂)

drobec123
autor
6. júl 2009

Ahojte, no u mna to je este horsie. Pracovnu dobu mam od 8.30 do 17.30 ale aj tak som tam dlhsie😢 ale dnes maaam dovolenku! Huraaa! Tak pekne vegetim doma. Baby- wanduska a dorotka boli ste cvicit v piatok, ako bolo? Janka ako si sa mala na kratkej dovolenke? Inak tesim sa na spravy z dnesnych kontrol!🙂

marketakra
6. júl 2009

Musim rict, ze vam ty caste kontroly kontroly docela zavidim 🙂. Byla jsem poprve pred 2 tydny a pristi kontrolu mam az prvni tyden v zari.

minix
6. júl 2009

drobec, to mas za to povysenie, nie? 😉
ja som povedala, ze si zacnem konecne uzivat zivot a leto, sak zivot nie je o robote, ale o tom, co zazijes 🙂)) a preto sa riadim zakonnikom prace a robim to, co mam napisane. robota neutecie.

aj mna zaujima to cvicenie, dajte vediet.

dorotkaa
6. júl 2009

Caute cviceniachtive tehulky 😉 ano boli sme v piatok cvicit, bolo nas tam dokopy 5. Bolo to v pohode, take pomale cvicenie zamerane na pretahovanie tela, neunavite sa, ale nic ine som od toho ani necakala. Mne sa to pacilo a budem chodit pravidelne, lepsie ako sediet doma 🙂

roxy_1
6. júl 2009

Ahoj holky,dneska zase pecak, nas je statni svatek,tak ma vetsina lidi volno,nejradeji bych jela k vode,ale je to daleko a nemam pojizdne kolo ☹ no tak pujdu manzovi pouklizet auto,snad chytnu trochu bronzu.... 😉
mejte se zatim moc krasne 😉

eva3107
6. júl 2009

Ahojte baby
Este som si vas ani nestihla precitat tak aky bol vikend? co mate nove?
Ako sa citite?
Ja mam uz konecne albumik.. 🙂

kolienko
6. júl 2009

ahojte...ja som sem písala mozno dva krát, ale chcem sa spýtať

eva 3107, tebe uz tak narástlo brusko z tehu, alebo si ho mala tak trosku aj pred tým??
pýtam sa preto, lebo ja ho mam uz tiez dost velké a nechce sa mi veriť, aby pri takom malinkom babenku narastlo také brusko......

nikiarudi
6. júl 2009

ahoj kolienko, aj ja ho mám už trošku väčšie..nie moc..ale ja som ho mala väčšie..no vidím a hlavne cítim na nohaviciach ako sa zväčšuje... 😀 😀 😀

cukruska1920
6. júl 2009

Ahojte januarovky...som prisla kuk lebo este staaaale neviem kde sa zaradim....sa dozviem vo stvrtok...idem na sono aj pre knizku 😉

evi....som kuk album...ja mam take brusko ako ty 😵

lili213
6. júl 2009

Ahojte 🙂
mne teda bruško ešte nie je vidieť 😒 ale v niektoré veci sú mi tesné tak asi rastie 🙂

kolienko
6. júl 2009

ale ja ho uz mam normálne vypukle, nemôzem nosiť obtiahnuté tričká a nohavice, tiez ked dlhšie sedím odopínam, lebo ma to tlačí. a večer sa mi manzel smeje, ze ho mam ako keby som bola uz v 6-tom mesiaci.
ja uzívam aj duphaston , mozno som pribrala tak z neho, mozno je to babatinkom, no neviem

lili213
6. júl 2009

kolienko: nech len rastie 🙂 ja si odopínam tiež gombík keď dlhšie sedím 🙂

janka1
6. júl 2009

ahojte 🙂
hlasim sa z prekrasneho vikendu bolo suprovoooooooo 😉
idem vas citnut nech som v obraze co sa tu udialo a deje dnes 🙂

janka1
6. júl 2009

drobec dakujem za opytanie mali sme sa naozaj uzasne , oddychla som si, vykupala a zaplavala som si , dala som si masaz a veeelmi mi pomohla hlavne na nohy , perfektnu masaz robia na nohy 😵
od soboty mam take naliate kotniky normalne nemam kosticku z boku 😒 ale co uz hormony su hormony

k tym bruskam , tak je to normalne kazde telo a kazda zena je ina netreba porovnavat nikdy sa nestretneme vsetky na stejnej ceste 😉
kolienko od duphastonu sa pribera, ale je to len voda cize sa skor zavodnujes preto tie kg nato ma upozornila dr. aby som sa nelakala 😉 ja mam rano brusko tiez normalne , ale k veceru je to uz naozaj akoby v 6.-7.mesiaci , ale je to pekneeee vychutnavam a masirujem a natieram si ho vecer takeee velkeeee 😀 😀 😀

blahozelam k uspesnym piatkovym kontrolam a cakam na dnesneeeeeeeeeeeeee kontroly a pekne radostne spravicky 😵 😵 😵 😵 😵

olienka12
6. júl 2009

no ja do nicoho povodneho nevojdem 🙂) nie len brusko mi narastlo ale aj panva sa rozsirila nohavice nezapnem a tricka su mi na prsiach tesne 🙂) ale tesim sa prvykrat v zivote, ze priberam 😀

sisipetka
6. júl 2009

uz som na chvilku spat, dufam, ze uz mate obediky za sebou a miminka su napapane 😉
...presne ako pise Janka, bruska su rozne a kazdemu rastu inac...ja uz vyzeram uplne tehulkovsky, teda v obtiahnutych veciach...vo volnych sa moze zdat, ze som iba riadny kus baby 😀
... a ja uz nosim tehu suknu i tricka, pripadne letne bedrove nohavice, kedze tie ma tlacia na brusku...a teda byt zviazana cely den v praci, ziadna vyhra 😅
Kolienko len bud stastna, ze pekne rastiete a ani kila si moc nevsimaj, mne nabehlo doteraz dost...hadam sa to casom zastavi 😉

sisipetka
6. júl 2009

chcela som napisat, ze bedrove ma netlacia na brusku 😅 ...tehu demencia sa mi prejavuje v poslednej dobe riadne, a i pamat vynechava 😀

eva3107
6. júl 2009

🙂 Caute baby

No ano fakt mam uz take brusko...dr mi povedala ze u kazdej zeny je to ine...ze to je v poriadku...

Janka....juuuuj akoby som si dala aj ja masaz mna chrbat tak boli.... ☹ ..nohy ani nie...
Uz buduci utorok idem na kontrolu tak sa velmi tesim..

A co sa tyka obliekania...tak ja som si uz musela pokupit neake volnejsie oblecenie...lebo do stareho...naozaj uz velmi nevojdem...A ked aj ano tak nevydrzim ...lebo mi je tesne! 🙂

Ale som rada aspon viem ze babatko rastie...a dufam ze vsetko bude v poriadku.. 🙂

eva3107
6. júl 2009

Sisipetka...neboj urcite to s tou tehu demenciou nebude take hrazne... 🙂

kolienko
6. júl 2009

babenky, ved ja sa teskám po tom čakaní na vytúzené //, by som sa teraz netesila??

ja som len tak konštatovala a snažila som sa porovnávať. lebo sestra si ma stále obzerá, ze ako som pribrala, nech moc nejem, lebo kila sa zhadzujú ťažko a že aké mam uz brucho...... ale to sú len jej mudrlovské rečičky. ona ma uz tri detičky za sebou, tak sa jej mudruje lahko. ked sa nejem, je mi zle, tak čo.

cha, nech si myslí kto chce čo chce.

sisipetka
6. júl 2009

Evi dufam, ze po porode neostane 😀

minix
6. júl 2009

ahojte, no ked som kukala tie bruska, tak ja take nemam ani zdaleka...na mne ani nie je vidno, ze som tehu a to uz koncim 12tt 🙂)

ja mam taky vacsi spek, ako ked sa dobre najem a vykukne spoza opaska pneumatika. 🙂)

dam si aj ja nejake do albumu, aby sme mohli porovnavat. 🙂

janka1
6. júl 2009

kolienko posli sestru niekam 😉 😀
papaj co ti chuti a kasli na nu 🙂

bebel
6. júl 2009

Ahojte, ja som sa včera podvečer s chuťou nadžgala langošom. 😠 .....a potom mi z neho ostalo ťažko...až som o 23,00 zaradila spätný chod a všetko šlo zo mňa ako 1 príšerná fontána.Ani si nepamätm, kedy som tak veľa zvracala....fuj. 🙄
Dnes som bola ráno na krvi- 4 ampulky....potom mi v tom teple bolo brutál na odpadnutie.
Koncom mesiaca idem zas, zrejme to už bude AFP.

eva3107
6. júl 2009

Tak...ako napisala uz Janka.. 😀 KOLIENKO!!!
Sisipetka neboj to prejde... 😀

janka1
6. júl 2009

ja si davam akurat pirohy a to ja nemam chute na sladke, no co zabijem sa ked mi prisla na ne chut 😀

sisipetka
6. júl 2009

bebel, mnam langose 😉 Ja na ne mam tiez strasnu chut, ale vzdy ked si ich dam, tak mi je zle - tie kvasnice ma hrozne zduvaju...chuda, tak si si to v noci uzila 😅
Jani...poslem ti cokoladku, mam ju na stole a stale sa pyta, kto ju zje 😉

janka1
6. júl 2009

sisipetka si zlata, ale ja teraz ziadne cokoladky nepapam 😒 ani nic sladke obcas si dam HORALKU a to je vsetko nechapem, ze som dostala chut na pirohy 😕

kolienko
6. júl 2009

baby, mnamky ste mi narobili chute, ze langoše. som dlho nemala. také so syrom a kečupom a tatarkou....mnam. veru by som si dala, len keby mi ich ma kto urobiť 😎

idem domkov. ozik uz mi nebýva ani zle.sa to mrnavunke umudrilo 😵

ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre