Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
7. júl 2009

Tak Olienka ...kedy dame stretko?
Do kedy vlastne planujete pracovat? Ak pracujete?

roxy_1
7. júl 2009

olienka gratuluji krasna fotecka,hlavne ze je vse v poradku 🙂

olienka12
7. júl 2009

evi tak som sa dostala k cislu porodnej asistentky, ktora robi pripravu na porod malo by to byt od 20teho tyzdna robi na Sekcove poistenkyne Union to maju zadara, jednu chybu to ma, ze je to kazdy stvrtok o 11tej cca hodinku, snad sa mi podari vybavit u sefa.stvrtky ozeliem obed a budem chodit tam, ale este nie teraz az tak o mesiac. Pridas sa? Evi a stretko mozme dat niekedy buduci tyzden tento mam dost nabity 😀

eva3107
7. júl 2009

Oki Olienka...tak uvidime...mozme sa dohodnut...utorok idem na kontrolu ja....tak potom dame stretko...este sa dohodneme... 😉
Dufam ze vsetko bude ok!
Do kedy chces chodit do prace?

olienka12
7. júl 2009

no ja kedze si platim do socialky tak od septembra chcem marodku, ale asi budem potom este chodit chvilku aj do prace uvidim...
Super po kontrole to bude super. Vsetko bude ok neboj.

sisipetka
7. júl 2009

wanduska, vdaka za infosky z jogy a dufam, ze ste si dobre oddychli. JA budem moct az niekedy v auguste...tak sa potom ku vam pridam a budeme oddychovat spolocne 😉

dadulka2000
7. júl 2009

janulka dakujem,.... potom sa ozvem ako to prebehlo a dopadlo,.... lebo ako uz viete tu v UK je to ina fraska. 😅
ja by som chcela pracovat az do konca,... tj ukoncit stary rok 2009 v praci (+ - tie volna co su vianocne) a od januara nastupit na matersku, uvidim ako to nakoniec dopadne

eva3107
7. júl 2009

Tak to dufam...zacinam byt paranoidna..neviem sa uz dockat ☹
I ked si myslim, ze by nemal byt ziadny problem...No vcera som sa nabehala vecer na vlak , ktory som skoro nestihla...a necitila som sa potom najlepsie..tak ma pichalo v podbrusku az som sa zlakla...a to vsetko koly blbemu kolegovi 😠 .
No tak uvidim do kedy budem vladat ja... 🙂 chodit do prace pocitam tak do konca novembra...tak uvidim 🙂

olienka12
7. júl 2009

Evi ja som rano bola kopka nervov ruky sa mi potili nervozna som bola a potom ako dr. zapla UTZ to nahle opadlo bolo to super. 😀 Neboj aj u teba to bude vsetko ok

eva3107
7. júl 2009

Dakujem Oli...ved verim , ze nakoniec bude vsetko v poriadku.. 😉
A ty v akej oblasti pracujes? Aku mas funkciu? 🙂

cukruska1920
7. júl 2009

gratulujem ku kontrolam 😵 😵 fuuj vonku je otrasne... som sa ledva doplazila domov 😝

eva3107
7. júl 2009

Tak veru , ze ano cukruska...je to na nevydranie...ked som sla dńes poobede v buse tak som si myslela, ze to uz nevydrzim 😝

gucz
7. júl 2009

gratulujem ku kontrolám 🙂

neviem už kto sa to pýtal, ale áno fotila som to mobilom z monitru, moja lekárka nemá ultrazvuk s tlačiarňou. Ale nejak mi to nevadí.
no idem Vás dočítať

olienka12
7. júl 2009

evi asistentka riaditela 😀

cukruska1920
7. júl 2009

guc..nahodou ta fotka je velmi pekna..keby nenapises ze je to fotene s mobilom ani by som si to nevsimla... inak to babo je uz take velke?? ty kokos... som zvedava ako narastlo moje..idem vo stvrtok

eva3107
7. júl 2009

ouuu... 😉 tak to je super...tak potom si ani nemusis platit dobrovolne do pistovne...hmmm? Ci ano?

dorotkaa
7. júl 2009

Drobec, mne mozes poslat tie info k cviceniu do IP, dakujeem. Ahoj wanduska 🙂

janka1
7. júl 2009

jeeeeej blahozelam ku kontrolam a k babatkam ak fotockam sa tesiiim s vami 😵 😵 😵

olienka12
7. júl 2009

evi prave ze musim lebo na papieri mam len minimalku :(

snehovavlocka
7. júl 2009

cafte. ako sa mate? ako zvladate tehu a leto? 😖

eva3107
7. júl 2009

No tak to... 😒 nie je elmi dobre...to je skoda...a vela doplacas? Ja sda musim ist inormovat ci mi moja mzda staci...

eva3107
7. júl 2009

snehovavlocka tak ja osobne v pohodke ani raz rom nevracala ani nic...inak to leto...tie horucavy su priam neznesitelne... 😝 a co ty?

snehovavlocka
7. júl 2009

ja mam dost nizky tlak a nie som z tych, co by pila vodu kazdych 5 min, takze mam kus problem. ale inak v poho. vracat som nevracala ani ja(zatial 😀)

snehovavlocka
7. júl 2009

a co porabas? ja chvilku oddychujem, potom bezim nakupit a k malemu domov 😎

miroslava89
7. júl 2009

ahojte ak mzoem pridam sa k vam sice mam termin decembrovy ale co sa tyka tyzdnov tak sa skor priblizujem k vam ak vam to nevadi🙂

snehovavlocka
7. júl 2009

waw, miri, tie mena ste vyberali asi dlho, hm? 😀

janka1
7. júl 2009

ahooj miroslava , ale si rychla ...jasne, ze sa pridaj k nam 😉

ives77
7. júl 2009

ahoj kočky 🙂 ja som taká nervozna ako pes aj ja chcem takú bábu do albumu a našla som aj tu stránku všetko som si tam aj napísala svoje len to neviem skopírovať do albumu,prečo to nieje slovensky? o ozaj a gratulujem ku kontrolám babenky ja idem už len koncom mesiaca 😒

janka1
7. júl 2009

ibves skopiruj si ten spodny kratsi text 😉 to ti urcite pojde

vidim, ze som vas tu s tym poblaznila hadam vsetky 😀 😀 😀 😀 😀

eva3107
7. júl 2009

Ahoj miroslava kludne sa pridaj... 🙂
skopiruj ten odkaz co mas v tom okne a potom to skopiruj do okna v albume... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre