Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
23. júl 2009

dobre ranko 😉
mirka ako sa citis, pisala som ti aj IP 😉
TAK BLAVACKY SUP SUP NA DLHE DIELY 😀

miroslava89
23. júl 2009

janka si spravila teraz medzi tehulkami maniu😀.. ja sa mam celkom dobre snazim sa nestresovat len tak oddychujem cele dni a kazdu polhodinu pozeram na hodinky ak oten cas pomaly bezi..
a o IP viem len sa stale tak zarozpravam ze nestihnem odpisat 😔

eva3107
23. júl 2009

Ahojte tehulky
😉
Olienka tak vidis... ☹ ..nakoniec ma o 7dni posunuli...no ale este sa to moze zmenit..uvidime ako bude malinke rast 🙂 . Som velmi rada, ze je zatial vsetko v poriadku a som zvedava ako mi dopadne este krv.
Ale neboj mozno ta pridem pozriet do nemocnice 😅

nedockava4
23. júl 2009

ahojte, tehulky "vychodniarky" :o)
vy ste uz vyspinkane?....ja som sa celu noc len prehadzovala, lebo som mala akesi krce na lavej strane podbruska... :o( neviem, co to bolo

eva3107
23. júl 2009

Ahoj nedockava...
Neboj sa nic to nie je tiez som mala..., ale Dr. mi povedala , ze to nic nie je....malinkemu asi nebolo dobre ako buduca maminka lezi.. 😉

nedockava4
23. júl 2009

evka...no, myslela som si, len som si nevedela najst polohu...mas fotecky z 3D?

eva3107
23. júl 2009

Ano mam len ju nemam kedy dat...teraz som v praci ..a neviem ...ci ju dnes stihnem dat v mobile to vyzera nekvalitne...tak si odfotim do fotaka a zajtra ju asi vlozim do albumu...slubujem 😉 ...

Inak ako sa citis?

roxy_1
23. júl 2009

Ahoj holky 🙂
dneska rano kdyz MM vstaval do prace jsem lezela na zadech a na leve strane briska nic a na prave takova boule,hned jsem vedela kde lezi 😅 ukazala jsem mu to...ze zacatku to nase tehulkovani nejak nebral,ale ted vstava do prace,pohladi me po vlasech,da mi pusu a pohladi brisko....je to milacek 🙂
u nas dnes hlasi az 36 stupnu,no ja budu doma,vcera jsem z toho byla nejaka zmordovana.... 😉
letim k sousedce ukazat ji fotky ze svatby a pokecat,ma dve deti a nejmladsi ma 3/4 roku 🙂

nedockava4
23. júl 2009

tak sa budem tesit :o)
no, ako kedy...vcera velmi nervozne a z toho mi bolo zle...
ale dnes troska lepsie....ale aj tak nevladzem vobec nic...dokonca ani jest...od piatku som nebola nad wc misou, tak sa tesim, ale na druhej strane, este stale ma napina....a mam neskutocny tlak v zaludku...som zvedava, kedy to pominie...
ty si ok?

eva3107
23. júl 2009

No mozem povedat ze som Ok...tiez citim tlaky v podbrusku napr. aj vcera....ale som rada lebo viem ze rastie.. 😀 ...je to pre mna upokojujuci pocit.. 😅
Mne zle zatial do dnesneho dna nebolo...ako myslim vracanie..a tak akurat mi sem tam vadia...rozne pachy..a napr...aj maso mi zacalo smrdiet 😒 .

eva3107
23. júl 2009

Roxy i u nas hlasia 36 stupnou no ja som v praci a mame tu klimu...tak je tu celkom v pohodke..ale ked vyjdem von tak dostanem 3facky 😀 😀 😀

marushka
23. júl 2009

dobré skororáno sa praje... 😉
roxy - to je sranda, keď sa ti takto vypolohuje, že? a to si relatívne na začiatku tehu...uvidíš, aké to bude milené, keď budeš tak v 7 mes a vtedy ti bude ležať na jednej strane 🙂 🙂 🙂 pekný rozdiel

evi - tešíme sa na fotos 😉

nedockava4 - radšej tú misu ani nespomínaj, aby sme to nezakríkli...ja dnes ešte nič, tak uvidím, ako sa to vyvrbí 😉

baby, dnes 36 ☹ 😝 ☹ som zvadavá, ako to zvládnem...chystáme sa na kupko, tak uvidím 🙂

nedockava4
23. júl 2009

eva...a kde pracujes?
mne sa uplne zmenili chute....jedla by som haluska, cestoviny, ryzu.....a to som predtym nemohla ani citit
a uplne som zabudla na sladkosti...

eva3107
23. júl 2009

Pracujem v electroworlde...v Presove...
No tak o tych chutiach by som vedela pisat 🙂 ..stale su ine 😅 ...ale velmi mi chutie mrazene zmrzlimky...a tak a cokoladu...fuuuj...nemusim teraz vobec 😖

bebel
23. júl 2009

Ahojte, ja som včera misu ovlažila, ale to by asi každý....kto by videl taký nespláchnutý obkadený hajzlík.
Nechápem to....a to sme tu samé baby na poschodí...totálny degust. 😖
Kolegyňa napísala veľkým oznam na oba záchody, nech sa každý po sebe láskavo otočí, či nie treba použiť kefu.

bebel
23. júl 2009

Ja terayz fičím na všetkom kyslom....segedín, kapustnica, lečo, čínska ostrokyslá...grilované mäso s horčicou.
Šaláty s poriadnym balsamico nálevom 😎 a pod.

nedockava4
23. júl 2009

bebel ....fuuuuuuuuj.....niektori ludia asi nepoznaju co to wc kefa je
eva...noooo....zmrzlinu nemozem vobec....hm, to bude moje prve leto bez zmrzliny a nanukov 🙂
marushka....to je super, ze ides na kupko.....poriadne si to uzi....ja idem zajtra....konecne 🙂

eva3107
23. júl 2009

bebel-...no to su super chutky 😀

A ten zachod radsej nekomentujem 😠

eva3107
23. júl 2009

baby netrapte ma uz s tym kupkom...ja nemam kedy ist... ☹

marushka
23. júl 2009

fuj bebel, ani nespomínaj, ja viem speniť totálne, keď vidím čosi také 😝 😝 😝 čo potom verejné toalety... 😝

ja nefičím na ničom, bohužiaľ, jem žalostne málo, a tom som za normálnych okolností absolútny žrút 😀 😀 😀
nehovoriac o sladkostiach- som schopná vyližičkovať štvrtinu 750gramovej Nutelly na posedenie 😲
teraz sa sladkého ani nedotknem...

dadulka2000
23. júl 2009

ahojte kocky
uzivate si horucav na sr?? no nezavidim vam to,... tu je idealnych 23C, bohate mi to staci 😎
aj ja mam rada kysle (octove lupienky - mnam, mnam) ,.... a teraz ste ma navnadili na segedinsky,.... som zvedava ci to zvladnem - lebo len taky ako od maminky mi chuti,... ale vyskusam. ak mi to nepojde, ozvem sa - date recept 😀
ja som dnes spala na bruchu (len rano na chvilku), ...a bola so, prekvapena ze to este pri tej mojej velkosti aj ide 🙂, inak mam svoju oblubenu polohu na lavom boku a ruky hore 😀

eva3107
23. júl 2009

dadulka ak nebudes vediet napisem recept ja som ho robila teraz cez vykend mnamky 😀

zdenka73
23. júl 2009

Ahojte! Baby aj ja vám závidím s tým kupkom a kúpaním, a ja musím do práce v týchto horkách, bléééé 😝 .
No ale na budúci rok už si snáď budeme lepšie užívať leto, nie?
Bebel - tak toto sa mi už stalo viackrát, a ledva som z toho záchoda vyšla, a to stačí trochu zápach, blééé, aj teraz ma napína ked to píšem, no ani pomyslieť 😝

k.a.t.k.a.
23. júl 2009

dobre ranko 🙂

tak ja zatial este uspesne spavam na bruchu 🙂 ak to uz nepojde, pri posteli uz na mna caka vankus na kojenie 😎 ten bol v poslednych mesiacoch na nezaplatenie 😀

marushka
23. júl 2009

dadulka - v pohode ozvi sa, 🙂 o ten recept...závidím ti tých 23!!!!

zdenka - si píš že o rok to roztočíme, ja tento rok nejdem ani na dovolenku, pri mojom šťastí by som si odtiaľ niečo priniesla a radšej teraz vsádzam na opatrnosť...neboj, aj dnes si budem akurát nohy močiť, kým mi mangel neprinesie z BA tie tampóny a dnes nestíha... ☹

bebel
23. júl 2009

Aj ja spávam na bruchu, teda na boku...a tiež už mám ready veľký vankúš na kojenie .
Ja sa kúpem na SC jazerách bez tampónov úplne normálne. 😎
Nikdy som z jazier nemala ani najmenší problém.
Zato Tatralandia...bola pokaždé zárukou problémov, ktoré som potom musela medikamentózne preliečovať.

marushka
23. júl 2009

hm, len nejde ani tak o mykózy ale aj o iné infekcie...radšej sa vyhnem črevným problémom, žltačke a podobne...nestihla som očkovanie...takže radšej pôjdem k moru o rok, keď bude mimi na svete, takto kým sa vo mne vyvíja dokážem aspoň isté veci ovplyvniť minimálne tým, že si niečo odpustím...
aj keď je pravda, že skôr si vleziem do mora ako do bazéna 😒 😒 😒

miroslava89
23. júl 2009

vy zas kupanie rozoberate??... 😅
vam zavidim normalne vodickuu..ja by som sa sla najradsej niekde hodit do bazena 🙄

aneska
23. júl 2009

ahojte, máte už za sebou triple test?

aneska
23. júl 2009

vyšiel mi pozitívny výsledok a som z toho úplne hotová, neviem či mám ísť na amnio alebo nie, strašne sa bojím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre