Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
24. aug 2009

gutz, super..cloveku vtedy pekne odlahne, ked je vsetko ok.
Adi to je z tehu, citim ako sa mi od zadku smerom hore vsetko rozpina a este ma asi k tomu trocha ofukol vietor, tak som z toho mierne mimo. esteze male dava o sebe stale vediet, tak bolest aspon takto s radostou pretrpim.

gucz
24. aug 2009

sisi aj mňa tak bolievajú kríže, ale však prežijeme, no nie? za tie detičky to stojí 🙂

adros
24. aug 2009

ahojte, tak sa po par dnoch zase hlasim. Od stvrtku sme do nedele mali na navsteve svokra a muzicek oslavoval narodky, tak som bola mierne busy. A navyse som dostala knizocku Usvit, tak som pohruzena do citania 🙂

idem vas narychlo precitat, nech som v obraze...

jedine, co ma zatial napada, je, ze Janka mala meninky, tak dodatocne vsetko najlepsie 🙂

sisipetka
24. aug 2009

gucz este som v tom nie sama 😎
adros, na usvit sa chystam aj ja...poznam sa, ze ani spat nebudem kym nedocitam do konca 😀

k.a.t.k.a.
24. aug 2009

dadulka daj pokoj, ja som si to vsetko s prepacenim odsrala pri malej 😝 😅

dadulka2000
24. aug 2009

katka aj ja a vrham sa na to opat 🙂

andykca
24. aug 2009

tak baby s krizami bolavimi len pekne oddychujte....mne sa naopak krize zlepsili.predtym ked som doupratovala dom tak ma straaasne boleli a teraz nic..mne to tehu proste prospieva hehe

hmmm ja som si radsej pozrela sfilmovany usvit xi..ci to uz citate dvojku? 🙂 🙂

sisipetka
24. aug 2009

Adi usvit je uz 4 😀

eva3107
24. aug 2009

Nooo citanie na to by som sa mohla dat aj ja!
A o com je ta kniha usvit? Este som o nej nepocula! 😉

andykca
24. aug 2009

jaaaaj no vidim ze som v obraze...ja som myslela ze kolko filmov tolko kniziek hehe

adros
24. aug 2009

no, tak som vas zbezne precitala - konecne 😀

gratulujem k vsetkym dobrym kontrolam a ako tak vidim, rozrastajú sa nam tu chlapci 🙂

sisi, ja som asi v polke knihy a to som ju zacala citat vcera. Musim si robit prestavky, nech doma aj nieco porobim 😉 Som zvedava na sfilmovanu dvojku. Nevies kedy ma prist k nam do kin?

adros
24. aug 2009

Evka, nevidela si film Sumrak? To je prvy sfilmovany diel zo sagy Twillight. No a ako pisala sissi, tak Usvit je uz stvrta kniha

sisipetka
24. aug 2009

No usvit je 4 pokracovanie tej upirej sagy sumrak, nov, zatmenie....a sfilmovany bol zatial sumrak a ma byt uz aj dalsia cast...ale k tomu nemam infosky.
Evi, to je takej teenegerke, co sa zalubi do upira a proste vsetko okolo toho + tam pobehuju vlkolaci - je to velmi lahke citanie a nazoaj 3 knizky, z ktorych ma kazda okolo 600 stran, idu dole krkom ako malina 😀
Ja som velky citatel...ked to na mna pride, tak aj 2 knihy za tyzden. Teraz ma caka cca 5 kniziek na policke, ktore sa chystam nacat, len sa musim dohodnut sama so sebou, ze ktora pojde ako prvy chod 😀 😎

olienka12
24. aug 2009

evi, ja som cakala asi 5 min.zalezi od toho kolko ludi ma 😉 neviem kedy budem moct ist na cajik,lebo ked pojdem do roboty,tak bud cez obed,alebo az po robote... no uvidim,ci vobec pojdem co ma vsetko nasiera tam,tak sa rozmyslim este 😒

eva3107
24. aug 2009

Ahhaaa...No ano sumrak mi nieco hovori... 😉
No ja som niekedy citala velmi vela a teraz ma to akosi preslo..asi preto ze nemam na to vela casu... ☹

sisipetka
24. aug 2009

Adros neviem kedy pride do kin. Ja som nebola ani na jednotke...ale knizky padli raz dva 😀 A to ti verim, ze chces citat pomalsie, aby doma boomba nepadla, ale to sa neda 😅

andykca
24. aug 2009

noo baby ja vam zavidim ze viete tak citat 🙂 ja tu mam 1 knihu a neviem sa dokopat ju precitat 😒 😀

ale viete co je naj...prave som dopapala veeeelku porciu zmrzliny hmmmm spokojne mozem oddychovat hehe

olienka12
24. aug 2009

ja tak milujem harryho pottera 🙂)
v piatok som si kupila Rhetta Butlera volne pokracovanie Scarlet,tak sa na to chystam 😀

adros
24. aug 2009

no mna ked knizka chyti, tak som ju schopna precitat za 1-2 dni. Inak mi to trva poriadne dlhsie a pouzivam ich ako uspavaci prostriedok 😀 Ale ta Twillight saga ma fakt chytla a tiez mam rada knizky od Michaela Connellyho, ak to poznate

eva3107
24. aug 2009

Oli ako ti dobre ked este si mozes rozmysliet ci pojdes alebo niee.. 😉
No ja si toto dovolit nemozem len vo velmi vynimocnich pripadoch ☹

adros
24. aug 2009

andy, tu zmrzlinku by som si dala aj ja 😀

olienka12
24. aug 2009

ja si cumim na brucho a nadskakuje ako keby male malo stikutku 😀 😀 😀 😀

andykca
24. aug 2009

adros nooo ver ze by ti chutila...v kauflande maju skvelo chutiace zmrzky 🙂

som drahemu povedala nech mi nieco dobre donesie ale nevedela som co tak mi doniesol z kazdeho rozka troska (slane aj sladke)....fajny chlap...xi

olienka12
24. aug 2009

evi ved ani ja nemozem,ale v podstate som PN tak co...

boncusik
24. aug 2009

ahojte holky, vítam nové tehulky 😀

práve som dorobila halušky, napapala sa aterz si odfukujem 😀

vidim že preberáte kilečká- ja som pribrala 5kg a pripadám si ako slon - nemotorná, neohybná, zadýchaná 😠

olienka12
24. aug 2009

inak som sa nepochvalila aky sme velky 🙂) mame 19cm a 269g 😀 😀

wanduska
24. aug 2009

waw olienka, tak to je kus 🙂 je super vediet, ako rastu nase babenka

eva3107
24. aug 2009

Noo Oli tak to je uz krasne velke babo...super 😅 .Som zvedava ako dopadnem ja zajtra ...keby sa nam nase male chcelo ukazat, aby sme uz konecne vedeli co mi v brusku sarapati 😅 ..No uvidime...
Oli a fotecku nepridas do albumu?

sisipetka
24. aug 2009

ja uz mam v sebe polievocku a urobila som si horucu cokoladu s piskotami, mnam 😉
...ja citam hlavne thrileri, z medicinskeho prostredia, z obdobia holokaustu a ked sa mi nechce moc rozmyslat a mam chut smoklit, take nejake tie lahke slovenske autorky 😉
Olienka super, ja sice neviem kolko mame dokopy, ale stehienka maju 3,7 cm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre