Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
20. máj 2009

hops,...pozeram ze vas je tu uz pekna kopka,.... 😀

adros
20. máj 2009

dadulka, no veru, nazbieralo sa nas tu kopec

antoniab
20. máj 2009

baby neviete ci mozem v tehu jest huby 😅 😅 😅

dadulka2000
20. máj 2009

no a este viac sa prida casom 🙂
a co ty adros, ako sa citis? ja uplne normalne,....jedine by som spala ako kojenec,....najest a spat

drobec123
autor
20. máj 2009

antoniab - preco by si nemohla jest huby, urcite ano, ale aby neboli jedovate ! 🙂

antoniab
20. máj 2009

drobec pitam sa pisete tu o kave a tak tak aby som vedela 😉

lili213
20. máj 2009

plivit a adros: blahoželám k tehu knižkám 🙂
adros: akého máš gyndoša?

antoniab
20. máj 2009

😲 taku chybu som urobila pytam s i 😲 😲

lenocka5443
20. máj 2009

ahojte kocky....no dakujem za Vase odpovede...neviem...uvidím ako sa budem citít..ale ten vytok je taky slabo hnedkasty alebo zlaty 🙂 ...sex som nemala, lebo som poucena s predchadzajúceho tehotenstva, ktore nedopadlo najlepsie a chut na sex ani nemam....ani pomysliet, tym ze ma bolia prsia, tak mi to vadi......mozno skocim zajtra k doktorke uvidim rano....

pietra
20. máj 2009

vidim, ze nas tu stale pribuda 🙂

inak, ked si chcete pozriet tu tabulku, nemusite sa predsa hned prihlasovat 😉 staci, ked si zadate https://www.modrykonik.sk/photos/lednacci2010

ja som sa dnes chvalila, ako mi je super a poobede zase zacal zaludok strajkovat 😖

lenocka5443
20. máj 2009

ja by som len spala...musim sa ucit...ale ako chytim knihy do ruk, a lahnem si k tomu, hned mi sklzne hlava a spim... 😖 ...ja prespim asi cele tehotenstvo...

dadulka2000
20. máj 2009

lenka,...napodobne sa aj ja citim 🙂 mala som 3 tyzdne dovolenku a cez obed si par krat schrupla,...a vecer uz v posteli o 21.00. neviem co bude od zajtra ked som spat v praci, snad nezalomim na pc. 😎

zdenka73
20. máj 2009

Roxy pýtala si sa či som bola, už u doktora. No ešte nie, lebo pracujem v zahraničí, a momentálne som na Slovensku a naspäť idem až koncom mája, tak si musím ešte chvíľu počkať, snáď bude všetko ok. Podľa poslednej MS som v 6 týždni.
K tomu výtoku, ja mám tiež taký nejaký výtok, tak len dúfam, že to bude ok. Leni daj vedieť, čo ti nato povedala doktorka.

prdecek
21. máj 2009

ahojky holky 🙂

naty
21. máj 2009

Dobrá ráno!!
Koukám, že si ranní ptáče!! 🙂

plivit
21. máj 2009

dobre ranečko 😅 a pekný den prajem - dufam ze bude pekny aspon teraz to tak vyzerá

sarlotta
21. máj 2009

dobré ránko těhulky🙂)

sarlotta
21. máj 2009

pietra krásná tabulka...tolik ledňáčků🙂))))))

markee
21. máj 2009

Dobré dopoledne holky,
tak se balíme s malou na plavčo a rovnou pojedeme pak do Benešova s mojí mamkou na mamograf,tak jí tam koupím sandálky. Takže celý dnešní teplý den máme rozlítaný ☹ ,ale snad aspoň přivezu ty sandálky.
Tak se tu mějte moc hezky.

lenaspa
21. máj 2009

ahojo děvčátka. ráda se k vám připojím. Ještě nemám těhu potvrzené od Dr., ale věřím, že bude všechno v pořádku. Na gyndu du až 18.6. tak pak vám určitě napíšu, jak to dopadlo 😉 Jinak všem moooc graguluju k početí mimíska

plivit
21. máj 2009

lenaspa vitaj medzi nami 😀 a gratulujem a drzim palce

prdecek
21. máj 2009

Naty já vstávám kolem 7 hod, dýl v posteli nevydržím 🙂

lenaspa
21. máj 2009

plivit - děkuju.Hlavně, aby se mi to prtě v břichu udrželo. Přeci jenom máme už Danečka a tomu nějak nemůžu vysvětlit, že se najdenou nemůže po mamince válet a hopsat po mě a tak 😀 😀

sluninka
21. máj 2009

ahojte holky...moc držíme palečky aby jste těhotenství proběhly bez problémů a mimísky měly brzy u sebe😉

prdecku...ahojíííík, tak velká gratulace 😵 pro tentokrát už se vše podaří dotáhnout do konec, jen na sebe dávejte teď veeelkej pozor a v lednu se těšíme na přírůstek😵

dadulka2000
21. máj 2009

dobre ranko kocky,... ako sa vam dari?
mam taku dilemu,....cvicit, ci necvicit?? teda take obycajne prechadzanie, plavanie,...to isto hej, ale co s aerobikom? v prvom tehotenstve som na zaciatku krvacala, tak som vsetko vysadila a stopla. ale co teraz? zatial je mi fajn, ale neviem ci to riskovat,.... mate s tym nejake skusenosti? 🙂

naty
21. máj 2009

Prý aerobik a podobný sporty - jakoby skákací 😀, by se moc neměly...ale nevím to jistě...ale určo procházky a plavání, nebo cvičení na míči a tak, namůže ničemu uškodit... 😉

sarlotta
21. máj 2009

dadulka první 3měsíce nedělej nic....a odpočívej častěji i během dne....někde tu sílu tělíčko brát musí....vývoj plodu je teď šíleně rychlý,stačí když si uvědomíš,že se mu zakládají všechny orgány.

I cvičení a plavání speciálně pro těhule v předporodních kurzech je až od 4měsíce.
Takže procházky,relaxační plavání, kafíčkování s kamoškama a sezení na písku s dcerkou a vyhřívání se na sluníčku🙂))))

dadulka2000
21. máj 2009

naty, dakujem,...take som aj ja pocula,....viem ze nasa cvicitelka precvicovala high impact aerobik este v 8 mesiaci,....skackala tam o dusu a bola v pohode,....ale asi je to individualne. ked mna tie pomale cvicenie nebavia 😉 , ale zase lepsie aspon nieco ako nic,...vsakze? 😎

dadulka2000
21. máj 2009

sarlottka, mas pravdu,...ale je moc jednoduche si zvyknut na nic nerobenie,....ved take zatial prevadzkujem,...ide mi to skvelo 😀

sarlotta
21. máj 2009

dadulka co zkusit orient pro těhulky ? tam by ses vyřádila 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre