Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lopezka
27. okt 2009

ahojte 😀

bebel, diky za tabulku 😉 podla terminov by sme sa tam teroreticky mohli niektore aj stretnut 😀
termin stretka zatim v pohode, ale na 17,00 ( nebol ten povodny termin 17,30 ? ) sa mi urco nepodari prist, lebo to budem asi len koncit v praci, ale ved snad ma pockate 😉

dnes som volala na antolsku, chcela som si uz dohodnut dokyho na poradne, ale vraj az v 34.-36.tt sa to da, skor nie, lebo tam toho maju vela 😠
yo a volala som tam aj vcera, lebo som si chcela overit, ci tam robia tie prehliadky, ako som nekde citala na nete. .....ale povedali mi, ze je to nespravna info, ze nic take oni nerobia 😖 skoda.....rada by som si to tam dopredu poobzerala 😎

ivv
27. okt 2009

lopezka a ty si dostala od svojho dokiho listok na profylaxiu k p. Jezikovej?
ja som sa prihlasila na jeden kurz do miracle studia, ktory ona vedie, tak sa jej potom chcem popytat na tu prehliadku.. tiez by som si to rada dopredu obzrela.. 🙂

lopezka
27. okt 2009

ivv, nie nic som nedostala .....myslis od svojho lekara, ktoreho mam teraz ? 😕
uz som tam 3 tyzdne nebola, najblizsiu poradnu mam 6/11/09 😉 ......citala som na nete o tej jezikovej, aj som rozmyslala nad tym kurzom .......myslis na ten predporodny 6-8 tyzdnovy ?

ivv
27. okt 2009

tym papierom na profylaxiu vybavili pred mesiacom na poradni, ale kazali mi tam volat az po 30. tyzdni a medzitym som sa dozvedela o tom kurze a zvlast ma zaujal, ked som zistila, ze ho robi rovnaka pani ako na tej antolskej..
mozno ti ten papier daju na najblizsej poradni, skus sa popytat.

inak vraj nie je povinny ten kurz v nemocnici, viem, ze niektore kocky tam ani neplanuju chodit.. zvlast tie co uz rodili .
ja idem na ten kurz hlavne preto, aby som sa aspon kusok ponatahovala, lebo ma zacina opustat moj chrbat.. takze sa dost desim poslednych tyzdnov.. 😒

ivv
27. okt 2009

inak pozeram, ze na antolskej bude v januari natresk! 😀

iva81
27. okt 2009

ivv - to sa na tom kurze potom stretneme, aj ja som sa prihlasila a este jedna kocka odtialto bude chodit tiez. Ja sa tiez tesim ze sa trosku ponatahujem lebo uz mi tiez dava chrbat riadne zabrat.

lopezka
27. okt 2009

ivv no uvidim, ci mi doky nieco da ......ale ja som to planovala aj tak 😠 mna neskutocne bolieva chrbat .....ale ked ani sa necudujem, ked stale chodim do roboty a cele dni tu sedim 😖
skusim jej zavolat a popytat sa na tie cvicenia 😅

ty planujes ktoreho dokyho na antolskej?

hanus177
27. okt 2009

olienka tie jednorázové nohavičky sú potrebné?
keď som bola v Pl na nákupoch, tak mi ich tam ponúkali, ale kamoška mi vravela, že to vôbec nevyužijem.......

olienka12
27. okt 2009

hanus no suchtat sa s vlozkou medzi nohami sa teda nechcem, a jednorazove preto, ze su priedusne a rana moze dychat

botis
27. okt 2009

hanus kup si urcite tie sietovane nohavicky lebo ine nedovolia mat a je dost neprijemne ked ti nema co drzat vlozku...

ivv
27. okt 2009

lopez.. to si na tom tak ako aj ja.. tiez sedim za peckom cely den.. takze je to dan za sedenie 😝

ja by som rada havaldu, ale aj niznanska je zlata osoba.. o havaldovi som pocula same chvaly 🙂. ale celkovo, nikde na forach som necitala o ziadnom dr, co by bol vyslovene neprijemny.. ak sa tak stane, tak holt.. bud ma den blbec, alebo je to o vnimani.. 😅

kamoska tam rodila pred troma mesiacmi, nemala zazmluvneneho nikoho. sluzbu mala vtedy nejaka mlada doktorka a velmi si ju chvalila 😵

lopezka
27. okt 2009

ivv ....no ja som si dala na vyber rozemberga alebo havaldu 😉 ....ako prvemu som dnes volala rozembergovi, ale teda ako som zistila, este je skoro 😀 .....nebudem ho zazmluvnovat, tiez dufam ze porodim aj bez neho a v poriadku 😉 .......na nete som tiez citala o nejakej mladej lekarke odtial, ale nikde nepisu jej meno 😠

roxy_1
27. okt 2009
lopezka
27. okt 2009

roxy, to vyzera dobre a ani to nevyjde draho 😉

roxy_1
27. okt 2009

lopezka jeste tam maji vetsi baleni ale myslim ze tohle bohate staci 🙂

lopezka
27. okt 2009

roxy, tiez si myslim ze to staci ....aj ked podla mna tych tamponov je zbytocne vela a vloziek malo 😀 teda pokial to pocitam na 5 dni 😀
tie nohavicky mala aj moja segra v porodnici, vraj ich kupila v lekarni .....a to staci len trosku preprat a zase su v pohode 😀

roxy_1
27. okt 2009

no tak vlozky snad budou stacit,kdyztak dokoupime 🙂 dokonce jsem si vcera na aukru koupila 2 kojici podprsenky,jsem zvedava jak budou sedet.

dadulka2000
27. okt 2009

kocky ja som mala tie jednorazove gatky a osobne si myslim, ze stacia starsie gatky co sa potom s kludom vyhodia a na ne normalne vlozky som mala. teraz som v akcii kupila jeden materskych vloziek, tak pouzijem aj tie. 😅
to krvacanie "po" nebolo az take strasne - asi 7 dni,.... a bol klud.
dalsie ozajstne kramy mne dosli az ked som po 9 mesiacoch prestala kojit,.... takze sme usetrili 😀

ivv
27. okt 2009

lopezka, skusim od tej kamosky zistit to meno 🙂 bud to bude ona, alebo je tam este jedna mlada s ktorou mam zas ja skusenosti z januara, ale to bolo pri inej prilezitosti 😔 . a ta sa volala Federova, bola strasne mila, starostliva.. lenze neviem, ci aj rodi..

ivv
27. okt 2009

fuu.. pozeram, ze uz zacinate chystat vybavu do nemocky.. 🙂
ale zas.. roxy a dadulka, vy ste kusok vpredu 😉

roxy_1
27. okt 2009

ivv to se ti jen zda,ja nad tim zacala uvazovat dnes rano kdyz jsem zase nemohla spat,pak to takhle dopada 🙂 kamaradka mi poslala seznam veci do porodnice do ktere jdu rodit,tak se pokusim v decembri vsechno mit pokupe at muzeme pak pomalu chystat tasku 🙂

ivv
27. okt 2009

som rada ze som si dnes pokecala 🙂
padam domkov.. pa a pekny vecer vam aj bruskam! 🙂

roxy_1
27. okt 2009

ivv hezky zbytek dne a vecera..opatruj se 😉

dadulka2000
27. okt 2009

ivv, ja nechystam 🙂
este ani neviem kde mam vsetky veci po elke 🙂
len tak matne spominam,.... tu v uk do nemocky toho vela netreba,... lebo po 6 hod od porodu sa mozem zbalit domou 😵, ale ja si tam asi zo 2 dni pobudnem (mne sa tam pacilo 🙂
😀

lopezka
27. okt 2009

ivv ok zisti a daj vediet ... 😉
no a ci su dadulka a roxy popredu 😀 😀 😀 neviem neviem ......vcera som tu mala kolegynu, ktora je na materskej a pytala sa ma, kedy mam termin ......a ked som povedala, ze v polovici januara....tak ona ze "takze na silvestra" 😀 😀 😀 srandistka 😠 😠

dadulka2000
27. okt 2009

lopezka,.... to vies vsetko je mozne..... 😀

lopezka
27. okt 2009

dadul, mne je to jasne ....ze tie 2 tyzdne hore dole su v poho 😠 no ale chapes, travit silva v porodnici 😖 😖 nech je pekne krpata v brusku az do konca 😅 alebo aspon nech pocka do noveho roka 😀

dadulka2000
27. okt 2009

to mas pravdu,.... 🙂
my prave zvazujeme ci ist na vianoce k tonymu bratovi - je to asi 4 hod cesty autom od nas,.... ved co sa moze stat je zacat rodit tam,.... aj ked aj tam je nemocnica - urcite 😀
ale zatial je to na 80% ze pojdeme (ak bude vsetko v poriadku)

lopezka
27. okt 2009

no to je na tebe samozrejme .......ja uz z blavy po vianociach nepojdem ani za svet 😀 ....my totiz nemame auto .....a cestovat vlakom ci busom v takom stadiu .....no radsej nie 😀 pre istotu 😉

lopezka
27. okt 2009

no idem ja uz konecne domov .....ak sa tu uz neukazem, co je viac nez mozne 😀 zelam vam pekny zvysok vecera 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre