Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
20. nov 2009

citala som jun a je mi smutno, Mirka ma opat problemy s krckom a je v nemocnici.... chuda dievca. Snad to vsetko dopadne dobre,drzim jej silno prsty ☹

antoniab
20. nov 2009

ahoj

tak som si dnes bola len pre lieky a pondelok mam prist do poradne a bude mi robit glukozovi test som myslela ze uz nie 😒
ja beriem sorbifer 2x denne a problem je to hrozny ale dnes mi lekar povedal ze mam brat uz len jednu ked ma tak zapeka
inak ja vas so sexom predbehnem asi vsetkych mi abstinujeme cele tehu a teraz to mam uz aj na papieri 😀 😀

minix
20. nov 2009

k.a.t. - vy ste skutocne take velmi malicke... 🙂 my sme mali 1770 pred desiatimi dnami, ale ja sa vobec nenahnevam, ked budem mat babo tak okolo 3kg, viac mi netreba. Dufam, ze to male brucho, co mam, nebude signalizovat tu vynimku, ze sa tam bude schovavat velke babo.
My mame dnes kludny den, babo odpociva, asi nanho vplyvaju tie hmly, chudatko. 🙂

sisipet, dakujem ti, super. 🙂 za tie ordinacky. Niznansku som pocula iba dobre veci. Pojdem sa asi pomaly informovat.

Spolubojovnicky z Antolskej - ako je to s epiduralom? uz ste to niektora riesili? ze ako treba postupovat?

dankag
20. nov 2009

jaj baby som sa nasmiala s tym sexom
ok nie som recordmanka

olienka12
20. nov 2009

hmm u nas je to tiez uz vecnost 🙂 tusim nejaky 16tt pokusy boli aj neskor,ale mala som s tym problem... no chybat to chyba,ale este chvilku vydrzime teraz to uz ani neide kedze ma dole vsetko boli...

botis
20. nov 2009

ahojte no trvalo hodnu chvilu kym som vas docitala, hruza kolko toho popisete 🙂
ja som sa k mojmu dr. nedostala uz dva tyzdne, raz je chory, potom dovolenka...(asi kasle na to, ved sme len dedina..., on je z Antolskej...) no ale buduci tyzden to skusim znova, uz by ma mohol zobrat. tesim sa ked uz pojdem do nemocky, stary dobry Ruzinov - inak kto tam z vas ide zaciatkom januara?
s tym sexom...snazim sa to obmadzit, lebo niekdy sa mala zobudi na hluk a potom je problem ju uspat a vzdy ma na druhy den hrozne boli brucho, takze to asi neni vhodne...
ja teraz zacinam stresovat so skolou, za tyzden mam dve skusky a dva zapocty a potom este dalsie styri, snad sa maly narodi nejak "vhodne" aby som nemusela bezat z nemocky na skusku :D

botis
20. nov 2009

a dnes som sa postavila na vahu (mala ma inspirovala, zacala si vsimat vahu a ma uz 10kg) no a ja som zistila s potesenim, ze som konecne pribrala. takze dokopy mam o 6kg viac ako pred tehu, stale nic moc ale lepsie jak nic 🙂

weronyca
20. nov 2009

Ahojte kocky.. Mna dnes chytaju take navaly, navyse sa dnes citim akoby som za no pribrala 30kg. Fucim jak lokomotiva, ani najest sa neviem , lebo sa mi zle dycha.
Oli snad bude Mirka v poriadku a teraz to uz dotiahne uspesne do konca.

roxy_1
21. nov 2009

Ahoj holky,

dneska zatim nikdo nepsal??je vikend tak si travite cas uklidem a varenim a oddychovanim s rodinou 🙂 🙂 muj mm ma nocni takze jsem si dnes pospala s nim do pul 11,on jeste spi....
konecne nam dovezli loznici tak se moc tesim a jeste k tomu mi vcera poslali navrh koupelny,cimz mem mile prekvapili,na to ze jsem jim nerekla jak bych si to zhruba predstavovala se designer tefil do me predstavy 🙂 🙂

u nas panuje uz od vcerejsiho vecera mlha,hrozne ospale pocasi...

jinak tento tyden jsem zacala s masazi hraze ale zatim jsem se k tomu dokopala jen jednou,dela se to po koupeli kdy je telo uvolnene,jenze kdyz se umyju tak jsem zrala si jit tak lehnout 😅 no snad se k tomu dokopu i dnes 🙂

myslim na Mirku,doufam ze to bude zase v poradku...nic vic delat nemuzeme nez drzet pesti.... 😔

weronyca
21. nov 2009

😕 😕 Tu nikoho?? Zeby sa vam konecne vsetkym podarilo dlhsie spat??

gucz
21. nov 2009

ahojte žienky
tak my už máme za sebou takmer dvojhodinovú prechádzku s malou, boli sme na stanici popozerať vláčiky. Tak som sa vrátila trošku vyzimená (je tam vlhko a aj chladno). Teda na telo mi ani nebolo zima, drobec ma vyhrieva, ale ruky.... O to viac si teraz vychutnávam teplé kafíčko 🙂 . Laure zima nebolo, ale svieži vzduch aj jej určite pomohol, už aj spinká.

roxy u nás je tiež taká slabšia hmla už druhý deň, a ešte pár dní asi aj bude podľa predpovedí. Tak len pekne polihuj a spinkaj keď sa Ti dá 🙂

gucz
21. nov 2009

hodím pár fotiek z prechádzky aby ste videli ako je u nás šedo 😒

antoniab
21. nov 2009

ahojte

unas je oproti vcerajsku celkom pekne v noci som vstavala len 2x na budik na lieky hned som popritom navstivila wc takze to celkom slo

baby niekto tu vedel povedat co znamenaju sni mne sa uz 3 noc sniva ze zvonia kostolne zvoni stale ich pocujem rano sa stale pytam mamini ci zvonili a ona namna pozera jak na debila 😅

vsetkym prajem prijemnu sobotu 😉

dadulka2000
21. nov 2009

ahojte,....
mam za sebou 4 hod prechadzku a som hotova 😝 , kondicka je v prdeli 🙂 (sorry za vyraz 🙂)
je tu ticho - pusto, co?
u nas dnes bolo slnecno - aj ked v sr tv davaju ine zaznamy z povodni 😉 , nastastie zaplavy sa nasemu regionu vyhybaju, fjuuuu

zucana
21. nov 2009

antonia:
www.snar.sk

hľadané slovo - Zvon

poznámka - kostolný

význam - Prekvapí ťa radostná udalosť

hľadané slovo - Zvon

poznámka - počuť

význam - Dozvieš sa smutnú správu

tak si vyber 😉 🙂

gucz
21. nov 2009

ahojte, nikde nikoho??? Asi si užívate víkend 🙂
MM šiel do nočnej, tak s malou bačujeme samé. Laurika pozerá rozprávky a ja si pečiem gaštany, tak sa na ne teším, mňam...

katka22r
21. nov 2009

ahojte kocky uz druhy vecer mam take krcovite bolesti v podbrusku niesu dlhe asi 10 minutove a hned ako lahnem som oki neviete cim to moze byt?dakujem

botis
21. nov 2009

no ja som bola dnes od osmej rano v skole, manzel bol po firemnom vecierku takze nic nespal a cely den sa staral o malu, ale musim povedat, ze to celkom zvladol 🙂
gucz a ako peies tie gastany? my ich mame na zahrade plno len som to este nikdy nerobila.
katka, neviem co to je ale aj mna to posledny tyzden nejak boli, hlavne ked si cupnem alebo dlhsie chodim, pomoze mi tiez len chvilka kludu

lopezka
21. nov 2009

ahojte 😀
dnes som spala u segry a chvalabohu som si konecne pospala a tusim som dospala tie 3 posledne prebdene noci 😎 spala som az do pol desiatej 😀 😀
pak som isla s neterou poupratovat otcovi dom .....takze trosku makacka 😠 a ked sme sa vratili k segre, tak ma vytiahla na prechadzku ....aj s malou neterkou .......vratila som sa akoby som zdolala neviem aku turu .....no proste tiez ako dadulka, kondicka v prdeli 😀 😠 bolia ma nohy, krize .... brusko ma pobolieva a uplne som skoro mrtva, tak asi uz idem zalahnut 😉

segra robila vyborny pernik s dzemom a cokoladou na vrchu ....no proste labuz 😀

tak dobru nocku tehulky a co najmenej nocnych vyjazdov na wc 😀 😀

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gucz
22. nov 2009

Dobré ránko

botis gaštany narežiem, tú šupu, ide to ťažko. Narežiem ich z oboch strán. Potom ich dám na 15 minút variť do vriacej vody. Potom vodu zlejem, gaštany hodím do trúby na plech a pečiem pri 180 stupňoch asi 15 - 20 minút. Oni sa potom na tom narezanom krásne poroztvárajú. Ja pečené gaštany milujem, keď idem cez mesto v zime, vždy si ich musím kúpiť. No a teraz mi ich kúpil manžel v Bille, mali ich v akcii. Aj malému sa asi páčia 😎 , keď som ich jedla, kopkal ako divý.

inak aj ja mám už takú chabú kondičku, s malou chodím von už len s károu, ona je také malé torpédo, keď sa rozbehne, tak nemám šancu ju dobehnúť. No i tak, keď ideme na prechádzku, tak ku koncu som hotová, bývame na takom kopčeku, a kým vytlačím káričku k bytovkám, tak fučím ako lokomotíva.

katka22r
22. nov 2009

dobre ranko babenky ja uz asi 3 noc spim zazracne dost tvrdo,sem tam sa zobudim mala pokope a spime dalej 🙂 troska sa to zlepsilo niekedy som sa zobudila a som nemohla spat aj 3 hodinky...ale teraz pohodicka ach babenky ja by som tu malu chcela mat uz pri sebe...tie posledne mesiace su asi najhorsie to cakanie nie?

dadulka2000
22. nov 2009

ahojte
gucz, gastaniky by som si aj ja dala, mnam. ja som prepasla tohtorocnu sezonu (tu je vela stromov a volne padaju), lebo sme boli na sr a nestihla som si nazbierat.
elka sa hra s thomas zeleznicou, managel je v posilke, ja chystam obed a skracujem kamoske nohavice. 🙂
inak ked som to vacsie kurca umyvala pod vodou - tak ta velkost mi akurat pripomenula cerstvo narodene babatko,.... 😀 , a presne pod tym istym kohutikom v kuchyni sme aj malu tak oplachovali par krat ked bola cela okakana 😀 😀 .
katka22, uzi si este kludu a pokoja, 😉

gucz
22. nov 2009

dadulka aj elka prepadla vláčikom??? 🙂 naša Laura tú rozprávku miluje, železnicu nemá (teda má ale značku tolo), len mašinku Tomáša, to sme jej museli kúpiť. Je to teraz jej najoblúbenejšia hračka. S bábikami, káričkou a podobnými dievčenskými hračkami sa ani nehrá. Bavia ju kocky, vláčiky, sanitky... tak jej Ježiško prinesie Lego duplo, už popredu sa teším 😉

že kura ako bábätko, to muselo byť nejaké obr kura nie? 😀 😀 😀

adros
22. nov 2009

babulky, ja uz som zufala

mne sa vobec nezlepsuje stav, skor naopak, vkuse kaslem ako tuberak, tie antibiotika a kalciovy sirup akosi nezaberaju. Mam strach, aby som si tym kaslanim neprivolala kontrakcie ☹ este je na rodenie skoro

zazalienka, ty si mala zapal priedusiek, ako ta liecili? zaberali ti lieky hned?

gucz
22. nov 2009

adros tak v pondelok šup šup k lekárke !!! Inak ja som mala po nasadení liekov kašel ešte asi týždeň, ale čoraz s menšou intenzitou. Nemáte doma príliš sucho?

adros
22. nov 2009

gucz, asi mi nic ine nezostava ako ist znova v pondelok k lekarke ☹ a sucho myslim nemame, aj si vetram, nech sa tie bacily nedrzia v byte

zazalienka
22. nov 2009

ahojte, adros, mne na pľúcnom dali sirup Ventolin a Dithiaden ( 1/4 tbl. 3 krát denne), to bolo v stredu, no a do nedele sirup vôbec nezabral.. doktorka mi povedala že pokiaľ nezaberie ten sirup, tak mám dať antibiotiká, od pondelka som brala Rovamycine, každých 12 hodín.. už saom ich dobrala, je to lepšie, lôen teraz už vykašliavam.. ale preventívne so dala ešte Stodal sirup, ten je úplne neškodný, len je na suchý dráždivý kašeľ.. je to o moc lepšie..

hest
22. nov 2009

Ahoj baby,
tak dneska doufam budu spát jak miminko-) Ruplo mi v kouli, dostala jsem závodní absťák a dnes se psama vyrazila do Lysé nad Labem na závody agility. Bylo to príma, ale ta pánev je vcelku nepohyblivá, otočky jsem už nedělala a na rovinkách nějak nešlo zrychlit. Nicméně, to bylo fajn, celý den jsem poád někde chodila, běhala, a tím jak člověk myslel na něco jiného, tak to bylo príma. Pesani jsou unavení, já taky, byla trochu zima, tak jsem ráda, že jsem doma v teple. Od léta jsem nikde nebyla, říkala jsem si, že budu oppatrná, ale po dvou měsících nezávodění, netrénovaní se prostě dostavil absťák jak hrom. -) Tak snad to neodstonám-))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre