Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
30. apr 2010
minitrouble
30. apr 2010

zazi - no my sme mavali nastavene vzdy tak na 22 stupnov a nie na silne fukanie a v pohode 😉 ja tiez moc silnu klimu nemusim - takze podla seba som to regulovala

zazalienka
30. apr 2010

http://www.bambini.sk/sk/product/2796/zopa-fusi...

no a tento sa mi tiež páči.. chceme to len ako rezervný, Perego zostane na zimu na fusak, no a na leto niečo šikovné do auta..

bebel
30. apr 2010

Zazi: choď do predajní a vyskúšaj si ich, nechaj si ich predviesť- skladanie, polohovanie, pršiplášť, vlož si tam malého a zdvihni si kočár aj s ním, skús vložiť a vybrať veci z košíka, keď malý leží a pod. Potom sa rozhodni podľa toho, ktorý ti najviac vyhovoval a páčila sa na omak 😉

minitrouble
30. apr 2010

zazi - len si ho chod pozriet, mozno budes prekvapena ze nie je az taky skladny
kamosky maju chicco multiway od 6mesiacov ho pouzivali a su s nim maximalne spokojne (asi 5 kamosiek ho ma) 😉 skus si pozriet aj ten 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8302915&tab=9
ten je fakt super spratny a lahko sa sklada a ma velmi dobre kolesa - myslim ze v tejto cenovej kategorii je bezkonkurencny 😉

minitrouble
30. apr 2010

este v tej cenovej skupine ale neviem kto ho na slovensku predava je aj golfac maxi cosi city

zazalienka
30. apr 2010

ešte som nebola pozerať nikde.. len sondujem, čo by nám asi pasovalo.. teda mne, pretože väčšinou , teda vždy chodím s malým autom ja.. môj muž výnimočne, keď je náhodou doma..
takže si to nechám ako nákupnú tour.. ja už sa vcelku teším keď zložím šporťák, pretože malý je zvedavý a nechce mi už len tak vo vaničke ležať.. keď sa zobudí tak neplače, len sa vrtí, pokiaľ nie je prudké slnko alebo je pod mrakom, musím mu dať dole búdu aby mal výhľad, potom je spokojný🙂

zazalienka
30. apr 2010

mini, inak ten chicco multiway, je asi najväčší favorit, sa mi veľmi páči.. Ty si mi to už písala, keď sme sa bavili o kočíkoch..

bebel
30. apr 2010

Kamoška má aj maxi cosi city - červený a chce sa konečne zbaviť všetkých 3 kočíkov, čo skladuje (quinny freestyle 3XL, kvietkované golfáče chicco a potom city), má rok a pol starú dcérku a už sa moc nechce voziť.
tu je city na inzerát
http://www.babybazar.sk/Kocik-maxi-cosi-city-id...

bebel
30. apr 2010

Inak v tom vašom Bambine v TT majú výborné kočíky....choď poskúšam tam. 😉

minitrouble
30. apr 2010

alebo toto nevyzera zle: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7219259&tab=1
najma je to spratne a mala by si do zbierky 😉 🙂

zazalienka
30. apr 2010

viem, chodím tam nakupovať, pani domáca je veľmi zlatá.. 😀

minitrouble
30. apr 2010

zazi - ten chicco multiway je dobry aj pre vyssich - moj muz ma 186cm (podla posledneho merania) a dodnes nan spomina - a to sme ho mali len tyzden a potom som ho posunula kamoske a stale mi to obuchava o hlavu ze to bol najlepsi golfac a ze odvtedy uz len p..... kupujem 😎 😝 ze sme si ho mali nechat ze ta kamoska ho dodnes ma a ze stale je rovnaky 😝 😀

minitrouble
30. apr 2010

ja som ho totiz po tyzdni predala lebo sa mi straaasne pacil brevi grillo - krasny bledoruzovy so srdieckami - ale to bol taky barbie kocik - muz to odmietal tlacit 😎 😀 😀 😀 (sak mam v albume 😅 😅 )

zazalienka
30. apr 2010

nuž mám nad čím rozmýšľať🙂)) ďakujem všetkým, idem nasledovať môjho synáčika a uložiť sa..
želám Vám krásne sny a bábulkám pokojnú noc.. 🙂

minix
30. apr 2010

dobru noc, idem aj ja, lebo uz mam nervy..mala bola hore od 19 az doteraz a hysacila..lebo ju bolelo brucho....to sme uz dlho toto nemali....ale boh ju chran vstavat rano pred 7. 🙂)) o 22 to z nej vysplechlo a pomaly sa dostavala do normalu. No uz som mala nervy na dranc. Ja som totiz este nikdy nepouzila rektalnu rurku a ani sa nechystam. 🙂) je mi to nejak proti srsti.

Medzitym som u nej zasa bola, zacala plackat....som zvedava, kedy zaspime tak naozaj.

Ja mam autosedacku maxi cosi citi, ale viac sa mi paci to, co spominala olienka, lebo to by som mohla dat aj do kocika.

Bel, pojdeme coskoro, hned ako si zaobstaram weberku, lebo ju este nemam a stale hladam nejaku z druhej ruky a stale nemozem najst!!!!!! :(

antoniab
1. máj 2010

dobre ranko

minitrouble ten kocik vizera super bola si s nim spokojna 😵 😵 sa mi velmi paaaaaaaaaaaci 😝

dnes to unas vizera podmrakom 😒
dnes alebo zajtra si urobime malu oslavu kedze v pondelok je Timei ale to nam ide babka uz do nemocnice tak to oslavime skor aj tak to mala nebude nejak este registrovat ale aspon budu nejake fotky 🙂

tak krasny vykend vsetkym 😉

ketkous
1. máj 2010

ahojte,noooo tak ten Chicco sa mi paci a navyse dobre referencie...asi si ho neskor zaobstaram...diky za tipy 🙂
Nedockava...viem ako na Zemplinskej sirave fuka 😀 necudujem sa Ti,ze si dala fusacik 😵
Ja mam v kociari taku makku zavinovacku,mala je odkryta a ked sme dlhsie von alebo fuka vietor tak ju len prikryjem.
Pekny den vsetkym 😀 😀

babush
1. máj 2010

ahojte,
my chystáme tiež oslavy. Lea a aj babina mala meniny tento týždeň a dnes má narodky ešte aj moja skoro-sestra, takže sa modlím za pekne počasie aby sme stihli ugrilovať a zjesť, čo som včera naložila do pácu 🙂 Pekná troj oslava to bude...ešte sa idem trochu upraviť, aby som na fotkách nevyzerala ako 40-ročná urobená mamča 😀 a idem si to dnes poriadne užiť 😉

Čo sa týka kočíkov, tak mám vyhliadnutý bugaboo bee tiež, len si ho chcem pozrieť naživo a odskúšať, hlavne spratnosť a rozkladateľnosť, keďže sa väčšinu času s kočíkom trepem sama. Tak som zvedavá, kde tu v BB na neho natrafím, ale obávam sa, že budem za ním musieť podniknúť výlet (čo mi teda vôbec neprekáža 😎 ) Neviete, či ho nepredávajú niekde v Nitre, alebo v Trenčíne?
Tak si užite víkend maminy a zlatiná 🙂

dadulka2000
1. máj 2010

ahojte babulky,
hlasim prvu polovicu cesty za nami. 😎
z UK do Drazdan sme to cez noc zvladli, dievcatka boli uplne uzasne a spali celu cestu, Millie sa 2x nakojila na odpocivadlach a ficali sme dalej. Tie su obe vyspinkane, zato my mame menej tej energie teraz 😉 ,... soferovanie bolo v pohode, ved boli prazdne dialnice v noci.
teraz vegetime a popijame nemecke pivko,.... 😀
snad aj druhu cast nasej dobrodruznej cesty zvladneme o par dni. 😵
krasny den prajem vsetkym 🙂

bebel
1. máj 2010

Babush: čierne Bee 2009 predávala zajo79 v NR 😉 , ale už ho asi aj predala 🙂 Ja som od nej brala adaptéry na maxi cosi cabrio.A oficiálne sa predáva najbližšie v Brne a Viedni.Ja som ho objednala z babycare.nl
Dadulka:pohoda, jazz, kafíčko...ide Vám to ako po masle.😉
My dnes ideme trošku chatovať do prírody pod Babu- kamoš oslavuje 35.

olienka12
1. máj 2010

Dadulka super

baby otazka nazor na Cam Apollo?

olienka12
1. máj 2010
bebel
1. máj 2010
bebel
1. máj 2010
bebel
1. máj 2010

alebo toto http://deti.bazos.sk/inzerat/3726573/Bumleride-...
CAM robí kočíky (inak ja iné veci) konštrukčne nekvalitné(ja osobne mám doma detskú stoličku a mali sme 1. prebaľovací pult a je to odfláknuté). Kamoška má cortinu a to vŕzga a celé je to také vyheglané, plastové..trpko oľutovala, že si nekúpila inú 3jkolku.

bebel
1. máj 2010

sry malo tam byť "aj"

bebel
1. máj 2010

btw, ktorá z vás chcela kočík do hôr na trekking? 😕 🤐 http://deti.bazos.sk/inzerat/3724086/Paradny-sp...

minitrouble
1. máj 2010

ja tiez o CAM nemam moc dobru mienku 😎 😝
inak ako tak pozeram tak som ten bee kupila fakt za super cenu 😵 😵 ...konecne som sa ho uz naucila aj skladat 😀 😀 hned je zivot krajsi a lahsi 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre