Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
19. jún 2009

gucz taak potom oki ked len tak 😉

dadulka2000
19. jún 2009

oli vsetko naj k narodkam a aj k darceku 🙂
iver to je super ze ste v poriadku 😉

bebel
19. jún 2009

Andykca: ty si zo SC?
Uff Gucz, Pietra....také mini deti máte a už nepoužívate kočík?
😅
Bruno sa nám vyvážal do 2 rokov.
A keby nefičal na 3kolke a motorke/odrážadle...tak by hádam nastúpil do kočíka aj dnes.
My už kočiarik máme nachystaný v skrini.
Budúci týždeň vezmem od kamošky aj škrupinku.
Ives, dobré správy. 😉 Ja si počkám ešte týždeň.
Olienka Všetko NAJ 🙂 ...zapi ich Vineou

pietra
19. jún 2009

bebel, kristinka sama zacala odmietat kocik. Potom som ho brala len na nakupy a pod., ale nakoniec sluzil len ako vozitko pre tasky, takze fungujeme uz uplne bez kociku. Len v lete na dovolenku ho este zoberieme, lebo predsa len bude ine, ak bude musiet byt cely den na vlastnych

gucz
19. jún 2009

bebel u nás je to podobne, malá si von zoberie radšej odrážadlo, alebo kýblik s kriedami. Káru berieme už len na ozaj dlhšie trasy. A nie sú už také mini, však o mesiac majú tiež dva rôčky

dadulka2000
19. jún 2009

babky moja mala este stale kludne sedi v kociku, a to bude mat v oktobri uz 3 roky 😎 ...sranda co? vybeha sa v parku a potom ked idem spat domou tak si tam bez problemou vlezie. 🙂 je to najlepsie,...ako ju potom nosit,... ved uz nema 3.5 kg 🙂

lopezka
19. jún 2009

ahojte,
no opat vas zdravim po par dnoch, uz sem nejak nestiham chodit 😖 😠 v praci nehrozi a potom ked som uz doma, tak som vacsinou rada, ze nemusim cumiet do compu 😀
tazko mi byva kazdy den .....blinkala som naposledy v pondelok 😅 ale tazko od zaludka mi je skoro stale ......a po par krokoch sa zadycham ako starenka 😀 😅

baby z blavy, pripadne aj z dialky, idete zajtra na Pochod ? 😅 😀

janka1
19. jún 2009

zienky co je s micicici bola ona nakoniec u toho dr. ci nie , neviete co je s nou niektora????

janka1
19. jún 2009

olienka jeeej blahozelam aj k narodkam aj ku chrustikovi 😵 😵 😵 😵 hned ma clovek lepsiu naladu 🙂

weronikla
19. jún 2009

Ahojte 🙂 Olienka gratulujeeem, vsetko naj, naj, naj, nech ide vsetko tak, ako si zelas 😉
Minix, ja mam tiez svadbu v septembri a som zvedava, 22. tyzden, to uz aj mozno nieco bude.. Ked sa tak na seba teraz pozeram, tak asi aj ano 🙂 Ako si na tom s pripravami a vsetkym okolo toho???
Ja som dnes nespravila skusku, ale aspon v BA neprsi a duuufam, ze dnes ani nebude 😎 Tak pekny vikendik..

simbbaa
19. jún 2009

MINIX AHOJKY... 🙂 no ja som sa vydavala v siestom mesiaci a dva tyzdne myslim 😅 no tak nam to vyslo...kedze sme boli v zahranici a svadba sa skor nedala..no ale ako bolo na svadbe ? 😝 no brusko bolo uz dost velke co sa siat tyka tak som mala stastie jedine jedny mali na mna..naozaj aj to som ich ledva v zadu zaviazala.. 😅 ale vsetci tvrdili ze som bola zlatucka nevesticka 😉 no ale co sa tancovania tyka nehrozilo..vazsinou som presedela..boleli ma nohy ...sem tam som sa osnazila heh 😝 ale vadilo mi napr strasne nahlas hudba...atd..ako vsetkym tehotnym 😝 no ale nakoniec to vsetko dopadlo aj s redovym ..co som necakala , 😉 takze asi tak ty budes mat mensie brusko takze ty to urcite zvladnes ovela lepsie ako ja 😉 drzim palce a blahozelam🙂

simbbaa
19. jún 2009

weronika ahojky🙂vsimla som si ze mas v albume tu zahadnu tabulku heheh mozes mi nan poslat link?len tak pre srandu... 😉 😀 dakujem🙂

gucz
19. jún 2009

ahojky
baby už rozmýšlate aj nad menami pre bábenko??? My nemáme zatiaľ nič vybrané a myslím že vyberanie bude ťažké. Mne sa páči pre dievčatko Hanka a pre chlapca asi Miško, ale MM s tým vôbec nesúhlasí, ani jedno ani druhé sa mu nepáči.... 😒

olienka12
19. jún 2009

gucz ja mam meno pre dievcatko vybrate uz velmi davno. Ked to bude princezna bude jednoznacne EMA aj keby mala mat narodky a meniny v jeden den 🙂))) no a chlapcek bud Michal alebo Martin 🙂) priklanam sa k Miskovi,uvidime ako sa nam podari otecka predsvedcit 🙂))pretoze ani jemu sa to meno velmi nepozdava hehe

k.a.t.k.a.
20. jún 2009

Dobre ranko 🙂

toto počasie je uplna katastrofa, zaspavala som s bolesťou hlavy a aj som s ňou vstala 😝

plivit
20. jún 2009

dobre ranko vsetkym 😉 no vyzera to na poriadne upršany cely víkend 😒

antoniab
20. jún 2009

ahoj baby
dnes vas len pozdravim uz zapar hodin cestujem ale stim pocasim ste ma nepotesili ☹ no nejak to prezijem i ked som sa tesila na teplo 😉
ja som dnes vstala tiez z hlavou bolavou tak neviem neviem 😝

weronikla
20. jún 2009

Dobre ranko 😉 Katka, ja tiez tak, dost desneeee a to ma caka este cesta autobusom do Prievidze 😝
Jedine, co ma potesilo, bol krasny sen.. Snivalo sa mi o porode, ktory prebehol rychlo a v podstate aj bezbolestne (keby to tak aj naozaj bolo 😉 ) a narodil sa nam kraasny chlapcek, ale ten pocit, ked som ho prvykrat drzala, aj v tom sne bol uuuzasny 😵 Ja mam vybrane meno Matej a Anna, ale aj Matilda sa mi paci (to vsak priatel odmietol)..
Simbbaa, kludne si tu tabulku stiahni z mojho albumu 🙂
Tak nech nam toto pocasie rychlo zmizne prec a nech je pekneeee...

babush
20. jún 2009

Caute maminy
vahala som ci sa sem mam vobec lognut, ale hormony ma presvedcili, ze ano 🙂 Pisala som aj do temy januarovky 2010, ale tam je to mrtve, tak skusam aj tu.
Cakame nas vytuzeny prirastok 26.1. po dlhej a namahavej praci hehe...a som rada, ze su tu taketo temy..aspon sa nebudem citit, ze ma nikto nechape, ze? male som uz videla v 5. tyzdni na sone a buduci tyzden si ho idem obzriet znovu.Knizku este nemam, a vlastne ani neviem kedy sa dostava. Neviete ako to je? Diky a zdravim vas vsetky

janurka
20. jún 2009

ahoj babush ja som knižôčku dostala myslim že už v 6 tt ale vpisovala do nej udaje až v 8tt ale každy lekar dava knižku inak ... nietory čakaju aj do 10 tt... a v ktorom tt si ty?

babush
20. jún 2009

janurka> som v 8tt ale vcera mi manzel zahlasil, ze bol u mojej gynekologicky (pracovne) a ze som v 9tt....takze som z toho trosku zmatena. Ale buducu stredu sa to dozviem celkom presne ;) a uvidim, ci uz aj knizocku dostanem. Ale hlavne mam kopec otazok, takze sa tesim, ze sa zase niekam posuniem 🙂

mija777
20. jún 2009

Ahojte baby,mate niektora bolesti v podbrusku?Take podobne tym kramovym...Lebo uz asi treti den ma takto pobolieva brucho a neviem,ci to je normalne 😖

cukruska1920
20. jún 2009

Ahoj mija...je to uuuplne normalne 😉 natahuje sa maternica

mija777
20. jún 2009

Diky cukruska,upokojila si ma.Lebo mna uz v praci strasia,ze by ma nemalo... 😠

janurka
20. jún 2009

ahoj mija. mne povedala gynekologička že bolesti v podbrušku su normalne ale nie tie ktore pripominaju menštruačne... ak maš tieto bolesti mala by si ist k lekarovi nech to zhodnoti radšej on-. ja som mala tiež bolesti ktore sa mi nepozdavali a som rada že som bola nasadila mi duphaston a diagnozu v karte mam hroziaci potrat takže si myslim že keby som len sedela doma a čakala tak by som male ohrozila... ale bola som neubudlo zo mna a som kludna zatial sa babu chvala bohu nič nestalo. lekari su tam na to aby oni posudili či je to ok alebo nie...
😉

cukruska1920
20. jún 2009

mija... ja to tiez mavam...napr..teraz bolo tyzden pokoj a vcera ma bolelo a dnes je zas pokoj...takze je to normalne... ale ak chces byt naozaj kludna zavolaj lekarovi... ja sa zlaknem uz kazdeho pichnutia kedze som v oktobri potratila tak to viac prezivam ale inak v pohode 😉

mija777
20. jún 2009

Sem-tam ma v nom aj popichava.Momentalne v nom pocitujem take napatie 😒

janurka
20. jún 2009

popichavanie v podbrušku je normalne ale určite nie su normalne menštruačne bolesti... to určite nie...

cukruska1920
20. jún 2009

no ked su to krce ako pri menstruacii tak urcite to normalne neni ale ked su to len take slabucke bolesti tak to normalne je... ale nemalo by to trvat dlho

mija777
20. jún 2009

Je to take chvilkove-za den mozno dokopy 10minut.Krce su to neni,ale zase ani len take slabulinke pobolievanie...V pondelok asi pojdem k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre