Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
30. júl 2009

dorotka mimibazar

dadulka2000
30. júl 2009

babky tu v anglicku byvaju boots fair - take "blsaky" - par krat som bola pozriet a poviem vam ze detske veci su tam za babku, hrby oblecenia (ceny po 30p), hraciek, postielky, kociky,.... a ceny fakt smiesne. vsetko je v super stave, len staci ocistit, oprat.
som povedala ze sa neoplati ani nic nove kupovat v obchode,.... len skoda ze ja nic nepotrebujem 😀

olienka12
30. júl 2009

gucz 150e 😀

dorotkaa
30. júl 2009

Aha 🙂 dakujem...

lopezka
30. júl 2009

olienka, Jane Nomad sedo tyrkysovy ....3-kombinacia 😅 ked si zalozim album o babatku, urcite ho tam dam ....len ho teraz nemam na fotke 😅

olienka12
30. júl 2009

dadulka no ani by mi v UK v obchode nebolo luto kupovat, vzdy som vedela nakupit veeeeela za maaalo 🙂)) s vypredajmi to mate ine ako tu na SR chcela som ist este v septembri do Londyna, ale asi to necham a pojdem uz aj s mimi niekedy, lebo by som nakupila plno zbytocnosti 🙂)

dadulka2000
30. júl 2009

oli, to mas pravdu, tu je bohaty vyber a aj vypredaju sa vymaknut dobre.
ale ja som asi fakt prdla,....alebo chlap 😀 , ja nemam rada nakupovanie,...ak nieco fakt nepotrebujem tak ma to nebavi. ak nieco chcem a viem co to je - tak vojdem a kupim a odchadzam. to moj muz povedal ze som asi ozaj chlap 🙂

olienka12
30. júl 2009

minule som zasla do mimi obchodu a ked som videla tie ceny co pytaju za polske a turecke veci,tak som sa otocila na pate a povedala si,ze moje dieta bude nosit tesco cherokee uniformu 🙂) radsej ako vyhodit tolke prachy za veci,co bude mat par krat na sebe 😀

marushka
30. júl 2009

dorotka - mimibazar 😉 😉 😉

lopezka -aj ja som bola asi ako tvoja segra 😉 ,pozdravuj, 😉 keď sa na mesačného kubka išlo u našich na dedine pozrieť dievčatko, ktoré sa mi špinavými ručičkami vrhlo na kočík, aby lepšie videlo, som skoro vyletela z kože 😀 😀 😀 a skúmala pol dňa škody 😅 😅 😅
a aký má segra kočík?,??

dana333
30. júl 2009

ahojte baby, pozerám, že sa bavíte o nákupoch na nete a v sekačoch. Som rada, že nie som jediná čo jej nevadí nakupovať takéto veci ak sú v super stave, alebo nové. Po prvom baby som prišla na to , že je úplne zbytočne mať veľa vecí, lebo aj tak som používala stále to isté čo sa dobre ľahko obliekalo, bolo pre neho pohodlné a dobre sa to pralo. Ostatné veci mám poodkladané, no keď ich vytiahnem po 11tich rokoch už asi nebudú veľmi in 😠

dadulka2000
30. júl 2009

ahoj danka, ja som malej tiez davala skoro "to iste" (aj lenivostou, lebo sa mi nechcelo ist hore po nove) - stiahla som co bolo na susici a hned obliekla bez zehlenia 😎 . a plno veci ma novych, alebo len raz oblecenych. vela je v neutralnych farbach a preto sa zo zaciatku isto na tom prizivim.

olienka12
30. júl 2009

dani ved doma je jedno ake in alebo nein veci ma babatko oblecene 🙂) ja mam par pletenych svetrikov uz parstorocnych a viem,ze ich vyuzijem tak do kociarika na balkon 🙂)) aj ten moj retrofusak 🙂)

ives77
30. júl 2009

ahoj dievčence hlásim sa z poradne sono mi síce nerobil,ale chvalabohu sú výsledky na tie rôzne choroby ok 🙂

olienka12
30. júl 2009

ives gratulujem velmi

leuk
30. júl 2009

ives 77 gratulujem, mozes mi prosim ta povedat ako dlho si cakala na vysledky? lebo ja som bola na krv v pondelok a uz som z toho aj celkom nervozna...Sestricka mi vraj bude volat, len keby bolo cosi zle ☹

dana333
30. júl 2009

oli aj ja som si dnes pozerala po dlhom čase foto môjho sina keď bol ešte bábo a sama som sa čudovala, čo som mu bola na doma schopná obliecť 😀

dana333
30. júl 2009

samozrejme syna s tvrdým y- a to som učiteľka 😲

olienka12
30. júl 2009

ja som prave vytvorila prvy album taky ozajstny 🙂) az s jednou fotkou,ale bude sa to zaplnat 🙂) a este som probila foto aj na stenu /skenovala som a tlacila/ 😀

minix
30. júl 2009

ahojte, len info do plena, po pondelkovom odbere krvi dnes boli vysledky z tripple a vsetko nam dopadlo dobre, ziadne odchylky. 🙂)

tak sa vytesujeme.

marushka
30. júl 2009

ives - gratulujem 😉 som si nevedela spomenúť, kto mal mať dnes so mnou výsledky.... 😉

leuk, ja som čakala presne týždeň 😉

tak babulky, ja sa pre túto chvíľu lúčim, ideme s s drobcom vykúpať 😎 😎 😎

želám všetkým pekný dník 😉

dadulka2000
30. júl 2009

ives, minix,... blahozelam 😉 , super

ives77
30. júl 2009

leuk čakala som 5 dní a boli.

olienka12
30. júl 2009

minix blahozelam 😉

ives77
30. júl 2009

ooooo a velmi vám všetkým dakujem 😉

leuk
30. júl 2009

no ja som z toho blazon...Asi to robi kazdy doktor inak, sestricka hovorila, ze zavolaju ak bude zle, ale asi to nevydrzim a zavolam ja...Sak to je o nervy, sa zlaknem pri kazdom zvoneni telefonu...

dana333
30. júl 2009

leuk myslím si, že nič tým nepokazíš keď tam zavoláš, pre nich to je normálne, že sú mamičky zvedavé, vždy lepšie ako sa dlho stresovať

ives77
30. júl 2009

neboj sa mne sestrička povedala,že ked vidia,že je zle dozvieš sa to do 3dní takže môžeš byť kludná,ale skús zavolať lebo mne dnes tiež povedala,že vysledky tam boli skôr taj čo ak už máš tam? 🙂

leuk
30. júl 2009

no ved toto ma prave myli...Ja som sa jej pytala, ze kolko to trva a ona mi povedala ze 1-2 tyzdne. Segra mi tiez vcera tvrdila, ze uz by mi asi volali. Este je to k tomu aj zastupujuca dokrotka, moj ma dovolenku, ale to by na veci nemalo nic menit...

dana333
30. júl 2009

ber telefón do ruky a volaj

ives77
30. júl 2009

podla mna tam hned zavolaj zato nič nedáš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre