Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dzobko
16. máj 2010

Zaza, zrejme by sme si v tomto ohlade rozumeli...manzel nedokaze pochopit, ako mozem byt v lete po krk zakryta paplonom...u nas trpi on, neustale mu je teplo....ale co by pre nas neurobil 😀

andykca
16. máj 2010

no my si tiez v dome mozeme kedykolvek prikurit....takze pohodka a tiez pri kupani vyhrejem izbu na max xi

inac aj ja musim byt vzdy zakryta 😀 ale zas zimomrava niesom, takze to je len taky moj zvyk 🙂

zazalienka
16. máj 2010

dzobko, na mňa nemáš.. ja som v Egypte v júli v strede leta vyšla z vody a cvakali mi zuby.. to už sa mi aj domorodci rehotali, že to ešte nevideli.. ja mám proste rada teplúúúčko.. môj muž by mohol žiť vo Švédsku alebo Nórsku.. som mu raz napúšťala vaňu teplotne tak podľa mňa a skoro mu chlpy zliezli.. 😀 😀 😀

dzobko
16. máj 2010

😀 😀 😀
Moj muz sa raz chcel ku mne pritulit pod sprchou...uz je opatrny... 😀 komentoval to slovami, ze preco ho chcem uvarit ako raka, ked on je skorpion

olienka12
16. máj 2010

andy my sme vykurovali pred kupanim prve 3 mesiace potom uz nie ale zajtra asi zakurim 😉
inak ja spim pod perinou a navrch este deka 😉

zazalienka
16. máj 2010

aj môj je škorpión 😎
volala mi matka, že mi dá ušiť perové paplóny.. chvalabohu, tie protialergické srandy sú o ničom .. nie je nad poctivé ošklbané perie 😀 😀 😀

andykca
16. máj 2010

oli noo ja rada prikurim, lebo maleho nechavam holeho dlho nech si to uzije 😀 😀 ale tak u nas ked sa nekuri tak mame cca 20stupnov v dome a to je dost malo na kupkanie...

vy ste teda riadne zimomriavky baby 😀 😀 😀 Zuzi som na teba zvedava ked pojdeme s krpcami plavat ako ta tam bude drgotat hehe

zazalienka
16. máj 2010

Andy, tam je cez 32 stupňov a potom sauna, síce teplota pre detičky, ale vyhrejeme sa... hádam to zvládnem.. prípadne si zoberiem môj ventilátor🙂) ako poistku.. 😀 😀 😀

dzobko
16. máj 2010

Mno, ja som neskutocne zimomriva...dokonca sa vobec nepotim...to uz musi byt, ked vycedim volajaku tu kvapku....
Zaujimave je, ze (vraj) vydavam neuveritelne teplo...ked je mojmu drahemu zimka, tak sa supne pod moj paplon....tvrdi, ze je tam ako v saunicke...pripadne mi ho kradne....a to poznate? odidete na wc, alebo sa napit a ked sa vratite je na vasom mieste zaparkovany manzel? u nas 100% istota 😀

olienka12
16. máj 2010

baby u nas ten vietor silneje hrozny pocit... bojim sa aby krstnej strechu nevzalo minuly rok sa tak stalo po jednej smrsti ☹ ☹ len sa to opravilo poplatalo oh joj

andykca
16. máj 2010

dzobko co siii 😀 moj ani netusi kedy ja odidem a pridem do postele...on tak spi jak zabity 😀 😀

Zuzi xi...super tak potom by si to mala celkom zvladnut 😀 😀

zazalienka
16. máj 2010

práve mi písal kamoš tuto z jednej dediny Vištuk že v rozhlase hlásili výnimočný stav.. aj tu sa mi zdá že fučí viac a viac..
naposledy nám v robote zobralo strechu minulý rok.. len diera zostala a plechy nastreche výrobnej haly nikde..

zazalienka
16. máj 2010

andy to aj u nás.. malý vykrikuje, ja sa s ním rozprávam a Dušan ani nevie kde je sever.. on proste spí a hotovo.. len keby nechrápal 😎 😎

andykca
16. máj 2010

no pekne....ani ma nestraste...aj tu fuci jak blbe...nam tiez minuly rok plechy pobralo a brany otvaralo.... 😖 😖

zazalienka
16. máj 2010

asi pôjdem zaliezť pod ten tenký paplón, hlavne že je protialergický.. čo keď je pod ním zima, ale nebudem mať alergiu..

andykca
16. máj 2010

Zuzi presne tak....aj tento moj ked spi tak spi....a chvalabohuj nechrape (len ked ma alkohol v sebe 😀 )

zazalienka
16. máj 2010

šak mi hovoril že nech ho kopnem keď bude chrápať.. tak som kopla.. jemne.. a zletel z postele až pod radiátor.. a aj sušák trafil cestou.. 😎

dzobko
16. máj 2010

Baby, ale moj chlap pri tom spi...on nevie, ze to robi...najlepsie je, ked mu nadranom zadrnci telefon, on to dvihne a ked sa zobudi, netusi, ze mu niekto volal 😀
Alebo sa uprostred noci posadi a trepe nieco v cudzej reci...potom si lahne a spi pokojne dalej...mam to pestre, ovlada 3 jazyky...suprova je polstina, to si obcas cvrknem od smiechu....hm, obcas aj soferuje zo sna...to ked tuzi po novom tatosovi a zhana infosky na nete a kadetade...fakt kruti rukami, radi rychlosti a pridava plyn...na sranda

andykca
16. máj 2010

baby prave ste ma zabili 😀 😀 lepsie ako particka hehe

zazalienka
16. máj 2010

😀 😀 😀

dzobko
16. máj 2010

zaza ja z teba umreeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
by si mala prispievat do nejakeho humorikonu.....

zazalienka
16. máj 2010

no baby niekedy to tak u nás vyzerá.. minule keď už tvrdo spal, som sa chcela tak prišmajchlovať, že zohrejem sa o manžela a on sa prebral, zľakol sa jak keby videl ducha.. potom som aj kvetinku dostala, že to nebolo naschvál 😎

andykca
16. máj 2010

tak ja idem do postele..bruuuuuuu nocku 😉

gucz
17. máj 2010

Dobré ránečko

vidím že včera tu bolo veselo 🙂 , škoda že som už spala. Ešte stále u Vás fučí? tu stále, otras 😖
mala som ísť ráno na krv, no v tomto počasí a s dvoma deťmi... nehrozí, preobjednám sa o týždeň

tie čo nechodia na FB, tak aj my kúrime, však by tu bolo ako v ladovni. Máme termostat na 22,5 nadstavený, večer som dávala na 23 stupňov. A Zazalienka máš pravdu, tie antialergické paplóny... po dvoch rokoch sú ako placky, tiež rozmýšľam nad normálnymi perinami, i keď ja ich budem musieť kúpiť, mne ich nemá kto ušiť, teda skôr z čoho 🙂

dana333
17. máj 2010

dobré ránko, perfektne ste ma pobavili, tými témami o manželoch a spánku, už dlho som sa tak dobre ráno nezasmiala. U nás je to stále ako keby sa čerti ženili, neskutočne fúka. Nemuseli sme včera prikurovať, lebo máme drevený nízkoenergetický dom a teplo sa udrží, no vraj už nad ránom zaplo kúrenie, čiže musela klesnúť teplota pod 20 stupňov. Teraz tu je príjemne teplo 23 stupňov, lebo už aspoň občas vykukne slniečko a to nám hneď vyhreje dom aj na 26 stupňov. No ten vietor nie a nie prestať. Minulý týždeň sme dávali na terasu rašelinu, že zasadíme trávu, no začalo pršať tak sme nestihli a viete si predstaviť pri tom vetre kde tú rašelinu všade máme- všade len nie na terase, a to jej bolo 5000 litrov. Dúfam, že nevyschne všetka, lebo tá mokrá sa ešte ako tak drží, no suchú už má sused na svojich zemiakoch 😒 ☹ 😎

adros
17. máj 2010

ahojte babulky,

no to je teda poco 😠 a ze maj... no dufam,ze to rychlo prejde a bude pekne, lebo som z toho na nervy. Mala nervna, mna z toho priserne boli hlava...

inak, vcera som dostala prvykrat mrchu, radost velika 😒 Baby aky mala u vas prva mrcha priebeh? U mna to zacalo hned zostra, hotove niagary. Ozik, ake su vase babatke, ked kojite a mate mrchu? Som pocula nazor, ze vtedy su nervoznejsie, je to tak? Ja to zatial nemozem posudit, kedze vcera bolo otrasne pocasie, tak neviezm, ci bola nervna z toho alebo z tej mrchy.

Inak, som sa dobre zasmiala nad tymi vasimi spankovymi prihodami. Inak, aj mne sa stalo, ze MM zaspal v obyvke, ja som vecer prisla k nemu zo spalne a on sa ma tak strasne zlakol, az sa chytal za srdce 😀 😀

Baby, davate babatkam slnecne okuliare? Mna to ani nenapadlo, ale mali sme navstevu v sobotu a kamoska ma malu o 3 tyzdne starsiu od mojej a vraj jej davaju slnecne okuliare, tak som nad tym zacala roznyslat... a davate aj opalvoaci krem na tvaricku? Ci aj na rucky?

dana333
17. máj 2010

adros ja som mala prvú mrchu tiež riadne silnú, ale našťastie bez bolesti, malá nebola nervózna, tiež som sa toho bála. Slnečné okuliare nedávam, len krém 50 na tvár, zatiaľ ju nevystavujem tak slnku, že by potrebovala okuliare.

adros
17. máj 2010

dani, no dufam, ze mala nebude nervna. A krce zatial nemam ani ja, tak dufam, ze ani nebudu. SOm zvedava, ako dlho bude trvat a aky budem mat cyklus. Ked som pre otehotnenim asi polroka vysadila tabletky po niekolkorocnom uzivani, tak som mala pravidelny cyklus, takze som zvedava, ako to bude teraz..

dana333
17. máj 2010

no ono ešte teraz nemusí by pravidelný ak kojíš, možno znovu dlhšiu dobu nepríde, čo by mi aj vyhovovalo

ketkous
17. máj 2010

ahojte,aj ja som sa z chuti pobavila na tych historkach o spankovych procesoch manzelov 😀 😀 inac aj moj je otuzily skorpion 😀
No aj na tych slnecnych okuliaroch som sa pobavila,predstavila som si nasu Bibi s okuliarmi... 😀 😀 to aj take mini uz predavaju?ja davam tiez len opalovaci krem na tvar 50 ku faktor.
Menstruaciu som este nedostala,ale pocula som,ze aj mliecko ma vtedy troska inu chut.Ale zatim neviem posudit.
Ozaj baby,kde Vam deticky doobeda spinkaju?mne sa velmi osvedcilo spanie pri otvorenom okne vo vanicke z kociara,no par krat som skusala aj normalka v postielke, ale tam vyspi max.hodinku.Coskoro prejdeme na sportiak,tak ju chcem naucit na postielku 😒 ked tu vanicku uz odlozime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre