Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zuzul30
8. jún 2010

Hurbanka to myslíš asi fitklub, že? Tak potom sa možno stretneme 😉 ty poznáš niekoho kto tam chodil?

aurra
8. jún 2010

ano myslim ten fitklub, poznam dievcata co tam chodili plavat, aj jedna kamaratka teraz chodi so synom a predtym so starsou dcerou

anawi
8. jún 2010

ahojte, tak konecne mame pekne slnecne pocasie 🙂 no ale dnes bolo poriadne horuco, baby ako obliekate drobcov v takych horucavach? Mozem jej dat len bodinko s kratkym rukavom a polodupky?
kedy budeme ockovani my to neviem lebo sa nam stale hoji ramienko po ockovani TBC, ale tiez mam z toho obavy, lebo aj nasa prve zle znasala. @zuzul30 nasa tiez strasne plakala aj tri dni po ockovani, tak a mam na co tesit ☹
@lili213 my sme mali pred dvoma tyzdnami na poradni 6,3 kg 🙂 Kolko mame teraz netusim 😉

andrejkaz
8. jún 2010

zuzul30 my sa tiez chystame plavat,ale este neviem ci zacneme v septembri alebo to nehame az o rok na jar 🙂
rozpravala som sa s nejakymi mamickami co tam chodili a tiez si to tam pochvalovali 🙂

danteska
8. jún 2010

kazde dieta je inak velke..Sebastian je dlhy asi to tatinkovi 😀 a 8kg ma asi preto ze sme na UM...neviem.. dnes som ho odfotila,nedalo mi to 😀 obliekla som body s kratkym rukavom,nohavice alebo dupky,dnes bolo horuco...

lili213
8. jún 2010

Viem ze kazde je ine, ten moj je asi tiez po tatinovi 😀, my uz prikrmujeme, ale vysledok zatial ziadny 🙄 Sebastianko je krasny smejko 🙂, dnes bolo horuco dala som mu tricko a 3/4 nohavice.

danteska
9. jún 2010

dobre ranko,no maly je smejo,ale nie ked ho fotim 😀 tak vcerajsie fotky su moj ulovok 😝 dnes bude zas horuco.. ale to je dobre..lili adamko je tiez zlatunky,krasne drzi hlavicku-sice som videla len tu fotecku ale anjelik 😉

lili213
9. jún 2010

dobre ranko, Adam je tiez taky, ked uvidi fotak tak je po usmeve 🙂 , dakujem 🙂 na tej totke mal 3 mesiace

danteska
9. jún 2010

tak to je sikulka 🙂 nooo sranda je to..tak by som chcela viac fotiek s usmevom,ale neda sa.aj toto sme mu robili somarinky aby sa zasmial a podarilo sa 😀

lili213
9. jún 2010

tu je jedna z usmevom 😀

lili213
9. jún 2010

oprava s usmevom 😀 😀 😀

jitta
9. jún 2010

Dobré dopoledne, i u nás je veliké teplo, mm už napouští a čistí bazén, aby sme ho využili. my dneska byli ve školce, adélka ještě nechodí, až od příštího týdne,ale fotili se,tak jsme tam zajeli a pan fotograf vyfotil spolu, tak se moc těším až budou fotky vyvolaný... Při čekání na fotografa malej ve školce ležel na zemi a a stále se přetáčel na bříško, už mu to jde krásně 😀

lili213
9. jún 2010

jitta tak to ste, ale sikovny 🙂 , my este nedokazeme zavadza mu hlavka a potom je vykruteny ako § 😀

jitta
9. jún 2010

@lili213 děkujem, já byla taky překvapená, doma mu to taky nešlo, jen asi 2x a to bylo viceméně tím,že byl v mojí posteli na polštáři, takže byl jakoby hlavou dokopce. Ale ve školce ležel na zemi na dece,já se otočila na děti, zpátky na něj a on ležel na bříšku, tak jsem koukala jako blázen a pak se už přetáčel pořád, jak se mu to zalíbilo 😀

jitta
9. jún 2010

@lili213 uvidíš, že se ani nenaděješ a tvůj Adámek to taky bude umět , našemu Pavlíčkovi taky vadila ručička,ale oni na to přijdou 🙂

danteska
9. jún 2010

@jitta teraz mam maleho na deke na zemi a pretaca sa stale..dodnes mu to neslo moc,zavadzal si s rukou ale co robi dnes to je uzas 🙂
@lili213 to pride zo dna na den a pojde to 😉 Adamko je krasny,zlatucke babatko 🙂 pekna fotka

jitta
9. jún 2010

@danteska asi se spolu domluvili 😀

lili213
9. jún 2010

vyskusam ho aj ja dat na zem na deku a uvidim 🙂, asi sa vazne dohodli tie vase deticky 😀

anawi
9. jún 2010

ahojte, pozeram ze sa vase deticky pretacaju na brusko jedna radost 😉 a nasa stale nic 😒 otoci sa nabok a dalej nejde, tiez skusim dat zajtra na zem na deku 😀

danteska
9. jún 2010

baby,ja som v šoku čo to moje dieta vyvadzalo dnes.na zemi sa mu dobre odrazalo pätickami,uzasne sa pretaca,stale som odbehovala z kuchyne ho pretacat spät na chrbat a kym som prisla do kuchyne uz bol na brusku..unavil sa a super spinkal..
@jitta noooo asi nejak telepaticky 😉

babush
9. jún 2010

noo aj nasa Leus sa este nepretaca. Na deke byva dost casto...ale tam ju zatial nic nemotivovalo na pretocenie. Maximalne sa pretoci na bok, ked ju idem kojit a je uz vyhladovena 😀 😀 Ale neriesim to...ona si sama urci pre nu ten najvhodnejsi cas. Dufam, ze to nebude, ked bude mat 18 hehe
Zato od vcera pusta krasne bublinky zo slin a velmi sa jej to paci 😎

danteska
10. jún 2010

@babush jasne ze to pride.kazde vie kedy,ma svoj cas 😉 ja netusim co maleho motivovalo aby sa tocil,aspon ale viem ze to nie je nahoda,lebo sa mu to paci aj dnes 😀 akurat ze to robi aj pol hod po papani takze nestiham plienky pod nim menit 😀

lili213
10. jún 2010

pekny den 🙂
na deke sa mojmu Adamkovi nezadarilo otocit, takze ako hovorite nenaslal jeho cas 😀 , dnes je krasne takze ideme zase na prechadzku, lebo vonku sa nam najlepsie spinka.

andrejkaz
10. jún 2010

lili my sme boli dnes v poradni a tiez som bola nestastna,ze sa maly neotaca,ani na zemi ani v postielke no proste vobec a dr. vravela,ze to nevadi,ze este ma cas a navyse Matejko je vraj dost tazky na svoj vek (ma 7280g) takze taketo vacsie deti sa trochu neskor zacinaju otacat,tak sa tym trapit nebudem 😉 a ked pride spravny cas aj on sa otoci 😀
inak nam kazala zacat prikrmovat od ukonceneho 5teho mesiaca aj ked je maly len kojeny a vraj treba zacat davat lepok medzi 17tym a 24tym tyzdnom tak idem studovat ako 🙂 tieto prikrmy su hotova maturita,kojenie je super,nemusim nic riesit 🙂
a k tomu spanku-my vonku v tomto teple skoro vobec nespime max.tak 20-30minut 😖

anawi
10. jún 2010

ahojte, takze ani nasa sa neotaca ani na deke na zemi 🙂 nevadi, neriesim to, ako pisete, ked pride spravny cas tak sa otoci 😀 dnes sme po poradni a mame 6500g a aj ockovanie 😒 Som zvedava ako to zvladneme, dufam ze lepsie ako minule ☹ @andrejkaz ja sa tiez chystam prikmovat od ukonceneho 5 teho mesiaca, cize od buduceho tyzdna. My sme na UM a studujem tiez tie prikrmy 😀 Ale snad to neni az take zlozite ako to vyzera 🙂

lili213
10. jún 2010

andrejka my mame 6,5 kg, na jeho vek asi menej, tak sme zacali z prikrmovat od 4 1/2 mesiaca a uz pekne papka 😀 , bat sa nemusite pre mna je to vyhra 😀 , ja teda este stale kojim, ale je to strasne od 2 mesiaca s nim len bojujem lebo velmi moje mliecko nechce ☹ .

danteska
10. jún 2010

ja prikrmujem uz od ukonceneho 4.mesiaca..od narodenia je na UM,takze som necakala..vsetko je super,je zlaty akurat zeleninu papame s hroznym placom a krikom,prestala mu chutit... 😖

andrejkaz
10. jún 2010

no mne sa do tych prikrmov moc nechce,ked si pomyslim,ze budem musiet stale nieco "varit" pre drobca a stale so sebou vlacit kadejake kelimky ked niekam pojdeme 😒 takto som ho pekne nakojila a bolo...vacsinou som cez den mala vzdy dost mliecka,vecer som mu davala odstriekane z flasky aby som mala istotu ze sa dobre najedol....pre mna je toto kojenie dost pohodlne....ale nejako to zvladneme aj my 😉
este sa chcem spytat na ten lepok,uz davate drobcom?

lili213
10. jún 2010

danteska maly zasa oblubuje len zeleninu, maso velmi nechce 😒, uz som rozmyslala ze prejdem na UM.
andrejka ja ked idem niekam von na dlho tak mu zoberiem mlieko s kasou a mam pokoj 🙂, ale ty ho mozes pokojne nakojit 🙂. Ja davam prikrm len na desiatu a obed. Lepok som este nedavala.

jitta
11. jún 2010

Dobré ráno, u nás má být dnes až 36 °C, ani se na to netěším, máme totiž i doma příšerné teplo a malý byl z toho včera chudák moc mrzutý, kojila jsem ho skoro každou hodinku až hodinku a půl,aby neměl žízeň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre