Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

nella1
17. jún 2010

@olienka12 v miestnosti mam vzdy zastrete bez toho by to ani neslo mame slnecny byt a k veceru ked sviti slnko vyzera to tam ako cez den tak zastierat zastieram automaticky

kalianka
17. jún 2010

anawi - ja maleho natieram takym gelom od Chicoo specialne proti komarom. Je to od narodenia - 0+. Skus. Je to na cisto prirodnej baze, je to take vonave 🙂

danteska
18. jún 2010

a mame po peknom pocasi... 😒 dnes je zamracene na 3 dni asi..

lili213
20. jún 2010

Ahojte 🙂
hlasim pokrok Adamko sa tento tyzden zacal pretacat na brusko 😀 a aktualne fotky

danteska
21. jún 2010

@lili213 no super,gratulujem 😉 maly je chutnyyy

lili213
21. jún 2010

Dakujem 🙂

anawi
21. jún 2010

ahojte, hlasim sa po dlhsom case. 😉 Vobec som nemala cas sadnut za pc. Mala ma tri dni horucky okolo 39 a hnacku, k tomu plac ☹ Ja neviem ci sme niekde prechladli alebo nam ide zubok. Boli sme u dr. a nic nezistila, tak povedala ze mozno zubky, uvidime. Dufam ze to nejak zvladneme.
@lili213 aj ja gratulujem, nasa zatial ziaden naznak 🙂
@kalianka dakujem, uz som kupila ten gel 😉

lili213
21. jún 2010

@anawi dakujem a zelame skore uzdravenie, my sme si cez teploty presli pred 2t. ☹
Aj Nikolka sa ti zachvilu zacne otacat, ked to budes najmenej cakat ta prekvapi 🙂 , Adam je strasny lenivec a zvladol to 😀

danteska
21. jún 2010

@anawi mozno zubky...nam sa pomaaaalicky spodne prerezavaju..uz ich je trosinku vidiet,aj ich citim ked prejdem po dasienku..zatial zvladame bez teploty,ale je mrzuty..sice dnes bol vynimocne dobry,v kociari mi spal od 14tej do 17tej-takto nespal uz 2 mesiace..to bolo prekvapko.ale mozno preto ze bolo chladnejsie tak sa dobre spalo.drzim palce aby ste to zvladli a cim skor sa vyliecili ak to nie su zubky...

deda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anawi
23. jún 2010

dakujem baby 🙂 uz sme druhy den bez teploty tak to uz snad bude lepsie aj ked je stale strasne nervozna. Zubok ziaden tak neviem. Vcera rano sa jej vyhodli vyrazky po celom tele a odvtedy nema teploty 🙂 @danteska tak to ti pekne spinkal, nasa aj ked mala teploty nic nespala 😀

danteska
23. jún 2010

@anawi no ved odvtedy uz tak nespal 😀 a zubok sa uz prerazal-ked tuknem lyzickou tak cinka 😉

lili213
23. jún 2010

@danteska gratulujeme k zubku 🙂 u nas ziadny naznak 😀

kalianka
24. jún 2010

ahojte, tiez sa hlasim po case, nijaky pokrok, maly sa v noci budil kazdu hodinu. Som dolamana. Baby, co davate uz papkat drobcom?

jitta
24. jún 2010

Ahojky
@danteska taky gratulujeme k prvnímu zoubku. u nás zatím nic.
@kalianka malý bude mít 3.7. půl roku a zatím jen kojíme, v noci bývá vzhůru většinou 2x , výjmečně i 3x

anawi
24. jún 2010

@danteska tak uz mate zubok, super gratulujem 😉 @kalianka my papame zeleninku na obed, rozne kombinacie mrkva, zemiak, karfiol, kalerab, co ma napadne to namixujem 😀 mliecko uz na obed nedavam 😉

danteska
24. jún 2010

dakujem maminy 😉 prvy zubok je skoro,dalsie mozno aj o 2 mesiace...ktovie..
@kalianka ja tiez ako anawi-zeleninku mixovanu-ale kedze to nechcel papat tak som vymyslela ze zmixujem uvarenu zeleninu,na kasu,pripravim si aj mliecnu kasu od Nestle co je a malemu dam najprv lyzicku kase-je sladka,potom aj 3 lyzicky zeleniny,zas kasu troska a tak to funguje-zatial...napraska sa riadne..aj banan a jablko uz mixujem-na olovrant,alebo zas tu kasicku-2x vynechavam mlieko..rano a na desiatu ma mlieko,obed zelenina,olovrant ovocie alebo kasa,vecer mlieko...

danteska
24. jún 2010

tek kase k zeleninke len trosku,aby mal aspon 130ml zeleniny a trosku kase...nie moc,len aby mal nieco na "popravenie chuti"..takto ho musim klamat..

lili213
24. jún 2010

pekny den 🙂
ja davam malemu na desiatu nejake ovocie rozmixovane, kasu alebo bielu activiu. Na obed zeleninku rozneho druhu aj s masom, na olovrant kasu do flase alebo mlieko a vecer kojim 🙂 . Od vcera som zacala davat aj lepok.
Konecne tu je zase krasne pocasie tak sa tesim 😀
Danteska hlavne ze mu chuti 😀

danteska
24. jún 2010

@lili213 uz davas mlieko len 2x? aj ja som rozmyslala..bielu activiu Ti spapa?ja som skusala milacika-no to mu strasne chuti..ale bojim sa casto mu ho davat..len 2x mal..ale tiez uz by som chcela aby mal mlieko len rano a vecer postupne..

danteska
24. jún 2010

@lili213 z ovocia som davala zatial len banan a jablko,ale doma sme mali maliny tak uz som aj tie pridala a vcera mal broskynovu vyzivu detsku..zatial ok,ziadna alergia 😀 lepok je v com obsiahnuty?

anawi
24. jún 2010

baby to ovocie davate surove alebo ho nejak varite? 😅

lili213
24. jún 2010

@danteska mlieko UM mu davam len na olovrant a potom ho uz len kojim vecer, pripadne v noci a rano. Activiu som mu trosicku pomiesala z vyzivou a chutilo mu to 🙂, milacika som mu este nedavala.
Vyzivu som mu uz dala asi kazdeho ovocia a zatial nemal alergiu 🙂 Do marhulovej vyzivy som mu rozdrvila marina keksiky chutilo mu to 😀 to obsahuje lepok, pripadne cestoviny a vymenim mu bezlepkovu kasu za taku co lepok obsahuje. 😀

lili213
24. jún 2010

@anawi rozmixovane surove alebo vyzivu.

danteska
24. jún 2010

@lili213 nooo super,vdaka.activiu skusim 🙂 som sa pytala ci to spapa lebo je to kysle,ale s vyzivou to je dobry napad 😉
@anawi ovocie surove iba..

danteska
24. jún 2010

ja davam jablko,banan a piskoty-idem pozriet ci to obsahuje lepok 😀

danteska
24. jún 2010

na piskotach nepisu ci obsahuje,ale asi ano ked je to z psenicnej muky..

anawi
24. jún 2010

dik, tak nasadime aj ovocie 😀 skusala som aj kasicku, robila som taku redsiu na noc do flase ale papala to len tri dni a uz to nechce, neviem preco. Skusim spravit hustu na lyzicku. @danteska ja mam tiez kasu od Nestle ale vzdy sa mi tam spravia hrudky ked ju zarabam, tebe sa nerobia?

lili213
24. jún 2010

@anawi aj ja davam tu kasu a robia sa tam hrudky tak to este rozmixujem a je to lepsie.
piskoty by lepok mali obsahovat, marina keksy sa rozmocia v tej vyzive a ma to hustejsie 😀

anawi
24. jún 2010

@lili213 vidis to ma vobec nenapadlo rozmixovat kasu 😀 dobry napad 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre