Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

marketakra
1. jún 2009

Je magdal1 to jsem rada, ze t nejsem sama kdo ceka treti 🙂

marketakra
1. jún 2009

prdecek nechci Ti kazit radost, ale nevolnosti do konce tretiho mesice jsou jen ciste teoreticke. Ja je u prvniho mla 4 a u druheho 6 mesicu ☹

prdecek
1. jún 2009

marketakra: to snad už přežiju, kvůli mimískovi 🙂

minix
1. jún 2009

micici, tie bolesti mam aj ja...mala som to aj vcera poobede, ale potom mi to preslo, tak neviem...ale poviem pravdu, odpocivala som, relaxovala a namahala sa az k veceru, ked to preslo. 🙂)

6 mesiacov nevolnosti? to sa ako da? vydrzat myslim.... :((

naty
1. jún 2009

6 měsíců....... ☹ ...tak to tu diplomku nedodělám nikdy..... 😔 .....třeba budu mít štěstí... 😵

marketakra
1. jún 2009

doufam, ze to tentokrat bude lepsi 🙂

ives77
1. jún 2009

ahojte dnes je asi zlá konštalácia hviezd ja som zo seba dostala aj vodu je mi hrozne zle mne pri prvom tiež bolo zle 5mesiacou a ešte aj pred pôrodom som vracala dúfam že teraz to bude lepšie.

micicici
1. jún 2009

minix, no to robis dobre ze oddychujes. ja musim rano vstavat do prace, ale robim v kancli, takze sa to da, kedze cely den sedim za pc. este dobre ze nemusim s cakanom kopat 🙂

6 mesiacov nevolnost? moja kmotra vracala az do porodu, tak sme na tom este dobre...

drobec123
autor
1. jún 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola tak neviem kto sa pridal ale samozrejme gratulujem !
mam uspesne za sebou 4dnovy pracovny vikend. dokonca mi bolo lepsie ako dnes ! spala som tak 3-4 hodiny kazdy den a na moje pocudovanie som to zvladala uplne v pohode. dokonca aj let tam aj naspat bol ok. tak teraz len dufam ze kedze sa mam tak dobre, ze je vsetko v poriadku. idem vo stvrtok na kontrolu tak potom dam vediet. to by som uz mala mat aj vysledky prvych odberov za sebou.

boncusik
1. jún 2009

🙂 ahojte holky 🙂

prajem pekný pondelok 🙂
ja sa pridávam k ostatným babenkám , že dnes ma akosi viac trápia tehu príznaky, pobolievanie podbruška + pocity na grcajznu ☹

mona27
1. jún 2009

ahojky,zdravim vsechny tehulky!Tak uz konecne zitra jdu na kontrolu k doktorce!Doufam,ze bude vsechno v poradku!!!
Posledni dobou jsem jak prejeta parni valcem,byvam strasne unavena a taky se mi dost mota hlava!Preji vam pekny zbytek pondelniho dne holciny 🙂 !

minix
1. jún 2009

ja si musim na kontrolu este pockat dva tyzdne....ale sla by som oveeeeela skorej 🙂)

prave mi zacalo byt troska blbo, tak som si dala koliesko korenenej salamy a tusim to preslo....co vam zabera na blbe stavy?

uz vam niektorej aj rastie brusko? 😉

dinduska
1. jún 2009

ahojte kocky tak aj mi uz mame za sebou sono dnes.srdiecko bylo a babenko sa hybe.foto mam v albume 😉

minix
1. jún 2009

dindus, fotila si si obrazovku? doktorko nemal nic proti? 🙂))
prave sme dnes v inej teme riesili, ze ci sa za obrazky z UZV plati...a ked sa bude platit, preco si to takto neodfotit? to je dobry napad.. 🙂)

alikaa
1. jún 2009

Ahojte, tak aj ja by som sa k vam rada pridala. Tusim tu z vas vsetkych pojdem rodit najneskor 🙂

dadulka2000
1. jún 2009

caute kocky, ako sa dari? aj u vas je tak krasne a horuco?? (asi provokujem, co??) 😝
Dinduska,.... super.
vitam nove tvare 🙂
pekny den vsetkym,... a zajtra sup-sup do prace
😎

ives77
1. jún 2009

ahoooj,bože baby aj vy ste také unavené ako ja? ja dokážem o 6tej zaspať spím do 7mej a o 9tej sa mi zase drieme hrúza však ja si prespím celé tehotensvo

markee
1. jún 2009

Ahojky,tak jsem doma od mamky. Malou jsem odvezla k babičce a jela s bráchou za mamčou. Mamka se cítí unavená a bolavá z toho jak pořád do ní něco píchaj. Ale jinak říkala,že by šla domu. Což jí věřim,ale ať doktoři už s ní konečně něco dělaj. Za těch x let se nestarali,jen kecali a pak to dopadne tak,že mamka sebou švihne v práci. Chjo.Jinak už není na JIPce,ale na klasickém pokoji a je tam zatím sama,takže má klídek.
Jinak se tu udělalo hezky,sice když se schová slunce tak je zima,ale jinak je venku příjemně a moc.

janka1
1. jún 2009

ahoojte tak po dlhom vikende som tu opat 😉 🙂
mame sa fajn dnes sme boli na dalsie sono a kontrolu vsetko OK 😵 😵 😵 sa tesakujem foto mate v albume 😵 😵 😵 uz mame aj nozicky aj rucicky 🙂 🙂 🙂

naty
2. jún 2009

Dobré ráno,
Janka gratuluju!!! Je to brouček!! 😵

janka1
2. jún 2009

dobre ranko 🙂
takze som bola dnes uz aj na endokrinologii na kontrolu super je vsetko ok 😉 😵

naty dakujem je to pekna fotocka aj my si ju doma obzerame stale je to taky maly zazrak prirody no vytesujeme sa ako deti 😀 😵 😵 nadherny pocit vidiet malinke v takej forme 😵 😵 aj ked to ma este len 2,5cm a uz taketo vecicky rucicky, nozicky 😵 😵

naty
2. jún 2009

ale už to vypadá jak človíček a ne jako krevetka... 😀

janka1
2. jún 2009

veru veru zacina to mat tvar 😉 🙂 formu 🙂
jeminee mne sa taak zacalo ckat , ale strasne a nahlas 😀 😀 este ze som v praci sama 😀

boncusik
2. jún 2009

dobré ráno holky 🙂

ja som včera začala zase krvácať ☹ takže stres totálny, rýchle na gyndu ale naštastie babenko je v poriadku, srdiečko mu bije 🙂 je tam zase ten hnusný hematom 😠 takže zase doma a kludový režim, čo už musím to vydržat len nech babeno je v poriadku

janka1
2. jún 2009

boncusik tak to mi je luto,ale co som tu citala o tych hematomoch tak sa pekne vstrebali casom a babenky to dotiahli do uspesneho konca 😉 a hlavne klud , pohodicka a ako pises oddych 😉 drzim palceky nech to vsetko prejde a bude ok 🙂

prdecek
2. jún 2009

janka krásný drobeček 🙂 to už dělají ultrazvuk přes břicho v 10tt? nebo vaginálně?

boncusik, to bude ok, hlavně odpočívej!!!

alikaa
2. jún 2009

Ahojte, presne na to som sa aj ja chcela spytat. V 5tt ma lekarka vysetrovala vnutornym ultrazvukom. Mi to bolo divne, nema sa tam vytvarat ta zatka? Buduci tyzden by som mala byt v 7tt, ako vas v tomto tyzdni vysetrovali, ked ste isli na kontrolu?

A celkovo by som sa vas rada spytala aka bola u vas prva navsteva u Dr. lebo moja mi v tom 5 tt povedala, ze je este na vsetko velmi skoro, iba mi urobila ten vnutorny ultrazvuk a objednala o 2 tyzdne na krv. Pytal/a sa vas Dr. na rodinne choroby alebo predispozicie a tak? Ja som citala, ze prva navsteva u lekara by mala byt najdlhsia, lebo sa spisuje vsetko mozne o zdravotnom stave, aby lekar vedel ake komplikacie mozu nastat v tehotenstve a aby tomu vedel predist. Tato moja Dr. sa mi zda, ze ju nic nezaujima.

A uz mate tehotenske knizky? Kedy sa to dava?

prdecek
2. jún 2009

alika, moje první návštěva byla taky krátká, tak 5minut. Těhu knížku bych měla dostat příští týden, to je vždy na doktorovi 😉

amisa
2. jún 2009

alika ani j nemam este nic d lekara napisal mi papier do roboty aby mi dali ine zaradenie a poslal ma dmov ze je este skro ze mam prst iba ak budem mat krce alebo krvacat..na prve vysetreie a krv idem az buduci tyzdne..
takze somnou trochu nervy hraju ci je vsetko v poriadku. 😒

plivit
2. jún 2009

dobre ranecko dievcata 🙂
boncusik drz sa a setri sa
janka1 gratulujem ku krasnemu babetku 😉
alikaa prva navsteva by mala byt trochu dlhsia ale zavisi to od lekara a UTZ sa robí vaginalne je to normalne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre