Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
17. aug 2009

Nieee micici robia tam dvaja lekary dankovcik a dr. Muranska...abaja su skvely...neboj maju rovnaku ambulanciu oni sa tam striedaju podla toho ako maju pacientov , pretoze Dankovcik robi aj v nemocnici...atd...ma toho vela!

No Antonia 😕 😕 ...tak to som teraz z toho dost v soku....co ktomu dodat 😕 ..
mam taky pocit ze ked ostanem na SVK tak to bude pre mna a male lepsie.... 😕 😔

eva3107
17. aug 2009

Tak tak micici 🙂

eva3107
17. aug 2009

Tak tehulky na dnes sa s vami lucim....tak ja uz idem domov z prace.... 😉

Zajtra som tu opat...pokial bude vsetko v pohodke.. 😅

janka1
17. aug 2009

ahoojte zienky 😉
my sme boli opat v Mdadarsku , prve sme dosli bolo uzasneeeeee a mali sme vybornu particku , tak nebolo kedy nai na NET 😉 😀
cistala som par stran dozadu zda sa vsetko OK co ma tesi a blahozelam vsetkym k narodkam , ktore oslavovali 🙂

zakztra do praace sa mi nechceeee 😒 😒 co uz do novembra vidrzime nejakoooo 😉

boncusik
17. aug 2009

nedočkava gratulujem k narodkám 😉

ja patrí medzi tie staršie prvomaminy, mala som tento rok 31 😀 ale ako napísala nelly všetko má svoj čas 😅

ja som musela dne skor ist z roboty, prišlo mi strašne zle, malý kopal ako keby skákal na trampolíe, búšeilo mi srdce a celé telo sa mi chvelo, na hrudníku som mala nejaké zášklby svalstva no hrôza 😖

ale po ležaní v posteli a 2tbl magnesia to ustupilo 🙂

inak ja cítim mimčo uplne zretelne, ked ležím a pozerám na brucho tak sa mi aj vydúva v mieste kde kope, je to strašne milené 😀

roxy_1
17. aug 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... tak schvalne mrknete kolik uz tam mame holcicek 🙂

marushka
17. aug 2009

jéj, ahoj janka, som dnes veru rozmýšľala, že som ťa tu dlho nevidela 😉

aj naše pohyby dostali dennú pravidelnosť, tak som happy 😵 😵 😵

roxy - ja tiež chcém...no, uvidíme budúci týždeň po morfologickom.... 😉

sisipetka
17. aug 2009

pekny vecer zelam, tak som sa na chvilu odtrhla - pozerame atletiku a troska surfujeme 😉
Citam, ze levic je tu naozaj vela, aj ja som jedna 😀
Mici, neboj coskoro uvidite i pohlavie a brusko je super 😉
Roxy pekna tabulka, ale nas tam je pozehnane 😵

janka1
17. aug 2009

marushka uzivame si prazdniny ako len vieme 😉 ked sme uz na tu dovcu k moru nesli 😀

roxy dopis aj nase meno Oliverovi do tabulky 😉

lopezka
17. aug 2009

weronikla, tak my 19.9.2009 😀 ....vybrali sme ho nahodou a az neskor sme sa dozvedeli, ze celkom obsadeny termin, ze vraj skoro magicky datum 😀
saty mam take celkom jednoduche, len dufam ze mi dovtedy nejak dramaticky nevypukne brusko a oblecem ich 😀 samozrejme, nech krpcek rastie, ale teraz radsej tak primerane, aby som si mala co obliect 😅 😀

roxy, ale nas uz je 😀 a tusim baby prevladaju 😅

baby ste tu? dneska tusim opat nic moc v telke 😖

marushka
17. aug 2009

ja sa zase hrabkám na nete a hľadám ten kočík ☹ ☹ ☹ ja si snáď ani nevyberiem.... ☹ ☹ ☹

roxy_1
17. aug 2009

janka uz jsem tam jmeno napsala,pak zase zaktualizuji jak se zase dozvim nejaka ta pohlavi.... 😉 my snad uz ve ctvrtek,byla bych hodne zklamana kdyby nam pernicek neukazal co skryva mezi nozkama... 🙂 ale nekdy bohuzel nelze takove veci ovlivnit 😅

zucana
17. aug 2009

lopezka aj u nas vo februari sa jedna vydava 19.9. ;)

olienka12
17. aug 2009

Ahojte, ja som dnes nevedela kde mi hlava stoji v praci,tak som nemala cas pisat.
dnes mi 2 kamosky nezavisle od seba povedali,ze to bude chlapcek, no neviem este mi nikto dievcatko netipoval vsetci len chlapca... tak som zvedava, snad sa v pondelok ukaze 🙂) nech prestanem kupovat ruzove 🙂
ideme cez vikend do Madarska tak sa musim obmedzit na zelene a kremove 😀

marushka
17. aug 2009

baby, tak teraz sa podržte - ja mám na pupku STRIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! 😲 😲 😲 ☹ 😠 😕 🙄

Bože, veď som v piatom mesiaci, pri Kubkovi ani jedna... ☹ ☹ ☹

Som si všimla teraz, ako sa mi opálilo včera to bruško...pekne, ...som zvedavá ako to bude vyzerať v deviatom mesiaci ☹

marushka
17. aug 2009

vy tu zase ani jedna nie ste???? ☹ 😉 😉 ach jo...

olienka12
17. aug 2009

maarushka tak to bude baba 🙂))

marushka
17. aug 2009

olienka myslííííííš??????? asi sa mi pekne rýchlo naťahuje pupík...som ostala v peknom šoku 😲
čo už, ja to pre to mimi obetujem kus tela, to nie je problém, len som si myslela, že toto sa ma netýka, ach jaj 😉 😉 😉

olienka12
17. aug 2009

🙂) ja ocakavam strie, moja mama ma hrozne... ale co som zatial na svojom priberani,chudnuti a priberani pozorovala tak mam dost elasticku kozu,tak uvidime. Ale strie ma az tak netrapia,skor to,ze sa mi brutal boky rozsirili a mam strach,ze aj ked po porode schudnem nohavice cez boky nevytiahnem...

marushka
17. aug 2009

no,ja som si tiež myslela, že v pohode, pri jakubkovi absolútne nič, ani čiarka, uvidím ako to bude pokračovať...

ja mám pocit, že som pribrala ale úplne všade, posnažím sa po pôrode niečo rozhodne so sebou urobiť 😉

neboj, pôjde to dolu, vynosíme zdravé miminká, odkojíme a šup na to...

dorotkaa
17. aug 2009

Olienka, ty nakupny maniak 😀 😀 😀 ... este nemas plne skrine? 😉

olienka12
17. aug 2009

dorotka prave zhanam skrine 🙂))

lopezka
18. aug 2009

ahojte,
no ja opat nemozem spat, tak tu pekne popijam mlieko s medikom a surfujem 😀

zucana 😀 ... heh, sa to nejak rozbehlo 😅

baby, co uz viete pohlavie, mozete prosim napisat, ake ste mali chute a nechute (ak sa tu uz o tom nahodou nepisalo 😀 som zvedava, ci je to akotak rovnake a da sa podla toho nieco predpokladat 😅 )
mne zatim predpovedaju tak napoly 😀

petronelka77
18. aug 2009

Ahojte, tie ktore ste boli v 20tt na UTZ, boli ste na 4D a mate aj CD zaznam? Kolko vas to vyslo?

gerci90
18. aug 2009

awoje maminy tak aj ja sa k vam pridavam,,,,,bocian ma k nam priletieť v januari a už teraz sa nemožem dočkať....Zajtra bý som sa mala dozvedeť pohlavie...ideme na 4D...hadam to bude chlapec...aspon mam taký pocit,aj ked drahý chce viacej bublinku🙂))ale ja sa modlim hlavne nech je v poriadku a nech dopadne vsetko ako ma---to ovšem prajem aj vam všetký buduce mamičky 😅

allinka79
18. aug 2009

ahoj gerci, kam ides na ultrazvuk? ja idem vo stvrtok, ale dnes ma caka tehot.poradna, snad tam bude ult. a tam sa malickeukaze... a potom este aj sono a meranie organov, takze aj tam sa teoreticky vieme ukazat... 🙂

petronelka, ja idem na ult. o dva dni, co ma to vyjde, neviem... asi 40 eur + benzin

janka1
18. aug 2009

ahojteeee 😉
petronelka ja som bola v 20tt , asle CD zaznam robia od 25tt , takze idem v septembri na CD 😉
STOJI TO 63€

nedockava4
18. aug 2009

dobre ranko, tehulky...Janka a v 20tt robia aspon foto? Lebo ja som sa tesila, ze uz aj CD budem mat

janka1
18. aug 2009

nedockava robia foto , ale opatz za poplatok 1 fotocka 7€ 😉
vraj sa v 20tt neoplati robit CD nakolko je potrebne dietatku dozriet aspon este 4 -5 tyzdnov , aby bolo krasne vyvinute 😉

janka1
18. aug 2009

1 fotocku naseho OLIVERA mam aj v albume co mi robili v 20tt 😉 kuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre