Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
8. júl 2009

gucz ved sa len smejem s tymi flaskami dufam, ze budem kojit, ak nie, tak tesco je 24hodin hehe ale urcite nejaku 1-2 kupime dopredu presne na ten cajik a vodicku a tak. 😀

motylik22
8. júl 2009

ahojte....chcem sa len pridat ku vám pretože ja mam termín na 29januára.2010 no ked to tak vyjde lebo može sa stat ze to bude aj vo fefbuári....nemam velmi rada zimu tak dúfam že ju obydvaja dobre zvladneme.zatial som ešte len v 11tt a zda sa mi že od kedy viem že som tehotná čas ide strašne pomali. už keby bol aspon december.

eva3107
8. júl 2009

*Ano motilik...aj mne sa zda ze ten cas ide pomaly...tiez by som chcela byt uz dalej,...aspon citit pohyby babatka ☹

roxy_1
8. júl 2009

holky budme rady ze to mame v zime,vcera u me byla znama ma za 3 tydny termin a ma tak otekle nohy ze jsem se zhrozila,rikala ze pouziva nejaky gel ale ten pomuze jen trochu...bylo mi ji lito...

roxy_1
8. júl 2009

eva to jsem rikala te zname vcera,ze uz bych chtela citit pohyby,ten maly u ni v brisku se krasne vrtel,ahala jsem si,bylo to uzasne,jeste si budu muset tak 5 tydnu pockat 🙂

olienka12
8. júl 2009

ja sa tesim na zimne babo, wed do leta bude sediet pomaly, tak to bude super 🙂 a mne sa zda ze prvy trimester ubehol velmi rychlo hlavne ked mi ho vcera o 10dni skratili 🙂)) 🙂

betty111
8. júl 2009

eva3170

tak na pohyby si este pockas ale neboj prve su take nadherne budes sa stale sledovat ver mi je to ten najkrajsi pocit 🙂 😉

eva3107
8. júl 2009

Roxy no ved to...uz by som to chcela... 😉 ..na vsetko pride ten spravny cas! Musime vydrzat! 😉

Oli...ty mas ale stastie...uvidimm...ako na tom vlastne budem ja...a nakoniec mi termin este posunu na februar 😅

Ano betka...ja viem..., ale sama vies aka si v tomto smere bola tiez nedockava ☹

alikaa
8. júl 2009

Ahojte, akurat idem na NT vysetrenie, tak drzte palce

eva3107
8. júl 2009

urcite bude vsetko v poriadku... neboj Alikaa 😉

roxy_1
8. júl 2009

alikaa drzime pesti 😉

betty111
8. júl 2009

tak v tom mas pravdu bola som nedockava a velmi no ty to mas este dost daleko 😅 ale neboj este si to uzijes a dost 😀

zdenka73
8. júl 2009

Ahojte! Alikaa držím ti päste aj ja, všetko dobre dopadne, len aby som to mala aj ja už za sebou.
Aj mne to akosi pomaly uteká.
Olienka ty sa máš, ked ti to o toľko posunuly.

sisipetka
8. júl 2009

Alikaa aj ja drzim palce a vsetko bude dobre 🙂
Zucana, tak krv Ti bude brana este aj v 16 tt a az potom sa bude kombinovat komplet vysledok z krvou, co ti brali. Mne brali krv v 10 tt, 12 tt NT ultrazvuk a v 16 tt idem na dalsiu krv. Zbytocne sa s tym nestresuj, niekedy tie krvne testy mozu vselijako vyskocit - vela zavisi aj od laboratoria a tak. Vraj presnejsie urcenie je to NT vysetrenie ako odbery - to mi teda povedala sestricka, ked mi brala krv.
Ten kos, co sa tu objavil od gucz - mam ho tiez a kamosky tiez hovorili, ze je to velmi dobre. Akurat bol dost drahy a sacky donho tiez.

zucana
8. júl 2009

sisi mne idu brat teraz krv-to sa vola double test...musi sa brat presne v ten den ked ti robia NT.no ja iba ze som mala HCG hormon v prvom dni osmeho tyzdna 97000 tak som v limite len ci to nie je nejake prehnane cislo...

sisipetka
8. júl 2009

No vidis Zuzi, kazdemu to riesia nejako inac 😖 Mne brali na nejake PAP A alebo co to a povedali, ze to skombinuju s krvou zo 16 tt - ale radsej na nic zle nemysli a bude vsetko ok. A s tymto ti uz neporadim a nic ti k tomu dr. nepovedal?

zucana
8. júl 2009

nie nic nepovedal.povedal celkovo ze vsetko vyzera velmi dobre.vam HCG kedy brali a ake ste mali hodnoty?

snehovavlocka
8. júl 2009

caute, tak som tu zas. ake fajne, ked je cas kus si oddychnut, nie? 😎

olienka12
8. júl 2009

tak mne krv este nebrali. Len vcera to NT UTZ na krv mam ist az v 16tyzdni 😒

snehovavlocka
8. júl 2009

mne krv brali v pondelok.....vysledky vraj budu o 2 tyzdne

zdenka73
8. júl 2009

zucana pozri na www.ontola.com/hcg-krev-moc sú tam aké majú byť hodnoty v ktorom týždni, neviem ako sa tu dávajú linky.

zdenka73
8. júl 2009

a nahodilo to samé, tak už viem

eva3107
8. júl 2009

baby...a mne krv brali v 6tt. a buduci utorok uvidim...ze co..ci este budu alebo nie 😒

zucana
8. júl 2009

no som tam v limite 97000 v 7ttplus 1 den len ked som bola tehotna minule a mala som MA som mala v 8tt 34000

snehovavlocka
8. júl 2009

baby, kam ste sa zdekovali? ja sa o chvilu odpajam, ale keby nieco.......... 😀

olienka12
8. júl 2009

mne sa dnes tak vlecie den.... zajtra idem na poradnu, som zvedava ci mi aj moj doktor bude robit sono 🙂)

sisipetka
8. júl 2009

No Zuzi, tak nakoniec si v norme a ked ti ani dr. nic zle nepovedal, tak bude vsetko ok 😉
Ja uz som darovala krv pocas tehu 3 x a o chvilu opat - proste moj dr. je upir 😀 , ale mna vo vseobecnosti nejako viac teraz testuju - teda kym im tu krivicku dam 😉
Oli, aj ja chcem sono 🙂

cukruska1920
8. júl 2009

Ahojte..baby nemate niektora skusenosti s herpesom na ustach v tehotenstve? ☹

theresa2
8. júl 2009

je vás tu strašne moc už sa u prstávam orientovat🙂)) Máme tu niekoho konkretne v okolí 4.2, ale mi vie niekto posalt link na už februárových?

cukruska1920
8. júl 2009

theresa...tak pod medzi nas Februarovky 2010 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre