Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zuzuxx
17. júl 2009

Ahojte tehule 😉 Podla sona mi upravili termin, takze uz spadam pod januar...

Drobec, aj ja sa chystam na 3D do HC, bola tam moja svagrina a strasne si chvalila..

zdenka73
17. júl 2009

a zabudla som, tak mne robil NT utz cez brucho, ale slabo všetko videl, tak ešte aj spodkom, ale vôbec mi to nevadilo, aspoň som dlšie videla malé ako sa mrví. No super.

marushka
17. júl 2009

Zdenka, tak gratulujem k NT, 🙂 🙂 🙂 Nie je nad ten spokojný pocit z dobrých výsledkov, že? 😉 Roxy - ďakujeme za pochvalu, Kubko je podarený, ale tak stráááááášne rýchlo rastie 🙂 🙂 🙂 Je to náš anjelik....

Mirka- hoci sa ešte nepoznáme- tiež držím palečky, určite všetko dobre dopadne!!!!!

drobec123
autor
17. júl 2009

ahojte nove tehulky 🙂 tesime sa ze sa k nam pridavate. marushka maleho mas fakt rozkosneho ! a tesim sa ze tu je pezincanka 🙂
inak neuverite co sa dnes stalo, som v 16tt a som prvy krat dala vonku to co som zjedla ... bleeee, urobila som si totizto sumivy magnezium ze teda ked pisete ze to je dobre na krce (aj ked ziadne nemam) a ked som ho vypila tak cely aj dopoludnajsimi keksikmi siel von. horsie je ze rovno na pocitac v praci - prosim pekne v open space 🙂 no nastastie som sa stihla prikryt za skrinku ze na mna nikto nevidel, ale bol to fakt gooooll.... vobec som s tym nepocitala aj ked mi bolo tazsie na zaludok, ale toto ??!!!

eva3107
17. júl 2009

No..tak drobec...nakoniec to dopadlo dobre.. 😅

sisipetka
17. júl 2009

Zdenka graulujem k vysledkom 😉
Drobi, tak to bol teda narez 😖 ... ale aspon uz je lepsie a netazi na zaludok, ze?

drobec123
autor
17. júl 2009

no to hej peti, dobre ze to je vonku - v tom momente som sa citila dobre. pracovny stol som si vydrhla ale este stale citim ten zapach ktory ide z mojej klavesnici na notebooku 🙂
zuzuxx ja som sa dnes pokucala dovolat do hlohovca ale nezdvihali, teda najprv mali obsadene. tak som poslala email s terminom kedy by mi to vyhovovalo, tak som zvedava ci odpisu.

lopezka
17. júl 2009

ahojte, opat som tu len na skok 😅

blahozelam k uspesnym kontrolam a vitam nove baby 😅

dnes mam opat fofry v praci, lebo buduci tyzden mam dovolenku ........nejdem nikam, len na dedinu k otcovi ....budu tam sestry a ich deticky ( to su tie moje lasky z albumu 😀 )
album s mojim drobcekom som zatim este nezalozila, nejak sa neviem nastrojit .....ale aj to bude 😅

lopezka
17. júl 2009

inak dnes som nedockavo volala sestricke o vysledky z krvi a mocu, co som im darovala v stredu 😀 a ono sa to hodnoti az s druhym odberom, ktory mam az 5/8/09 ......tak musim pockat 😖 😎

marushka
17. júl 2009

Jééééééééj, naozaj Drobec, vlastne som si až teraz všimla, že aj ty si Pezinčanka, tešimtešim.... 😉 S tým blvkaním- nič si z toho nerob,určite sa ti uľavilo... mne je zle stále (ozaj a je tu ešte niekto, komu býva zle????), ja som síce antiblvko, ale zato ma naťahuje celý deň!!!! 😝 Tak mi bolo aj pri Kubkovi až do 5.mesiaca, ale nejako som si zvykla 😒 😒 😒

sisipetka
17. júl 2009

Lopezka, aj mne tak brali krv v 12 tt a budu buduci tyzdne a vraj to skombinuju a az potom budu vysledky. Ale ako citam, tak kazdy dr. ma ine metody 😖
Marushka mne celodenne nevolnosti ustupili, ale sem tam vecer mi je este tazko. akurat mi vsak nastupili bolesti hlavy tak 2 x do tyzdna - dnes mi opat drnci, ale nastastie pomenej... 😅

andykca
17. júl 2009

aaahojte nove tehule....tento rok je riadne plodny 🙂

drobec v pohodke to sa stava...ja som sa tak ogrckala spritom na chodbe...esteze doma xi

cez vikend mi pride rodinkaaa...aj mala neterka takze idem trenovat nervy hehe 😀

lopezka
17. júl 2009

marushka, tebe je este stale zle ? 😖 fuha, nezavidim 😒 ja som blinkala naposledy pred tyzdnom ....snad uz naposledy 😅 .....mna uz len pobolieva brusko obcas a tazsie sa mi dycha v tychto horucavach 😖

lopezka
17. júl 2009

Sisipet, mne to brali az teraz v 14.tt a ten druhy termin to bude 17.tt 😠

drobec123
autor
17. júl 2009

marushka - ja by som to teda ani neriesila keby som blinkala castejsie, ale naposledy ma to chytilo ked som mala asi 18-19 rokov - aj to z alkoholu 😀 a od vtedy nic, ani prve mesiace ked ma teda napinala statocne zo vsetkeho som to vzdy predychala, no ale ved zase ked toto malo byt prve a posledne blinkanie, tak je to ok 😉
napina ma este sem tam - najma vecer, ale rapidne to ustupilo posledny tyzden.
horucavy su podla mna desne pre vsetky tehulky .... ale huraaa cez vikend to bude lepsie !!!!

miroslava89
17. júl 2009

bab dakujem za podporu aj vam ostatnym 😔
uz mi ostava len dufat ze bude vsetko nakoniec ok..
asi sa tu neukazem cely vikend tak vam prajem aby ste mali pekne pohodove vikendiky aspon vy..
ahojte

sisipetka
17. júl 2009

Lopez ja idem na krv vo stvrtok a to uz budem 16+1, takze vlastne 17 tt - proste chaos panika, ale kedze bolo NT dobre, tak sa nejako ukludnujem 😉
Drobi to grckanie ani ja nemusim, radsej na mise tronit ako ju objimat 😀

sisipetka
17. júl 2009

Adi, tak pekne trenuj s malou 😉 , aj ked si myslim, ze uz je dost velka, ze 😵

andykca
17. júl 2009

noo Peti ma 3 roky ale zato je hyperaktivna veeeelmi....a bude mi robit bordel v dome na co ja nejsom zvyknuta ale musim si na to zvyknut kedze tu bude maly krpec 😀 😀

sisipetka
17. júl 2009

To uz riadne narastla, ved este nedavno bola sestra tehotna 😉 ...tak mas aspon vyhovorku, ze nemusis tento vikend upratovat 😀

drobec123
autor
17. júl 2009

andykca, len si zvykaj 🙂
peti a vy kam vyrazate k vode ?

marushka
17. júl 2009

Veď to, Drobi, ja tiež nevraciam, len to napínanie... 😝 😝 😝 Ani nie tak z jedla, ako z kozmetiky a aviváže!!!!
Lopezka - čo ti poviem, ja som sa pri tomto tehu prvý a jediný krát poblvkala presne pred týždňom v nedeľu.... 😕 😲 😝 zo zubnej pasty....
Sisipetka, je pravda, že bolenie makovičky je najmä v tehu fakt nepríjemná vec, plne ťa chápem- ja som mávala kedysi také migrény, že mi už ani obyčajné lieky nezaberali, v jedinej lekárni v BA mi vyrábali nejaké kapsule....Našťastie, zmizlo to hneď , ako som s Kubkom otehotnela, hormonálne zmeny pomohli...Teraz sem-tam, ja si v tehu , keď môžeš akurát paralen, pomáham infračerveným svetlom, mňa bolí na čele a fakt mi to pomáha... 😉 Ináč tiež mám krv bud.ale stredu, to budem 16+5...

andykca
17. júl 2009

no mi nieco hovor...ani neviem ako to tak rychlo preslo...🙂 aa je to riadna papula ver mi...a budu tu cely tyzden tak sa tesim ze nebudem mat ani cas na pisanie hehe....a riadenie kaslem na to ked tu bola naposledy bolo to tu jak po bombardovani hehe....

no idem ja offky...drahy vraj pride dnes skor z prace (aj ked neviem tomu moc uvert taky workoholik hehe)...pekny vikendik prajem...a Peti fajne kupanieeeee aj ja pojdem zajtra teda dufam .-) papapaaa

drobec123
autor
17. júl 2009

maruska, to vidno ze sme z jedneho mestecka ! 🙂 mne nic nevadi okrem vsetkych sprejov, vonaviek, praskov na pranie, avivaze, samponov atd. .... jednu chvilu som nezniesla ani chladnicku, varenie, ale to uz je teraz lepsie, ale to co kazdemu vonia mna privadza do zuuufalstva ..... najhorsie je ked davam prat, to este zvladnem ale ked to mam vesat, vacsinou to musi dokoncit manzel. najhorsie je ze pri zehleni to vychadza z toho pradla opat... brrrrrr a nehovoriac ked si to obleciem a nemam dobru chvilku. som si myslela ze som jedina 😀

lopezka
17. júl 2009

no baby, ja tiez koncim .....musim ist este nieco porobit a potom hajde na dovcu 😅 😀

"uvidime" sa az okolo 27/7/09, tak sa tu drzte 😅 , neblinkajte a uzivajte si pokial mozno pohodove tehulkovanie 😀 😅

krasny vikend 😀

sisipetka
17. júl 2009

Lopezka peknu dovolenku 😉
Adi, tak si uzivajte malu 🙂
Drobi praveze neviem kam mam ist k vode. Vsade sa pise, ze by sa tehule kupat nemali, ale ja neviem, ci ma bude bavit si iba nohy mocit 😖 Rozmyslame, ze dnes skocime iba na zlate, omrkneme situaciu a dalsie kolo vyberieme iny revir. Povodne sme mali dnes varovat psa, ale to padlo a z jogy tiez zislo, kedze sme s drahym nikde poriadne neboli, tak to riesime tou vodou. Sem tam ustupim, no nie 😉
Marushka, mna hlavicka bolieva 2 x do roka a teraz 2 x do tyzdna - len pevne verim, ze po tehu mi to zmizne 😖

marushka
17. júl 2009

No teda Drobi, presne mi píšeš z duše....Ja som si teraz zaobstarala asi 3 fľaše bieleho Quanta, je také jemné, jediné, čo ako tak znesiem...A predstav si, že na začiatku, mi poslednú várku prania žehlila mamina, lebo som nebola z tých výparov schopná, vzdala som to po pár pokusocha odbiehaní na toaletu... 😖 😖 😖 Takže - nie si sama 😉
Lopezka- uži si pohodovú a krásnu dovču 😎 😎 😎
Zatiaľ aj ja končím, asi si idem vyložiť nohy, pekne mi puchnú v tomto teple 😒 pa zatim

olienka12
17. júl 2009

mne este byva zle, tyzden dobre a potom strela z jasneho neba... 😀
dnes sa varim.. cakam draheho ideme na priehradu schladit troska 😀 😀
Evi kupila som to v zdravotnickych potrebach. Pocula som v ten den, ked som to kupila,od vtedy sa mi nepodarilo zachytit.
Inak baby mam sem tam pocit,ze citim pohyb,myslite,ze to moze byt babo?

sisipetka
17. júl 2009

Olienka, ono su to take presuvacky mimi 😉 JA ked som v klude, tak tiez mierne citim. MM si dal vcera ucho na brusko a hned vedel, kam sa male podelo - preplavalo bazenik 😉
papa kocky a ja sa lucim, pekny vikendik

drobec123
autor
17. júl 2009

no ja od kedy som tehu tak skoro vobec nezehlim, len ked mam dobru chvilku tak ryyyyychlo par veci pre manzela aby mal do prace. mam tam taakuuuuu peknu kopku, ale prezijeme...
ja sa tu este chvilku pomotkam, ved som klime tak kam by som sla 🙂 a potom priamo ciarou do relaxu.
peti, no to je inac pravda ze neviem ti tu v ba odporucit inu volbu kupania aby si mohla bezpecne vliezt do vody. my by sme chceli ist zajtra na kupko do rakuska keby si to pocasie rozmyslelo, ale urcite jedine s tamponom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre